doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

03 cze 2008, 23:47

Ewcik, pozazdroscic...

[ Dodano: 2008-06-04, 06:44 ]
mowie dzien dobry jeszcze z pracy...

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

04 cze 2008, 08:29

doris, miałaś coś więcej napisać jak będziesz w pracy a tu co?

ewcik super że tak się udał wypad. Zazdroszczę normalnie :ico_brawa_01:

zbora rozumiem i zapraszam w takim razie w innym terminie. A na rozmowę najlepiej się zdobyć jak najszybciej żebyś się nie męczyła niepotrzebnie i nie zamartwiała. Jak zaczniesz to już pójdzie, zobaczysz :)
Glizdunia no mój to też taki że wszystkich zaczepia i jak nie dostanie tego co chce to złość i płacz :)

A tak w ogóle to dzień dobry. U mnie słońce było a teraz się gdzieś chowa :( hmmm zobaczymy jak będzie dalej.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

04 cze 2008, 08:39

hello witam ze slonecznego Westbury...u nas zapowiada sie w koncu ladna pogoda :-D :ico_brawa_01:

Ewcik,bede malooryginalna ale ...pozazdroscic wieczoru...no super....dla mnie marzenie raczej nie do spelnienia .....

Pati....teraz Wasze slonko do mnie przyszlo :ico_oczko:

a my dzis tez z rana same,....no ale pogoda sie zapowiada wiec spacery....

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

04 cze 2008, 09:04

heloł
u nas dziś pochmurnie, ale bardzo milutko. Zaraz zmykamy na spacerek. Ala spała dziś do 7rano. Nie zdarza jej sie to za często. Zasnęla podobno o 20:30 to też rzadkość. Wczoraj zauważyłam że szybko zasypiała jak był włączony wiatrak- wentylator. Paczyła się chwilkę na niego i w ciągu 5min drzemała. Sprawdzę czy dzis też to bedzie działać czy wczoraj to był tylko przypadek.

A co do tego wyjścia to obiecałyśmy sobie że raz w miesiacu będziemy sobie robić takie wieczory. Po prostu rewelka. Polecam wszystkim. Może nie na taką skalę, bo to wiadomo trochę to pewnie kostuje. Ale wypad na drinka i jedzonko z koleżankami, można jakoś na to czas wygospodarować.

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

04 cze 2008, 10:17

Patrycja.le, no mialam napisac, ale jakos weny nie mialam...

generalnie to kiepski humor mam od niedzieli popoludnia, poklocilam sie z A. tak powaznie... nie wiem co mam teraz robic, myslec... generalnie to ciezko jest. wydaje mi sie ze potrzebujemy czasu by odpoczac od siebie, przemyslec wszystko, bo w klotni w zlosci padlo wiele niemilych slow...

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

04 cze 2008, 10:33

CzEŚĆ

To nie ja nawaliłam tylko fotosik...
Dziś mu chyba przeszło więc lecimy na próbę z pierwszymi okazami

Zaczynam nudzić się w 15km korku ...

A to ja... we wszechświecie...
Obrazek

Jedziemyyyy

Obrazek

I stoimy.... Otwieram oczy. Po zieleni
Barwa się z barwą w słońcu mieni

Obrazek

I dojeżdżamy

Obrazek

I dotarliśmy !!!!!!!!!!!!!!!!!

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Dzik jest dziki ... szczególnie w wydaniu gipsowym

Obrazek

A w klatce paw z kolegami

Obrazek

Piękny dumny ozdobny
Obrazek

Mamo chodźmy tam gdzie śpiewają

Obrazek

Się zmieściliśmy

Obrazek

Razem razem

Obrazek

Gdzie diabeł nie może...

Obrazek

Prócz tego zaś - dla pewnej panny pierwszy lód

Obrazek

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

04 cze 2008, 10:56

ale piekne te twoje dzieciaki i widoczki tez super
musze tez zabrać tą swoją panne do mini zoo
ale poki co to ja chyba zakopie w ogródku bo strasznie jej sie pomieszało ze spaniem
niby spiaca niby zmeczona ale walczy jak lwica
caly czas by na dworze siedziala a upał jak cholera przeciez
kupilismy nawet parasol ale to wiadomo go... daje
nie mam jeszcze plytek na tarasie a ta mała gnida chce raczkowac po betonie
wiecie jak potem wygladaja jej kolana? :ico_olaboga:

zborra ja wiem jak to ciezko gadac z rodzicami
a z kim masz lepszy kontak i który z nich jest bardziej pokojowo nastawiony?
wiesz o co mi chodzi?
najlepiej jakbys to sama podjeła rozmowe z kazdym z osobna
to twoi rodzice i kochaja cie najbardziej na swiecie

a wy odetnijcie sie kompletnie
tzn nic wspólnego
my mamy osobne drzwi a wnich zamek i jak chcemy to sie zamykamy
musisz to rozegrac bardzo spokojnie bo wiadomo klotnie są niepotrzebne

trzymam kciuki

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

04 cze 2008, 11:14

hejka

u nas wczoraj taka burza w nocy była, ze jasno w pokojach :ico_szoking: a dzis od rana piekne słoneczko chyba z 30 stopni...wiec u nas w domu parow, na dworze parowa,dziecko z ciepła zdycha :ico_haha_01: spac w nocy hie mogła za bardzo, wypiła 120 ml herbaty..jakos pokasłuje, ale to dziwne własnie dla mnie, bo normalnie w dzien nie zakaszle, a w nocy, czesto sie przebudza i pokasluje, nie wiecie z czego to moze byc??moze jakas alergii?albo sucho w gardle??juz sama nie wiem, lekarka ja wczoraj osłuchała i wszystko w porzadku :ico_noniewiem:

jagodka nie wiem czy ta ost twoja wypowiedz to była do mnie, ale tak mi sie wydaje i odnosnie tego odizolowania sie, to u nas to nie zdaje egz, mamy drzwi zamykajace nasza gore, ale np moja mama ani nie raczy zapukac do tych drzwi jak wchodzi, tylko normalnie jak do siebie :ico_noniewiem: osobnego wejscia raczej nie byłoby jak zrobic :ico_noniewiem: a jak mieszkac z mama i nie miec z nia nic wspolnego, chociazy rachunki nas łącza bo nie ma osobnych licznikow :ico_noniewiem:

zbora no ja tez jak A w koncu znajdzie jakies mieszkanie bede musiala pogadac z mama i juz sie boje, wiem ze bede :ico_placzek: a to tylko pogorszy moja sytuacje, ale to nieuniknione..moj A jest leniem i jak sam przyznał na dom sie nie nadaje bo faktycznie za duzo roboty wokół niego, ksiaze by chciał mieszkac we własnym domu ale słuzby mu brakuje :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

04 cze 2008, 11:17

Massumi...poczulam lato,poczulam ten zapach...no pieknie sie spisalas z tymi fotkami...a widac ze dzieciaki zadowolone :ico_brawa_01: :-D

a Maya juz na drzemce a to za sprawa intensywnie spedzonego poranka...juz o 8.00 wozilysmy sie rowerkiem po trasach spacerowych-2 kursy wiec juz mnie nogi bola od rana :ico_haha_01: ....potem jedzenie kachy na ogrodku w hustawce i Maya ma odlot....jesli ktoras ma chwilowo problemy z nakarmieniem malucha to polecam....hustawka i rowerek to te miejsca ktore sie u nas rewelacyjnie sprawdzaja i Maya wcina rewelacyjnie wszystko do dna....najlepiej jeszcze na dworze!!!

oczka ma juz w normalnym kolorze choc wysypka na szyji nie zniknela....w sobote przyjedzie wapno z PL to moze pomoze....nie mam pojecia na co sie uczulila :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

04 cze 2008, 11:27

lady to bylo bardziej do karoliny ale skoro u ciebie sie nie sprawdza
u mnie jak najbardziej ale ja dopiero miesiac mieszkam i od samego poczatku jasno ustaliłam reguly
ja pukam do tesciow i wymagam zeby oni pukali do mnie
a wspolne to wiadomo ze mamy wejscie i rachunki
nie jest latwo mieszkac z rodzicami ale mimo wszystko jest latwiej dla obu stron

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość