Awatar użytkownika
Iwo
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1150
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:11

26 maja 2008, 20:35

kamizela pisze:Iwo, edyta dziękuję serdecznie w imieniu mojego roczniaka :ico_haha_01:

Nieźle zakręcona jestem co nie? :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Przepraszam kamizela, :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

26 maja 2008, 20:50

Iwo a ja nie wiem hihih o co chodzi :ico_oczko: Złożyłaś życzenia małemu to ja podziękowałam :ico_oczko: Czemu jesteś zkręcona ???

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

26 maja 2008, 21:47

Witam!
Nocka ok,ale obudził mnie już o 5.50 :ico_szoking: kazałam mu siedzieć cicho bo ja chce spac i dał mi jesczze pół godziny drzemki
w pracy ok,dziś byłam u przedszkolaków,świetne sa,zrobie sobie ta przedszkolną z wczesnoszkolną,chciałbym pracować w przedszkolu,czemu ja durna nie robiłam tego od razu,od zawsze chciałam a potem mi sie cos odwidziało :ico_puknij: ale nic straconego :-D

Nat my wytepilismy tą gliste dawno już,jeszcze w tamtym roku,teraz ma poprostu drugi raz ją

Edyta nie gniewam sie,Kacper nie boi się taty,nigdy sie go nie bał,nigdy nie płakał na jego widok nawet jak był malusi,wyglądało to tak jakby podświadomie jakos wiedział ze to tata jest :ico_oczko:

Sto lat Kochany Wiktorku :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: ale ten czas leci,dopiero byłeś taki malusi :-)

Nat super że wycieczka udana i czekamy na zdjęcia

Koleżanka z Lobdynu przyjechał ale nie przywiozła dużo,bo nie miała kiedy połazić,była na urlopie w Hiszpanii i nie miała głowy do latania po sklepach
przywiozła mu 2 koszulki z krótkim i skarpetki bo chcialam jakieś fajowe,spodenek nie widziała fajnych to nie kupiła,ale to nawet lepiej bo przejrząłam Kacpra letnie ciuchy i prawie wszystkie spodenki są dobre te co miał,w tamtym roku wszystkie były ciut za duże a teraz są w sam raz
tylko koszulek musze dokupić,ostatnio fajowa mu kupiąłm na ramiączkach :-D

Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich mamusiek :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-05-26, 21:50 ]
a i u nas dzis ciepło dosć choc czasem chłodem powiewalo,było potem 19 st ,wszystko zmierza ku ciepłemu :ico_brawa_01: mam nadzieje
ale w domu zimno dalej

Kacper troszke jeszcze smarka,jak pytam go kiedy ten katar sie skończy to mówi że "jutlo" :-D

jutro wpadnie ta koleżanka ze swoim 4 miesięcznym siostrzeńcem,dawno nie miałąm takiego dzidziulka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 maja 2008, 07:55

dziendoberek

Kamizela Dla Wiktorka sto lat! Niech rosnie duży i zdrowy!!!!

nocka przespana, do domu wrocvilismy od T mamy po 21:30 i Oskara z samochodu prZenieslismy do lozeczka, zdjelam mu spodnie, skarpetki i sweterek i spal tak.....obudzil sie dopiero przed 7...

dzis pogoda kiepska , szaro na zewnatrz i wiatr a ja zaraz musze skoczyc po proszki bo mi sie skonczyly a mam 2 prania do zrobienia :ico_noniewiem:

Iwo pokaz tipsy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Iwo
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1150
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:11

27 maja 2008, 10:02

Dzieńdoberek laseczki :509: :509: :509: :509: :509:
Wreszcie piękne słoneczko świeci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Nat za bardzo nie wiem jak ale jestem z nich zadowolona :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

27 maja 2008, 11:08

Witam!
Nocka ok,pobudka o 6,znowu zaczał sie budzic szybciej :ico_noniewiem: położyłam go przed chwilką i chyba zasypia bo cicho,wcześniej wstanie mam nadzieję i pójdziemy na spacerek :ico_brawa_01:

w biedronce sa fajne namiociki dla dzieci za 16.99,mozna rozłożyć w domu albo wziaść nad wode ,kupiłam wczoraj Kacprowi

u nas pogoda super,22 stopnie ,Nat zmiana teraz u was deszcze będą :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

27 maja 2008, 11:43

dzień dobry
u nas nocka ok , pobudka o 6 :ico_oczko:
kubus był na spacerku z dziadkiem a u notariuszki 1,5 godziny (moja sparawa trwał 10 minut ale przede mna był kolejka) :ico_zly: bo podpisywałam się przy niej bo pisała upoważnienie na koleżankę żeby mi odebrała dokumenty ze szkoły składałam je tam 5 lat temu :ico_wstydzioch: i tak jak ty kasiekk będę chciała zacząć pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną tylko ja od podstaw :ico_placzek: :ico_oczko: lejiej późno niż wcale :-D :ico_oczko: :ico_puknij: i możliwe że z moją kuzynką było by fjnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

27 maja 2008, 11:44

hej dziewczyny, u nas nocka taka sobie a pobudka już przed 7

kasiekk, na naszej klasie pomyliłas mnie z kamizelą, krzysia z wiktorem mój ma juz więcej niż rok hehehe:):)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

27 maja 2008, 11:50

o kurcze faktycznie Domi ,dopiero teraz sie kapnęłam,wybacz,chyba mogę to usunąć,albo ty??

Patka jasne rób rób,zleci szybko zobaczysz
powodzenia

[ Dodano: 2008-05-27, 11:54 ]
usunęłam :ico_oczko: wybacz Domi
nie wiem co mi sie tak popierniczyło :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

27 maja 2008, 12:00

dzięki kasiekk za wsparcie też tak sobie myślę , mam nadzieję że dam radę ,ale będę się martwić później teraz muszę się martwić czy się dostanę :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość