Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 cze 2008, 21:23

Doris podziwiam...długo bym tak nie wytrzymała!!! a Tobie się tam podoba, czy w międzyczasie nie warto szukać innej pracy??? żal mi Ciebie...to cholernie ciężkie...

Anza a pokażesz nam Igunię?? bo normalnie zapomnę jak ten śliczny króliczek wygląda!!!

Lady ważne żeby zdać! i mam nadzieję, że ten ostatni egzamin będziesz mogła opić niebawem! a dziś pij, zapij stresy :-D Ten Twój mąż to też chyba ma stalowe nerwy, żeby te żale ciągle wysłuchiwać...

Gocha pisz co u Was!!!

Ja wiem, że u Massumi nadal gorączkowo...ale innych objawów brak.....

ja miałam nadzieję na spokojny wieczór, ale cholera mnie bierze, jak J nawet podłogi zmywa z kur...co za człowiek, oszaleć można. A teraz mu nie pasuje, że okno zamknęłam...a że kolację mu zrobiłam to nawet nie zauważył...ja pierdzielę, wyprowadzę się chyba!!! jak ja już się pozytywnie nastawię, to ten zaś ma wąty...Dziś jeszcze o to, że zaczęłam temat remontu i ewentualnych przeróbek itp...oczywiście zły temat...już nie wspomnę, że piaskownica Hani stoi od miesiąca bez piasku.... :ico_zly: ale na oglądanie tenisa w tv ma oczywiście czas....
idę..............

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

06 cze 2008, 21:51

zborra, zaraz się poprawię :ico_haha_01:

ja padnięta jestem bo Iga coś późno ostatnio zasypia i w ten sposób ja mam mniej odpoczynku wieczorem :(

Lady trzymam kciuki żebyś miała już z głowy!

rety studiów to ja sobie teraz w ogóle nie wyobrażam :ico_olaboga: już z pracą mi ciężko...

co do mieszkania to w moim przypadku wchodzi w grę tylko i wyłącznie mieszkanie samodzielne bez teściów czy rodziców... inne możliwości odpadają definitywnie i wiem że tylko sami będziemy czuli się dobrze-tak jak teraz :-D

dobra ja spadam na razie bo padam
buziaki

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 cze 2008, 22:11

to wypoczywaj!!! i zbieraj siły na przesyłanie zdjęć :ico_haha_01:

dziewuchy, znalazłam na allegro dziecięce okularki z filtrami zapinane na rzep!!! zaraz zamawiam, bo młoda ma wciąż czerwone gały...a tak nie zdejmie i spoko

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

06 cze 2008, 22:40

A ja dziś upiekłam pasztet :-D Stygnie właśnie, jutro będzie co pojeść. :-D

Doris no Ty to śliczna jesteś, też widziałam na NK, czemu tu nam się tak mało pokazujecie?

Lady oblewaj, oblewaj i relaksuj się. Ja za tydzień będę też :-D

zborra, czerwone oczy powiadasz i katar - to tak jakby jakaś alergia, nie? A zmywanie podłóg, kkurcze żeby tak mi Sikor pozmywał podłogi, to by se mógł kur... rzucać ile chce :ico_oczko: No ale póki co zmył naczynia :-D

Idę zaraz spać, nie będe już chyba dziś pisać tej pracy, nie chce mi się, mam nadzieję, że zdążę, mam jeszcze tydzień.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

06 cze 2008, 23:12

hehehe,okularki na rzep no to chyba fajny wynalazek!kupuj i mow jak sie sprawdzają!!!!
Ja juz zwatpilam w dobroc Mayi,dzis byla walka o zalozenie chustki na glowe i to taka walka ze sie wydarlam z bezradnosci na to moje dziecko a ona dalej swoje....i za kare w domu siedziala bo na takie slonce bez nakrycia jej nie wypuszcze!!! :ico_nienie: to dopiero sie darla jak isc na dwor chciala a nie mogla!chyba "kropelką musialabym jej kapelusz do glowy przykleic :ico_oczko:
dobra,ja mykam spac....

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

07 cze 2008, 09:40

hej po dłuższej przerwie...
Jagódko spóźnione :ico_wstydzioch: ale serdeczne życzenia roczkowe
Zbora okularki powiadasz, ja też chciałam kupić swojemu ale oczywiście są na nosie przez sekundę :-D więc może na rzep byłoby super, daj linka :ico_sorki:

ja normalnie od 2 tyg tyram jak wół, sprzątam, piorę, rozwieszam pranie, zmywam po kolacji (rano) prasuję segreguję pranie gotuję... i co nic nawet dziękuję a przecież calutki dom oporządzam 140mkw a teście zero reakcji... wracają z pracy obiad cieplutki zjedzą i teść jedzie na trening a teściowa przed telewizorkiem a ja dalej zapier...., ale zawzięłam się, bo wiecie co nie robię tego dla nich tylko dla siebie, przez takie prace schudłam już 1,5 kg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jeszcze 3 mniej i już będzie ok, tylko dużo skóry na brzuchu... operacja plastyczna będzie potrzebna

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

07 cze 2008, 10:16

witam !!
no operacje plastyczna tez bymcsobie fundnęła.......
a u mnie juz gorąc .... i krew mnie zalewa ... nie długo chyba pojedziemy nad morze ....... poodpoczywac ....... albo wrocimy do domku do ogrodu ......
ale jeszcze troche ........

wiec miłego dnia zycze .......

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

07 cze 2008, 13:35

u nas niby słońce świeci a wieje jak cholera i przez ten wiatr to jednak zimno, Mat zakatarzony od niedzieli, daje mu różności i nic nie pomaga a teraz na dodatek nie daje sobie wyciągnąć, posmarowałam maścią majerankową i czekam na poprawę :ico_sorki: kolejny ząbek się przebija to już 6- prawa górna 2 przez to nie może dobrze spać i się co chwila budzi, a ja mam oczy dziś na zapałkacjh bo T zabalował i ja wstawałam do Mata co 2 godz... no i oczywiście pobudka o 6.30 no bo dłużej to się nie da :-D a potem to co zwykle... zapieprzantus...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

07 cze 2008, 15:53

hej hej
dorwałam porządny komputer, zaraz Wam wkleję zdjęcia z roczku :-) na razie wgrywają się do fotosika

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 cze 2008, 18:36

hej,dzis jakies dretwe popoludnie...
na obiad byl grill a potem mielismy jechac nad jeziorko ale okazalo sie ze Maya ma gorączke 38,3 ni i dostala paracetamol i siedzimy w domku...
Ewcik czekam na fotki!!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość