smerfetka01
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 10 maja 2008, 20:51

01 cze 2008, 13:12

składamy wszystkim dzieciaczkom najserdeczniejsze życzonka:

Kolorowych snów...
Uśmiechu od ucha do ucha...
Pięknych bajek na dobranoc...
Własnego pieska i kotka...
Co dzień nowych przygód...
Butów siedmiomilowych...
Gwiazdki z nieba...
Wspaniałych przyjaciół...
I wesołej rodzinki..


ObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

01 cze 2008, 16:08

ja nie piszę, bo nie mam czasu :ico_szoking: taki zapiedziel w chałupie mma teraz, ciągle tylko sprzątanie, sprzątanie i pranie. A teraz piękna pogoda, więc sporo czasu spędzamy na dworze.

Mróweczka nie pozwalaj sobie na to, bo potem go nawet do sklepu nie będziesz mogła wziąć. Jak zacznie krzyczeć, to niech krzyczy, raz drugi, zauważy, że nie reagujesz, to da sobie spokój.On chce zwrócić na siebie uwagę, zauważył już, że ma na ciebie haczyk, musisz mu pokazać, że się mylił.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

01 cze 2008, 20:03

delicja, tak sie niestety nieda...jak Go niewezme krzyczy coraz głosniej i nieprzestaje az sie dławi...probowałam Go przetrzymac... :ico_olaboga:
Ale całe szczescie jest lepiej juz...wiec mysle ze to chyba ząbki...nawet coś mi sie wydaje ze juz zauwazylam tylko ze On mi niepokarze...bo NIE...
a moze mi sie wydaje ze jest lepiej...niewiem...wydaje mi sie ze jak M jest w domu to Eryk jest spokojniejszy a jak jestemy sami to takie numery...

katrin udanego wypoczynku...a gdzie toplazowanie??
My dzis mimo chmurek tez sie plazowalismy... :-D


a jutro idziemy na urodzinki...Eryka kolezanka konczy roczek :-D

[ Dodano: 2008-06-01, 23:04 ]
HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

02 cze 2008, 08:01

Hej laseczki , pogoda piekana dopisuje, że aż miło i chce sie żyć , tylko mi dziś strasznie smutno bo mo mąż dzis pojechał do nowej pracy i niewiadomo kiedy się spotkamy czy za tydzień czy nie :ico_placzek: :ico_placzek: dziewczyny jest mi tak ciężko 10 lat razem dzień w dzień noc w noc mówię wam wczoraj tak sie zryczałam , ale mój R mi tłumaczy ,że to dla nas dla naszego dobra i wogóle , ale to takie gadanie. z drugiej strony podziwiam Syle , która jest zsama z dziewczynkami ja prznajmniej mam ten konfort że wiem ze wcześniej czy później go zobacze , ale niemniej jednak jest mi bardzo ciężko

Katrin ale ci zazdroszcze wylegiwania sie , my mamy wykupiony urlop w sierpniu jedziemy na Chorwację i tez juz tylko o tym myślę :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a jeżeli chodzi o jade po warszawie to trzeba mieć stalowe nerwy bo masz racje jeżdzi kupa chamów i prostaków co sie wciskaja i nie patrza na nic a ni na nikogo a takiego chamstwa najbardziej nie nawidzę . Ale daje rade myślałam że będzie gorzej ale spoko bałam sie panicznie pierwszego dnia , ale poszło powiem wam , ze nie lubie prowadzić jadę bo musze i tyle .
ale dajmi mi to duża satysfakcję i odrobine nie zalezności i samodzielności , bo mężulka do centrum handowego zawsze ciągnęłam a teraz siadam i jadę fajnie :-D

jeżeli chodzi o Lenke to jest cudak taki , że nie moge z niej śmieszna jest na maksa rozrabia kłóci się no fajna sie o rany taka radosna wesoła i wogóle same ohy i achy na jej temat moge mówić :ico_haha_01: jak to każda mamusia

Całuje was dziewczynki

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

02 cze 2008, 08:19

cZESĆ KOCHANE, ŻYJEMY MAMY SIĘ DOBRZE, MDŁOŚCI JAKBY MNIEJSZE, A LE WCZORAJ WYMIOTOWAŁAM!

aJ NIE MAM WENY,. NIE ROZPISZĘ SIĘ ZA BARDZO, NA PREZENT W KONCU NIE WIEDZIAŁAM CO KUPIĆ, TO MU KUPIŁAM WIELKĄ PAKĘ KLOCKÓW, A MOJA MAMA UBRANKA NA LATO!

aHA MAM +2 KILO

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

02 cze 2008, 12:54

witam:)
ale tu naprawde cisza :ico_olaboga:
wszystkie prawie zapomnialy o TT :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

02 cze 2008, 14:58

Caro gralulacje 2 kg to znaczy ze fasolka sobie zdrowo rośnie i dobrze jej u mamusi :)

ale jest piekna pogoda az chce sie żyć superrr ja niedługo znikam do mojej córeczki kochanej

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

02 cze 2008, 15:00

hejka
katrin Miłego wypoczynku i plażowania

delicja, u mnie też ciągle pranie, gotowanie obiadków, sprzatanie, ale juz sie przyzwyczaiłam do tych obowiazków.

kamelek1, wytrzymasz kobitko, chociaż troszke potesknisz za męzulkiem, ja równiez nie lubie rostań ze swoim D.

caro, och te mdłości cię jeszcze męczą. My kupiliśmy małemu dużego dżipa, bo nie było tych narzędzi co je kiedyś wypatrzyłam, a chciałam Kamilowi je kupić, bo to maly majster jak tylko darek wyciągnie walize z narzędziami to nic innego sie nie liczy.

Wczoraj byliśmy nad morzem bylo fajowo, słoneczko swieciło tylko że był okropny zimny wiatr. Małego reakcja na wode to ''JA"i paluszkiem pokazywał że ciagle chce do wody

Pożniej powklejam zdjecia

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

02 cze 2008, 19:49

ale gorąco uff, nie ma czym oddychać, tylko apetyt mam większy cholera jasna :ico_olaboga: :ico_olaboga: , właśnie zeżarłam wielką porcję sałatki warzywnej i jeszcze się rozglądam za czymś,żeby przekąsić :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

02 cze 2008, 20:49

Cześć jestem i ja, niestety bywam na TT coraz rzadzej, bo po pierwsze fajna pogoda to większość czasu na dworze spędzamy, a po drugie sesja egzaminacyjna zbliża mi się wielkimi krokami i muszę napisać 4 prace i oddać je za dwa tygodnie :ico_placzek: masakra po prostu, ale muszę się sprężyć i dać radę.
U nas wszystko w sumie po staremu, z Krystiana taki mały struś pędziwiatr, wszędzie go pełno, wszystko chce dotknąć, a jeśli nie dostanie czego rząda piszczy strasznie głośno :ico_olaboga: taki z niego wymuszacz. Wczoraj byliśmy cały dzień na basenach termalnych na Słowacji, było super wróciliśmy opaleni, zmęczeni ale bardzo zadowoleni.
KATRIN - udanego wypoczynku wam życzę, dużo słońca i wspaniałej zabawy.
KOLKA - moim zdaniem pomysł z pokoikiem dla Julki jest fajny. Każdy człowiek potrzebuje przysłowiowego własnego kąta takie maluszki jak nasze też. Jeśli chodzi o mebelki to ja bym zainwestowała w takie już z biurkiem. Lata szybko lecą i nim się obejrzysz Julcia do szkoły pójdzie i biurko będzie jak znalazł.
KAMELEK - trzymaj się pamiętaj, że jesteśmy z Tobą, mężuś wróci nim się obejrzysz. Gratuluję samodzielnej jazdy samochodem :ico_brawa_01:
HEKTORKA - czekam z niecierpliwością na zdjęcia z nad morza My w te wakacje też planujemy zawitać nad morze, najprawdopodobniej będziemy w Gdyni, więc może uda mi się spotkać z którąś z was, chciałabym i to bardzo :-)
DELICJA - ja też ciągle sprzątam, piore i prasuje ech w domu to tyle roboty :ico_olaboga:
MRÓWECZKA - cieszę się że z Eryśkiem już lepiej, a niegrzeczny jest z powodu tych zębolów one naszym pociechą dają popalić.
AGI - jestem, jestem. Zdjęcia super. Duży buziak od Krystiana dla narzeczonej :-D
CARO - piękne to zdjęcie z USG, kilogramami się nie przejmuj jedz wszystko na co masz ochotę, w ciąży nie wolno się ograniczać :ico_oczko: A mdłości i wymioty wkrótce ustaną, tak jak już ci kiedyś pisałam to dobry znak że fasolka rozwija sie prawidłowo :ico_brawa_01:
MORDECZKA - piękne skrabki, fajnie że jesteś. Napisz jak się mieszka w nowym mieszkaniu i życzę Tobie i dzieciakom dużo zdrówka.
Troszkę was nadrobiłam pewnie w najbliższych dniach tu nie zawitam z powodu braku czasu tak więc trzymajcie się cieplutko, korzystajcie z uroków wiosny i do sklikania wkrótce papappppppppppppppppppppppppppppppppppppaaaaaaaaaaaaaaa

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość