Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

31 maja 2008, 10:35

ANILEWE... gratuluje kochana.... duzo zdrowka dla Was... ale fajnie, ze kolejna Lutóweczka bedzie miała dzidziusia :D:D:D

myszka_f pisze:Eva, Skrapki naprawdę super kiedyś sie pytałam czy mi zrobisz i miałam ci wysłać kilka zdjęć tylko nie wiem jaki rozmiar ma być bo zdjęcia maja ok 1mb. Pozmniejszacie je.


Myszko... juz Ci wteduy napisałam, ze bardzo chetnie Ci zrobię kilka scrapków :))
a fotki przeslij najlepiej w oryginalnym rozmiarze :)
moj mial (nowy) ewa1977@gmail.com
na tlena cos nie przychodzą mi ostatnio wiadomości

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

31 maja 2008, 11:49

Witam!

Jestem moje kochane, ciągle jestem... :ico_noniewiem: :ico_ciezarowka: Coś ta moja córeczka nie chce opuścić swojego M1 ...!

lulusiu POwodzenia na egzaminie!!!!!!!!! Trzymam kciuki! Jak ja zdałam angielski, psychologie, psychopatologie, psychoterapię, socjologie i etyke ..to ty zdasz również ... na 100%!

Karolas No to się ciesze, że wszystko idzie ku lepszemu u Amelki :ico_brawa_01: No i miłego weekendu!

Mamcia Bardzi ładne fotosy!

Iwonko Ja smruje Wojtusia Zajką, ale z filtrem nie tym najwyższym- bez przesady- 25 myśle, że spokojnie wystarczy!

Aga Faraonki ..te mrówce sa naprawde wstrętne! Kup sobie teaki proszek i posyp ścieżki co nimi chodzą ..no ale muszisz baaardzo uważać, żeby dzieciaki tego nie wszamały!

Qunick Jacie jak fajnie, suuper że wygrałaś! Bardzo się cieszę!
No i gratuluje nowych klientów do jazdy konno :ico_brawa_01: szczególnie,m że to lubisz robić!

Jeszcze raz dziękujemy za gratulacje!

Iza Witaj, pisz już częściej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anilewe :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_tort: :ico_ciezarowka: :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_urodzinki: :ico_prezent::ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_tort: :ico_ciezarowka: :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_urodzinki: :ico_prezent: GRATULACJE !!!!!!!! Bardzo się cieszę, że będziesz znów mamusią !!!!! Na początku to może przerażać, ale potem już jak się człowiek oswoi to jest wspaniale ... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A jak egzamin?

Myszka Co do autka to ja się nie znam, ale mój mąż może by cos pomógł, bo jest blacharzem z zawodu ... Co do kłótni, współczuje ...i napisze, że czasami są takie chwili, że człwoiek ciągle się kółci i to z najbliższymi, przejdzie to im, zobaczysz...Trzymaj się!

Ide gotować obiad!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

31 maja 2008, 12:30

Anilewe :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: Ha ! Tak myślałam wczoraj jak na gg pisałaś! To wspaniała wiadomość! Różnica wieku między dzićmi będzie też fajna!

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

31 maja 2008, 12:30

Witajcie Dziewczyny! U nas wczoraj naprawdę się działo. Najpierw jak się kąpałam to usłyszałam, że dzieciaki rozrabiają coś przy żaluzji i wyskoczyłam jak proca z wanny, okazało się że cały mechanizm od nawijania taśmy się rozwalił :ico_placzek: :ico_placzek: jak to zobaczyłam to się załamałam, bo kurczę chwilke mnie nie było a tu dzieciaki stolik podstawiły na parapet wlazły a potem to już wiecie. Tak więc głowy nie umyłam :( Wzięłam się ubrałam Cezara wypuściłam na ogród i zaczęłam naprawiać ten mechanizm, maskra tak się namęczyłam i tak nie zadziałało, Cezar w tym czasie rozwalił płotek i wyleciał przed dom, tak się wystraszyłam, jak zobaczyłam, że go nie ma :ico_szoking: :ico_szoking:, szybko poleciłam i stał przed domem z takimi paniami co u nas pracują. Dzięki Bogu, że one tam były bo inaczej to brama otwarta i na ulice 2 kroki, co prawda tj. poboczna uliczka ale auta i tak jeżdżą. Jak wróciłam do chaty to tak się poryczałam, że mogło mu się coś stać, przeklinałam na żaluzję, mówię Wam aż ciężko to opisać. Psychicznie siadłam i tak się rozkleiłam, że nawet jak dzisiaj to piszę to ryczeć mi się chce :ico_placzek: :ico_placzek: Z dwójką czasem jest ciężko a tym bardziej, że jestem z nimi sama od rana do wieczora. Dzisiaj już jest lepiej aczkolwiek też się rano roczarowałam jak mąż napisał sms, że mu wykład z rana przenieśli na popołudnie i kończy o 20, a mieliśmy jechać do rodzinki :( i niestety sama pojadę :( naszczęście przywiózł mi autko i pojechał sobie tramwajem :-)
Dorotka Trzymam kciuki za babcię, jak zawsze była silna babka to teraz tez radę, tylko powtarzajcie jej, że będzie dobrze, żeby negatywnie nie myślała. Najważniejsze to podnieś głowę do góry, stawić wszytskiemu czoła i na pewno wszystko będzie oki.
Małgorzatka Jak tam na porodówce już jesteś???
lulu81, Cezarek nadal ma kaszel taki suchy nie wiem czy to od oskrzeli czy jak, narazie daję Flavamed i czekam aż się zrobi mokry a jak nie to w poniedziałek dzownię po lekarkę. No i widzę, że u Ciebie szczęśliwe dni, chłopak przyjechał super i mam nadzieję, że cudownie spędziliście razem czas. :-D :-D
madzia22, Witaj! I się kilogramami nie przejmuj ja też je mam :ico_oczko:
karolas, Karolas ja w miejscu usiedziec nie mogę i wkurzam się niemiłosiernie, że spotkać się nie możemy przez te choróbska, do tego chciałam żywopłot jeszcze przyciąć a tu tak wieje, że chyba bym z drabiny spadła :ico_olaboga: Poza tym odkurzam często bo dzieci dużo piachu wnoszą do domu a jak jest nie odkurzone to parkiet się niszczy :ico_zly: no i wiesz Cezar jest stary kombinator i muszę mieć na niego oko :569: U Ciebie Kacpi przypilnuje Meli a u mnei to ja muszę wszytskiego pilnować i sprawdzac czy głupot nie robią :ico_haha_01:
myszka_f, Już pisałam, że z rodziną to tylko na zdjęciu się dobrze wychodzi. A czemu mąż nie chce na ten basen jechać, kobieta zawsze musi postawić na swoim :-D Eva_1977, Scrapki superowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja kiedyś tworzyłam na polyvore.com tylko teraz czasu rzeczywoście niewiele a do tego musze dwa projekty stron stworzyć i nie mam zupełnie czasu :(
qunick Ach konie, konie... Ja kiedyś zleciałam w lesie przy galopie i od tamtego czasu jakoś ciężko mi się przkonać nawet do kłusa :ico_olaboga: Moja koleżanka co ma konia próbowała kilka razy mnie przekonać ale ja mam we łbie jakąś barierę i stępem to sobie pojeżdżę ale jak tylko mam zacząć anglezować do wbijam koniowi stopy w podbrzusze i wtedy jest jeszcze gorzej bo koń zaczyna ponosić :-)
anilewe :ico_ciezarowka: Cudnie to będzie taki odstęp prawie jak u mnie :) I co termin LUTY???? :ico_ciezarowka:
mamciaFotki cudowne i ta plaża! Ale Ci zazdroszczę, a jak tam brat uspokoiło się?

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

31 maja 2008, 14:13

Hejka
Ja na chwilkę bo zaraz obiadke jemy i na zpacerki ruszamy :-)

madzia trzymam kciuki za egzaminy na pewno będzie dobrze :-)

lulu za ciebie także kciukaski ściskam, nie zawsze jest tak, że jak się nic nie umie to się nie zda.. ja wiem coś o tym hihi
wszyscy na mnie się zawsze wściekali że mówię że nic nie umiem a zdaję, a ja naprawdę nic nie umiałam bo na naukę było mało czasu i jakoś tak mi się udawało tu ściąga, tam ściąga trochę opowiastek z życia i już hihi
Fajnie że chłopak przyjechał i możecie trochę czasu spędzić ze sobą :ico_brawa_01: a pierścionek pewnie będzie w swoim czasie :ico_oczko:

anilewe MOJE GRATULACJE!!!!!! :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Super wiadomość!!! Na pewno sobie dasz radę, przy dwójce dzieciaków jest więcej obowiązków ale i podwójna radość.
I faktycznie jak ellepati zauważyła czyżby LUTY!!!

ellepati zawsze przychodzi moment przesilenia i nerwy nam puszczają a zazwyczaj wtedy jeszcze więcej się dzieje i wali się nam na głowę.
A dzieciaki mają takie pomysły że szok :ico_olaboga:

Małgosiu ja to ci już życzę żebyś w końcu na tę porodówkę dotarła bo ciepełko się zaczyna i lepiej by było już się rozpakować hihi
A te mrówki to cwaniary jak rozłożyłam płytki w jednym miejscu to powędrowały kawałek dalej i musiałam im drogę poodcinać hihi Teraz jestem łowcą mrówek hihi

myszka autko na pewno znajdziecie szybciutko bo jest mnóstwo ofert tylko trzeba codziennie przeglądać.
A co do brata - to faktycznie ciężko się pracuje u kogoś z rodziny bo wtedy wyobrażenia tej drugiej osoby rosną nie możliwie.
ale jesteś sprytna dziewucha i nie dasz sobie rządzić i super! Tak trzymaj

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

31 maja 2008, 14:53

Anilewe super wiadomość! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: GRATULUJĘ i czekam na wieści od lekarza :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Iza ja też niestety nie wiem co ci poradzić :ico_noniewiem: Wiem że chciałabyś aby Mirelka sama zasypiała i spała ładnie u siebie. Ja niestety nie jestem w stanie tego osiągnąć bo jak Joasia ma gorsze dni to zasypia ze mną w łóżkubo inaczej by ryczała w nieskończoność albo i w nocy biorę ją do siebie, a jak znów wszystko jest OK to ładnie śpi u siebie sałą noc tylko raz zawsze budzi się na mleko wciąż jeszcze.

ellepati :ico_olaboga: ale masz przeboje z chłopcami urwisami :-) , a do tego ciągle sama jesteś więc nic dziwnego, że ci nerwy puściły i popłakałaś sobie. Ale to dobrze i dobrze że tu nam wszystko opisałaś. trzymaj się :ico_oczko:

NO I JUŻ ZA 5 MINUT z pracy wychodzę i już sie nie mogę doczekać niedzieli :ico_brawa_01: w poniedziałek zasypię was zdjęciami z Powsina :-D :-D :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

31 maja 2008, 20:46

Ale złapałam doła ... normalnie chyba ten upał mi już doskwiera, zaraz jak tylko mój T. przekroczył próg mieszkania po pracy to mnie chyba coś ugryzło i go okrzyczałam, potem wymyśliłam wspaniały powód do kłótni- o kawę, że nie chciał, że mną pić :ico_puknij: tylko chciał zaraz za malowanie się zabrać pokoju dziecinnego - potem pół dnia chodziłam obrażona :ico_puknij: ... jestem dziś strasznie jakaś taka zdenerwowana ... zmęczona i już nawet nie chce mi się na ten TT wchodzić, bo wkoło wszyscy rodzą ale nie ja oczywiście... a jutro już czerwiec ... :ico_zly: :ico_zly: i to gorąco ... Mam naprawde dość!

No i wali farbą ... :508: :508: w caym domu!

Chyba zaraz spać pójdę ... tyle, że mi się nie chce.... w sumie nic mi się już nie chce... ileż można chodzić, łazić..a skurczów i tak nie ma ...

Sorki, że tak smęce ale co zorbić ... :511: Taki mam humor ...i to się nasila... :583: :583: :583: :583:

[ Dodano: 2008-05-31, 21:12 ]
Wojtuś W końcu zaczął dziś samodziewlnie chodzić :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Jedno zmartwienie poszło w las... Bardzo się cieszę!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

31 maja 2008, 21:39

Brawa dla Wojtusia :ico_brawa_01:
Małgosiu pisz-pisz co u Ciebie na serduszku leży :ico_pocieszyciel:

jestem padnieta w nocy spałam tylko od 2 do 6, jakies nerwy miałam
w pociagu mi sie zasnęlo i malo nie przejechałam piotrków :ico_olaboga:
no a egzaminy, wstyd nawet pisać :ico_wstydzioch: nic nie zaliczyłam
angielski napewno nie, bo na takim głupim i łatwym się pomyliłam
socjologia i psychologia tez napewno nie
prawo cywilne - nie wiadomo, test 22 pytamnia to cos tam nastrzelalam, ale bylo jeszscze opisowe 7 pytan i nonono.... na jedne znalam odpowiedz i trzeba bylo dwie umowy napisac - zleceń i sprzedazy, i chyba kiepsko cos to widze, a to główny przeciez przedmiot
ale z ang. i soc. byli tak mili ze za dwa tygodni nowe podejscie

Co bedzie jutro .... nie wiem, trzymajcie mocniej kciuki :ico_haha_01:
ide spac, dobranoc kochani

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

31 maja 2008, 22:04

Małgorzatka, rozumiem Cię.... tak trudno wytrzymać końcówkę ciąży, ze byle powód wystarczy do kłótni, szkoda że faceci wtedy nie potrafią zrozumieć kobiety tylko brną w nasze huśtawki nastroju... Posyłam Ci fluidy dzięki którym urodzisz raz, dwa!! :ico_sorki:
anilewe kobieto, GRATULACJE!!!! A czy braliście pod uwagę drugą ciążę?? Czy to kompletne zaskoczenie???
ellepati tak mi przykro że tak sie zestresowałaś jak nie mogłaś znaleść synka... Musi być Ci bardzo cieżko samej całe dnie w dwójką dzieciaków!! Trzymaj sie i oby kryzysy były bardzo rzadko!!!
myszka super że dostaliście kredycik i szybko bedzie nowe autko!!!
Na pewno życie nauczyło cię radzić sobie ze stresem i przyzwyczajona już jestes do swojej sytuacji i pewnie dlatego nie widzisz jaka jesteś silna i mimo dołów w które czesto każdy wpada to naprawde jeste Wielka że nie załąmałaś sie i opiekujesz się Twoimi dziewczynami ( corcia i mamą).
karolas powiedz mi ile Ci MEla śpi w nocy godzin?? Zastanawiam sie ile bo w sumei to długo śpi w dzień. Mi Bartuś to tak godzinkę, czasem 40 min, ale zdaża sie też 1,5. Najczęściej zasypia o 13:30 do 14:00, 14:30. Ale 2 godz to już nigdy nie śpi.
Z tym sposobem Superniani to jakoś nie za bardzo bo nie w tym rzecz u nas żeby to stosować. Bartuś to jak do niego podejde i podam smoka to zasypia, no chyba że chce żebym na chwile go wzięła na rece to po chwili go właśnie odkładam na swoje miejsce do łóżeczka. Zasypia sam w łóżeczku więc to też nie jest problemem. I do tego zaczął zasypiać tak że o 21:30 codziennie już śpi! Jednak ilość tych jego przebudzeń w których mnie woła mnie dobija. A często to jak się obudzi koło 6:30 to nie potrafi sam zasnąć i musze go wziąć do siebie. JAk go glaskam po pupie i przytulę to śpimy już bez pobudek do rana. Bartuś ma dużą potrzebę bliskości więc moze to dlatego..???
lulu współczuję tej bezsenności w nocy.... Może jednak uda się pozaliczać??!!!
Fajnie że Twój mężczyzna jest i tak fajnie wam poprzywoził prezenty!! A co do pierścionka, to wszystko w swoim czasie, no nie??!!

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

31 maja 2008, 22:21

Hej lutówki

Weszlam na chwilke sprawdzic czy Małgos jeszcze z nami jest i prxy okazji czytam takie wiesci o anilewe77 wielkie gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: na pewno dasz sobie rade, teraz juz jestes doswiadcozna i zorganizowana mamusia,bedzie dobrze :)

A my dzis caly dzionek po sklepach latamy, sandalki chcialam kupic i wyobrazcie sobie niek upilam,bo a to rozmairu nie bylo a to jakies sztywne,nie zginaly sie tam gdzie powinny itd,potem zakupki spozywcze a jeszcze po drodze troche ciuszkow sobie z mezem kupilismy bo ja to zawsze elegancko sie ubieralam a teraz na spacerki i do piaskownicy to nie mam co zalozyc, wiec musialam cos kupic.
I na koniec kupilam w tesco fajny kapelusik z sandaleczkami ale takimi na plaze tylko,jak piasek bedzie goracy,takie szmaciane,leciutkie,razem dalam 29zl, moze zrobie fotki i wkleje i jeszcze 2 rampersy za 29zl tez cherokee.

lulu no szkoda,ze ci egzaminy nie poszly jakbys chciala ale moze jakos wybrnelas,jeszcze w koncu nie znasz wynikow.Moze nie bedzie tak zle.
A w najgorszym razie w koncu po co sa poprawki,bedzie ok, ciesz sie teraz swoim mezczyzną, co w koncu jest przy tobie.

No to tyle, jutro pewnie mnie niebedzie,bo mam sporo do tłumaczenia, papa

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość