Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

30 maja 2008, 21:34

My już w domku, wykąpałam Ulę pod prysznicem, bo była strasznie zmęczona, teraz już śpi. U nas też bardzo gorąco dzisiaj, Ula w samym body z krótkim rękawkiem i skarpetkach i jeszcze się pociła.

Fintifluszka, wody nie było, bo znowu awaria na Krakowskiej, tym razem robotnicy uszkodzili rurę. Co najśmieszniejsze, rura jest stara jak świat, a oni nie przewidują wymiany. Pewnie się obudzą, jak remont Krakowskiej zostanie skończony.

Iwona bądź dobrej myśli, na pewno znajdziesz pracę, więc się nie stresuj :-)

[ Dodano: 2008-05-30, 21:36 ]
Uciekam się wykąpać i spanko, mam zamiar dzisiaj wcześniej iść lulu :-)
Dobrej nocki

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

30 maja 2008, 21:58

Pinko zmieniacie dzielnicę, czy dalej na krzykach będziecie mieszkać??

Ja nic więcej nie piszę, bo mi z nosa cieknie jak z kranu-będę miała ciężką noc, no i Gabriel będzie musiał dzisiaj spać w swoim łóżeczku...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 maja 2008, 22:01

Dziewczyny ja jeszcze na chwilke zagladam zobaczyc co napisalyscie

Mariola brawa dla Amelki no i szkoda Julci

majka juz chyba jest przy koncowce wychodzenia zeba ma juz tak opuchniete dziasla ze tylko lekkie dotkniecie i jest wielki placz dzisiaj jak jej podawalam zupke to zachaczylam o dziasla i majeczka sie strasznie rozplakala wogole spac nie chce w ciagu calego dnia przespala chyba tylko z 2h

jutro jedziemy do znajomych mam nadzieje ze bedzie w lepszym humorze

mialam pisac wczesniej ale jakos zapomnialam moja kolezanka odeszla od meza caly czas o tym mysle bo rozumie jezeli zostawia sie meza no bo wiadomo nie zawsze wszystko jest w porzadlu (choc dodam ze jej maz jest bardzo dobry i wydaje mi sie ze nia ma na co narzekac) ale ona zostawila rozwniez 12letnia corke na dodatek poszla do mlodszego i araba, zerwala kontakt prawie z wszystkimi nie wiem co jej szczelilo do glowy mam nadzieje ze jeszcze powroci do swojej rodziny

teraz uciekam spac ciekawe jaka nas nocka czeka

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

30 maja 2008, 22:01

u mnie dzieci jeszcze nie spia Amelka dzisiaj na dworze byla w samym body bez czapki i skarpetek
Jola ja jade do zoo w niedziele ty chyba tez w chorzowie

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

30 maja 2008, 22:05

no to dziewczyny moze sie spotkacie

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

30 maja 2008, 23:05

Cześć

Dziękujemy z Martynką za życzenia. Kolejny miesiąc za nami :ico_brawa_01:

My dzis praktycznie cały dzien na dworzu. Najpierw byłam na spacerze z siostrzenicą Macka a potem M wziął Patryka do garazu i na ogród a ja z Martynka jeszcze na spacer. Od razu lepszy humorek jak nie trzeba siedziec w domu :-)

Poczytałam Was troszkę, niewiele pamietam bo duzo tego naskrobałyście ale postaram sie odpisac :-)

Renia gratuluję postępów nocniczkowych, super filmik wkleiłaś, Arturek ogromnie szczęśliwy przebiera tymi nóżkami :ico_brawa_01: Dzieki za przepisy, pewnie tez z nich skorzystam :ico_sorki:

Justyna bardzo ładnie wyglądsz :ico_brawa_01: nie widac tego brzuszka w ogóle, no i Gabik w niezłej pozycji zasnął. fajnie wygląda w tym nosidełku :ico_brawa_01:

Iwona super ze cali i zdrowi wróciliście do domu. Trzymam kciuki za szybkie znalezienie pracy :ico_sorki: zdjęcia Mai śliczne :ico_brawa_01: Prawdziwa z niej juz pannica :ico_brawa_01:

Kasiu i Pinko sliczne macie zdjęcia dzieciaczków w podpisie :-) Pinko Ula ma swietną ta fryzurkę :-)


Misia jesteś najlepszą mamą pod słońcem, nie zamartwiaj się tak, każdemu zdarzają się dołki :ico_pocieszyciel:
julka miala dzisiaj wypadek uderzyła sie noga o taka plyte betonowa przeciela sobie noge i tak jej kosc ssiniala i spuchla ze myslalam ze jej kosc wyszla bo w sekundzie miala bule.Plakala mocno ale dlatego ze kreqw leciala i mowil;a i teraz do szpitala pojade ale polalam jej woda odkazilam przykleila,m plaster i zasnela na godzinke teraz jest juz ok
biedna Julcia :ico_placzek: musiało nieźle bolec, oby nie bolało juz bardzo :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-05-30, 23:08 ]
Ja tez sie zbieram spac, jestem tak padnięta ze nie mam siły pisac nic więcej. U nas tez dzisiaj bardzo ciepło było :-)

Justyna zdrówka życzę :ico_sorki:

Załączam pare fotek jeszcze :-)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

31 maja 2008, 08:18

Czesc Dziewczyny
Wkoncu was doczytałam ale tyle nastukalyscie,ze polowe rzeczy niewiem co mialam napisac :ico_olaboga:
Renia Ale super jest ten filmik Arturek zasówa jakby juz z 7msc mial :ico_brawa_01: no i wielkie brawa za nocniczek :ico_brawa_01: ...A swoja droga masz super figurke po ciazy
Justyna Gabrys jest faktycznie dlugi,fajnie to wyglada jak zasnal :ico_haha_01: ,i ty rownierz figurka superancka :ico_brawa_01: I zdrowiej szybciutko a Gabikowi mozesz podawac calcium zeby sie nie zarazil
Misiu Ja tez mam czasami dolki,siedze i placze ale pamietaj,ze dla swojej pociechy jestes i zawsze bedziesz najfajniejsza i najukochansza mama pod sloncem :-)
MarioluTak jade jutro do ZOO do Chorzowa :-) fajnie byloby sie spotkac o ktorej jedziesz?My myslimy tak o 11-12 wyjechac.
AHA Kasiu Widze,ze nie ma mnie na pierwszej stronie wiec prosze o dopisanie :-D
Mirek ur.5.01.2008r 4100g 59cm tel.502-488-374
Dziewczyny super zdjecia powstawialyscie nasze dzieci sa takie sliczne i juz duze
Zycze wszystkim solenizantom zaleglym 100lat :ico_tort:
U nas wszystko ok,Julia pojechala wczoraj do mojej mamy i dzis popoludniu albo jutro rano wraca,a jak mi moja mama pisala co ona mowila i co wyprawiala to plakalam ze smiechu taka agentka ze hej np:"Babciu kupisz mi domek" Moja mama sie pyta jaki domek bo myslala ze taki dla lalek a ona mowi"nie taki jak ty masz z basenem" moja mama mowi ze domek ma ale basenu nie ma a Julka na to "ale mozesz mi kupic prawda?" :ico_haha_01: :ico_haha_01: Jak wysiadly z auta to uczyla moja mame tanczyc w kolku jak w przedszkolu i moja mama sie smiala,ze "ludzie stoja na przystanku i sie patrza a babka z wnuczka odprawia przedszkolne tance" :ico_haha_01: :ico_haha_01: .....Agentka jest niezla...My cale dnie teraz na dworze spedzamy bo piekna pogoda i szkoda mi dzici w domu trzymac,wiec wpadam ok poludnia tylko zrobic obiad,sprzatnac i dalej na dworek
Dobra uciekam buziaki

[ Dodano: 2008-05-31, 08:27 ]
Ahaaaa zapomniałam napisac do madziarka81 :ico_puknij: :ico_haha_01:
Madziu Ty mieszkasz w Szczecinku tak?To jest ten Szczecinek w pomorskim?Ja 16 lipca bede calkiem niedalego bo w okolicach,Chojnice-Człuchów jedziemy tam na wakacje

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

31 maja 2008, 08:31

my juz wiatamy, krótko bo brzdąc na kolanach nie daje pisać.
Madziu słodkie zdjęcia wrzuciłaś :ico_brawa_01:
mariola biedna Jula, ona co to chwila jakąś chorobę łapie a teraz ta noga :ico_olaboga: i brawa dla amelki za picie mleczka :ico_brawa_01:
Iwona no to czyżby pierwszy ząbek w zestawie :ico_oczko:
Gosia Atrur też znacznie woli desertki od obiadów

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

31 maja 2008, 09:16

Czesc i ja sie witam

u nas okropna pogoda snilo mi sie ze burza jest i za chwilke budzi mnie mama z pytaniem czy ma powylaczac z pradu wszystko bo jest burza

majka teraz spi ale wstala o 6 i co chwilke plakala okazalo sie ze glodna jest :ico_noniewiem: wczoraj zjadla o 19 no i pozniej wstala o 4 na mleczko i po 2h znowu zglodniala
Iwona no to czyżby pierwszy ząbek w zestawie
oj mam nadzieje ze sie juz przebije bo szkoda jak sie tam meczy
mojej siostrzenicy wychodzily kilka na raz i biedna wogole spac nie mogla z bolu, caly czas na rekach bo tylko plakala jak zasnela to na kilka minut mam nadzieje ze u majki nie bedzie to tak wygladalo

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

31 maja 2008, 09:33

Witam wszystkich... Gabriel już śpi na dworze,
W nocy Go musiałam po każdym karmieniu odkładać do łóżeczka, żeby nie chuchać na niego bakteriami przez sen... rano wzięłam Go już do siebie-Kuba nadal na wygnaniu w drugim pokoju... jeszcze zasnął na kilkanaście minut, a jak Go odkryłam to się okazało, że śpi w kopczyku z kupy :ico_szoking: takie kupsko zrobił, że wylazło z pieluchy i cały był umazany, zaczęłam się śmiać, więc On też... takie uchachane dziecko wytarzane w kupie :ico_haha_01: co za widok... musiałam Go zabrać do łazienki, prysznic odkręciłam i Go umyłam szybko... ale pościel nam okupciał i przez prześcieradło przelazło na materac :ico_olaboga:

Kuba ma coś znowu na pieńku z moją mamą, jak wróci do domu to będzie ogniem i mieczem :ico_puknij: ciągle się przez nich stresuje, bo sie dogadać nie potrafią...

Dzięki dziewczyny za miłe słowa...

dalej sie kiepsko czuję, a noc była bardzo uciążliwa... byle się Gabi nie zaraził to wszystko zniosę jakoś...

A wczoraj przed kąpielą się tak mój maluch naśmiał :ico_brawa_01: chichrał się na głos jak wariat, a Kuba przed nim fikał i robił miny, później wystarczyło, że podszedł do Gabriela i Ten się od razu śmiał, jak Go Kuba jeszcze do tego połaskotał, to aż się dziecko popluło całe z radości-cudne są takie chwile...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość