Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

31 maja 2008, 09:12

W końcu z bezsilności podałam jej troszkę "kubusia". I wiecie co? Pociągnęla od razu 150 ml i nic jej nie jest.
ciekawe, czy jej nic nie bedzie, oby nie miala problemow z brzuszkiem. Daj znac! :-)

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

31 maja 2008, 09:22

...
Ostatnio zmieniony 27 lut 2009, 21:52 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

31 maja 2008, 09:25

Nic jej nie było i nie jest. Rano zrobiła nawet kupę - podbarwioną sokiem, ale to naturalne.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nie wiedzialam, ze mozna takiemu malemu dziecku podawac :-)
MOj w ogole nie chhe butelki, dalam mu wczoraj herbatke Hipp ulatwiajaca trawienie ale lyzeczka. Smakowalo mu, a cyckac z butelki nie chce... :ico_olaboga:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

31 maja 2008, 09:31

...
Ostatnio zmieniony 27 lut 2009, 21:53 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

31 maja 2008, 09:31

Witajcie kochane,
dawno mnie nie było, ale to z braku czasu ...
czytam Was na bieżąco ale z odp. to już ciężko bywa, bo nawet jeśli zacznę piac, to za chwilę się syrenka włącza i kicha, potem już nie wiem co miałam napisac i czasu też bark na zaczynanie od nowa...
U nas leci, mały rośnie jak na drożdżach, ciuszki na 56 już tydz. temu pochowałam, bo małe i tylko miejsce zajmowały, 62 na długość na idealne, tylko wkurza mnie to, że są takie szerokie, bo nie wiem czy zauważyłyście, ale im większy rozmiar tym szersze ubranko, ja wiem, że dzieciaczki rosną i przybierają na wadze ale bez przesady :ico_noniewiem:
Synuś strasznie aktywny jest, zawsze był ale ostatnio to przechodzi sam siebie, mało mi spi w dzień, wczoraj to do kupy może 2 godz. spał, uśpiłam go dopiero o 23, już miał takie czerwone oczka ze zmęczenia, że szok :ico_olaboga:
za to śpi mi ostatnio coraz dłużej wczoraj w nocy spał 6 godz. w ciągu, ja się w między czasie 4 razy budziłam i sprawdzałam czy on żyje w ogóle hehe, bo w szoku byłam, dziś spał 5 godz. w ciągu, ale tak myślałam że będzie, taki był zmęczony...
Uśmiecha się już świadomie, mówię Wam jak mi się na serduchu milusio zrobiło jak mówiłam do niego a on się tak słodko do mnie uśmiechał, najpierw tak zalotnie kąciki same a potem pełną buzią; zaczynają mu się też pomału przy uśmiechu dźwięki wydobywać, jakie to jest pocieszne hehe, w ogóle mój mały to straszny śmieszek jest, potrafi pół godz. leżeć opowiadac coś po swojemu, a właśnie też już zaczyna fajnie gaworzyć, przedtem tylko takie jęki i wzdychnięcia były a teraz już taka "mowa" się z tego robi :-D
Noi w ogóle to mały podrywacz z niego jest, 2 dni temu moja mama poszła z nim na spacerek po południu do piekarni i podrywał na uśiech te dziewczyny co tam pracują :ico_haha_01:
Teraz właśnie śpią moi obaj mężczyźni, za niedługo męża trzeba budzic, bo chcemy jechac kupic małemu pałąk do wózka, bo już nie chce tak sapac na spacerach jak kiedyś a straszni go już wszystko interesuje, a i mały zaraz się będzie na karmienie budzic, to muszę sobie naszykowac wodę, żeby mu buzinkę przemyc i ubranko żeby go przebrac.

Wczoraj byłam u gina na przeglądzie podwozia, u mnie wszytsko dobrze, jak to lekarz ujął wszystko wygląda jak "funkiel nówka" - na szczęście.
Śmiał się lekarz, że nieźle męża wypościłam i że mogę go już dopuścic, tylko delikatnie hehe

Zmykam, życzę Wam miłego dnia, a pogoda piękna to trzeba korzystac

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

31 maja 2008, 18:01

Dziewczyny w co ubieracie maluchy w ten upał? Czy juz krótki rekawek?

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

31 maja 2008, 19:07

...
Ostatnio zmieniony 27 lut 2009, 21:53 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

31 maja 2008, 21:00

A ja uważam ze nie za wcześnie. Kinga dziś była w krótkich spodenkach, body z krótkim rękawkiem i skarpetkach. Na główce chusteczka z daszkiem, a przez ok pół godzinki to nawet bez nakrycia głowy. Upał był potworny u nas, to po co ma sie dzidzia kisić. Ale wiecie, ja z tych "nie przegrzewających" :)

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

31 maja 2008, 22:12

Witajcie! Dawno mnie nie było ale brak czasu przez tą pogodę.
Co do ubioru to moja kruszyna ma zakładany rampers ale krótkie nogawki i krótki rekawek, skarpetki i chusta na główkę. W razie czego mam pieluszkę tetrową i cienki kocyk polarowy ale jak na razie nie potrzebne bo mały ma karki i raczki cieplutkie.
AgaSza, współczuję tego że musisz mieć jednak nacinane krocze na nowo :(

Pozdrawiam i do napisania :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

01 cze 2008, 11:05

AgaSza, współczuję tego że musisz mieć jednak nacinane krocze na nowo :(

Dzięki Joanna. No widzisz, niestety tak wyszło. Ale trudno-przeżyję :-)
My dziś z okazji Dnia Dziecka jedziemy do ZOO. Miłego dnia Wam życzę!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość