Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

23 maja 2008, 21:57

WITAM

Mam taką migrenę od wczoraj, że masakra :587: Do tego uszy mi gdzieś zawiało :ico_placzek:

IWCIU --- wszystkiego najlepszego :ico_prezent: Postaw jakieś ciacho to zobaczysz że się towarzycho zleci :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

EDULITA --- bidulko Ty moja a może te mdłości to...? :-) :ico_ciezarowka:

MARITTA --- święte słowa kochanie "dzieci są najważniejsze!" a temu palantowi życzę aby do końca życia mu nie stanął :ico_smiechbig:

ASIU --- to jeszcze jakieś 3 lata i spędzisz w końcu dwu-tygodniowy urlop :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

24 maja 2008, 10:59

Witam kobietki
Asiu udanego wypoczynku i z okazji imienin wielkie buziaki :ico_buziaczki_big:
Kasiulka śliczny brzusio :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

24 maja 2008, 11:35

Witam
Iwciu- spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego najlepszego :ico_wstydzioch: :ico_prezent:
Kasiulko - niestety to jakiś wirus bo wszyscy dawaliśmy równo :ico_olaboga: ale już wróciliśmy do formy. Za to teraz ty Kasiu chora - więc zdrówka życze :ico_buziaczki_big:
Asiu - dołanczam się do życzeń :ico_prezent:

Nic uciekamy na działkę :516:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

24 maja 2008, 11:58

heloo, wpadłam na chwilę , przyznaję sie ze nie czytałam za wiele ale nadrobię :ico_sorki:

Iwciu, duży buziak z z okazji imienin, wiem że się spóźniłam jeden dzień ale naprawdę szczerze życzę wszystkiego, Naj Naj. :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Asiu, udanego wypoczynku :-D

Wszystkim urwiskom życzę zdrówka :-) a Wam kochane miłego weekendu :607:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

24 maja 2008, 13:09

hej.ja równiez dołączam się do życzeń dla Iwci. :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
Asiu udanego wypoczynku ;-)

czytałam po łebkach.Troszkę pracuję i do tego mam szkolenie i troszkę brakuje mi czasu.Komputer okupuje teraz mój bratanek.

Kasia brzuś słodki,ale jeszcze szczupluteńki.Jak chodziłaś z Konradkiem w ciąży to tez późno ci brzuś się pojawił? I jak ogólnie samopoczucie?Mdłości ci przeszły?

udanego weekendu.

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

24 maja 2008, 16:19

Cześć dziewczynki ;)
A tak postanowiłam że się trochę z Wami tu przywitam....
Przyznaję bez bicia że ciekawość mnie zżerała co u was no i zajrzałam, poczytałam....
No i oczywiście Marcie gratuluję dwóch cudnych księżniczek ;)
Felicity widzę że też już rozdwojona więc też gorące gratulacje!!!!
A Kasiulka no normalnie gratulejszyn rosnącego brzuszka :) Po zdjeciach widać że rodzinka kipi szczęściem ja nie wiem co to będzie jak bedziecie w czwórkę, normalnie wulkan miłości ;)
Pozostałe kobietki (przepraszam że tak zbiorczo ale dziecko mi się obudziło) - dzieciaczki cudowne, a Wy kwitnące :) Tak trzymać!!!
U nas w porządku, dziecko nam rośnie jak na drożdżach, ja pracuję no i też szczęścia w rodzinie nie brakuje...
Mam nadzieję że nie będziecie złe że pozwoliłam sobie napisać tych kilka słówek...
Pozdrawiam Was bardzo bardzo serdecznie a buźki waszych dzieciorków mooocno całujemy!!! Paap ;)

P.S. To pisałam ja - dawna witaminka ;)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

24 maja 2008, 20:42

Anetka jakie kursy napisz coś więcej
Kasiulka jak tam Twoje uszy, jak się czujesz
Witaminka witaj po latach :ico_oczko: , jak Karolek, czasem podglądam Go na naszej klasie, super chłopczyk.
Edulita, dobrze, żeście już pozdrowieli, paskudztwo jedno :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

24 maja 2008, 22:37

hej kobietki

dziękuję za wszystkie życzenia :ico_haha_01: :ico_buziaczki_big: :ico_haha_01: ,miło że pamiętałyście.
ja zabiegana dziś strasznie byłam,padam na twarz,dopiero zasiadłam do kompa :ico_olaboga: .Jutro mamy rocznicę komunii i gości :ico_brawa_01: na obiedzie,a że ja mam marną wparwę w gotowaniu na więcej niż cztery osby,to dzień zleciał migiem :ico_szoking: Na szczęście na jutro zostało ustawienie stołu i wszystkiego na nim i bedzie ok :ico_oczko:

Edulitko fajnie ,że już wam wirus odpuścił :-) .Ciekawe jak Jaś i Matyldzia??? Gdzieś dziewczyny pouciekały i nic nie piszą jak zdróweczko u dzieci :ico_noniewiem:

Riterciu troszkę się poprawiłaś,dawno z taką częstotliwością nie zaglądałaś :ico_oczko: :ico_brawa_01: .Poproszę nas już nie zaniedbywać :ico_nienie:

Witaminko,zaglądaj czasem jak znajdziesz chwilkę :-)

Anetko czyli kolejna zapracowanan mama z Ciebie i na TT czasu brak :ico_placzek:

uciekam do wyrka,bom padnięta strasznie.Miłej niedzieli,bo jak zajrzę jutro to pewnie też nocą :ico_oczko:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

25 maja 2008, 12:14

Korzystam z ostatnich chwil urlopu i zaglądam częściej, ale tu pustki, że szok :ico_szoking:
Iwciu udanej imprezy
my dzisiaj idziemy do teściowej na urodziny, więc przynajmniej gotowanie obiadu mi odpada :-D
Iwcia pochwal się później coś tam nagotowała, bo mi jakoś brakuje pomysłów ostatnio na jedzenie
a i mam nowy przepis na super ciacho, postaram się później wrzucić

[ Dodano: 2008-05-25, 20:48 ]
ale tłumy tutaj :ico_oczko:

oki to przepis, upiekł to mój kolega z pracy, ciacho powalające
Tort z otrąb pszennych

Biszkopt:
8 jaj ubić z ¾ szkl cukru na gęstą pianę
Dodać do tego 15 dag otrąb pszennych wymieszanych z czubatą łyżka mąki pszennej i ½ łyżeczki proszku do pieczenia. Delikatnie wymieszać z jajami.
Blachę wysmarować margaryną i wysypać bułką tartą – wlać ciasto i piec w temp. 180-190 st. około 30 minut (jak zaczną boki odstawać powinno być gotowe).

Masa:
1 kostka margaryny
1 kostka masła
3 jajka
¾ szkl cukru
Kakao, spirytus lub wódka do smaku, sok z cytryny do smaku (zamiast wlewać alkohol do masy można dodać wcześniej namoczone w nim rodzynki), orzechy lub inne bakalie, czekoladę pokrojoną w kostkę.

Wykonanie:
Margarynę i masło utrzeć na gładką masę, Jaja ubić na parze, ostudzić i dodawać do masy, dodać kakao do smaku, alkohol lub rodzynki i wymieszać. Masę podzielić na 3 części, 2/3 masy użyć do posmarowania przekrojonego ciasto (można skropić ciasto sokiem z cytryny), na masę pokruszyć orzechy, czekoladę lub inne bakalie, nakryć drugą połową biszkoptu i na wierzch położyć resztę masy i bakalii, można posypać wiórkami kokosowymi.

chloe1
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 22 maja 2007, 09:34

25 maja 2008, 22:12

Hej! Ostatnio nie zaglądałam, bo niestety znów miałam kłopoty z zalogowaniem :ico_puknij: , stąd inny nick.
Gratulacje dla felicity! Taka drobna dziewczyna a urodziła takiego dużego chłopca. A ania pewnie też już lada moment się rozdwoi? kasiulka, nic nie wiesz?? Kasiu, brzuszek cudny, wyglądasz kwitnąco, a ja znowu mam wrażenie, że robię się monstrualna :ico_olaboga:
A wiecie, w ubiegłym tygodniu byłam na wycieczce dwudniowej. Oczywiście z uczniami. Było świetnie, jak znajdę czas, to wam wyślę fotki.
Witaj witaminko. Dawno cię nie było. Zaglądaj częściej.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość