Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 maja 2008, 08:00

Witam :ico_kawa: Wiki jeszcze spi to mam chwilunie :ico_oczko: pozniej z dziewczynkami pojdziemy na spacerek i zakupy bo jutro najazd rodzinki,a popoludniu posprzatamy i wszystko ok :-D



KAMILKO I MADZIU super ze spotkanko sie udalo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: chlopcy superasni!!KAMILKO ale masz fryzurke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


MADZIORKA dobrze ze Lwlusiowi sie polepszylo oby mu tak zostalo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

30 maja 2008, 09:14

Witam

Wczoraj wróciłam koło 20 padnieta ale zadowolona :):

Spotkanie z Kamilka ok bardzo fajne musimy czesciej i na dluzej robic takie wypady hehehe
Kamilka sympatyczna babeczka no a Tomus jak strus pedziwiatr :-D :-D
Tak jak pisała Kamilka widac jakie charakterki beda mieli chłopaki :ico_oczko:

No to teraz moja porcja zdjec hehe
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Matrix reaktywacja hhehee
Obrazek

Kamilko wloski o wiele wiele krocej ale ładnie :):

Alinko jak tam mała ??

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

30 maja 2008, 09:14

Witam Magdziu i Kamilko no super że spotkanko wam wyszlo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i brawa za fryzurkę ,podziwiam ja na tak krytkoraczej bym się niezecydowała.
Moja Wiki ma manie wchodzenia wszędzide gdzie popadnie np. na pufe sobie wejdzie i trzyma biurka ,nie wiem dlaczego przecież jej mówię że nie wolno a ona dalej.No i w ten sposób jak w czoraj byłam w pracy to weszła sobie na fotel i potem schodząc upadła i ma wielkiego siniaka na policzku :ico_szoking:
Alineczko moja Klaudia jak miała zapalenie oskrzeli to doktorka dwa razy ją badała bo nie mogła uwierzyc że takie żywe dziecko a chore.No a ja jajeczniczkę robie na masełku do tego trochę szyneczki i wcina :-D
My dziś wybieramy się zaraz do kosmetyczki bo mama wypłate dostała :ico_haha_01: a później dopiero pożądki

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

30 maja 2008, 12:09

Witajcie Dziewczyny!!!!

ale fajnie się czyta i ogląda, że sie spotykacie!!!chodzi oczywiscie o Kamilę i Magdę!!!no super by było spotkac sie większą grupa, szkoda ze my tak porozrzucane...i ze nawet jednej czerwcóweczki nie ma z poznania albo okolic....zdjęcia super, chłopcy - faktycznie wyglądają na dwa różne charaktrerki, aczkolwiek i u jednego i drugiego ten sam błysk w oku..dzieci tak juz mają :ico_oczko:

Frydza - to się interesujący week u Was zapowiada, Wiki bedzie miała adoratorów, choć pewnie najwięcej to będzie miał Dominik :ico_oczko:

Edyta - pewnie ze do kosmetyczki idź!!!należy sie Tobie mamusiu!!!a Wiki pewnie ciekawa co tam wyżej sie znajduje... :ico_oczko: no i niestety czasem ta ciekawość konczy sie na swiniaczkach:-( u nas Alek tak samo, wszedzie idzie, wspina sie, z łozka chce sam choc nie potrafi, tyle go ucze a on po swojemu...i on na palcach dotyka nam blatu stołu, biurka za myszka od komp chce chwytac, czasem smiac mi sie chce jak widze jak na tych paluszkach staje za czyms...

a u nas - wszysto jak zawsze, no Alek dostał i herbatnika i biszkopty ( chyba bierze za duze kawałki) i kawałeczek chlebka z masłem i szyneczka i oczywiscie dostał ....tez wysypki...hm - lecitkiej bo leciutkiej na dekolcie i karczku i ewidentnie po wczorajszym i przedwczorajszym moim przesadzeniu z nowościami, mimo ze tak mało miał i prawie niewidoczne to wczoraj było wielkie drapanko wiec dmuchajac na zimne, bo wiem jak w nocy drapanka sie koczą, posmarowałam mu cieniutko taka mascią robioną i wszystko po godzinie sie skonczyło, ale przestroga na przyszłośc dla mam dzieci wrazliwych na nowości - trzeba naprawde ostrożnie...

a poza tym - awimy sie, s,miejemy, wariujemy, wsiekamy - czyt Alek sie wsieka jak cos mu nie podpasuje, doskonali te umiejetnosc ze hoho, ale rodzice sie staraja nie reagować...oczywsiscie najlepiej relaksujemy sie przy mozarcie, normalnie hit nad hitami, jak mu nie włącze do obiadku mazatra to wariuje i krzyczy "taj, daa", w ogóle komunikowac sie coraz sprawniej Alek komunikuje, a i chciałam cos jeszcze zareklamować...moze juz macie - kupilismy jakis czas temy Ekstra Rodzice z płytkami- superkolekcja 10 płyt Mądry Maluch - i tam sa różne płytki, w rżnym wieku itd, Alkowi na razie przypadło do gustu płytka pt A ku - ku :-D dzieci sie bawią w a kuku, rymowanki z rodzicam - to Alkowi najbardziej sie podoba - a największa frajda jak z mamusią powtarza, i ma kilka fragmentów tego fil,miku co baardzo lubi i cały zastygaw napieciu jak mają sie pojawic ulubione kawałki a potem taaka radość...polacam

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 maja 2008, 12:18

My po zakupkach i spacerku,upal u nas 30 stopni :-D Wiki opalilo,buty se sciagala i skarpetki no normalnie oszalalo moje dziecko,rozbiera sie hihihi
Teraz gotuje obiadek na dzis i na jutro na gosci :ico_oczko:


MADZIU super fociaki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


EDYTKO coz dzieciaczkow nie upilnujemy niestety nie pierwszy i nie ostatni guz :ico_oczko: i super ze idziesz do kosmetyczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:



ALEKSANDROWICZ super postepy robi Alus :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i wspolczuje wysypki ojoj!!A te plytki gdzie mozna kupic???

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

30 maja 2008, 12:21

a jeśli macie jakies fajne bajeczki, czy np piosenki na dvd??które uwielbiaja Wasze dzieci - pochwalcie sie, bo ja czegos takiego szukam, wiem że Alek lubi ogladac jak dzieci spiewają :-D i lubi niektóre reklamy, np reklama fantazji danona, potrafi przyleciec z drugiego pokoju jak usłyszy...
a tak w ogóle co sadzice nt takiego dzieciaczka przed tv??

aaa i jeszcze sie czyms chciałam pochwalić...otóż, ostatnio bardzo mnie plecy, krzyz boli...normalnie sie czuje jak babulenka...chyba od prowadzenia Alka...chodzic chodzi coraz ładniej, pewniej ale wole jeszcze go prowadzać i mam za swoje...moze tez zakupie szelki, choc rózne opinie słyszałam, ale jak Ty Kamila jestes zadowolona...

dobrze zmykam, życze miłego dnia

[ Dodano: 2008-05-30, 12:23 ]
Frydza - płytki kupiłam w kolporterze :-)
u nas tez goraco...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 maja 2008, 12:23

Aleksandrowicz, Wiki oglada te teledyski i jest zachwycona http://www.zakatek21.pl/forum/viewtopic.php?t=1161

[ Dodano: 2008-05-30, 12:24 ]
Na tv niunia nie patrzy zbytnio tylko czasami reklama ja zainteresuje albo te teledyski :ico_oczko:

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

30 maja 2008, 12:27

dzieki Frydza!!!

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 maja 2008, 15:17

Dziewczyny cieszę się, ze wreszcie sie spotkałyście!! Zdjęcia super, chłopkai wyglądają juz na jakieś 1,5 dzieci, które potrafią ze sobą się bawić. Pięknie!!!
Kamilko fajniutka fryzurka, Ty takie luvbisz i one apsują do Ciebie :ico_oczko:

Aleksandrowicz my ten zestaw "Mądry maluch" mamy od dawna. Mała je ogląda od 6 miesiąca zycia (no moze troche wcześniej). Tam jest podzielone na kategorie wiekowe i na kazdje płytce napisane od jakiego wieku mozna. Wanesska ogląda dwie - od 6 i od 9 miesiąca. Wanesska jest poprostu zachwycona! Generalnie dziecko zamiera od pierwych kadrów i jest cisza spokój, ona się nawet nie ruszy podczas filmu. Kiedy chcemy mieć chwilkę spokoju, lub porozmawiać bez przeszkód z gośćmi, włączamy płytę. Nazywamy to HIPNOZĄ. Bo Wanesska przestaje odzywać się i ruszać kiedy włączamy filmik :-D

Edytko brawa za kosmetyczkę! A co, trzeba czasem siebie porozpieszczać. ja bym najlepiej chciała taki weekend SPA. Ochhhh ale o czym ja marzę.. na zwykłe solarium nie mogę pójść (2 minuty od domu) bo K. nie chce zostać z małą... Ja juz nawet pytałam czy mogę iść na solarium z nią, ale ekspednietka powiedziała, ze lampy działają równiez kiedy kabina jest zamknięta, więc odpada, nie zostawię małej w recepcji :ico_puknij:

Wańka eszcze się nie wspina, ale juz si.ę nauczyłam, ze ona mnie tak zaskakuje, więc się nie zdziwię, jezeli po popłudniowej drzemce zacznie włazić na fotel :-D

No a gorączka minęła, więc to jednak zębol. Ale wczoraj cały dzień nie nizej niz 38, po południu 39, a po 18 39,5.. no ale juz minęło. Ubrałam ją ciepło na noc, dałam czopke i syrop ibufen, a kiedy ok. 21 sprawdzałam na śpiocha temperaturę - juz nie było :-D dziś rano miała trohę wyzej 37, dałam jeszcze syropik i git. Moje mądre Kocisko oczywiście powiedziało, zebym olała to 37,2, bo to nie jest temperatura dla dziecka.. mno kurde niby tak, ale to tez znaczy, ze w organiźmie coś się dzieje zapalnego, więc kontrolnie dałam jej syropu...

Dziękujemy za zębowe gratulacje :-D
Lecę robić obiadek :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 maja 2008, 18:37

frydza zazdroszcze upalu :ico_placzek: a ze wiki sciaga skarpetki to nie dziwne w taki upal hehe niech nozki oddychaja hihi

aleksandrowicz
lelek nie oglada tv, ale dlatego ze my tez prawie w ogole jej nie wlaczamy
wystarczy przesiadywanie przed kompem
a ze laptopy mamy to mozna jakos je od lelka odgrodzic hihi czyt patrzy na nie z drugiej strony wiec nie szkodza

ale czasem adam walczy mu jakis program dla dzieci na necie
badz teledyski
ale rzaaadko hihi
nie ma czasu u nas na tv
dobrze ze polskiej nie mamy bo pewnie wciagnelaby nas jakas serialowa mania (m jak milosc) czy tvn style

edyta jak tam wizyta u kosmetyczki??
a guzzem sie nie martw hihi to nieuniknione choc wiem jak zal tych maluszkow wsponajacyh sie wszedzie a potem cierpiacacyh ale sama wiem ze dla lelka taki guz to zaden bol, kilka sekund i leci dalej
i nic nie pamietam. tylko my patrzymy na to sliwe z zalem :ico_haha_01:

aleksandrowicz a te plytki sa z gazeta czy osobna? po ile kupilas? bo chce wspomniec mamie zeby llekowi zakupila
czy te plyty sa dostepne caly czas? np za 3 tyg tez beda jka pojade do pl? bo lelek tez lubi sluchac muzyki hihi ale w kolko leci muzykaa powazna dla dzieci albo bregovic a do zabawy fasolki hihi
wiec trzeba wzbogacic repertuar nie?

alinko ponoc do 38 st nie powinno sie temp zbijac zeby organizm mial mozliwosc sam powalczyc, no i jak czytalam i tak tez robie zeby podczac goraczki dziecko ubierac lekko. odrowtnie jak robily nasze mamy
i kapie w chlodniejszej wodzie. widze po tym poprawe
moze sie myle... :ico_noniewiem: ale to dziala hihi
zreszta lelek w nocy i tak rozkopany spi i nie ma mowy zeby byl pod przykryciem hehe

kolezanka nawet kilku letnie dzieciaki w samych majtkach w domu trzymala [przy temperaturze i przeszlo hihi

a czemu karol nie zostanie z wanka? :ico_szoking: boi sie?? kurcze wspolczuje.. bo pewnie na krok z domu nie wyjdziesz bez malej.. hmm

a u nas dzis dzien plotek i zabaw dzieciakow
lelek spotkal sie ze swoja kumpelka maja
a ja z jej mama
dzieciaki jak zwykle ladnie sie bawily...
a my gadu gadu
hustawka spacerek kawka i takie tam pierdoly hihi
teraz maly spi od przeszlo godziny, a to dopiero pierwsza drzemka wiec od 10 dlugo wytrzymal jak na niego hihi

lece przygotowac obiad bo adam tylko wpada zjesc i jedzie na trening :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość