barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

25 lut 2008, 23:40

witajcie wieczorkiem
ja tylko na chwilkę, dziś był ciężki dzień, w dodatku walczę z łazienką, bo w wannie i 2 umywalkach przestała spływać woda, już chyba nie mam pomysłów(po tirecie, krecie, przetykaniu...), więc nie obejdzie się bez fachowca ze żmijką, mam wrażenie, że ktoś nam to kiedyś spitolił i teraz co jakiś czas się zatyka, ale trzebaby rozwalić z pół łazienki, żeby powymieniać rury i jeszcze raz zrobić podłączenie jak trzeba, ale na takie manewry to sporo kaski by trzeba, a i czasu coby tym razem fachowców dopilnować dokładnie, a wcześniej się doktoryzować z podłączeń
ten pech tegoroczny dalej mnie ściga
a u nas od rana było ślicznie tak gdzieś do 13, potem się zachmurkowało i nawet popadało
no uciekam, liczyłam jeszcze, że dziś dostanę ofertę od kontrahenta, ale on chyba znowu pomylił e-mail, bo nic nie dostałam
więc za to nieco wcześniej w łóżeczku wyląduję i mam nadzieję, że Tadzik dziś obudzi się trochę później niż za chwilę
dobrej nocki

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

26 lut 2008, 09:50

hej jak dlugo mnie tu nie bylo to za to dzis pierwsza jestem ;)
i wklejam zdjecia

ALE PYSZNE JAGODY mniammm

Obrazek

ZABAWA W WANIENCE-DOBRA RZECZ

Obrazek

SPACEREK

Obrazek

CZY NIE WYGLADAM UROCZO??

Obrazek


POZDRAWIAMY...

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

26 lut 2008, 11:18

Hej dziewczyny :-D
Z góry przepraszam za nieobecność nie miałam czasu nic pisać :ico_olaboga:

Nadrabiam zaległości.

Dla wszystkich solenizantów :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Za wszystkie ząbeczki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

A ja stawiam torcika bo wczoraj Elizka stawiała pierwsze kroczki :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Myślałam, że się zrycze :ico_oczko:
z wrażenia oczywiście...

[ Dodano: 2008-02-26, 10:19 ]
A zapomniałam dodać piękne zdjęcia wszystkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

26 lut 2008, 12:01

Hej
No to dla wedrujacej Elizy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ogromniaste brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A my dzis z rana dostalismy paczke od firmy Hipp.A w niej jedzonko i pasta do zebow i szczoteczka :ico_brawa_01: ZaczYnamy mycie tych tsssssech zabow.
Poza tym pogodacudo zrobilam obiadek na chypcika i zmykam na dwozek
Sylwia a to Twoje cudo wyglada kochanie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

26 lut 2008, 13:34

Asiu to udanego szorowania tsech ząbeczków :ico_oczko:

A ja wysłałam zgłoszenia do Nestle o przysłanie bezpłatnych próbek :ico_oczko: Zobaczymy może coś przyjdzie :ico_oczko:

My już po spacerku wspaniała pogoda, aż chce się żyć :-D Eliza też była zachwycona :ico_oczko:

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

26 lut 2008, 13:48

Sylwia, zdjecia super! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Brawa dla Elizy za wiercipienstwo! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mojej malej to czolganie bardzo sie podoba! :-D No i stanie!! :-D
A gdzie znowu pochowalyscie sie ? :ico_szoking:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

26 lut 2008, 14:37

witajcie
ja już wróciłam z pracki
śliczne zdjęcia sylwio, szczególnie to ostatnie mi się podoba
brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Elizki za pierwsze kroczki
joasiu to Julii będzie miała teraz ubaw ze szczoteczką :ico_oczko: , szczególnie jak wpadnie na pomysł zjedzenia jej, mój Tadzik tak robił, więc na razie mamy silikonową na palec, za to mój paluch zgryziony
anulaf super, że Amalia tak kombinuje
a mój Tadzik dziś na przewijaku na siedząco zaczął nieśmiałe próby cofania się na pupie

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

26 lut 2008, 16:14

i my sie witamy po spacerku...dzis pogoda suuuper!!!!
a oto dowód... :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Sylwia świetne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

dla Elizy :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

26 lut 2008, 16:25

Violu śliczne zdjęcia :ico_brawa_01: A Milenka ma fantastyczną kurtałke :-D

Dziękujemy za wszystkie brawa :ico_sorki: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

26 lut 2008, 20:00

no hejka, ja dopiero teraz bo dzis znowu cały dzionek pozadomem, miałam byc u alergologa ale jak sie na miejsu okazało lekarz sie rozchorowałi wizyta odwołana :ico_zly: wiec bede musiała isc jeszcze raz w poniedizłek, a dzis skoro juz byłam na miescie pospacerował sobie troszke bo pogoda śliczna i odwiedziłam tesciowa bo ostatnio cos nazekała ze zadko malucha widzi :-)

a rozgladałam sie dzis za kurteczka na wiosne dla Pawełek ale znalazłam moze 2 fajne i kosztowały 140 zł wiec chyba troszke duzo :ico_szoking: bede musiała cos poszukać moze na allegro cos taniej znajde lub do wrocławia sie wybiore :-)

foteczki wszytskei śliczne :-D
a mo cos ostatnio jak sie obudzi na spacerku to straszna syrena mu sie włacza i uspokaja sie dopiero jak go mamusia za raczke trzyma :ico_noniewiem: nie wiem czy to przez tego zabeczka co mu wychodzi :ico_noniewiem: czy tesknota za mamusia :-D

Kinga brawa dla pierwszego maszerujacego szkrabka :ico_brawa_01:

a ja sie własnie zastanawiałąm czy juz nie kupic maluchowi jakies szczoteczki, tylko nie wiem jaka gumowa czy taka juz z włosiem ?????? co polecacie?????

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość