ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

01 cze 2008, 09:46

Gabrysiu, wiem ze szybko tym bardziej teraz kiedy w pracy nim sie obejrze juz jest 15-ta :ico_olaboga:

Ciekwae co slychac u Justysi i Wiktorii?

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

01 cze 2008, 13:31

Kochane Maluszki Wszystkiego najlepszego w Dniu Waszego Święta

My tez chyba po Michasia drzemce gdzieś sie wybierzemy, chociaz ciągle przeziębienie nie daje za wygraną, ale pogoda piękna...

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

01 cze 2008, 18:51

BUZIACZKI DLA NASZYCH DZIECIACZKOW !!!!

U nas dziś boska pogoda! dlatego zrobiłam sobie wolne i ten dzien spedziłam razem z corka opalając się :D nawet nam to wyszło tzn mi, bo Julia sie opalała w cieniu :-D
A wieczorkiem planujemy z meżem wyjsc na koncert Wilków, bo grają u nas w mieście...


Oto moja Sia dzisiaj :
Dziś chodziła w samych majteczkach... zero reakcji jak się ssikała... :ico_noniewiem: :ico_olaboga: ja nie wiem jak ja ją nauczę sikać na nocnik!!!

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

01 cze 2008, 23:22

WOW no to jeśli pragniesz teraz dzidzi to trzymam kciuki !!! ale nie zapeszajmy...

Ja właśnie w środe byłam szczęśliwa ze okres dostałam, bo było prawdopodobieństwo ciąży.. a teraz nie jesteśmy gotowi na drugiego bobaska

Gabrysiu piękne oświadczyny... a na koncercie było super... ma świetny głos ten wokalista!!!! rewelacyjny ! taki ACH !

teraz uciekam spać, bo trzeba rano wstac.... jtro pracowity dzien- dzien dziecka w przedskzolu... blee

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

01 cze 2008, 23:30

witam :ico_haha_01:

Juleczka jest przesliczna na foteczkach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My dopiero godzinke temu wróciliśmy od teściów byliśmy od piątku.Ada się wyszalała :ico_haha_01: Jutro wstawie kilka fotek bo dziś nie mam już siły :-)

Gabrysiu trzymam kciuki oby wszystko było po twojej myśli :ico_sorki: :ico_sorki: ale ciiii żeby nie zapeszyć :ico_sorki: :ico_sorki:

kasiaa1985, my też planujemy do Władyslawowa chociaż na pare dni sie wybrać ale chyba raczej w sierpniu.

Iwonko też się zastanawiam co u Justysiu bo coś na gg ostatnio nie moge jej zastać :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-06-01, 23:31 ]
BUZIAKI DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKóW Z OKAZJI ICH śWIęTA :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

02 cze 2008, 07:44

dziendoberek
nie doczytam was teraz, dopiero poludniem jak Oski zasnie
teraz szykujemy si8e na spacer i na plac zabaw aby nas ten upal ominal..juz teraz w cieniu mamy 23 stopnie, weekend upalny byl..


w szkole super, jeden egzamin na 5 , drugi na pewno zdany ale wyniki dopiero za 2 tyg a z poprzedniego egzamu tez dostalam 5 , ale normalnie sie cieszylam jak wariatka...no ale teraz mnie czeka 2 tyg zakowania bo mamy 3 egzaminy z filozofii spolecznej, z historii mysli socjologicznej (oblany) i z zagospodarowania turystycznego, zaliczenia z angielskiego nie olicze bo to latwiozna...ale bedzie ciezko..bo nic mi nie wchodzi z tych przedmiotow.... musze juz zazczac sie uczyc

lece na dwor..napisze jak Oski zasnie buziole

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

02 cze 2008, 10:30

Nie mam czasu wiec tylko napisze - GABRYSIU TRZYMAM KCIUKI :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

02 cze 2008, 13:56

Gabrysiu po pierwsze to trzymam kciuki :-D :ico_oczko: a co do Twojego pytania o zabawę samemu, to u nas przez Michała chorowanie to mam istne piekło, wcale sam się nie zabawi, nie chce co gorsza nawet z tatą ani z babcią :ico_olaboga: tylko ciągle ja.... ładnie usypiał z Piotrkiem, teraz nie ma o tym mowy, przestał wołać "siuisiu" , jedynie kupę woła :ico_sorki: no a ja za przeproszeniem to do wc nie mogę spokojnie pójść, bo stoi i ryczy pod drzwiami :ico_szoking: wiele pracy będzie nas widzę kosztowało wyprowadzenie go na prostą ...

Natalko gratuluję udanych egzaminów :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

02 cze 2008, 17:30

hej laseczki :ico_haha_01: Macie wszystkie pozdrowionka od Justysi i Wiktorii :ico_haha_01: :ico_buziaczki_big:
Justysia mówiła że nie za dobrze się czuje że pierwszą ciąże zniosła znacznie lepiej.Malutka Nataszka waży już kilogram :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: rozwija się dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

02 cze 2008, 18:45

Justynko, pozdrow ode mnie Justysie i Wikunie :-)

U nas w domu smutno bo Maja jest do srody u mojej mamy... musialam ja zawiezc bo mama P. wyjechala nad morze a P. ma ranki i popoludniowki i nie mialaby z kim zostac... takze do srody muszebez niej wytrzymac :ico_placzek:

Jutro mialam miec szkolenie ale jest przesuniete na srode wiec chyba sie wezme za porzadki bo przez zamieszanie w pracy mam mieszkanie tak zapuszczone ze wstyd kogos zaprosic :ico_wstydzioch:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość