Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

23 maja 2008, 08:28

kelly pisze:jednak bedziemy
dobranoc
no nie! Ale sie rozpisałas!
?Jk dzisiaj - tez podawałas ten syrop?
Eva_1977, piekne fotki - jak zwykle! Te z zachodem - rewelacja Ja pozyczyłam aparat lumix od przyjaciółki - cyfrówka ale z fajnym obiektywem- tylko ciezki trszke...
Iwona77,szkoda ze Cie nie bedzie jednak...

Wakacje - kiedys kilka postów napisała na naszym watku aricia - mama 3 córek -- moja imienniczka. Nasza znajomosc przez gg i skypa tak sie rozwineła ze zaorzyjazniłysmy sie - to wspaniała dziewczyna - no i umówiłysmy sie na wakacje! I to pewnie wszystko - raczej nigdzie juz nie pojedziemy ale bardzo sie ciesze i tak!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

23 maja 2008, 08:43

Hej!

Miłego wyjazdu ... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No i jedżcie ostrożnie i wracajcie do nas cało i zdrowo!

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

23 maja 2008, 10:22

Witajcie! Wreszcie wstalam, dzieciaczki jeszcze spia, tak wiec mam chwilke aby torszke napisac. Przepraszam, ze bez polskich znakow , ale jak naduszam prawy alt to komputer mowi pip i znak polski sie nie pokazuje. Piwnica prawie posprzatana, jeszcze zamiesc trzeba ale nie mam sily do tego mam kaszel i katar tak wiec tym bardziej mi sie nie chce. Kontener zapelniony gratami, przed domem lezy sterta drewna do spalenia i maz zawiozl dzis caly zlom jaki znalezlismy w piwnicy o dostal 130 zloty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Jutro Cezrek ma urodzinki tak wiec czeka mnie najazd rodzinki i kurcze domek musze troche sprzatnac, a wierzcie mi bardzo mi sie nie chce.
mamcia_kochanaDomek super!!!Mam nadziej, ze uda sie go kupic! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zapraw niestey nie robie bo nie mam na to czasu jak juz to na gotowo robimy kompocik i po rodzinie rozdaje owoce i orzechy :) Co do Twojego meza to chyba kazdy facet ma fantazje erotyczne i nic na to nie poradzimy, zreszta zobacz ile jest magazynow z golymi babami, pelno a z golymi facetami jakos nie zauwazylam, pewnie gdyby byly to nie jedna z nas mialaby dzikie fantazje :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Nie wiem jak tam u was w tych sprawach , ale u mnie sie wreszce poprawilo, chyba dlatego ze juz mniej karmie piersia i hormony sie ustabbilizowaly. Tak wiec i ja i maz zadowolny :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: A co do robienia roznych rzeczy przez sen to ja u mojego nic nie zauwazylam ale jak go o cos zapytam to mi odpowiada mimo ze juz spi, a na drugi dzien nie pamieta ze rozmawilismy :-D
qunickPrzykro mi z powodu Twojej tesciowej i bardzo nie ladnie postapila, moze Ty lub Twoj maz powiniescie jej delikatnie wytlumaczyc ze tak sie nie postepuje. ja niestety nie mam tesciowej bo zmarla jak moj maz mial 12 lat, ojca zreszta tez nie mial, a zreszta szkoda gadac jak ktos chce poczytac to zapraszam na moja www od pierwszej notki, tam daje upust moim emocjom na temat mojego tescia i innych rzeczy :-) :-)
Małgorzatka, ja juz tez mam powoli dreszcze jak widze ze jest nowy post od Ciebie
Iwona_77Witaj, mnie tez dlugo nie bylo, dobrze ze jestes mam nadzieje, ze bedziesz miala troszke wiecej luzu i popiszesz troszke :)
lulu81Wiem co czujesz ja tez sie zle czuje, do tego jeszcze dziecko chore mozna dola zalapac, lek na pewno zacznie dzialac a co bierze? i czy w ogole chce rac nie wypluwa Filipiek lekarstwa?
Eva_1977 Piekne zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kelly Cudownie, ze jedziesz , milego wyjazdu i szerokiej drogi!!!!
Dzieic jeszcze spia, chyba wykonczone wczorajszym sprzataniem, poszly spac o 22. Ide zagrac w scrabble z kuzynka na zagraj.pl bo juz dawno nie gralam :) Milego dnia

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

23 maja 2008, 12:01

Napisałam posta i mi zeżarło :ico_zly:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

23 maja 2008, 12:08

aga0406 pisze:Napisałam posta i mi zeżarło :ico_zly:

aga proponuję zawsze przed wysłaniem posta skopiować go(zaznaczasz tekst, prawy guzik myszy kopiuj lub ctrl+C)Powodzenia :) Ja tak robię. O i czconka mi się naprawiła :-D :-D :-D

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

23 maja 2008, 12:14

Przygotowania do wyjazdu trwają :ico_brawa_01:
Robię ostatnie pranie mam nadzieję ze wszystko mi wyschnie :ico_sorki:
Chociaż nie zamierzam brać za duzo ciuchów bo przecież to tylko dwa dni.
Trzeba tylko dzieciakom rezerwę zabrać hihi bo nie wiadomo co się wydarzy :-D

qunick ja obiady wykupię na miejscu a kolację w formie ogniska sobie zmontujemy no i chyba jakieś śniadanko sie kupi żeby robić nie trzeba było.
Garnek zabierz pewnie się przyda hihi

Katelajdka mam nadzieję że z Bartusiem już lepiej i zbieracie się do Antonina??

kelly odetchnęłam z ulgą że jedziecie :ico_brawa_01:
Coś te kłopoty przed wyjazdem jakoś nas opuścić nie chcą :ico_zly:

Iwonko Super że zajrzałaś, a my myślimy o tobie tylko nic nie skrobiemy
Fajnie że jedziecie nad morze. My też się wybieramy al;e co jak i kiedy, a jak zmienię pracę to też nie wiadomo co z urlopem...

lulu Filipek strasznie dużo mówi :ico_brawa_01: Mój Wojtek to jest leniuszek nie bardzo chce mu sie gadać. wszystko rozumie ale mówić skubany nie chce hihi

Mamcia
super że macie już nowy domek na oku :ico_brawa_01: obyście zdążyli wszystko pozałatwiać do wyprowadzki. Trzymam kciuki!

Małgorzatko a ty jak tam???? Ja też tylko tu wskakuję i zaraz sprawdzam czy jesteś jeszcze w dwupaku hihi

Eva fotki boskie, normalnie napatrzeć sie nie mozna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

23 maja 2008, 13:10

hej ciag dalszy naszego wyjazdu:)
po tym aquaparku pojechalismy na ten event, najpierw mielismy spotkanie z pediatra i psychologiem dzieciecym, opowaiadały nam o rozwoju dzieciaczków, mozna było wejsc na taki ogromny fotel, itp. pozniej mielismy cwiczenia z pania ktora prowadzi cwiczenia dla mam w ciazy i młodych mam:)fajnie było cwiczylismy sobie bawiac sie:)dostalismy w prezencie torbe z zabawkami, certyfikat udziału w akademii zdrowego rozwoju, a popznie wybralismy sie zwiedzac Warszawe, ale to juz tak na własn reka, zostawilismy nasze tobołki u zbajomych i wybralismy sie do jednostki mojego meza, akurat okazało sie ze est noc muzów i moglismy wejsc na jej teren i obrejrzec sobie muzemu:)pozniej wybralismy sie pod zamek krolewski, chceilismy go zobacyzc ale była taka ogromna kolejka, ze zadowolilismy sie tylko wystawa misiówktóra była pod zamkiem:)nastepnegodnia, wybralismy sie pod pałac ku;ltury, apozniej do łazienek:)no i spowrotem mielismy pociag o 16:15:)Kacperkowi bardzo podobała sie podróż pociagiem;)cały czas stał u Łukasza na kolanach przy szybie:)

Dziekueje bardzo wszystkim za gratuylacje prawka:)

mamcia kochananapewno bedziesz dobrym kierowca:)

Małgorzatkoczekamy na wiesci:)

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

23 maja 2008, 13:30

Iwonka ja zauważyłam że Ciebie nie było tylko nie chciałam się wymądrzać :ico_wstydzioch:
jak mi miło że chcesz ze mną się spotkać, dam Ci znać jak bedę , mam Twój nr kom. mam nadzieje ze sie nie zmienił,

qunick, aricia ja nie pamiętam może właś nie w tym okresie mnie nie było, ona po porodzie do nas dolączyła?

ellepati, nie rozchoruj się nam
haha, fajnie masz, ale mąż nie bardzo, wszystkie tajemnice możesz poznać,

u mnie było tak że jeszcze jak z mezem byłam, to rozbierałam się we snie, i budziłam sięrano na golaska :ico_wstydzioch: nie pamiętam nawet czy cos erotycznego sie sniło, albo tylko gorąco było, ale wogóle nie pamiętam tego faktu i to dość często robiłam. Mąż miał do mnie pretenzje ze go zdradzam we snie :ico_haha_01: :ico_puknij:

ellepati, bierze Filka Klacid i Defragmin, ten drugi to 5 kropelek podaje raze z deserkiem to nie zauwazalnie zje, ale z antybiotykiem problem jest, daje mu na polleząco łyżeczką, on wypluwa ale zbieram z powrotem na łyżeczke i znow i tak do skutku

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

23 maja 2008, 14:14

lulu81, aricia napisałą tylko kilka ostów u nas i na przedszkolaczkach...
Ja już prawie skończyłam zakupy i tylko isię dopakować. Kurcze mam mało miesca w bagażniku bo w miejscu kołą zapasowego jest butla z gazem i wózek mi ledwo wchodzi...

anilewe77, jeszcze fotki jakies poprosimy! Jakie zabawki dostaliście?

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

23 maja 2008, 14:58

Dziewczyny życze wam udanego zjazdu lutówek
Malgosia a tobie szybkiego bezbolesnego porodu (o ile takie sa )
Mi sesja sie zbliza i musze sie uczyc :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość