ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

26 maja 2008, 23:34

Hej dziewczyny! Jutro Was poczytam, bo dzisiaj już padam na twarz! Sprzątałam, kosiłam trawsko, prasowałam, do tego dzień mamy z kwiatami musiałam jechać na cmentarz do teśćiowej jeszcze po zakupy musiałam jechac. Normalnie masakra. Dobrej nocy do jutra. Pewnie wstanę o 11 :)

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

26 maja 2008, 23:41

Zdjęcia

Zabawa w piasku
Obrazek

Wspinamy się
Obrazek

Dominika z tatą
Obrazek

kelly z mężem
Obrazek

Lutówki przy ognisku
Obrazek

Aga z Wojtusiem
Obrazek

Qunick z rodziną
Obrazek

karuzela
Obrazek
Obrazek

Dominika z Tymkiem
Obrazek

karolas i aga
Obrazek

ostatnie zdjęcie spotkania.
Obrazek

Powrót do domu
Obrazek

Jakoś ciężko mi używać nicków przyzwyczaiłam się do waszych imion. :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

27 maja 2008, 08:51

Witam!

Dziewczyny No po porstu rewlelacyjne fotosy, cudeńka dzieciaki ...a mamuśki i tatusiowie tez niczego sobie!

Walka o wózek :-D Wow, ale z tych dzieciaczków siłacze :ico_szoking: Nieźle to wyglądało, ile płaczu i te minki, normalnie krzywda na całego ..i To podsumowanie : "Wygrałaś i jeszcze płaczesz ?! " :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Widze, że kobietki górą, zawsze wywalczą swoje :-D a chłopaki w tym przypadku nasz Wojtuś został pokonany ..ach te baby, jak się uprą to koniec!!!

Szkoda, że myśmy byc nie mogli ... mam nadzieje, że następnym razem i mi się uda z Wami spotkać ..ale chyba w większym grone dopiero najwcześniej za rok przez wakacje jak się uda, bo jednak z niemowlaniem nie bardzo sie da jechać ..


Karolina Wspólczuje bólu głowy, wiem co to za ból .. :ico_olaboga: Zrób sobie zimny okłąd na głowe i weź tabletkę.. zawsze coś pomoże!

A ja Dalej w ciągłości, .. eh ..co chwilka telefony czy już urodziłam .. No zobaczymy ..jak nie urodze do 9 dni to szpital ( 2 termin) ..dam rade... jeszcze dużo czasu!

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

27 maja 2008, 10:48

u nas dzisiaj piękna pogoda i ciepełko ze ho ho :ico_brawa_01:
Może nareszcie lato do nas zawita :-)

Małgorzatka pewnie już lada dzień będzie wszystko za Tobą ale sobie wyobrażam jakie to wszystko denerwujące jak każdy dzwoni i pyta :ico_olaboga: do dziś pamiętam jak wszyscy do mnie dzwonili, myślałam że jajo zniosę :ico_zly: aż im powiedziałam że przecież jak urodzę to dam znać no nie?
A walka o wózek po prostu płakać można ze śmiechu :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: wyglądało to jak walka o przetrwanie hihi

karolas nie wiem jak to się działo ale my na oprawie każdym zdjęciu z browarkiem :ico_oczko: Pewnie nam robili zdjęcia w tym samym momencie hihi
A co do książeczki wolałabym ci ją odesłać bo potem Amelka już chyba z niej nie skorzysta bo przecież będzie już wszystko mówić, co?



kelly jak tam ząb męża? Biedak się nacierpiał aż żal go było :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-05-27, 10:50 ]
qunick, anilewe a Was co też jakieś choróbska rozkładają???? co to za opisy na GG, hę???

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

27 maja 2008, 10:59

hejka kobietki
\
co za wspaniale fotki i filmiki
rewelacja
my w pierwszych tygodniach lipca jedziemy nad morze, do Miedzyzdrojów
wiec moze jakby sie udalo w tym terminie zrobic spotkanko to ja jestem za ;))

Agus dzisiaj to u nas sloneczko grzeje az miło
dopiero co powiesiłam pranie na balkonie i zaraz bede go sciagac hihi

Nacia pojechala dzisiaj na wycieczke do Kalwarii Zebrzydowskiej
wziela ze soba aparat... zobaczymy jakie fotki uda jej sie zrobic :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

27 maja 2008, 11:34

aga0406 pisze:qunick, anilewe a Was co też jakieś choróbska rozkładają???? co to za opisy na GG, hę???
no dobra....
Wczoraj z okazji wiadomej raczyłam sie winkiem.... W sumie to głowa mnie już nie boli ale jestem rozbita zdziebko...

Eva_1977, no ja tez pranko - ciepełko az miło - szkoda ze teraz dopiero

karolas zdrówka !

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

27 maja 2008, 11:42

qunick nie ma jak dobra impreza hihi tylk oszkoda że potem skutki uboczne nas atakują :-D

Eva ja juz pranko mam z głowy tylko kupa prasowania teraz mi urosła ale dzisiaj sobie odpuszczę i po pracy pójdę na podwórko z Wojtaszkiem. :-)

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

27 maja 2008, 12:15

Agus o prasowaniu to juz nie bede mowila hihi
tez mam sterte ale taka piekna pogoda wiec jak tylko Dominis wstanie to zaraz uciekamy na podworko
a prasowanie nie zając... nie ucieknie hihi
szkoda, ze samo sie nie wyprasuje ;)

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

27 maja 2008, 12:28

dziewczyny fotki rewelacja a bitwa o wózek haha :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: normalnie nie widzialam zeby takie male dzieci byly tak uparte w dazeniu do celu,ktorym w tym wypadku byl wózek, tylko tak dalej a wzyciu na pewno im to sie przyda znaczy ten upór nie wózek hehe

Co do spotkania to jak juz pislaam my jestesmy w Niechorzu od 16 lipca,widze ze ewcia niedaleko nas ale piszesz ze pierwsze tyg to pewnie juz cie nie bedzie jak my bedziemy.
My bylismy w Miedzyzdrojach jak bylam w ciazy, to moje jedne z najbardziej udanych wakacji,bylo super.Polecam plaze w Swinoujściu (ale ta mniej uczeszczana,co nie trzeba sie statkiem przeprawiac) i Świętouściu.
Ktos pisal ze jedzie tez w drugiej pol.lipca ale nie moge znalezc kto i gdzie.

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

27 maja 2008, 12:37

Iwonko... tak my bedziemy w Miedzyzdrojach na poczatku lipca
a w Niechorzu bylismy w ubieglym roku i bylo super
bardzo nam sie tam podobalo
nawet wstawilam kilka fotek z Niechorza kilka stron wczesnie (wlasnie po tym jak napisalas, ze tam jedziecie hihi)

a ja wstawie fotki z Zoo (bylismy tam w niedziele)
z gory przepraszam za ilosc
ale jakos nie moglam sie zdecydowac ktore mam wstawic
(a to i tak mała czesc tego co zrobilismy ;) )

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość