Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 lut 2008, 23:29

mam fotki weekendowe hehe

tak sobie siedze
Obrazek

a tak stoje hehe
Obrazek

a taki spiworek zakupilam lelkowi do spania kilka miechow wstecz hehe ale sluzy jako kolderka albo w ogole bo lelek lubi rozkopany spac hehe
no wiec pamiatkowe fotki trzasnelam , choc tyle hehe
Obrazek

mama ale smiesznie wygladam hihi
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


a tutaj wczorajsza imprezka urodzinowa hehe

lelek sie gosci
Obrazek

nie ma to jak mleczko z malibu mmmm
Obrazek
hola to moj drin

Obrazek

tulipanek dla cioci?
Obrazek

ble
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-24, 22:35 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 lut 2008, 07:19

Witam tak wczesnie ale cos spac nie moge :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: jakas wariatka ze mnie :ico_puknij: :ico_puknij:

Kamilko ciesze sie ze sie wybawiliście na basenie i ze Tomus poszalał no a co do facetow to mnie juz chyba nic nie zdziwi i ich pomysły zwiazane z dziecmi :-D :-D

Lucy Oli 8 ząbków no to brawa ...mój narazie ma 2 na dole i chyba chce tak pozostac bo nic nie widac :-D :-D :-D
No i fajnie że Oli z tata zostaje i jest ok nie ma to jak meskie sprawy :):

Madziorka Leon przecudowny i ten jego usmech no i widze ze impreza sie udała hehe i tak trzymac:):
Co do wydalania moj tez zaraz kupka i wczoraj go wazylam na wadze swojej to od 15 gudnia do wczoraj tylko 600g ...czy nie za mało??

Przejde sie w tym tyg do lekarza tak zobaczyc :):
U nas wekend spokojny tzn domowo spacerek przytulanki i takie tam :):

Od dzisiaj zaczynam diete ...trzymajcie kciuki potrwa 13 dni ale nie wiem czy dam rade ...musze a co ....:):

A wczoraj rozmawialam przez tel z kumpela ktora urodzila 12 grudnia i pytam jak jej mala ...ze dobrze sie chowa i w ogole i mowi wazy 6 kg troszke sie spasła ...hehe faktycznie mala kuleczka :):

No i prosze o klikniecie :): http://magdex22.posadzdrzewo.pl/

[ Dodano: 2008-02-25, 08:33 ]
U nas pogoda paskudna wrrr pada od rana szaro buro wrrrr :ico_zly:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 lut 2008, 10:10

Witam u nas Obrazek cieplutko i rewelacyjnie Madziu zapraszam do mnie!!za chwile zwijam sie na spacerek i zakupki :-D odkad niuni w łózeczku z jednej strony zastawila poducha to spi cala noc :ico_oczko: moj maz chory zdycha ze hoho no ale poszedl do pracy no bo co zrobic jak nowa!!KAMILKO ten orbitek to zamowilismy taki mniejszy i stanie za drzwiami w pokoju Wiki bo tam jest duzo miejsca :ico_oczko: Ale super mieliscie na basenie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a co do pomyslow facetow to ech szkoda slow!! MADZIORKA Lelus sliczny ,kochany i przeuroczy slicznosci z niego!! MADZIU to trzymam kciuki za diete Obrazek czyzby to kapusciana??albo kopenchadzka??

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

25 lut 2008, 10:58

Witajcie!!!

Madziorka, Leoś cudny, napatrzeć się nie mogę na tego rozkoszniaka! Imprezka widzę udana była, ale mam smaka na fajne jedzonko i drineczki hehe. No ale to drugie odpada, bo sama jestem z Helenką, a gotować dla samej siebie tez mi się nie chce. Nic to, odbijemy sobie w weekend. Co do obiadków, to Helenka dostaje jedno danie, zrobione przeze mnie. Owocki na podwieczorek oraz na drugie śniadanie. Jabłka, gruszki, banany świeże a dla urozmaicenia sloiczkowe specjały typu śliweczki, morele, czarne jagody etc. Suszonych śliweczek nie ze słoiczka nie dawałam, ale myślę, że to dobry pomysł i zrobię Helence jakieś mięsko ze śliwkami, bo Niunia ostatnio twarde kupki robi, tzn takie "kozie bobki".
Frydza, gratuluję przespanych nocek Wikusi, ja mogę tylko pomarzyć, ale przyzwyczaiłam się. Dla mężusia dużo zdrówka!
Muszę zmykać, Helenka marudzi,trzeba ją połozyć spać.
p.s. czy Wasze maluchy też tak zafascynowane kbelkami i gniazdkami?? U nas jest masakra z tym :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-02-25, 10:13 ]
Zdecydowałam się na spacerówkę - będzie ta (kolor czerwono-czarna). Kupuję jak tylko pensja wpłynie na konto :-D
http://www.allegro.pl/item315858516_zim ... slona.html

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 lut 2008, 14:15

Witam ponownie,bylismy 3 godz na spacerku i zakupkach bo przeciez byla pieka pogoda,a tu nagle straszne wiatrzysko Obrazek myslalam ze nas porwie!!!?I szybciutko do domku a teraz pada deszcz ale zmiana pogody :ico_szoking: ANIU fajnie ze zajrzalas,spacerowka ktora wybralas super,kolorki takie jak nasza furka hihihi,wspolczuje nie przespanych nocek oby Helence sie odmienilo!!

[ Dodano: 2008-02-25, 13:16 ]
A u nas tez gniazdka i kable to Wiki uwielbia szal jest!!

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

25 lut 2008, 14:26

Frydza, u nas też pogoda się zmieniła, pada i wieje. Helenka przespała ładną pogodę. A ja tak chciałam na spacerek :ico_placzek: I nic z tego, uziemiona jestem, bo Krzysia nie ma, więc nawet sama na chwilę nosa na dwór nie wystawię. Jutro przychodzi opiekunka, pierwszy raz na 2-3 godzinki, w środę i czwartek też będzie w w piątek zostawiam ją samą z Helenką na 4 godzinki, bo mam 3 godziny jazdy. Uwielbiam jeździć i mam zarąbistą instruktorkę, dziewczyna w moim wieku :ico_brawa_01: więc w autku ploteczki oprócz nauki :ico_oczko: Frydza, a mi się wydawało, że Twój wózeczek jasno-czerwony z szarym. Podobał mi się też pomarańczowo-czarny, ale Krzysiowi bardziej ten z czerwonym więc będzie taki. Tak w ogle, to pokazałam mu 3 modele i On zdecydował bo ja nie potrafiłam.

[ Dodano: 2008-02-25, 13:28 ]
Lucy, kiedy będziesz zdawać egz??? Ja jak dobrze pójdzie to pod koniec kwietnia (straaaaaaaaaasznie długie kolejki są na egz).

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

25 lut 2008, 14:35

ANIU faktycznie mam ciemno szary ciapa ze mnie!!ciemno szary z czerwonym :ico_oczko: Gratuluje znalezienia opiekunki,jazdow i super instruktorki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

25 lut 2008, 17:11

Hejka.
Moi rodzice właśnie pojechali :ico_placzek: . A tak fajnie było.
Dobra pogoda zawitała dziś do nas hehe. Dziadkowie byli z Tomciem na spacerku a ja sprzątałam korzystając z okazji. Matko, żeby tak codziennie mi ktoś małego na spacer zabierał... mód malina.

A teraz powrót do rzeczywistości.

Madziorka bombowe zdjęcia. Nieźle sie Leos bawił na imprezce hehe.

Lucy mam nowy pomysł na obiadek dla Oliego. Ostatnio kupiłam w słoiczku takie danie krczak z warzywami na słodko. Były tam dodane również owoce. Zdziwiłam się, ale okazałosie pycha. Tomek sie zajadał, a i ja spróbowałam z ciekawości. Może Oliemu cos takiego ugotuj. Normanie warzywka, jakies mięsko i troszkę jabłuszka, gruszki, brzoskwini. Przeciezsami tez robimy sobie takie danka, to dlaczego dzieciom nie zaserwować jeśli posmakuje.
Oliver na pewno polubił owoce bo słodkie a warzywka już nie są tak smaczne. W wielu książkach tak piszą. Dlatego radza, aby najpierw podawać warzywa a dopiero później wprowadzać owoce.

Aniu bardzo ładny wózeczek i dobrej firmy. Jednak jak dla mnie troszkę za ciężki. To znaczy nie jest on bardzo ciężki, ale ja szukałam jak najlżejszego. Ale poza tym super jest. Co do kabli to mój Tomek ma to jeszcze przed soba, no bo przeciez nie raczkuje na razie.

Magda powodzenia w trzymaniu diety.Ile masz zamiar zrzucić przez te dwa tygodnie?

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

25 lut 2008, 17:34

Kamilko, szkoda że rodziców już nie ma - moja mama pojechała w sobotę, ale ponieważ był Krzyś to nie odczułam tak bardzo, że Jej nie ma. Dopiero dziś jak jestem znów tylko z Helenką. Co do raczkowania, to moja Mysia tez się leni, ona posuwa się do przodu jak robalek hehe. I nawet poduchy i wielkie misie potrafi sforsować żeby tylko dotrzeć do kabelka. Co do wózka, to dla mnie waga była na którymś tam miejscu, ważniejsze żeby po złożeniu nie zajmował dużo miejsca (w bagażniku mamy zbiornik na gaz). Ważne też było, że ma osłonkę na nózki i folię w komplecie.
Magda, zapomniałam, miałam też spytać co za dieta, bo ja potrzebuję. Nie dość że już nie chudnę to wydaje mi się że się zaokrągliłam na buzi. No i brzuszek, ale na to rada jest - brzuszki :ico_oczko: Gdyby był Krzyś to mogłabym chodzić na aerobik, a tak - d...a blada.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

25 lut 2008, 17:37

ania1980 pisze:czy Wasze maluchy też tak zafascynowane kbelkami i gniazdkami?? U nas jest masakra z tym
U nas tak samo :):

Aniu wózeczek bardzo mi sie podoba :-D
I fajnie ze masz super instruktorke jazda przyjemniej płynie i jeszcze ploteczki hohohoh tylko pozazdroscic :):
I oby opiekunka zdała egzamin u was :):

-indigo- pisze:Magda powodzenia w trzymaniu diety.Ile masz zamiar zrzucić przez te dwa tygodnie?
Kamilko przedział jest od 7-20 kg wiec bardzo duzo i bardzo osłabia organizm bo w dwa tygodnie zeby np 10kg stracic to jest duzo...zobaczymy jak na mnie zadziała :ico_oczko:
P oczywiscie jest nie zadowolony bo mowi ze to osłabia organizm i ze to nie zdrowe ale chce zaryzykowac moj brat ja przeczwiczył schudł dwa tygodnie 15 kg

Po bardzo brzydkim poranku przyszlo słoneczko wiec po zrobieniu obiadku poszlismy naspacer bylismy prawie 2h Marcinek zasnoł a ja chodziłam przeszłam około 4 km wiec jestem zadowolona....

Dzisiaj jestem po pierwszym dniu diety i na dzisiaj juz zakonczyłam jedzonko czekam do jutro przed południa bo dopiero jem pierwszy posiłek :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość