Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 cze 2008, 18:33

Jejuś IWciu przepraszam nie zauważyłam.
STO LAT DLA DOMINISIA

Nelluś serio zdjęć nie robiłam, jutro mykam sama na basen, muszę trzymać formę :-D

Dziękuję za komplementy :ico_wstydzioch:

Wiecie zajrzałam na ten temat o tym posyłaniu 6-latków do szkoły i wciełam mnie jedna wypowiedź "Ja i tak nie zmienię zdania i dalej będę mówić, że liceum nie jest dla wszystkich. Nie wiem kto zapoczątkował ten idiotyczny trend. Poza tym chyba za wcześnie na myślenie o liceum jeżeli dziecko nawet nie zaczelo podstwowki. Moze okaze sie, ze nauka nie dla niego i lepiej isc krecic majonez do gastroomika niz studiowac psychologie z ekonometria na wyzszej szkole bounce'u i lansu"

Nieco chaotycznie, bo przecież przeciwna jest liceum, woli posyłać do obróbki gastronomicznej, ale dlaczego ona w liceum chce studiować i to ekonometrię, hmmm. W każdym razie czytając poczułam jakby robiła przebiórkę wśród dzieci, nie rozumiem co za róznica czego będzie chciało dziecko w przyszłosci, to będzie jego wybór. I bynajmniej nie uważam, by gastronomik był czymś złym. I na Boga co za ograniczone choryzonty. Jest mln zawodów na równi potrzebnych i nie czuję by któryś był gorszy bądź lepszy. Kurde no faktycznie ten majonez też ktoś musi robić. Język mnie swędził by coś napisać, ale po co mam być niemiła. Ale Wam to się moge wygadać, bo normalnie nie wytrzymałam :ico_oczko:
Ale wiecie dzięki niej wiem, że jestem "trendy" bo do LO chodziłam i kurde ekonometrię też studiowałam :ico_smiechbig: ale to już na uczelni :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

05 cze 2008, 21:58

Asiu-przekazałam jubilatowi,kazał podziękować i pyta czemu tylko 100LAT :ico_oczko: ,no i starzeją mi się dzieci :ico_szoking: ,czas leci :ico_puknij: ,ło matko kiedy to przytsopuje :ico_noniewiem:

Mój meega leń wcale mnie nie chce opuścić :ico_szoking: ,jak jutro też tak bedzie to czarno to widzę :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-05, 22:35 ]
czyż nie prawda ,że świetne :ico_oczko:
http://www.allegro.pl/item374783174_ory ... niski.html ,normalnie,czego to ludzie nie wymyślą :ico_puknij:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

06 cze 2008, 09:36

Witam

Iwciu ja pamiętam że na któreś ur kazałam sobie właśnie śpiewać 200 lat :ico_oczko:

Kolczyki niezłe :-D

Jutro mają przyjechać moi rodzice wyjątkowo mnie to nie cieszy, bo wiem, że się nasłucham znów jakiego mam niedobrego męża :-(

Póki co Kawka co nie :-D

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

06 cze 2008, 10:51

Hej

Poczytam później co naskrobałyście bo widzę, że kilka stron przybyło :-) Najpierw jednak muszę wyrzucić z siebie to co wczoraj przeżyłam :ico_olaboga:

Zachciało mi się truskawek, jednak żeby się do nich dostać to musiałam wyjść z domu z wózkiem, bo rynek jest za daleko aby Konrad na pieszo podołał. Dziecko mi pod klatką oszalało :ico_szoking: Od 2 miesięcy wychodzimy bez wózka więc się na niego rzucił i wcale nie chciał w nim usiąść tylko go pchać :ico_zly: Jak gdzieś wjechał i się zaklinował to krzyczał ze złości a jak podchodziłam żeby mu pomóc to jeszcze bardziej piszczał na mnie. Szajba na maksa :514: Usiadłam na ławce i czekałam aż się uspokoi, bo co próbowałam go wsadzić to mnie kopał. Wjechał pod górę i wózek cofnął się na niego, upadł i znowu wył. O pomocy mojej nie chciał słyszeć :ico_nienie: Byłam naprawdę spokojna, ani nim nie szarpałam ani mu klapsa nie dałam, po prostu siedziałam na ławce i czekałam aż mu minie...
Nagle podleciała do mnie jakaś stara baba z bloku obok i zaczęła mnie wyzywać :536: Doprowadziła mnie do szału :ico_zly: Nie jestem w stanie przytoczyć Wam tego "dialogu" bo zbyt wiele było emocji. Krzyczała na mnie, że jestem jakąś wariatką że pozwalam żeby dziecko tak płakało, że całe osiedle słyszy, że dziecko to trzeba przytulić (tak zwłaszcza takie, które ma właśnie atak histerii :ico_puknij: ), że ona wszystkim powie co zrobiłam, że takie idiotki nie powinny mieć dzieci itp. To ostatnie zabolało mnie najbardziej. Wiem, że powinnam to olać i pewno za kilka dni tak się stanie, ale póki co siedzi to we mnie tak głęboko że cały czas chce mi się płakać. Stracę szacunek do starszych osób. Jak takie stare babsko, nie wiedząc w jakiej sytuacji jestem (że ciąża zagrożona, że dźwigać nie mogę) wylatuje sobie z domu tylko po to aby mnie opieprzyć? Normalnie ręce opadają...
Zadzwoniłam do męża, płakałam... nie mogłam się uspokoić... tak mnie łachudra wyprowadziła z równowagi :ico_placzek: No i on rozpoczął już poszukiwania... dopadnie starą dewotkę i nie wiem jak to się skończy...

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

06 cze 2008, 10:53

Witam

Kasiu,mąz napewno natrzepie jej rozumku w ten pusty łeb,a na drugi raz się zastanowi,zanim wetnie nos w nie swoje sprawy :ico_puknij: Takie stary pudernice są najgorsze,bo niby w życiu dużo przeszły i są najmądzrejsze,a G.... prawda,głupie to ,że szkoda słów :ico_puknij: .Ty się nie denerwuj,olej babolca i koniec :ico_szoking:

ja się pakuję ,bo wieczorkiem jedziemy do rodziców,ale z tym meeega leniem(jeszce mnie nie opuścił) wcale mi nie idzie :-D

Asiu zastanawiam się czasem czemu nasi rodzice nie mogą się pogodzić z naszymi wyborami(mam na myśli naszych mężów),przecież kiedyś wyrazili zgodę na ślub,może nie koniecznie chętnie.Moi niby nie narzekają na mojego,ale czasem wyczuwam ,że coś im się nie widzi :ico_olaboga:

zrobiłam sobie kawkę ,zel mleko mi się zważyło i ostaecznie zadowoliłam się herbatką z cytrynką :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-06, 10:55 ]
Edulitko,co z fotkami,zaglądałam na pocztę i nic nie mam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

06 cze 2008, 13:17

cześć

Kasiulka- to wredne babsko, skąd się taka urwała, mam nadzieję, że mężuś ja dorwie i powie jej do słuchu aż jej w te stare popękane pięty wejdzie, a Ty ją olej bo nie możesz się denerwować taką idiotką, buziaczki w brzucholek :ico_oczko:

DLa Dominisia uściski ogromne :ico_buziaczki_big:

Edulitko- ale mężuś dba o Ciebie tylko pozazdrośćić, jeszcze się napracujesz odpoczywaj póki możesz :ico_haha_02:

A Kornel niestety sra dalej wczoraj trzy kupy i dwa "podsranka" z prykaniem, a dzisiaj jedna i 2 podsranka narazie a gdzie do końca dnia, widze, że schudł bidulek nie mógł usnąć dwie godziny się męczył w końcu kima jedyne co się zmieniło to kolor kupiory z zielonego na miodowy ale konsystencja dalej nie za dobra i ilość, ja nie wiem tydzień antybiotyk bierze i brał smekte teraz nifuroksazyd i kiedy to się skończy, co on ma w tym brzuszku bidulek, że tez mnie nie dorwało to choróbsko tylko jego

Dobrze, ze dziś piatek ale pogoda robi się nieciekawa zachmurzone i wiatrzysko, w dodatku mały chory także weeknd do bani się zapowiada

dziękuję ciotki za buziaczki moze w końcu coś pomogą

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

06 cze 2008, 13:48

Dominisiowi z okazji 10 urodzin 100 lat :-)

Kornelowi - by nie podsrywał z prykaniem - cudnie to napisałaś Mery :-) hihi

Asiu - ja tyż trendy, a i majonez kręcić umiem :-P hehe a angielski już w podstawówie miałam :ico_szoking: posrane laski niektóre...

Edulisia - nie dźwigaj i leżysz?? ;-) słonko, trza wyleżeć i znów do roboty się weźmiesz, a w perspektywie duuuużo pracy, szczególnie w nową chałupką :-)

Maziu - polska wieś czy portugalska - co za różnica, niech się chłopak rozerwie, choć jak mój Bartek wyjeżdża gdzieś, to zawsze narzeka jak mu to bez nas źle ;-)

Kasiulka, - no wku*wiła mnie ta bladź, odezwałaś się do niej?? plunęłaś chociaż w starą mordę?? siedzę i jak Peg Bundy nerwowo macham nogą i obmyślam co Twój mężuś jej może zrobić ;-) szczerze to osraj próchno, bo niereformowalne takie buble są :ico_zly:

Dziewczynki, dziękuję za zdjęcia Bartusia, Jaśko naszego, reszcie dziękowałam :-) chłopaki jakże odmienne - jak moje laski :-D

Lilunia śpi, Różysia za mną w wózku, już do spacerówki ją przełożyłam...

zaraz wrócę

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

06 cze 2008, 13:49

Kasiu, no ja Cię rozumiem, babsko wstrętne, a mówią, że to Ci młodzi tacy beee. Tacy wszyscy chrześcijanie, a co tam najwyżej się wyspowiada, ale nie pamięta dewota przkazań :ico_zly:

Iwciu moja mama mówi tak : "Ty dokonałaś wyboru, ja to szanuję, ale dobrze wiem co to za chachmęt" i ot sacunek i tolerancja mojej mamy, wyprowadzić tez się nie mogę bo ona za daleko będzię miała, wczoraj też "Przyjedziemy, no chyba że twojemu mężowi to nie odpowiada" , a mój maż serio jest obojętny co do moich rodziców, bo po co się denerwować. Za to mnie przykro wciąż słyszeć takie rzeczy, że mi mózg przerobił, że mnie wycycka i zostawi itp. Ciężko zachować dystans do własnej matki. Dla niej to szczerość, a dlmnie brak taktu, bo jeśli jej chodzi o moje szczęście to po co mi sprawia porzykrosć i tu tez słyszę "A co to mi niewolno powiedzieć co myślę, ja jestem szczera" A jak ja chcę coś je powiedzieć to kiedyś usłyszałam - serio! "Nie wpierd.. się do mojego życia" Kochana mamusia. Moze nadmiar pracy wywołuje uniej stres i agresję nie wiem, ale kurde tez bywam zołza :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

06 cze 2008, 14:10

Asia - moja mam znów uważa, że mi Bartek z nieba spadł i ja mam być dobra, jestem ale czasem mnie wkurza on - wiadomo, no nic, czasem mama mnie rozumie, ale zawsze do mnie, nie kłóć się etc.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

06 cze 2008, 15:00

Jak to się mówi matki wiedzą najlepiej i chcą jak naj naj, pewnie i moja będzie za 20 lat na mnie narzekać :-D

A ja dziś sobie popływałam, odprężyłam się, wymęczyłam i mam super humorek :-D robi swoje te 30 długości basenu, ale stwierdziłam, że mam słabą kondychę, muszę cos do tego basenu dołożyć :-)

Acha dziekuje też za fotki, cuuudne ale przesyłajcie mi na adres jpanda@poczta.fm bo na inną pocztę zagladam serio ale raz na m-c :ico_wstydzioch:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości