Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

09 maja 2008, 14:36

Julie to kiedyś minie a sika częściej niż robi kupkę więc i tak nie jest źle.A ja po wczorajszym dniu, kiedy to Ania bez pampersa latała, dziś dałam jej pieluchę bo mi się zrobiła bardzo nerwowa...nie chcę stresować dziecka i tyle.Efekt jest taki że od rana zmieniłam tylko 2 pampersy a Ania zadowolona woła sisi i idzie po nocnik i zawsze zrobi, więc na razie niech chodzi w pampersie i się nie denerwuje.Najważniejsze moim zdaniem jest to że sygnalizuje potrzebę. :ico_brawa_01:

maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

21 maja 2008, 11:37

Kurczę, dopisałam się do październikówek bo przegapiłam ten wątek.
A to przecież tutaj powinnam się przede wszystkim przywitać. W końcu Sabinka jest z 2. listopada ;-)

Cześć, Dziewczynki, nie było nas tu chyba z rok jak nie lepiej.
Ale obiecuję poprawę.

A teraz meldunek, co u nas - 14 ząbków na koncie (15sty w drodze)
W dzień się już odpieluchowałyśmy prawie (sporadyczne wpadki), w nocy pieluchujemy dalej.
Ale u nas nocnik w ogóle nie był w użyciu. Sabi kompletnie nie mogła zajarzyć, że do nocnika się sika i dlatego kupiliśmy miesiąc temu nakładkę na ubikację - i od razu załapała w czym rzecz ;-)

A poza tym - bunt, bunt, bunt, któremu próbujemy się nie poddać.

Teraz biegnę poczytać co u Waszych pociech.

Jeszcze raz serdeczne pozdrowienia! ;-)

[ Dodano: 2008-05-23, 13:13 ]
Dziewczyny, gdzie przepadłyście? ;-)

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

23 maja 2008, 23:18

Witaj Maua :)
Cieszę się że do nas trafiłaś.Może będzie tu troche ruchu wreszcie.
My właśnie wróciliśmy ze wsi, choć pogoda była nieciekawa to Ania prawie cały dzień biegała za kurami, kotami, psem.A jak padła na wieczór o 20 to budziła się rano około 9 :)
Jak będę miała trochę czasu to zdjęcia powklejam.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

25 maja 2008, 21:11

witam!
mnie tez dlugo nie bylo ale praca dom no i teraz zaliczylismy wakacje:)
zrobilismy sobie samochodowa wycieczke do hiszpani autkiem przez calutka francje- zakochalam sie w paryzu i nie wiem co teraz :ico_haha_01:
maly byl zachwycony bo autko kocha nad zycie glownie spal a na postojach sie budzil i szalal :ico_haha_01: musze sie pochwalic ze u nas koniec z pielucha w dzien :ico_brawa_01: sisi jest alarmowane za kazdym razem z taka pasja ze nie ma szans zeby przeoczyc :ico_haha_01: i kupka tez sie przekonala do nocnika :ico_haha_01: ale tu moje dziecko nauczylo sie po angielsku i krzyczy shat shat na caly regulator jak mu sie chce :ico_wstydzioch: nowe slowka nam doszly no i caly komplet zebow jest naszczescie bo chyba wiecej bym nie przezyla :ico_haha_01:

pozdrawiamy serdecznie- maua milo was widziec

a oto kilka zjdec
:ico_wstydzioch: sorki za ilosc- zamiast bywac czesciej to ja od razu dwie strony zajme :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Images hosted at HoldThatPic.com

maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

25 maja 2008, 21:48

Hejka, u nas też już powoli chyba koniec pieluch - tylko na spacer i do spania.
Ale się cieszę! ;-)

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

25 maja 2008, 21:56

u nas do spania na spacerze wyciagamy sikawke i hejka hihihi z chlopcami latwioej zwlaszcza ze natek sika na stojaco jak na mezczyzen 100procentowa przystalo :ico_haha_01: :ico_oczko: do spania oczywiscie hihi na zdjeciu gdzie spi w wozku widac mu wcisnieta pieluvhe bo usna zanim mu zalozylam :ico_haha_01:


strasznie fajnie cie widziec maua moze wateczek nam odzyje...
bardzo jestem ciekawa co z nikolusioa bo jesli chodzi o lemonii to sie czasem na teterce pojawia

maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

26 maja 2008, 08:52

No ja też mam nadzieję pojawiać się trochę częściej.
Ale zobaczymy jak to się uda ;-)

[ Dodano: 2008-05-28, 10:57 ]
Kurczę, u nas znowu recesja z tym sikaniem.
Sabinka znowu posikuje w majtki, a drugą połowę dopiero do ubikacji.
Myslałam, że już zaoszczędzę na pieluchach, to z kolei z praniem nie nadążam :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

29 maja 2008, 15:28

Witajcie!!!
Julie świetne zdjęcia, no i azdroszczę tego urlopu.
Witaj Maua, dawno cię nie było, az miło popatrzeć jak Sabinka wyrosła :), a jak z alergia u niej. Wszystko już przeszło? U nas nie najlepiej, córa ma AZS i Adrian tez ma to paskudztwo :(. Co do siusiania to u nas klapa, nocnik = wróg nr 1. Z gadaniem też cięzko, za to świetnie tańczy i dokucza siostrze. Wcześnie wstaje, mało śpi w dzien i późno chodzi spać, więc kompletnie nie mam czasu.

[ Dodano: 2008-05-29, 15:32 ]
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ja sobie tu piszę, a mały wymalował kredkami całą ścianę w pokoju siostry :ico_szoking: a tyle co zrobiliśmy remont :ico_placzek: Idę sprzątać, pozdrawiam

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

30 maja 2008, 14:07

Maua witamy,fajnie że sie odezwałaś. Sabinka to juz duża pannica.
Dziekuje wam za rady. Z nózkami w koncu nie poszłam do lekarza bo stwierdziałm ze dowiem sie przy okazji przy kolejnym bilansie-jak Maja napisała ze dziecko moze tak mieć do dwóch lat to stwierdziłam ze nie musze tak sie spieszyc. U nas z nocnikiem nadal nic. Usiadzie ale ogólnie nie kuma ze to on robi siku i to od niego zalezy czy nasika na nocnik czy nie :-D Sama nie wiem czy próbowac go odpieluszac ? aha kompletnie nie widac kiedy chce siku (raczej robi)a kupa to juz w trakcie :ico_olaboga:
Poza tym u nas wszystko w porzadku, Filipek zdrowy jak ryba. Nawet jak my chorowalismy to jego nic nie brało. Goraczki notorycznie ma na zęby.
Złozyłam wniosek o przyjecie do złobka ale sa takie tłumy chetnych ze nie wiem czy sie dostanie.
Z mówieniem tez cięzko, troszke powiekszył swój repertuar słów ale niewiele. Duzo gada po swojemu :ico_haha_02: To by było na tyle.

Julie super zdjecia-też zazdroszcze wakacji :-D

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

30 maja 2008, 21:52

maja - wszelkie alergie minęły jak ręką odjął.
Sabinka pije normalne mleko modyfikowane od kiedy skończyła rok, skóra piękna ... nie wiem, co to było przez pierwsze miesiące życia :-) najważniejsze, że minęło :-D :ico_brawa_01:

U nas gadanie zaczęło się ogromne. Trzeba uważać, co się mówi, bo Sabi powtarza niemal wszystko :ico_haha_01:

A najładniej Jej wychodzą grupy spółgłoskowe "ść", i tak:

miś - miść
lis - liść
nos - niść
kosz - kość

śmiech na sali :ico_haha_01:


A tak w ogóle to miło zobaczyć Wasze Maluchy po tak długiej przerwie :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość