ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

25 maja 2008, 15:33

ellepati
Wszystkiego naj naj najlepszego dla Cezarka sory spóznione ale szczere
Torcik super mniam mniam
Lulu ellepati
Duzo zdrówka
qunick
Szybciutko jestescie w domku
Kuruj Zuzie bo piekne wierszyki mi recytowala i szkoda takiego talentu niech reszta mam tez zobaczy

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

25 maja 2008, 17:15

dziewczynyno to widac po fotkach,ze sie imprezka udałą, fajnie tak wygladacie w tym szeregu wózków hehe
A z tym morzem to fajna sprawa, ja juz wczesniej pisalam,ze moze zrobic rekonesans,ktora gdzie jedzie na wakacje i kiedy a moze bedziemy niedaleko siebie i tez mozna by sie spotkac, fajnie by bylo.

Ciekawe jak u was pogoda sie spisała,bo u nas juz chyba wczoraj było lepiej, co prawda nie padalo ale szaro buro i zmarzlam na spacerku.

ellepatitorcik pewnie mniam mniam i foteczki super :)

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

25 maja 2008, 22:08

WITAJCIE KOCHANE LUTOWECZKI No i ja sie melduje:)
Przyjechalismy z Antonina o 17.30.
Normalnie laski nie wiem od czego zacząc hi hi hi-tyle wrazeń,miłych przezyc śmiechu po pachy prawie mokrych gaci hi hi hi hi ze szok.
Zaczne od tego co juz w sumie wiecie ze jako pierwszą poznałam ANIE0807 hi hi a wlascieiwe to ona mnie hahahahahahaha bo ja nie wiedzialam kto to ona ;)
Pozniej reszte sie poznało,wspolny obiadek jeszcze był ze tak powiem zdystansowany hi hi kazda typowo z mezem i dzieckiem i ukradkiem sie spojrzeniami mijałysmy,od czasu do czasu ktoras cosik zarzucila hahahahhaa.
Potem spotkalismy sie przy wspolnym ognisku,panowie browarki i te sprawy,QUNICK Z MEZEM chyba 5 kg. pyrow obrali na przepyszny kociołek z kiełbaską i w ogole kazdy dostał taka watache kolacyjki ze szok :)-nawet pan z karuzeli sie załapał ;)
Mamuski zaczynały sie rozkręcac,piwka szły jedno za drugim, dzieci biegały po całym lesie tatusiowie za nimi na zmiane z nami hahahahaha. Były tez małe usterki typu kłotniaAMELKI Z DOMINISIA O WOZECzEK c.d.n....................................ide spac do jutra

[ [b]Dodano
: 2008-05-25, 22:18 ]
CZESC DZIEWCZYNY TU MAZ KAROLAS
Oto informacja dlaZBYCHA OD AGI0406------tej Zbychu pierwszy raz tu mnie dopuszczono hahahahah nie kumam tych ślaczków, ale tez jest zajebiscie.
Pełno fotek i mamuski z problemami :)
Mam pare browarów w lodowie moze wpadniesz?pogadamy o spotkaniu hahahaha.
Pozdrawiam wszystkie mamuski a w szczególnosci Sławka, Filipa, Łukasza, Jurka pozdro dozobaczenia nad morzem:)-Dawid.
To by było na tyle,wiecej juz nie bede tu przeszkadzal...........................
ps. Aga nie pij wiecej co bys nie myliła obrusa z prześcieradłem hehehhe

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

25 maja 2008, 22:29

No to i my się meldujemy na TT. Pozdrowionka uściski itp itd.

Dawid wpadaj częściej.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

25 maja 2008, 22:48

My też się meldujemy :-D

o wrażeniach długo będziemy pisać dzisiaj już sił brak :ico_oczko:

karolas trzymaj męża z dala od klawiatury bo głupoty wypisuje że ho ho :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
No kto by mógł pomylić prześcieradło z obrusem!!!!!!!!!!! :ico_nienie: Na pewno nie ja hihihi

[ Dodano: 2008-05-25, 23:20 ]
Tu mąż od Agi 0406 na początek pozdro dla wszystkich imprezowiczów z Antonina Wiadomość dla Dawida mężą Karolas też mam pare piwek w lodówce też zapraszam ale Adze nie dam bo obrus na łóżku jeszcze jakoś wygląda gorzej bedzie jak pościeli prześcieradło na stole i bedzie kazała mi tam spać ha ha ha ha he he he no to zdrówko dla wszystkich :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

25 maja 2008, 23:20

No to ja też sie melduję!! :ico_brawa_01:
Bartuś dopiero przed chwila odniesiony został do łóżeczka, bo za cholipcie nie chciał dziś zasnąć, za duzo sie wyspał w aucie!! Ale padam z nóg... może dzis się wyśpię... Oby!!! Trzymajcie kciuki i posyłajcie fluidy bartkowi żeby spał jak suseł!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

25 maja 2008, 23:23

karolas czas zakończyć ten dzień dziecka naszych mężów :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Za bardzo się tu rozhulali :ico_zly: :-)
To był ich pierwszy i ostatni dzień na Kochanym Naszym Tik-Taczku!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2008-05-25, 23:25 ]
katelajdka nas Wojtek też coś ciężko miał zasnąć a do tego kaszle nie ziemsko.
Bez syropu się chyba nie obejdzie.
*******######**********
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&***
Fluidki na sen Bartusia!!!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

25 maja 2008, 23:57

:ico_haha_01:

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

26 maja 2008, 07:37

Witajcie
Zajrzę dopiero koło 12.00 :-) najpierw pracę trza odwalić :ico_zly:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

26 maja 2008, 08:44

Hej

No widze, że imperzka udana ..Bardzo się ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: CZekamy na zdjęcia!

Moje dziecko postanowiło obudzić się o 3 rano i nici ze spanie, no to myśle, że zaraz z rana pójdzie spać..o ja głupia, ale się myliłam. Owszem zasnął, ja tez się położyłam 6:00 ale po 20 minutach jak nowo narodziny obudził się Wojtuś o 6:20 i koniec, rozrabia na całego .. A ja mam potworny ból głowy .. :ico_zly: i zmęczona jestem strasznie, bo sie o 24:00 dopiero położyłam spac wczoraj ...

Mo ja głowa....

[ Dodano: 2008-05-26, 08:47 ]
a wiedziałam, że mam już się nie kłaść, bo zawsze potem gorzej się czuje jak dosypiam ..no ale myślałam, że chcoaż z 2 godzinki pospie..a tu lipa.. wr... jestem zła, zmęczona i jeszcze na dodatek ciągle z brzuszkiem ..a tu już 3 dni na karku po terminie ...

Jak nie urodze kochane do 5 czerwca, to mam się już na bank kłaśc do szpitala i nie widomo czy nie będą wywoływać, to zależy od wydolności łożyska :ico_noniewiem: A z tego co wiem to miałam już 15 maja I stopnia czyli już z leksza podstarzałe... Heh ..ale teraz to już jakoś wytrzymam ..byle moja Martusia chciała do mnie przyjść :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-05-26, 08:50 ]
ellepati

No i oczywiście- buziulki dla starszego smyka :ico_brawa_01: z okazji urodzinek! To nic, że spóźnione, ale szczere!
Zdjecia piękne!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość