Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

22 maja 2008, 09:08

niedlugo dzien dziecka, w wielu miastach (wawce, kraku, poznaniu...) sa imprezy gratis z kinder joy. zobaczcie: http://czasdzieci.pl/warszawa/wydarzeni ... 5168e.html

lilo

22 maja 2008, 13:34

Jola_85 dobrze, że już po bólu!!! A co do smoka to im dłużej będziesz zwlekać tym większy może być opór Julki i Twój strach przed zlikwidowaniem go. Ponad trzy lata to trochę długo jak na ssanie smoka.

ellepati witaj ponownie i zaglądaj częściej :ico_oczko:

osita pisze:niedlugo dzien dziecka, w wielu miastach (wawce, kraku, poznaniu...) sa imprezy gratis z kinder joy. zobaczcie: http://czasdzieci.pl/wars...id,605168e.html

Oczywiście w Radomiu nic nie ma... :ico_noniewiem:

Mi brak czasu na TT, ale może niebawem się to poprawi. Bynajmniej w pracy może będzie luźniej i będę mogła częściej zaglądać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

22 maja 2008, 14:04

witajcie kochane..
Macie racje musze wkoncu oduczyc Julki smoczka bo jest duza...

Ja dzis czuje sie fatalnie jakies przeziebienie mnie dopadlo,boje sie,ze zarażę Mirka.Do nas wczoraj przyjechala rodzina meza-w sumie to do tesciow- i moj maz ma oczywiscie zero czasu dla swojej rodziny :ico_zly: strasznie mnie to wkurza,bo wogole z nami nie spedza czasu tylko gdzies łazi,a jak ktos przyjedzie to jakos mu sie chce siedziec w domu-wiecie ja sie wtedy czuje, jakbym mu nie byla potrzebna :ico_placzek: niewiem moze sobie niepotrzebnie wkrecam jakies paranoje,ale wydaje mi sie,ze jak ma wolne to moglby spedzic z nami troche czasu.
A dziewczyny mam do was pytanie-co kupujecie swoim mamom na Dzień Matki? Bo ja niewiem co wykombinowac-mamy teraz biede z pieniedzmi i niewiem co zrobic.
Wogole wymyslilam sobie,ze na dzien dziecka zabierzemy Julcie do Zoo do Chorzowa myslicie ze to fajny pomysl?Julka ma wszystkie rodzaje zabawek juz i nie mialabym jej co kupic,a mysle ze w Zoo bedzie miala frajde bo jeszcze nigdy nie byla...
Tagar Jesli chodzi o chrzciny do uwazam tak samo jak Gosia.Wszystko zalezy od tego jak rodzice wychowaja dziecko,my ochrzcilismy zarowno Julie jak i Mirka.I mamy zamiar ich dobrze wychowywac w tej wierze.No,ale kazdy ma swoje zasady.

Dobra uciekam kochane buziaki

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

22 maja 2008, 14:11

Jola_85, wspólczuję sytuacji z mężem,mnie tez w podobnych sytuacjach jest straaasznie przykro :ico_noniewiem:
Jola_85 pisze:A dziewczyny mam do was pytanie-co kupujecie swoim mamom na Dzień Matki?

Ja symbolicznie- wiśnie w czekoladzie,bo mama uwielbia i kupiłam taki zestaw herbatek poprawiających cerę,paznokcie,włosy....mama raz chciała to sobie kupić,ale nie miała za bardzo kasy,więc sobie zapamiętałam :ico_oczko: I kupiłam :ico_oczko:
Jola_85 pisze:Wogole wymyslilam sobie,ze na dzien dziecka zabierzemy Julcie do Zoo do Chorzowa myslicie ze to fajny pomysl?

Pewnie,że fajny,Julcia to już duża panna,na pewno jej się spodoba,my pierwszy raz wzięliśmy Izę do zoo,jak miała 1,5 roku,ale nie było entuzjazmu z jej strony,była za mała; na jesień poszliśmy drugi raz; miała już prawie 2,5 roku i była zachwycona,goniła od klatki do klatki,nie mogliśmy jej odciagnąć...a Julcia przecież jeszcze starsza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

23 maja 2008, 12:03

dzień dobry ...
ale tu cisza nastała :ico_szoking: :ico_sorki: :ico_olaboga:
ja dziś w pracy od 11 i mam nadzieję,że do 14 tak jak było mówione bo mamy już plany z A na popołudnie :ico_brawa_01:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

23 maja 2008, 15:59

Dziwczyny u mnie ze smokiem podobnie Cezary i Borys nie korzystali ze smoka a co do pamersów to odrzuciliśmy we wrześniu 2007 i raz czy dwa zdarzyła się wpadka nocna naszczęście kupiłam prześcieradło z ceratą i nie było dużego problemu i wam powiem wam , że w sumie to siusianie wyniakało z tego , że zapomniałam iść go wysiusiać albo zasnął na dywanie i był kładzony do łóżka. Teraz w nocy się sam budzi i idzie siusiu i czasem chce żeby mu zrobić mleko, które pije z butli z niekapkiem :)
osita, dzięki za namiary na Konder joy może wybiorę się z dziećmi do ZOO, tylko nie lubię tłumów :( ale zobaczymy jeszcze.
Jola_85, Co do męża to może wystarczy spokojnie z nim porozmawiać i wyjaśnić mu co Cię dręczy, może przemyśli i będzie lepiej.
Prezent dla mamy: jak dla mnie to wystarczą kwiaty i słowo kocham Cię. Ponieważ moja mama zaszwe robi i mi i mężowi i dzieciom jakiś prezent to ja też się rewanżuję :) Ja kupiłam jej dziadka do orzechów do powieszenia na stojaczku z serii którą zbiera :) no i oczywiście kwiatki :)

Jutor mój aniołek kończy trzy latka :):):) Dorosły facet z niego :):):)

Jeśli chodzi o chrzciny to my z mężem ochrzciliśmy ale dopiero jak mieli roczek wtedy za jednym zamachem dwie imprezy dla rodzinki :)

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

23 maja 2008, 17:07

witam was w ten pochmurny dzien
Bylam dzis z Julka u lekarza dostala skierowanie do poradni kardiologicznej i na badania krwi:morfologia,ob,poziom zelaza,wapnia i tarczyce.Pozatym spytalam pania doktor,(bo Julka ostatnio przybiera poze jak do raczkowania i zaciska nogi)czemu ona tak robi okazalo sie,ze to onanizm dzieciecy,strasznie mi z ty glupio,ale podobno to normalne :ico_noniewiem: ...niewiem co mam o tym myslec,czuje sie tym skrepowana :ico_olaboga: :ico_noniewiem: ....
Dobra uciekam bo od wczoraj mecze sie z grypskiem pa

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

24 maja 2008, 08:41

czesc wam :-D

ellepati, 100 lat 100 lat 100 lat dla syneczka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

24 maja 2008, 09:55

Czarku!!! wszystkiego najlepszego i duuuuuuuuuuuzo prezentow :-D oraz wspanialego tortu i wielu cuksow!
Obrazek

ellepati pisze:my z mężem ochrzciliśmy ale dopiero jak mieli roczek

w hiszpanii chrzcza b. szybko - od kilkudniowych dzieci do praktycznie maks. 6 mcy. Carmen miala niewiele ponad mac jak ja chrzcilismy :ico_oczko: A przyszlego potomka mam nadzieje ze sie uda na swieta ochrzcic - bedzie mial kilka dni-tygodni :ico_oczko: No ale tutaj w grudniu temperatura to ok 20 stopni :ico_oczko:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

24 maja 2008, 11:38

Dziękujemy! Cezarek wczoraj pojechał do dziadków i wróci na swoją imprezkę. Taki to ma dobrze :-D :-D :-D

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość