Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

22 maja 2008, 11:59

Joanna24 wszystkiego dobrego dla Patryczka!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

22 maja 2008, 13:07

Joanna dużo szczęścia dla Twojego synka życzę.
U nas dziś ładna pogoda i właśnie wróciliśmy z długiego rodzinnego spaceru po lesie. Dziewczyny i mąż teraz śpią a ja na necik :-) Choć też trochę śpiąca jestem-te nocne pobudki mnie wykończą niedługo. Może też się rzucę ... Miłego dnia!

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

22 maja 2008, 18:23

Witajcie,
Joasiu wszytskiego naj dla Patryczka!! Buziaki od nas :588:
AgaSza, ale Wam fajnie, jak jak bym pospacerowała, u nas paskudnie, co prawda nie leje ale tak brzydko i cały dzień wiszą takie chmurska, że nie wiadomo kiedy się ulewa nie zacznie, chcieliśmy iśc na spacer, ale z obawy właśnie przed mokrą niespodzianką zrezygnowaliśmy a już mnie trafia to siedzenie w domu a ta pogoda to potęguje :(

Ostatnio się pochwaliłam chrzcinami i niestety nic z tego. Odwołujemy chrzciny a raczej przesuwamy na wrzesień, bo moja siostra (ma byc chrzestną) wczoraj na WF'ie tak upadła, że najprawdopodobniej zerwała mięsień czterogłowy i na pewno ma krwiaka i jest w szpitalu... wiadomo, że taki uraz nie trwa krótko... mówię Wam tak się wkurzyliśmy, najpierw chrzestny zadzwonił, że nie da rady przyjechać w tym terminie a teraz siostra, wszystko się musi na złość robic :ico_zly: :ico_placzek:
a już zamówiony garnitur i szatka...
garnitur wymienimy na większy, no bo do września ten na pewno będzie za mały no a szatkę będzie trzeba nową kupic... trudno i 40zł poszło się walić...
aha Joasiu pytałaś czemu sama sobie to kupuję - tzn.szatka i świeca,
a to dlatego, że przede wszystkim chciałam właśnie taką haftowaną szatkę i najlepiej samej sobie ją wybrać a moja siostra jest młoda to jej nie powiem że ma mi coś takiego kupowac, a chrzestny za granicą i jakby miał przyjechać to przyleciałby w sobotę wieczorem to kiedy by za tym miał gonić. Zresztą te 40zł mnie nie zbawia a przynajmniej mam takie jak chcę a chrzestni jak będą chcieli to niech kupią co małemu :ico_oczko:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

22 maja 2008, 18:43

Witam!
Odwołujemy chrzciny a raczej przesuwamy na wrzesień
o to też bym się wkurzyłą.
Meggi masz chętke na męża i się boisz. Ja nie byłam jeszcze u ginka ale nic nam to nie przeszkadza, kochamy się kilka razy w tyg, :-D

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

22 maja 2008, 20:12

Meggi masz chętke na męża i się boisz. Ja nie byłam jeszcze u ginka ale nic nam to nie przeszkadza, kochamy się kilka razy w tyg, :-D
Jest tez inna kwestia tego ze nie jestesmy u siebie... mąż juz spi w naszym mieszkaniu a ja u rodzicow ... i nawet jakbyśmy chcieli to nie ma jak :(( Ale na szczescie remont sie konczy, jutro przywoza kuchnie.. wystarczy jeszcze pomalować sciany i wprowadzamy sie.. moze juz nawet w nastepnym tygodniu :) 0

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

22 maja 2008, 22:20

meggi_24, AgaSza, Myszka_, dziękuję za życzonka.
Myszka_, :ico_pocieszyciel:

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

23 maja 2008, 10:33

Witam!
nie jestesmy u siebie
acha no to faktycznie nie macie jak ale już niedługo, wyczekane lepiej smakuje :-D . Meggi poprosimy sesję z nowego gniazdka jak już wszystko będzie urządzone.

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

23 maja 2008, 12:14

oczywiście będą fotki, ale to jeszcze potrwa.. zanim gniazdko będzie uwite to troche minie...

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

23 maja 2008, 12:34

Ja nie byłam jeszcze u ginka ale nic nam to nie przeszkadza, kochamy się kilka razy w tyg, :-D
Ale Wam fajnie! ja tak nie mogę :ico_placzek: Przez to moje głupie krocze mam narazie zakaz. We wtorek idę do lekarza to zobaczę czy zakaz odwoła. Póki co stosujemy inne nie-dopochwowe formy seksu-i muszę powiedzieć, ze nikt specjalnie nie narzeka :-D

[ Dodano: 2008-05-23, 12:37 ]
dziś zapisałam moje dziewczyny do przychodni na szczepienia, w przyszły czwartek idziemy-będzie płaczu co nie miara :ico_placzek: A Wy już po pierwszych szczepieniach? Joanna i Małgoska to na pewno-a reszta?

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

23 maja 2008, 12:57

My idziemy na szczepienie we wtorek, kupujemy ta szczepionkę w zestawie bo nie chcę żeby kuli Antolka aż 17 razy a poza tym jest bardziej oczyszczona, na więcej chorób i warto a nawet nie są to duże pieniądze. Aga a ty na raz obie panienki szczepisz?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość