Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

25 lut 2008, 22:09

kari24, no tak to jest z tym handlem używanymi samochodami :ico_zly: ale ogólnie to na pocieszenie Ci powiem, że nie macie żadnych podstaw do tego, żeby wpłacać im jakiekolwiek pieniądze. W każdej umowie kupna- sprzedaży jest napisane: stan techniczny znany kupującemu albo podobnie. Czyli po polsku mówiąc: widziały gały co brały. I swoją drogą: bezczelni: 1000 za klakson? :ico_szoking: Kaskę chcą od Was wyłudzić po prostu! A jeśli chcecie mieć czyste sumienie zaproponujcie im, że sami tę wadę naprawicie. Jak się nie zgodzą to na pewno chodzi o kasę. Swego czasu handlowałam samochodami, więc troszkę się znam :ico_oczko:

A ja się nuuuudzę :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-02-25 ]
A swoją drogą, to my do swego rzekomo idealnego samochodu miesiąc po zakupie musieliśmy zainwestować 2000 tys a czeka na nas jeszcze z 500 i też sprzedawcę możemy pocałować w.... trzeba tylko się cieszyć, że nie kradziony w przypadku używanych samochodów, a reszta to zagadka.

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

25 lut 2008, 22:16

a tu wam pokaże kilka fotek jak było tak cieplo u nas z nasza psinką a marti spała i nie ma zdjęcia spała wtedy 3 godz. :ico_szoking:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-02-25, 21:18 ]
gębe mam jak księżyc w pełni

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

25 lut 2008, 23:05

Jestem, już się nie martwię niech mnie w nos całują debile :-D Troszkę się podszkoliłam w przepisach na necie i bardzo mi KOLKA pomogła za co jeszcze raz dzięki wielkie :ico_sorki: . Ja właśnie zaczynam podejrzewać, że chcą kasę od nas wyzyskać, bo Pani z Krakowa mało zarabia jako nauczycielka (tak nam jej ojciec mówi) :ico_puknij: Klakson już chyba naprawili na moje oko to na jakąś promocję trafili :ico_smiechbig: 1000 zł za głupia trąbkę, ktoś ich nieźle wyrolował. Tak to jest jak głupia baba, która nie zna się kompletnie na autach jedzie naprawiać klakson. Ech już się nie nakręcam szkoda nerwów.
SYLA - super fotki, fajnie wyglądasz :ico_brawa_01: Psiaka macie cudnego, mam nadzieję, że i ja w krótce będę takiego miała, czekam aż psiaki mojej przyjaciółki (ma parkę) zrobią jakieś dzieciaczki :-D
A mojego męża jeszcze nie ma :ico_placzek: , a wyszedł z domu o 6.15 matko zapracuje się na śmierć :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-02-25, 22:31 ]
Coś mała frekfencja ostatnio na TT :ico_placzek: Nie mam z kim pisać, więc zawijam się powolutku do łóżeczka, pozdrowienie dla was i do jutra pa

Awatar użytkownika
Marvinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 gru 2007, 14:48

26 lut 2008, 00:27

ojej chyba pare urodzinek przeoczylam, wiec ogolnie dla WSZYSTKICH SOLENIZATOW duzo zdrowia, usmiechnietej buzi, i cieplego sloneczka :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-02-25, 23:46 ]
kari24 wiesz co , tez mi sie wydaje ze chca od was kase wyludzic i jestem zdania kolki "widzialy galy co braly" i na tym sie kontakt z tymi ludzmi konczy. My jak nasze auto sprzedawalismy to sie dach elektryczny troche psul i jak oni przyjechali tym autem do mojego meza na przeglad techniczny to mowilismy ze jak my te auto mielismy to bylo wszystko ok. Wy tez tak mozecie powiedziec. Moj maz jest mechanikiem samochodowym i mowi ze wymiana takiego klaksona kosztuje w naprawie profesjonalnej ok 100€ czesci + praca, a prywatnie to okolo 50€. W Polsce powinno byc taniej.
wiec niedajcie sie wrobic na te 1000zl. :ble: :514:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

26 lut 2008, 02:20

Hi Kobiety!
Mnie TT znowu nie lubi,od dwoch dni nie moglam wejsc na forum i pisac-nie umialam sie zalogowac!!!!Tylko mnie to zawsze spotyka :ico_placzek: a tu urodzinki,wiec
spoznione,ale szczere zyczenia wszystkiego co najlepsze dla 11 :ico_szoking: miesieczniakow Oskarka i Kamilka i 10 miesieczniaka Laurenki.Sto lat!!!

A tutaj widze Mroweczka wrocila z ojczyzny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Fajnie,ze juz jestes,bo tak pusto bylo bez Ciebie!!!
Kolka-domek sliczny!!!Zycze Ci zeby wszystko sie wyprostowalo i zebyscie jak najszybciej mogli zamieszkac w swoim wymarzonym domku.Trzeba uwierzyc w marzenia,nawet jak czasem wydaja sie odlegle jak ksiezyc.Ja wierze,ze to bedzie Wasza osobista chatka i nikt i nic wWam w tym nie przeszkodzi.A pomysl tesciow zaj... :ico_puknij: :ico_puknij: jak ja bym ich wpuscila samych do naszego mieszkania to pewnie zrobili by wizytacje lacznie ze zrywaniem podlog.NIGDY!!!!
Mordeczko-gratuluje Dnia Pieknosci!!!Fajnie sie masz,ze czasem uda Ci sie wyrwac o naladowac akumulatory.Czekam na zdjecia krotkowlosej Marzenki.
Kari-tak jak pisza dziewczyny,ta krakowska baba moze Ci naskakac,nie odbieraj jej telefonow albo powiedz,zeby sie douczyla jakie ma prawa.A jak chce skladac reklamacje to niech kupuje nowki w salonach samochodowych.
Syla-zdjecia sliczne,widac,ze corki po mamusi sliczne!!!!A tego pieska to macie takiego jak Paris Hilton-slodki,ale raczej chyba nieobronny :ico_oczko: Ja tez chce te masaze !!!!
Marvinka-sliczne masz te zdjecie w podpisie!!!!!!!!!A maly juz calkiem zdrowy???

[ Dodano: 2008-02-26, 01:22 ]
caro-nie denerwuj sie i powtarzaj sobie,ze oni sa z Marsa!!!A moja babcia ma przyslowie,ze zloscia sie milosc czysci(tzn,miala na mysli malzenskie klotnie)

[ Dodano: 2008-02-26, 01:25 ]
Kasik-oj,Ty zagoniona pracujaca mamusiu!!Zdroweczka dlöa mojej synowej!!!Ja bym sobie nie umiala poradzic jakby mi przyszlo juz pracowac.Pozdrawiam

A ja dzis zapisalam Antosa do przedszkola!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Niestety przedszkoli tu coraz mniej i zeby dostac miejsce to trzeba o tyle wczesniej!!!
Marvinka-Tobie tez radze sie juz rozejrzec za przedszkolem dla Marvinka,zeby Ci nie zabraklo miejsca

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

26 lut 2008, 10:07

Dzień Dobry wszystkim! Jakoś mnie dziś łepetynka boli :ico_zly: :ico_zly:

Katrin a do tego przedszkola to Antoś kiedy zacznie chodzić?

Kari nie denerwuj się, nic im nie płaccie, bo to jest paranoja jakaś, ale widać zawsze się znajdą jacyś cwaniacy :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Syla jaki tam ksieżyc, fajna babka jestes :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

wiecej nie napisze, bo głowa coraz cięższa, buuuuuuuuuuuuuuuuuuu, ajeszcze muszę do skarbówki iść, pita oddać,buuuuuuuuuuuuuuu

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

26 lut 2008, 10:17

Przyszłam powiedzieć cześć :-D u nas dzisiaj ładna pogoda więc jedziemy do rodziców na cały dzień. Zaglądne wieczorkiem miłego dnia.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

26 lut 2008, 13:01

Ja też tylko przyszłam powiedzieć CZEść :-D Kupiliśmy dziś panele do pokoiku :ico_brawa_01: W sobotę mnie na necie nie będzie, bo będę musiała komputer wynieść.

Kari nie ma za co! Miłego dnia :-D
Katrin wow, już do przedszkola? W tym Niemczech jeszcze "dziwnie" niż w Polsce... A w jakim wieku dzieci kwalifikują się do przedszkola?

Syla Laska z Ciebie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

26 lut 2008, 13:19

czesc Laski :-D

Syla lasencja z Ciebie :-D :ico_brawa_01: i piesio jaki cudniasty :-D
Obrazek
Moja nowa fryzura..dzis jak wstalam to wygladalam jakby piorun we mnie strzelil ;/ juz mi sie nie podoba :ico_olaboga:

Obrazek
a tu moj Dawid ...w dniu swoich pierwszych urodzin :-D

[ Dodano: 2008-02-26, 12:29 ]
Kolka, fajnie ze masz panele :ico_brawa_01: tylko szybko robcie zebys dostep do neta miala :ico_sorki: :-D

[ Dodano: 2008-02-26, 12:31 ]
kari24, wypocznij u rodzicow i zycze milego dnia :-D

Awatar użytkownika
Marvinka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 gru 2007, 14:48

26 lut 2008, 13:47

katrin My chcemy naszego Marvina zapisac do Wladkindergarten, juz dzwonilam tam. Zapisy sa dopiero jak dziecko skonczy 2 lata, wiec jeszcze mam troche czasu. no chyba ze zmienimy zdanie i wyslemy go do normalnego przedszkola , ale jeszcze nie wiem do jakiego. Niechce go wysylac tam gdzie jest duzo dzieci od turkow i tym podobne. Zobaczymy. Pomyslimy jeszcze. :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość