Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 cze 2008, 21:43

GrATULUJE kolejnym styczniowkom :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

05 cze 2008, 23:30

miszka, dzięki :-)

Pati85, ja mam nadzieję, że będzie nas jeszcze więcej :-)

a ak tam moje współtowarzyszki terminu?? :-) mi ciut lepiej i mam nadzieję, że przez noc jeszcze mi bardziej ulży, szczególnie z tym przełykaniem... ale do lekarza i tak pójdę :-)

[ Dodano: 2008-06-06, 09:30 ]
hej, hej Kobietki :-) witam z rana :-)

umówiłam się w końcu cudem jakimś na wizytę i mam dziś przed południem :-) także juz dziś ruszam pełną parą z ciążą w służbie szkockiej :-D mam nadzieję, że będzie tak miło i przyjemnie, jak dziś przy rejestracji :-D ale marzycielka ze mnie :-D :ico_wstydzioch:

kotavenusa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 04 maja 2008, 23:08

06 cze 2008, 11:14

dziendobry mile Panie!:) Pogratulowac tylko i zostaje nowym styczniowka i zyczyc duzo zdrowka! Ananke a Ty sie kuruj cieplutko i szybciutko. Caluje i powiem ze tu w Polsce to taka piekna pogoda ze w najsmielszych marzeniach to dawno takiej nie bylo:D cudnie!!!!!!!!!! :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

06 cze 2008, 11:16

Ananke a Ty sie kuruj cieplutko i szybciutko.
staram się jak mogę, ale widzisz...co chwilę coś się przyszewnda do mnie...
Caluje i powiem ze tu w Polsce to taka piekna pogoda ze w najsmielszych marzeniach to dawno takiej nie bylo:D cudnie!!!!!!!!!! :ico_haha_02:
zazdroszczę Wam tego słonka - w sumie lato juz macie.... u mnie umiarkowane zachmurzenie i 15 stopni :ico_noniewiem: ale... nie pada i to już jest dobrze :-)

kotavenusa, a Ty jak się czujesz??

kotavenusa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 04 maja 2008, 23:08

06 cze 2008, 11:16

czasmi brakuje "m" bo mi klawiatura zjada :ico_noniewiem: po zabiegu juz doszlam dosiebie fizycznie bardzo dobrze sie czuje. zaczynam juz myslec o dzidziusiu. im szybciej tym lepiej bo jesli cos jest nie tak to bede miala silny mlody organizm zeby sie leczyc ale tak daleko jeszcze nie wybiegam do przodu. teraz zadbam o siebie z 3-4 miesiace i zaczniemy od nowa :-D fajnie nie? :ico_oczko: :)

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

06 cze 2008, 11:18

kotavenusa, trzymamy z Lenką kciuki (ona jeszcze nie umie, ale specjalnie dla Ciebie ją nauczę :ico_oczko: )

kotavenusa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 36
Rejestracja: 04 maja 2008, 23:08

06 cze 2008, 11:18

zazdroszczę Wam tego słonka - w sumie lato juz macie.... u mnie umiarkowane zachmurzenie i 15 stopni :ico_noniewiem: ale... nie pada i to już jest dobrze :-)

oj to nie fajnie:/ ale tu pewnie i tak niedlugo tak bedzie . jak w zeszlym roku. slonko w maju czerwcu a potem juz tylko jesien cale lato! ale teraz jest pieknie:) lapie ile mozna. caluski

[ Dodano: 2008-06-06, 11:20 ]
kotavenusa, trzymamy z Lenką kciuki (ona jeszcze nie umie, ale specjalnie dla Ciebie ją nauczę :ico_oczko: )
no, no chcialabym to zobaczyc:) dziekuje tymczasem:)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

06 cze 2008, 11:25

kotavenusa, bardzo się cieszę, że tak do tego podchodzisz - i tak pozytywnie nadal trzymaj :-) uda się na pewno i założysz za te kilka miesięcy kolejny wątek :-)

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

06 cze 2008, 11:29

Witam Stycznióweczki:)Jak tam samopoczucie?
ja dzis nie narzekam,chyba pogoda na mnie tak pozytywnie dział,bo u nas pięknie:)Za to wczoraj myslałam,że mi głowa peknie taka miałam migrenę cudowną.Ale wiedziałam,ze mnie to czeka-w poprzednej ciąży na pocztku tak samo mnie głowa bolała.
ananke,współczuję paskudnej pogody i jeszcze bardziej paskudnego choróbska.To chyba lodów sobie nie podjesz Bidulko?A piszę o tych lodach,bo ja mam dosłownie ciągle na nie ochotę :-D Tylko patrzeć jak mnie gardło zacznie boleć:)
Miłego dzionka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

06 cze 2008, 13:39

cześć Laseczki :-)

wróciłam od lekarki, suprr babeczka :-) ja ją rozumiałam, a co najważniejsze ona mnie :-D dostałam penicilinę na 10 dni w tabletkach, do tego syropek :-) i kazała mi się umówić jak najszybciej do położnej, co też uczyniłam :-) i we wtorek mam spotkanie z położną, która będzie prowadziła całą moją ciążę i poród :-) mam nadzieję, że będzie taka fajna, jak ta lekarka :-) noo i juz moja midwife :-) zrobi mi we wtorek badanie moczu i krwi i wyznaczy datę na scan (oni tak nazywają usg) :-) kuczaczki, od razu mi lepiej :-) już się coś zaczyna dziać, także robię się spokojniejsza :-) a jak pobadają, przebadają i powiedzą, że Pesteczka cała i zdrowa to juz odetchnę z tych nerwów, co mnie cały czas trzymają :-)
To chyba lodów sobie nie podjesz Bidulko?
oj, wcale nie żałuję, bo nie przepadam za lodami :-D lubię takie roztapiające już, jak nie są takie zimne :-D wiem, wiem, pod tym względem jestem inna niż społeczeństwo na całym świecie :-) i nie znam nikogo, kto by nie lubił zimnych lodów, jak ja :-)
Za to wczoraj myslałam,że mi głowa peknie taka miałam migrenę cudowną.Ale wiedziałam,ze mnie to czeka-w poprzednej ciąży na pocztku tak samo mnie głowa bolała.
to współczuję... co robisz, jak zaczyna boleć? masz jakieś dozwolone tabletki? czy po prostu idziesz spać?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], maximllCeap i 1 gość