Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

24 maja 2008, 20:44

Pora mojego syna nastałą, układasię do snu a mnie jeszcze czeka prasowanie. tyle pracy przy maleństwie że nie ma kiedy dobrze zjeść, choć z drugiej strony to lepiej bo kilogramki lecą w dół :-D

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 maja 2008, 21:53

Czesc dziewczyny

Jola super zdjecia

ja sie tylko witam i uciekam majka jeszcze nie spi dzisiaj nie chciala wieczorem mleka z kaszka dopiero zwykle zjadla nie wiem czemu od kilku dni mi tak robi ze wieczorem nie chce jesc :ico_olaboga: wiec znowu musze w nocy wstawac i jej mlleko robic

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 maja 2008, 23:00

Ja zaglądam jeszcze przed spaniem. Kuba pojechał do ratusza złożyć scenę po jakiejś imprezie biznesowej, Gabriel śpi od 21-dzisiaj późno zasnął... pogoda była całkiem ładna, więc dużo czasu spędziliśmy na dworze, a Gabriel mógł podrzemać na słoneczku-to co mój tygrysek lubi najbardziej...

Ostatnio tak nagle urósł parę centymetrów, że w ciągu tygodnia reszta ciuszków które były na niego dobre zrobiła się za mała :ico_puknij: Normalnie, szczęście, że nowe ciuszki już dzisiaj wyprane i prawie suche wiszą, bo nie miałąbym mu jutro co założyć-już ma około 70cm, ale ciuszki kupiłam mu na 80, bo bardzo szybko muszę mu rozmiar zmieniać na większy, a On ma duże stópki i jak jakiś ciuszek nie jest nieco za duży to go gniecie w paluszki :ico_olaboga:

A dzisiaj Kuba Go unynał na słonku u nas na łóżku i wyszedł do mnie na podwórko... po około 40 minutach wchodzimy po schodach i słyszymy już, że coś Gabi stęka-nie śpi w każdym razie, otwieramy drzwi, a On nie dość, że jakiś metr dalej i 90st w innym kierunku niż Kuba Go zostawił to na dodatek na brzuchu :ico_szoking: i wkurzał się już, bo się naodpychał nogami ile mógł i jedną rączkę przesuwał do przodu, a druga mu uwięzła i nie mógł dalej pędrać, jak nas zobaczył to zaczął piszczeć radośnie-uwielbiam jak tak skrzeczy, zawsze wydaje takie dźwięki jak się rano obudzi... w każdym razie chodzi o to, że jest już na tyle ruchliwy, że nie będziemy mogli, Go zostawiać samego na łóżku, a w nocy będzie mógł spać tylko między nami-z resztą tak śpi od pewnego czasu, dzisiaj tak jak z obracaniem na boczki, od pierwszego obrotu na brzuszek nabrał nowej umiejętności i robi to już całkiem dobrze-teraz czekamy aż zacznie robić kombinacje swoich nowych umiejętności...

A co do spania, to On się tak rozpycha, że szok... ostatnio budzę się w nocy i patrzę-nie ma dziecka! poderwałam głowę, wsadziłam rękę pod kołdrę, a On zakopany spał na wysokości moich bioder... zawsze jak się obudzę w nocy to śpi w innej pozycji, nie dość, że się rozkopuje to się czasami budzę z jego syrkami pod brodą :ico_haha_01: a dzisiaj nad ranem jak otworzyłam oczy to miał głowę przy moim brzuchu, a stópkami się opierał o plecy Kuby-rozkoszny widok :ico_oczko: poczuł, że się ruszyłam i się przeciągnął-tak śmiesznie wtedy rozczapirza paluszki i prostuje swoje krzywe łydeczki :-D a w ogóle to głównie śpi w poprzek...

Pinko rozumiem Cię, bo Gabriel to straszna maruda i jak mi czasami da mocno w kość, to też Go oddaje Kubie, albo mamie i uciekam się wyciszyć...

Ja już nawet nie liczę nocnych pobudek, nie patrzę, która godzina-chyba, że zaczyna gadać, bo wtedy jest już po spaniu... kiedyś czekałam aż zje i dopiero szłam spać, teraz podstawiam mu pierś i śpię dalej :ico_oczko:

lecę do łóżeczka, to ostatnio miejsce za którym tęsknie najbardziej...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 maja 2008, 08:13

I my witamy o poranku.
U nas wszystko ok, noc dobra ale marzę żeby Artur spał tak jak Norbert, pamiętam jak niedawno Klaudia się pytała co zrobić żeby całe noce przesypiał a tu proszę, to teraz ja pytam, co zrobiłaś? Czy sam po prostu tak
Justyna to się Gabriel nieźle przemieszcza, dobrze że wtedy jak został na łóżku nie spadł :ico_sorki:
No i już zapomniałam co jeszcze miałąm pisać ... :ico_puknij:
Dobra lecę na śniadanko.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 maja 2008, 11:11

Hello

dziewczyny ja sie juz spakowalam i nie wiem jak my sie z tym pozbieramy :ico_olaboga:

Majka dzisiaj wstala o 4 i wogole nie chce jesc mleka nie wiem co sie z nia dzieje

Justyna dobrze ze Gabrys z lozka nie spadl, a majka doslownie robi tak samo nie zdarze dobrze sie obrucic a ona juz w innej pozycji w lozeczku lezy

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

25 maja 2008, 12:09

Majka dzisiaj wstala o 4 i wogole nie chce jesc mleka nie wiem co sie z nia dzieje
no to tak samo jak kuzynka tylko ze ona dostała katar i ja meczyl ale zasnela o 5 i spała do 9:40 Moje dziecko nie chce jesc deserku pluje nim butelki pic nie chce moze przez te zeby i katar najlepiej ciagnie cyca z tym nie ma problemów.Zrobilam juz obiad Amelka zasypia a Julka spiewa mi pod uchem .Popołudniu wybieramy sie na festyn przedszkolaki maja wystep z okazji DNIA MATKI tylko nie wiem czy Amelce sie nie pogorszy.Dzisiaj musimy sie pozegnac z Majusią zobaczymy ja dopiero jak juz chodzic bedzie.Dobra uciekam.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

25 maja 2008, 12:26

pamiętam jak niedawno Klaudia się pytała co zrobić żeby całe noce przesypiał a tu proszę, to teraz ja pytam, co zrobiłaś? Czy sam po prostu tak
Hehe.. ano fakt :ico_haha_01: Norbert tak po prostu którejś nocy przespał w końcu całą i tak już codzień. To chyba było drugiej czy trzeciej nocy jak do Polski przylecieliśmy. Po kąpieli daję mu butelkę ok 220ml kaszki ryżowej - czasem zje wszystko czasem nie i śpi do rana. Niekiedy o tej porze co budził się w nocy, lżej śpi i wydaje mi się, że zaraz się zbudzi, ale tylko się poprzekręca i śpi dalej :-)

A dzisiaj to już wogóle jestem w szoku.. - wczoraj moja siostra zaprosiła nas na kolację na 20. Ja nie lubię z małym tak późno gdzieś chodzić - wolę wykąpać go o 19, dać kaszkę i żeby poszedł lulki.. no ale poszliśmy. Byliśmy my, moja mama, brat, obie siostry z chłopakami, teściowa i siostra Rafała. Siedzieliśmy, gadaliśmy.. Norbert usnął mi na rękach i tak spał długo u mnie. Było dosyć głośno. Odłożyłam go na łóżko obok i tak spał. Myślałam, że się obudzi na jedzonko czy, że nasze hałasy go obudzą. A tu nic. Siedzieliśmy gdzieś do 3-4 godziny. Rozmowa wrzała.. Wogóle myślałam, że wrócimy koło 11-12 do domu, ale zostaliśmy dłużej więc rano już mieliśmy wrócić. Ja się bałam bo miałam tylko jedną porcję mleczka dla Norberta i zastanawiałam się co zrobię jeśli obudziłby mi się wcześniej, dałabym mu mleko i co ja dam mu rano jak się obudzi, ale on tak grzeczniutko spał pośród tych hałasów, w końcu i my się pokładliśmy a mój szkrab obudził się standardowo o 6 :ico_haha_01:

Wróciliśmy rano koło 10, Norbercik dostał mleczko, pobawił sie trochę z babcią i śpi teraz. Tak samo jak i Rafał po przebalowanej :ico_zdrowko: nocy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

25 maja 2008, 14:08

Klaudia no to super ze Norbercik tak fajnie ci spi no i ze imprezka sie udala


Majka jak kilka dni jadla mleko z kaszka pozniej nie chciala i dawalam jej z kasza manna to teraz znowu nie chce i budzi mi sie w nocy na mleko

My tez dzisiaj idziemy na festyn no i musimy jechac do tesciowej sie pozegnac

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

25 maja 2008, 19:45

no juz w domku festyn taki sobie tylko dzieci maja radosc z tego Julka to wszystko chciala na karuzeli jechala skakala w zamku twarz malowala i jeszcze chciala na zjezdzalnie ale Amelka juz glodna i trzeba isc do domku cale szczescie.Przy takiej imprezie to idziesplajtowac a jak Amelka urosnie to juz calkiem.Ide robic kolacje pa

[ Dodano: 2008-05-25, 19:52 ]
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

25 maja 2008, 21:25

Hej kochane.
Mój synuś już śpi i mogę wkońcu posiedzieć na tt.Jak podłączyli mnie znowu do swiata to cieszyłam sie jak dziecko i myślałam,że bede mogła siedziec z wami cały dzień na tt,a tu jak na złość Igorek zrobił se marudny i cały dzień domaga sie rączek :ico_olaboga: ,a ja biedna nie mam czasu na nic :ico_zly:
Bylismy dzisiaj na długim spacerku i chociaż troszkę pospał.

Co do posiłków to Igor jeszcze głównie na mleczku(bebiko2),i później dostaje deserek,no i znowu mleczko,zaczęłam mu podawać obiadki,ale coś niechetnie je i chyba zaczne sama gotowac zupki dla niego :-),no i później oczywiście znowu mleczko ,nie dawałąm mu jeszcze kaszki, mam bananowo ryżową,ale jak byliśmy u lekarza to babka wspomniała zeby te wszystkie nowości wprowadzać jak najpoźniej,nie wiem dlaczego :ico_puknij: NAjlepiej to bym przeszła na zwykłe mleczko z kaszka manna i ewentualnie budyń,to bebiko2 coś mie nie leży :ico_noniewiem: ,w środe idziemy na szczepienie i zobaczymy co powie lekarka.

Buziaki dla Was :ico_haha_02:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość