Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

26 maja 2008, 08:32

Na wątku sierpniówek ja urodziłam pierwsza - mialam termin na 3.08 a urodzilam 30.07 ale to nie za dobrze bo nikogo na forum nie moglam o nic sie poradzic bo ja juz w domu byłam a one jeszcze z brzuszkiem były

zachcianki u mnie tak jak zawsze czyli na kwaśne bo ja nigdy słodyczy nie lubiłam za bardzo a zachcianki to ja przez cale zycie mam bo lubie dobrze zjeść
mdlosci mnie ciągle męczą a najbardziej to rano jak malego z kupki przebieram :ico_olaboga: rzuca mnie wtedy jak cholera

ania1980 widzę że co do ilosci dzieci to masz taki paln jak ja czyli 2 +za kilka lat trzecie

o aborcji to ja wogóle nie dyskutuje

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

26 maja 2008, 13:47

Witam dziewczynki!! Oj długo mnie tutaj nie było - opuszczam się, a to nieład :ico_olaboga: nie Jeżeli chodzi o brzusio generalnie coś tam urosło - ja bynajmniej to widzę, mąż dostrzega przede wszystkim piersi :ico_haha_01: Ale reszta świata nie widzi. W piątek byliśmy u lekarza - dzidziunia piękna i zdrowa - teraz to już nawet za małym człowieczkiem wygląda. Mamy kilka ładnych fotek, no i co mnie niezmiernie cieszy dziś ogłosimy tą nowinę światu a przede wszystkim rodzicom. Czekaliśmy specjalnie na Dzień Matki. Mamy przygotowane śliczne pudełeczka a w środeczku zdjątka naszego bobaska. Ale będzie akcja - dziewczyny!!! Jesteśmy prawie 3 lata po ślubie więc rodzice czekali z utęsknieniem aż zdecydujemy się na dzidziusia. Hi hi Już nie mogę się doczekać. Napiszę Wam co i jak ale czuję że to będzie niezapomniany Dzień Matki - w dodatku mój pierwszy ... :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

26 maja 2008, 13:50

tosia swietny pomysl!!!! :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-05-26, 17:36 ]
dziewczynki mam pytanko ..boli mnie podbrzusze i to tak bardziej z prawej strony ..bol jest dosc mocny i przerywany..jutro do gina jade ..ale boli tak juz caly dzien ..dodam ze mam ciaze zagrozona..odklejajaca sie kosmowka i krwiak..miewalam plamienia ale nigdy mnie nie bolalo..pytam bo moze ten bol nie ma nic wspolnego z zagrozeniem i moze cos takiego to normalne ..choc juz mam corke to nie pamietam czy mialam takie bolesci..buziole

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

26 maja 2008, 18:16

kasiulek247, mnie też czasem brzuszek pobolewa i dość mocno, ale jak się położę, wyciszę to przechodzi. W pierwszej tak nie miałam. Gdybym miała ciążę zagrożoną i odczuwała taki ból, to chyba skonsultowałam bym to z lekarzem. Może niekoniecznie od razu jadąc do szpitala, ale na pewno zadzwoniłabym do swojej ginki.

tosia, długo czekaliście z ogłoszniem takiej wiadomości! No to rodzinka będzie miała niespodziankę :-D Ja nie wytrzymałam i mamie oraz bratu niemal od razu wypaplałam :ico_oczko:

kasia1983, jeśli chodzi o liczbę dzieci, to na razie poprzestajemy na dwójce; a trzeci - zobaczymy za parę lat... nie mówimy nie :ico_oczko:

Filmików nie oglądałam, bo nie chę się dołować. A aborcji też nie dyskutuję ...

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

26 maja 2008, 18:40

Filmików nie oglądałam, bo nie chę się dołować
ale ja tylko dalam linka do filmika usg 4D w 11 tygodniu - dzidzi sliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nie mówimy nie :ico_oczko:
moj juz przebakuje... a ja narazie wole poczekac, niech prae najpierw Krolewicz znajdzie stala przynajmniej :ico_sorki: Ale za kilka lat... kto wie??? :ico_oczko:
boli mnie podbrzusze i to tak bardziej z prawej strony ..bol jest dosc mocny i przerywany.
ja caly czas wam sie skarze na bole w podbrzuszu, czasem bardziej z prawej, czasem lewej strony... a lekarz powiedzial ze to normalne... choc szczerze mowiac - niepokojace i strasznie wkurzajace :ico_zly:
a moze masz zapalenie pecherza???

Buziole dla wszystkich mamusiek, dzis nasze swieto :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tosia, ja bym tyle nie wytrzymala z ogloszeniem nowiny, podziwiam :ico_sorki: prezent dla mamus super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

26 maja 2008, 19:17

Mój gin powiedział że bóle są spowodowane pracującym jajnikiem. Dopóki nie ma łozyska wszystko co jest potrzebne dla dziecka produkuje jajnik i dlatego boli. Mi lekarz pokazał go na usg i faktycznie boli mnie z prawej strony tam gdzie znajduje się ten pracujący jajnik także nerwów nie ma. Kazał mi brać no-spę jak będzie bardzo bolało.

U mnie też jeszcze nie wszyscy wiedzą że jestem w ciąży. Wczoraj powiedzieliśmy teściowej. Nie wie jeszcze moja babcia i co najgorsze moja przyjaciółka. Po prostu nie wiem jak mam jej to powiedzieć :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasiulek247
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 486
Rejestracja: 18 kwie 2008, 15:02

26 maja 2008, 20:36

hmm...wlasnie wyczytalam u listopadowek ze prawie wszystkie maja takie bole czasami..laski od kiedy robi sie to łożysko???p.s polezalam zreszta caly dzien leze i dzis maz przejol doslownie wszystko..co chwile mi cos przynosi to jogurcik to truskaweczki ...rozpieszcza mnie..bol jak narazie przeszedl i lepiej sie czuje caly dzien mdlosci ktore dopiero prawie przeszly..dziewczynki rozpisujcie sie piszcie doslownie o wszystkim opisujcie jak sie czulyscie danego dnia doslownie wszystko...
ale ze mnie cwaniara mam nakaz lezenia a maz kupil mi laptopa zebym nie musiala siedziec przy kompie ..on tez cwaniak tamten on zajol hehe..a co do kontaktu z lekarzem mieszkam w uk tu nie jest nic takie proste jak w Polsce..buziaczki i rozpisujcie sie..

[ Dodano: 2008-05-26, 21:41 ]
osita to napewno nie pecherz bo oddaje mocz jak to bywa w ciazy dosc czesto ale bez zadnych dolegliwosci..myslalam ze moze macica sie powieksza i moze na cos uciska..juz nie wiem oj wkurzajace ale jutro mysle ze sie dowiem ide prywatnie do pl lekarza i chyba bede miala usg ..

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

27 maja 2008, 09:14

A ja teraz mam problem z lekarzem bo trzeba robić badania na czczo a wtedy mam największe mdlości a pozatym nie mam z kim małego zostawić a znoowu iść z nim to dłużej się zejdzie a to oznacza dłuższe mdłości :ico_noniewiem:

tosia my pierwszego dzidziusia "daliśmy pod choinkę" tak jak wy w pudełeczkach zdjecia z usg (wcześniej rodzice pisali list do św. Mikolaja ze jako prezent chcą wnuki)

na bół brzucha trzeba kupić nospę forte albo cierpliwe to znieść

my już wszystkim najważniejszym powiedzielismy nie ma co odkładać bo w końcu to nie tajemnica

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

27 maja 2008, 09:39

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No i nowina ogłoszona!!! Były okrzyki radości, śmiech i łzy. Rodzice nie zwracają siędo siebie inaczej niż: babcia, dziadek:) Radość na całego, zachwyceni wszyscy i do tego taka niespodzianka, bo nikt, absolutnie nikt się nie spodziewał. Obie Mamy twierdzą, że ten Dzień Matki będzie niezapomniany. oczywiście zaraz zaczęło się: zjedz córciu jeszcze jednego gołąbka: jeden dla Ciebie i jeden dla maleństwa:) Eh teraz to dopiero przytyję :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

27 maja 2008, 11:50

tosia, fajnie ze rodzicom sie prezent spodobal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nic dziwnego zreszta - bo to super nowina!!!
wlasnie wyczytalam u listopadowek
ja na listopadowkach tez przesiaduje, bo tutaj na poczatku malo sie dzialo :ico_oczko: no i w sumie jako "bardziej doswiadczone" troche wyprzedzaja z dolegliwosciami i tak jest mi latwiej o spokoj :ico_oczko:
trzeba robić badania na czczo a wtedy mam największe mdlości a pozatym nie mam z kim małego zostawić a znoowu iść z nim to dłużej się zejdzie a to oznacza dłuższe mdłości :ico_noniewiem:
ja ide na badania z bulka i butelka odgazowanej coli zeby nie miec zawrotow glowy. wychodze z pobierania krwi i w poczekalni wcinam "sniadanko" i dopiero wychodze :ico_haha_01: Wczoraj mialam test podwojny krwi, za 2 tyg wyniki :ico_sorki:
kasiulek247, w UK jest lipnie do 12 tc, a pozniej jest fajnie, bo to nie ty chodzisz, tylko polozna do ciebie przychodzi :ico_brawa_01: No ale fakt, ze az do 24 tygodni zeby nie "ratowac" dzidz w razie czego to przegiecie jak dla mnie :ico_nienie:
No mamuski, jak tam koncowka pierwszego trymestru??? Lepiej sie juz czujecie???

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość