Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

28 maja 2008, 12:46

agaprzykro mi z powodu tesciowej. nie ladnie postapila :ico_nienie: pozdro dla Zbyszka. ja w poniedzialek opowiadalam F. co napisalam na forum, a on do mnie: "wiem", a ja do niego kurde skad? a on na to ze w pracy zajrzal na forum :)

Qunick no tak sobie robilam jak mnie napadlo

a ja od wczoraj jestem sama z Tymkiem w domu. maz wyjechal do soboty do wloszech :ico_placzek:

Magdzinka nam poki co krzeselko tez jeszcze posluzy

myszka dziewczyny maja racje z tym samochodem. poszukajcie jeszcze, ale fajnie ze kredycik dostaliscie. my tez planujemy zakup samochodu, ale blizej konca roku. meza kolega sprowadzil sobie z niemiec z super autohandlu i my tez chcemy tam wybrac. jednak niemieckie samochody sa w lepszym stanie. w koncu jakie oni maja drogi a jakie my.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

28 maja 2008, 12:48

HEJ LASENCJEa ja musze sie zabrac za przesadzanie kwiatkow tzn. za zmiane ich ziemi bo juz patrzec nie moge na moje zaniedbane kwiatki na parapecikach a tak zawsze o nie dbałam a teraz jakos czasu brak :(((zal mi ich wic nietety mają dzis pierwszenstwo przed wami hi hi wybaczcie bede wieczorkiem bo teraz ide sie nimi zając poki Melcia chrapie:)
MYSZKA popieram inne opinie uwazajcie przy wyborze autka cosik za duzo tych naklejek itp.;)
Ale super ze kredycik wam przyznali :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
PRZYCHODZI RZECZOZNAWCA no to wam napisze jeszcze ze dzwonila wczoraj poznym popoludniem pani z geopozu i zawiadomila nas ze niby biegły sie do nas wybiera w przyszłym tygodniu na wycene mieszkanka ;) no nareszcie sobie pomyslałam hi hi,jestem ciekawa ile nam zawoła jeny az sie boje :(
No coz ale juz cosik bedzie nasze no nie;)
Jednak gdyby pismo zawiadamiające o jego przyjsciu do konca tygodnia do nas nie dotarło mam sie odezwac w piątek i przypomniec ach ta biurokracja szok!!!!!!!
Z Amelcia nic gorzej nie jest narazie oki jakos daje młoda rade,oklepujemy ją ostro katar sciagamy Dawid dba popoludniami ma rozpiske co i jak i kiedy ;)
ZOO ale wam zazdroszcze jak sie tam wybierzecie hi hi bardzo bym tyz chciala ale kaski brak,mam juz potajemną skarbonke tak wiec bede skubac co miesiac na nasze spotkanie nad morzem tylko kiedy hm by to mialo byc no i trza sieKELLY dopytac czy to do Trzewa ma byc spotkanko tam czy typowo nad samym morzem bo od niej to jeszcze kawał na plaze chyba hi hi hi jest ;)
Poza tym cos mi tesciowa wczoraj mowila ze nikt nam domkow nie da na tylko 3 doby nad morzem ze nie bawia sie w cosik takiego wiec nie wiem a wy??????
MAMA KASIA No witaj kobietko ty nasza :),a nie wiem czy widzials ze nawoływałysmy z Aga0406 do Ciebie jakies 3 stronki wstecz hahahah telepatia zadzialała :)
No wiec jak przeczytałam twoj opis Aluśki to teraz wamLUTOWECZKI powiem ze dokładnie tak jakbym Amelcie mogła opisac hahahahahahhaah prawie identyko tylko z mała roznicą Mela nie woła ze cche kupe tylko siku ktore czesto i tak juz popusci w pieluszke natomiast o kibelku mowy narazie nie ma ;) a tak to identyko jak przeczytałam opis Ali to jakbym o Melci czytała :)
AGA0406 Pozdro tez od nas dla szanownego Zbysia hi hi no no no to ci sie narobilo teraz moze hasło załoz co by ci nie czytał postow po cichaczu hahahahahahahha
A co do ksiazeczki to jak cchesz jak uwazasz hi hi ;)
MALGOSIU halo halo puk puk wsio oki z tobą?czy rodzisz?
dokleje fotki jeszcze jak znajde chwile
ZBYSZEK WYPALIL JAKIMS DOBRYM TEKSTEM I MAJTUSKI PELNE
Obrazek
Obrazek
KELLY TWORZY SWOJE DZIELO
Obrazek
Obrazek
KARUZELI CZAS
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
NO BARTEK SPOJRZ NA MNIE, NIE MYSL TYLKO O AMELCE JA TEZ JESTEM CUDNA;)
Obrazek
Obrazek
ZBYSZEK MYSLI:'SZYBKO MUSZE ZJESC ZUPKE ZEBY MI DAWID NIE PORWAL", DAWID:"ALE PORCYJKI TU MAJA OBFITE HAHAHAHA
Obrazek
Obrazek
PODZIWIAMY ZWIERZATKA W MINI ZOO
Obrazek
Obrazek
CICHA WODA BRZEGI RWIE
Obrazek
Obrazek
SMACZNEGO :),KELLY DBA O DIETKE ZWIERZECIA HAHAHAHAHA
Obrazek
Obrazek
POZEGNALNE ZDJECIE
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 28 maja 2008, 13:44 przez karolas, łącznie zmieniany 3 razy.

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

28 maja 2008, 13:21

kelly ja tu czytam twojego pościka i co?? i F. też sobie podczytuje hihi
Może w końcu połapią o co nam kobietom chodzi :-D
Masz rację z tymi samochodami . My też nasze mamy z Niemiec i jest o niebo lepsze niż inne takie samochody eksploatowane w naszym kraju.
Co do pilnowania Wojtusia to intensywnie zaczęliśmy szukać kogoś ale wiesz jak to jest :ico_olaboga:

ZOO może na czerwiec sobie zostawmy co??

karolas dobrze ze Amelce nie jest gorzej tzn. że dobrze działacie, zresztą macie już wprawę :ico_oczko:
Co do wyjazdu nad morze to trzeba jakoś określić ten termin w przybliżeniu żeby każdy mógł się dopasować, co nie?? I kaskę odłożyć :-)
A poza tym jak już będziemy szukać czegoś do wynajęcia to na pewno tak żebyśmy byli w zasięgu ręki jeden od drugiego, żeby dzieciaki spokojnie poszły spać a my... imprezka!!! hihi
Z tymi 3 dobami to chyba przesada :ico_noniewiem: przecież nie wszyscy jadą nad morze na dwa tygodnie i myślę ze nie będzie z tym problemu.
Zresztą pewnie kelly będzie wiedziała jak to jest.

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

28 maja 2008, 13:34

Hej dziewczyny a ja to myslalam,ze moze nam sie uda spotkac nad tym morzem w ramach wakacyjnego urlopu,bo chyba sporo osob jezdzi nad morze,to moze daloby rade tak sie spotkac nawet na caly dzionek a do siebie wrocic na kwatere,jakby sie tak oczywiscie dalo ale ze 3 osoby juz jak widze jada w 2 polowie lipca, nie wiem jak reszta. No chyba ze jedziecie z kims i nie bardzo chcecie zostawiac te osoby na caly dzien.My tez co prawda bedziemy z moja siora ale co tam,moge skoczyc gdzies z wami pogadac na caly dzionek. Bo tag zgrac sie nad morze na weekend to chetnie ale to nigdy nie wiadomo jak z kasa, bo to juz dalsza wyprawa i znow moze wiele z nas nie dojechac. A tak to jak juz i tak bedziemy nad morzem to łatwiej sie spotkac. No nie wiem jak chcecie. Jak cos to wpisujcie gdzie jedziecie i kiedy.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

28 maja 2008, 13:42

IWONA77,DZIEWCZYNY my planujemy wybyc nad morze w drugiej polowie Lipca bo tak mamy urlopy :) ale do Dzwirzyna wiec to obok Kołobrzegu jest,Grzybowo i te okolice tak na 4 dni gdzies moze 5 zalezy jaka pogoda jak z kaskąbo w tym terminie tescie beda tam na polu namiatowym i jesli bedzie ładnie to i my pod namiot sie wybierzemy ale tylko jesli bedzie ładnie,sucho i cieplo, wiec Gdańsk to jeszcze hen hen daleko ale jak bedzie juz okreslone dokładne miejsce spotkanka to moze sie udamy hi hi :)
KELLY halo ty znasz rejony nadmorskie co proponujesz kochaniutka? Zobacz juz kilka osb w drugiej polowie lipca nad morzem bedzie :)))))
Ostatnio zmieniony 28 maja 2008, 13:46 przez karolas, łącznie zmieniany 1 raz.

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

28 maja 2008, 13:45

Witajcie kochane
fotki superasne ;))
Poza tym cos mi tesciowa wczoraj mowila ze nikt nam domkow nie da na tylko 3 doby nad morzem ze nie bawia sie w cosik takiego wiec nie wiem a wy??????
Karolciu, jesli tylko maja wolne domki to dadza
my bylismy na trz dni w zeszlym roku i tam gdzie moja kuzynka byla to bardzo chetnie by nam wynajela pokoj tylko niestety wszystko juz miala zajete
ale udalo nam sie znalezc i to za przyzwoitą cene pokoj w DW "Koral" w Niechorzu
to wszystko zalezy czy w tym czasie maja cos wolnego

[ Dodano: 2008-05-28, 13:49 ]
duzo zdrowka dla Amelki

Malgosiu a jak tam u Ciebie??
jesli mozesz to daj nam znac :D:D

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

28 maja 2008, 15:19

Hej hej, ale napisyłaście nie wiem od czego zacząć, może jedzonko mój maluszek nie chce za bardzo pić mleka modyfikowanego. I dlatego zastanawiam się co tymi śniadankami bo Cezarek długo lubił rano butlę mleka i było oki. Ogólnie to się nie przemuję tylko z ciekawości pytam!

AlergiaMam znajomą alergolog co mi mówiła, że jeżeli dziecka nie ma bardzo poważnych nietoleracji pokarmowych jak np. skaza białkowa to z testami lepiej poczekać aż dziecko skonczy 3 latka.

Myszka Co do samochodu to jak mąż weźmie jazdę próbną z właścicielem to pewnie wszystko się wyjaśni. Mnie jużżycie nauczyło, że nie ma co się łasić na jakieś super tanie okazje bo potem i tak 2 razy się płaci. My mamy Fiata Palio Weekend jest super teraz będzie miał 6 lat w istopadzie. Kupiliśmy go jako roczniaka z wypożyczalni w salonie Fiata miał dużo przejechane ale mąz zrobił nim drugie tyle i odpukać nic się nie dzieje. Szkoda, że już nie produkują tego modelu :)

Aga0406 Dobra ta modlitwa :) Muszę mężowi przesłać bo on lubi takie rzeczy hehehe.
mama Kasia Witaj! Miło Cię poznać! :ico_brawa_01:
A i już nie wiem która z ylko swas pisała, że zaiwaniam jak motorek. W sumie tak, tylko szkoda, że mąż jak wraca do domu to mówi , że jak ja mogę być zmęczona jak tylko w domu siedzę. No jak??? Do tego dzisiaj naszukałam się jego cholernych kluczy. Ostatnio były widziane dwa dni temu wieczorem w kuchni na podłodze. Mi się tam nie chciało podosić i tak się stało, że dzieciaczki gdzieś odłożyły. kluczy nie ma a ja nadal szukam mąż wziął sobie rano moje z domu do sklepu nie mogę wyjść. Wkurzam się niemiłosiernie i mam już dosyć przekopywania domu :ico_olaboga:

Nie wiem jak u was ale u mnei tak wieje, że nie mogę żywopłotu ogolić :ico_olaboga:
Co do ZOO to my zamierzamy w Niedziele się udać na Maltę i Maltanką pojechać a Wy Karolas co robicie?
Co do wyjazdu to my chyba całe lato będziemy siedzieć w domku i odkładać pieniążki na jakiś wyjazd za granicę. Znalazłam już kilka ofert nawet za 800zł(osoba) można polecieć. Tak więc może jesienią będziemy zwiedzac świat. Z kasą też krucho bo musimy odkopać cały dom i zaizolować piwnicę żeby wilgoć nie wchodziła. Wstępnie facet ma zacząć 15 czerwca i jak nam kontrahenci nie popłacą długów to nie wiem z czego zapłacimy :ico_olaboga:

Rano jak weszłam zaczęłam odpisywać i juz nawet ne pamiętam co jeszcze miałam napisać jak doczytam to zrobię small update tylko nie wiem jak się robi to dodano???
Tymczasem baju baj!

A i skoro non-stop fotki z wyjazdu to ja urozmaice moimi :-D :-D :-D

Z cyklu Borys potrafi:
Wejść do szafki i znaleźć biszkopciki !
Obrazek
Wejść na parapet i podziwiać wszystko z góry!
Obrazek

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

28 maja 2008, 16:02

dziewczynki moje kochane
ale mnie dzisiaj łepetynka naiwania, ze szok
całe szczęście, że mam ta moją małą Nacię hihi
wzięła małego i poszli na podwórko
co ja bym bez niej zrobiła
a teraz ide się położyć...

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

28 maja 2008, 16:02

Cześć!!
Bartuś jak wspominałam wczoraj wcześnie poszedł spać (21:10) i kurde pospał jak suseł do 9:00!! Ale super!! Ale jak zwykle kilka razy musiałam do niego wstać i o 3:30 jakoś był troche wyspany i oczka jak latarenki otwarte miał jak w dzień. Ale wzięłam go do łóżeczka i poprzytulaliśmy się i zasnął, no ale do rana już razem ze mną.
karolas byłabyś ze mnie dumna!! Jak tylko wstał, to migiem przygotowałąm nam śniadanko i szybko ubrałam Grocha i olałam wszystko w domu co na mnie czekało, typu prasowanko i wzięłam bartulka do skepu po skarpetulki i inne reczy i potem kierunek park, tam biegał jak szalony i dokazywał z innymi dziećmi i grzebał w ziemi, pozwoliłam mu się tarzać na traiw jak na zdjeciu co Tymek leży i sie opala!! hahahahahah!!\
Potem zabrałam go do mojego taty i napełniliśmy piaskownicę i bawił sie foremkami. Ale miał radochę!! :-D :ico_brawa_01: Potem biegali z Korą za piłką i bartek malo nie posikał się ze śmiechu jak Korcia latała za piłką, normalnie tak sie śmiał że się przewracał na plecy. No i tak się zmęczył że w domu padł mi o 13:55, ale na szczęście spał tylko 35 min i jest szansa ze dzis też mi tak wcześnie zaśnie!!! :ico_sorki: No widzisz, jak wprowadzam zmiany to w sekundzie i od razu!! JAk z końcem karmienia piersią!!
No to czekam na wieści jak ten cały ekspert od mieszkań was podliczy. Dobrze że wykupujecie mieszkanko, zawsze to juz coś swojego i możecie nawet sprzedać jakby co!
aga0406, hahahahaha, Zbychu podczytuje, Filip też a tu się okazuje że mój Łukasz też!! Przychodzi z pracy i rzuca hasłami co pisałyście a ja jeszcze nie czytałam tego, bo mnie nie było w domu!! No co tu sie dzieje nasi kochani mężowie to chyba swój wątek założą albo swoje konta!! Jak mu powiedziałąm że lutówki to tylko dla kobiet to mi powiedział zebym przeczytała nagłówek: Tik-tak.pl portal dla całej rodziny!!!! :-D :ico_haha_01: :ico_sorki:
Boskie te modlitwy!!!! hhhhaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhaaaaaaaaa
Co to bedzie!!
mama Kasia ale super że się odezwałaś!! Regularnie myślę o Tobie!!!!Uwielbiam czytać Twoje opisy bo zawsze padam ze śmiechu!!! Pisz częściej!!
No i wklej jakieś zdjecia aktualne!!
kelly bardzo fajne wkleiłaś zdjątka!!!
Zoo my bedziemy jechać w trzeci weekend czerwca, bo w pierwszy weekend to mamy to wesele a w kolejny to jest impra z pracy Łukasza wiec tylko 21-22 czerwca nam zostaje. Może poczekacie tyle, co????? No i piknik do Silezji, hahahhaha, co Zbychu!!??? :ico_haha_01:
KArolas, a tu dla ciebie specjalnie zdjęcie od mojego męza!!!!
http://img217.imageshack.us/img217/2369/photo176qn0.jpg

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

28 maja 2008, 16:43

Kostunia, mamaKasia, hekkate ale fajnie, że nareszcie się odezwałyście :ico_brawa_01: Może nie znikajcie już na tak długo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Jeszcze jakby Asiam i Iza wróciły to byłoby super :ico_brawa_01:

lulu trochę mi ulżyło jak przeczytałam, że twój Filipek do południa nie chce jeść śniadania bo z Joasią mam to samo ostatnio. Wcześniej jadła ładnie kanapki z tym wszystkim co dziewczyny pisały a teraz zero! Jedynie jajecznicę zje zawsze :-D no ale codziennie jej nie robię

Katelajdka bardzo ładne to grupowe zdjęcie z waszego spotkania pt "wszyscy" :ico_brawa_01:

Aga no szkoda że teściowatak cię zostawia na miesiąc bez uzgodnienia. Powodzenia w szukaniu dobrej opiekunki :ico_oczko: A może to dobrze że tak się stało i znajdziesz kogoś super wspaniałego i już w ogóle nie będziesz musiała teściowej prosić o zajmowanie się Wojtkiem na codzień :ico_oczko:

ellepati super to zdjęcia jak Borysek siedzi w szufladzie i biszkopty wyjada :ico_smiechbig:

krzesełko do karmienia jednak wczoraj wylądowało w piwnicy :ico_brawa_01: mam teraz o wiele więcej m-ca w kuchni. A oprócz tego Asia sama sobie siada na swoje nowe krzesełko przy stoliku i sama wstaje jak skończy jeść i nie muszę jej wyciągać :ico_brawa_01: Dla mnie to super bo zwykle jemy razem, my swoje , Asia sama swoje i ona wcześniej kończy i musiałam wstawać wyjmować ją itp, a teraz my sobie dalej siedzimy i jemy a Joaś kiedy chce to skończy, wstaje sama i idzie hihi

a mam następne pytanie :ico_wstydzioch: jakie długie wasze dzieci mają przerwy pomiędzy posiłkami?????????? Bo może moja Asieńka tak nic nie chce jeść bo za często jej coś proponuję i nie zdąży zgłodnieć jak co jakiś czas coś skubnie to takiej większej porcji nie chce :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość