Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

25 lut 2008, 16:21

Zupa krem z pieczarek.
Zagotować wodę z rosołkami(tyle ile chcesz zupki, tyle wody, tylko nalewasz tak 3/4 garnka). Pieczarki (im więcej tym lepiej, ale wystarczy tylko kilka) zetrzeć na najdrobniejszej tartce, wrzucić do zagotowanej wody, w międzyczasie zmiksować 2 serki topione pieczarkowe (duże, ja daję hochland), dodać troszkę śmietany (tak 2,3 łyżki) i mąki też około 2 łyżek(jeżeli za gęste jeszcze śmietany) zahartować gorącym rosołem (ciągle miksując) i takie wlać do garnka, zagotować(może uciec z garnka), posolić, popieprzyć.GOTOWE.
Podawać z drobnym makaronem, lub groszkami ptysiowymi. Smacznego.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

25 lut 2008, 16:56

Spinka dziekuję bardzo :ico_haha_02:

Ja już jestem w domku i jem właśnie obiadek. Myslałam, że w ramach relaksu wybiore sie na spacer, ale nonono, pogoda sie popsuła. strasznie wieje, ciemno i zaczyna padac :ico_noniewiem:
No cóż bedę odpoczywac biernie, czyli przed tv (a tak chciałam się dotlenic :ico_zly: )
Za zupke wezmę sie jak odpoczne :-)

Pozdrawiam, miłego popołudnia i wieczoru zyczę

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

25 lut 2008, 21:34

Cześć!!!
Pozbyłam się wreszcie złego nastroju :-)
Spinka, a Tobie też jeszcze nie minęło :ico_pocieszyciel: ?!?
Dziś zrobiłam obciążenie glukozą i wynik jest dobry - już nie będzie mnie gin straszył cukrzycą :ico_brawa_01: I po raz pierwszy od dłuższego czasu hipoglikemii na czczo nie miałam.
Po 4 dniach wreszcie włączyli mi gaz :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Jutro będzie wreszcie ciepły obiadek. Mam już dość kanapek i sałatek :ico_noniewiem: Może skorzystam z Waszych przepisów.
NOWA, Kiedyś zrobiłam tą zapiekankę z pieczarkami, na którą podałaś przepis. Mój Ł. był zachwycony. Ja zreszta też, bo pyszna wyszła i szybciutko się ją robi.

Niestety ciągle mi komp nawala, więc nie mogę z Wami poklikać. Przesyłka z zasilaczem nie doszła, choć minął tydzień od zamówienia :ico_zly:

Pochwalę się Wam pierwszym prezencikiem, jaki dostał mój synek od babci :-D

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a6d ... 8dd1e.html

W niedzielę odwiedzili nas teściowie, a dziś spotkałam się z 2 koleżankami ze studiów :ico_brawa_01: I pogoda świetna na spacerek... prawie wiosnę czuć!!

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

26 lut 2008, 09:43

Witam!

Dzisiaj już mi lepiej, na szczęście. Oby taki dzień prędko się nie powtórzył :ico_sorki:
Wieczorem jeszcze płakałam A. bo nagle wylazła jakaś mucha i to był jeden z powodów, normalnie wczoraj zachowywałam się jak osoba w głębokiej depresji.

Lulu_ cieszę się że i Ty masz już lepszy humorek :ico_brawa_01: A z tą przesyłką napisz maila to skutkuje! Skarpetki słodkie :ico_brawa_01:

Nowa i jak robiłaś zupkę???

Marta dzięki za próby poprawienia humoru, ale wiem, że wczoraj nic by to nie dało, wiedziałam o tym, dlatego nie chciałam smęcić, bo to nie było zwykłe wkurzenie się na A.(wtedy jesteście bardzo skuteczne :ico_oczko: )

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

26 lut 2008, 10:33

Cześć!!
spinka, cieszę sie, że Tobie też już się poprawił humorek.
Ranny ptaszek z Ciebie :-D

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

26 lut 2008, 10:37

Dzisiaj pospałam do 8, a przeważnie wstaję przed 7, ale to dlatego, że wieczorem padam o 21.
No to co dzisiaj gotujesz na obiadek Lulu_ ??

A ja wczoraj wieczorem miałam skurcze, od rana czułam się jakoś dziwnie i ten ból pleców, a dzisiaj już ok plecy nie bolą i zgagi nie mam (jeszcze, bo pewnie później będzie) :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

26 lut 2008, 10:46

Hej :ico_ciezarowka:

I ja dzisiaj w lepszej kondycji, wyspana w końcu :-) (póki co funkcjonuję bez kawki) , choć maleństwo wieczorem dokazywało bardzo :-D
Nadal mi dokucza ten ból pachwin i krocza :ico_noniewiem: tzn. jak chodzę, bo jak siedzę jest ok.
A dodatkowo humor mi w pracy polepszyli, okazało sie, ze dostałam dofinansowanie na czesne na ten mój ostatni semestr, więc jestem cała happy (będe mogła więcej kaski przeznaczyć dla maleństwa :ico_brawa_01: ).
Pogoda za oknem super :ico_oczko:
Po południu wybieram się z psem do rodziców, moja mama wczoraj wreóciła z sanatorium wiec sobie pogadamy :ico_oczko:

Spinka fajnie, ze humor masz lepszy :-) , złe nastroje nie sa teraz dobre dla naszych maleństw :ico_nienie: Zupke wczoraj zrobilismy, wyszła super, dzięki na fajny przepis :ico_sorki: , na pewno będzie teraz czesto w naszym menu :ico_oczko:

Lulu_ witaj, widzę, że u Ciebie tez dobrze, :ico_brawa_01: za wyniki, oby tak dalej :ico_oczko: . Fajnie, ze mój przepis na zapiekankę sie przydał :-) . Skarpeteczki cudne, mam podobne tylko rózowe (ciekawe, czy sie dla mojego maleństwa przydadzą :ico_noniewiem: ). Oby ci ten kabel szybko doszedł, mam nadzieje, że wtedy będziesz częściej zagladać :ico_oczko:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

26 lut 2008, 10:51

Mnie wczoraj po wypiciu glukozy męczyła zgaga :ico_zly: ale po tym paskudztwie to nic dziwnego!!

Krem z porów i zwykłe drugie - kotlecik z kurczaka ryżem. Nie jedliśmy nic ciepłego od czwartku, więc wzystko będzie smakowało.

Z obiadem to muszę się szybko uwinąć, bo dziś idę do gina :-/

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

26 lut 2008, 10:54

Nowa i takich dni jak dzisiaj więcej życzę!

Co do tych bóli, to nie wiem nic na ich temat, ale w sumie chyba nie zaszkodzi zadzwonić do gina, będziesz wiedziała, np że to normalne i nie ma się czym przejmować :-)
A mnie wczoraj wieczorem oprócz krzyża plecy z tyłu bolały tak wyżej (czyżby żebra, paskudny ból).

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

26 lut 2008, 10:54

Do mnie właśnie dzwonili z DHL, własnie przyszedł nasz wózeczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Kurcze, chyba nie wysiedzę do 15 :ico_olaboga: taka jestem ciekawa :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość