malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

25 maja 2008, 23:29

...
Ostatnio zmieniony 27 lut 2009, 21:45 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

26 maja 2008, 01:34

To dla was szczesliwe mamuski :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

26 maja 2008, 10:39

No właśnie mamy dziś Dzień Matki i właśnie dziś mi zabrakło cierpliwości i dałam Ewie po pupie-teraz mi jest przykro z tego powodu, bo jestem jak najbardziej przeciwna biciu dzieci :ico_placzek: Ale nie dałam rady już. Zaczęła histeryzować, że chce na dwór, a ja że pójdziemy później, bo teraz Kinga płacze. No i tak właśnie było: Kinga płakała, choć najedzona i przewinięta i Ewa też płakała, tylko 2 razy głośniej. Teraz śpi, bo się chyba zmęczyła tym płaczem... Już bym chciała, żeby się obudziła, bo jak zobaczę że ona sie uśmiecha to i mi będzie weselej.

A teraz z innej beczki: my tez dajemy mleko NAN, oczywiście bardzo sporadycznie np. w ubiegłą sobotę jak byłam w szkole i póki co nic złego się z Kingi brzuszkiem nie działo.

[ Dodano: 2008-05-26, 10:44 ]
A wogóle to Tosia jest chora :ico_placzek: Dzięki mojej przyszłej bratówce :ico_zly:
A co się stało??? Szybkiego powrotu do zdrowia życzę. Biedny maluszek.

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

26 maja 2008, 14:14

...
Ostatnio zmieniony 27 lut 2009, 21:47 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

26 maja 2008, 18:28

Malgoska aż mi żal tej Tosienki jak przeczytałam o tych oczkach zaropiałych. Oby szybko jej minęła choroba. Też byłabym wściekła na ta dziewczyne, idiotka jakaś z tego co piszesz. Zdrówka dla malutkiej.

[ Dodano: 2008-05-26, 19:43 ]
A mój synek dzisiaj zrobił w prezencie mi kupke :-D ?Bardzo czekałam na ten prezencik od piątku i się doczekałam

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

27 maja 2008, 13:22

A ja na Dzień Mamy dostałam od moich dziewczynek prezent w postaci tylko jednej pobudki nocnej. Szok normalnie! Ewa obudziła się tylko o godz 1:00, a Kinga o 3:00. Dzisiejszej nocy było tak samo-czyżby tak miało już pozostać. Super byłoby! Obawiam sie tylko czy to nie będzie miało zgubnego wpływu na produkcję mleka przez moje piersi, ale trudno-przynajmniej wyspana jestem :-)
Jadę zaraz do gina-ciekawe co mi powie na to moje krocze. Wg mojej oceny bez szpitala i ponownego cięcia się nie obędzie. Zobaczymy. Pa

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

27 maja 2008, 14:11

Witam!
A my juz po szczepieniu i dostaliśmy leki na to nasze ulewanko. Zobaczymy czy podziała.
Ale tutaj pustki ostatnio :ico_nienie:
Ciekawe Agasza co ginek Ci powie, może jednak obejdzie się bez ciecia.

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

27 maja 2008, 15:51

witamkochane tesknilyscie choc troszke za mna??? :ico_haha_02: jamam problem z netem muli takze nigdzie wejsc sie nie da :ico_zly: u nas wszystko oki kacperek rosnie jest grzeczny choc czasem marudzi ale nie jest zle :ico_oczko: łozeczkowieczorkiem go parzy i nie chce spac w nim woli z namiw łozku przy cycku mamuski :ico_haha_02: kolki czasem go mecza naszczescie nie jest to az takie strasznie i szybko mu na raczkach przechodzi ale tak jak asia oszczedzam sie z jedzeniem chociaz raz juz smazone jadlam :ico_haha_02: nie wiem kiedy was doczytam ,teraz jestem u rodzicow to moge troszke posiedziec nanecie.strasznie za wami tesknnie :ico_placzek: a co do chcrzcinto planujemy na 15 czerwca :ico_haha_02: zmykamna chwilke potem jeszcze zajrze przed wyjazdem do domku buziaczki!!!!!!!!

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

27 maja 2008, 19:31

Hej, ja już wróciłam od rodziców. Malutka miała dziś tylko jeden atak kolki. Mam nadzieję że będzie coraz lepiej bo ja się zapłaczę. Kurczę, wiem że nie mogę się denerwować i ryczeć ze względu na pokarm, ale jak ona tak krzyczy i żali się do mamy to serce pęka i w końcu nie wytrzymuję czasem i łzy lecą :ico_placzek: No ale dziś byłam twarda :-)

Poszłabym sobie do fryzjera na baleyage i podcięcie, ale nie bardzo mam jak, bo moja jedna wizyta u fryzka to 4,5h... Może kiedyś odciągnę ze 2 butle i da radę.

Małgośka Tosia bidulka. A ta niedoszła bratówka nieodpowiedzialna na maxa. Kondolencje dla brata! Mojej Julince też oczko ropieje już dość długo i już 2 krople dostaje. Ale u niej to przez niedrożny kanalik łzowy. A po Nanie Tosia kolki miała czy coś innego?

Edit pewnie że tęsknimy. Ja też rzadko teraz jestem i tez tęsknię ciągle do forum.

Asika ja tez czekam na kupkę. Ostatnia była w sobotę, trochę wymuszona kąpielą pupy w ciepłej wodzie. To może moja jutro zrobi.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

27 maja 2008, 19:43

Edit jak fajnie,ze jesteś!!! :ico_brawa_01: Szkoda,ze net Ci szfankuje bo zawsze Ty rano pisałaś, zaczynałaś dzień a teraz Ciebie nie ma i pustki na wątku :ico_haha_01: . Dobrze,ze synek zdrowo się chowa a jak brat, pomaga trochę przy maluchu?
Mamamonia ja nie wyobrażam sobie nawet co Ty przechodzisz :ico_noniewiem: Biedna Juleczka, trzymam kciuki,żeby szybko jej przeszło i juz zawsze była zdrowa i uśmiechnięta. Nam na kopke pomógł czopek ale dzisaj ginka mówiła,że to ostateczność i na kopkę można czekać do 7 dni!!!! Ja nie wyobrażam sobie jakbym miała aż tyle czasu patrzeć jak mój synek się męczy, stęka i napina. Dzisiaj tez juz była niespodzianka dla mamy i synuś ładnie sobie śpi.
Ciekawe jak tam krocze u Agasza?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość