Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

31 maja 2008, 21:12

Hejka dziewczyny
na chwilke wpadlam bo zmeczonba przez nerwy spalam tylko od 2 do 6.
w pocigu zasnelam i malo nie przejechalam piotrków, :ico_olaboga:

kicha nic nie zaliczylam :ico_placzek: , przez to zmeczenie bylam nie przytomna , na latwe pytania nie wiedzialam odpowiedzi
ale zlitowali sie i mam za dwa tygodni ponownie podchodzic do tych egzaminow

jutro nie wiafomo co bedzie, zalamka, tyle wstydu sie najadlam, chyba mysla ze jakis debil jestem :ico_puknij:

Natashka jak główka, mam nadzieje że dobrze się czujesz

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

31 maja 2008, 21:12

heloł
ja na chwilkę
pogoda cały dzień super :ico_brawa_01: 30 stopni albo i więcej było
rajd udany,tylko Kacper juz na początku upadł i rozwalił kolano,tzn obdarte ale ryku było co niemiara :ico_brawa_01: potem zapomnial a przy kąpieli znowu było,napewno go piekło,zaklejone ma żeby nic go nie raziło

jutro jak dalej bedzie gorąco jedziemy od rana nad wode :ico_brawa_01: poopalam sie,dzis troche mnie złapało,ale starałam sie w cieniu siedzieć bo nie szło wyrobić,a do tego rano @ dostałam :ico_zly: ale wczoraj wykorzystaliśmy odpowiednio wieczór :ico_haha_01: chociaż tyle :ico_wstydzioch: :ico_oczko:

Kacprowi bardzo dzis sie podobało,jak wsiadł do policyjnego wozu to nie chciał wyjsć,to samo ze strażą,poza tym jechał na koniu :ico_brawa_01: dużym koniu i sie nie bał ,zdziwiłam sie bo ostatnio kilka tyg temu jak bylismy w mosznej ,pokazywałam wam zdjecia to bal sie tam koni mimo ze zamknięte były i widział je przez kraty,a dzis sam bez przerwy ciągnął do tych koni i mówił ze chce jechać
myslałam ze jak siądzie to bedzie płakał ale gdzie tam,tak mu sie spodobało że znowu chciał
dużo zabawy,muzyki i słodyczy,cały dzień jadł pierdoły więc dzień dziecka mial już dzis :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

31 maja 2008, 21:22

Dla Kacperka w 28 miesiącnice :ico_haha_01: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

31 maja 2008, 21:32

pokaze wam kilka zdjeć

idziemy przez lasek

Obrazek

Kacper w radiowozie

Obrazek

Obrazek

z emilka

Obrazek

Obrazek

na wozie strażackim

Obrazek

Obrazek

jadą na akcję :ico_oczko:

Obrazek

i mój maly jeździec :ico_brawa_01:

Obrazek

Obrazek

my zostałyśmy na kocach z koleżanką a chłopaki poszli z dziećmi ogladać pokaz strażaków i zachaczyli o konie,mówie o tym bo nie ja robiłam te zdjecia,a szkoda bo by było więcej widać,ale daj chłopu aparat :ico_puknij: :ico_oczko:

i powrót do domu,zasnał z powrotem,ale spał tylko pół godziny potem marudny był,ale za to śpi od 20

Obrazek

[ Dodano: 2008-05-31, 21:33 ]
dzieki lulu :ico_sorki: ,nawet nie zauważyłam

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

31 maja 2008, 21:41

No kasiekk - to mieliście super udany dzionek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: I co ja tam widziałam na pierwszej fotce - twoją superową figurę, kłamczucho :-D

U nas trwają Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Płukaniu Złota więc też fajnie się bawiliśmy - Wiktor wychasał się z dzieciakami, dostał balona-samolocika - ale zapomniałam aparatu :ico_puknij: :ico_oczko: Ale jutro też się wybieramy i zahaczymy też o karuzelę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

31 maja 2008, 21:46

kasiekk, super foteczki
podpisuje sie pod slowami Kamizeli, co do pierwszej foteczki
przez Ciebie nabieram się kompleksów :(

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

31 maja 2008, 21:52

:ico_sorki: :ico_sorki: dziei
zdjecie poprostu wyszło dobrze i nie widać,naprawde przytylam 4 kilo przez miesiąc chyba :ico_olaboga: i poprostu nie jest jakbym chciała żeby było,nie kłamię :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-05-31, 21:54 ]
fajnie kamizela,szkod aze nie wzięłaś aparatu
Kacper dzis wzbigacił sie o teletubisia balon,ale taki dmuchany normalnie nie helem

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

31 maja 2008, 22:13

Jutro napstrykam fotek :ico_haha_01: Jestem wyczerpana. Mały po takim nierównym terenie jeszcze boi się chodzić więc momentami prowadzałam go za palec i kręgosłup mi siada. W dodatku ten piekielny upał i duchota :ico_olaboga:

patka a ty nie wybierasz się do nas jutro ? :ico_oczko:

Dobrej nocki dziewczyny.

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

31 maja 2008, 22:20

upal straszny
ale wole taką pogode niz deszcz i zimno

pa kamizela
napstrykaj jutro fotek

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

31 maja 2008, 22:22

No ja też ta ciepłolubna :ico_haha_01:

Pa.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości