ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

07 cze 2008, 13:52

Kasiu, za nas dwoje za pokój zaplacimy 90zł (45 za osobe), za Maje nic nie placimy... nam zalezalo zeby pokój byl z balkonem i taki wlasnie mamy :-)

[ Dodano: 2008-06-07, 13:53 ]
Kasiu, ja Wam radze nie jechac w ciemno w lipcu bo to jest najgoretszy okres jesli chodzi o turystow wiec i z pokojami moze wtedy byc problem...

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

07 cze 2008, 14:10

no Iwonko szukamy czegos, nie są te pokoje az takie drogie, zatem zamowimy cos wczesniej... szukam czegos atrakcyjnego

[ Dodano: 2008-06-07, 14:52 ]
nas kusi to: http://marekb.spanie.pl/informacje_o_ob ... tyna_.html ale jeszcze szukam ;) nas jest ten problem ze oby dwoje z mezem mamy egzamin 5 lipca- i nie wiadomo kiedy tak naprawde bedziemy jechac, bo maz przewiduje ze jakby nie zdał to podobno poprawki są za parę dni... i takie to troche pomieszane- nie wiadomo od jakiego dnia zarezerwowac ten pokoj

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

07 cze 2008, 16:34

Gabrysiu teraz to ja wam zazdroszcze ! też się nie mogę doczekac naszego wyjazdu... i wszystko wskazuje na to ze się faktycznie z Iwonką spotkamy nie raz... ciekawe jak te nasze dwa łobuzy będą na siebie działać- znając oby dwie, to będzie strach w oczach :-D

Gabrysiu a jak tam z tym okresem??

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

07 cze 2008, 20:51

hej dziewczyny u nas nocki w miare znosne ale daje malemu melisal przebijaja mu sie 2 piatki i mocno daja znac o sobie. Pawełka tez wysypalo na raczce i nozce i podejrzewam zeto truskawki chociaz dostawal nawet zima i nic mu nie bylo a tu prosze nieciekawie wygladaja te krostki i jak nic ie do poniedzialku nie zmieni to pojde z nim do lekarza niech to obejrzy teraz uciekam spac moj maluch juz spi wiec dobranoc

[ Dodano: 2008-06-08, 07:10 ]
Witamy z rana!!! My juz po sniadanko maly zrobik wszystko co trzeba na nocnik a teraz sie bawi azpowiada sie ladny dzien i spacerek

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

08 cze 2008, 09:56

dziendoberek

ja juz sie nie moge doczekac spotkanka z Gabrysia :-D , pewnie napisze jeszcze ode mnie :ico_oczko: w nastepny poniedzielak tj chyba 16 sie spotkamy a jak dobrze pojdzie to moze jeszcze my jakos sie do niechorza wybierzemy :ico_haha_01: byc moze 15 ale musze zobacZyc jaki mam niedzielny plan zajec i czy bede mogla

Oskar dla nam taki popis wczoraj ze przesada...zasnal o 19:30 a obudzil sie o 21 i do 1 w nocy nie spal, gadal, spiewal, pokrzykiwal, plakal...nic nie pomagalo ...nie chcial spac i koniec...jeszcze po polnocy jakies debile fajerwerki wystrzelili :ico_puknij: i nie dosc ze maly zaciekawiony co to to jeszcze pies przerazony dobijal mi sie do pokoju

dzionek sie piekny zapowiada...czekam az T sie obudzi i idziemy na rodzinny spacerek

jakos nie mam ostatnio weny na tt, nie wiem czemu..moze jak mi sie ten nawal nauki w szkole skonczy to wtedy bedzie ok..choc i pogoda nie sprzyja do siedzenia w domu :ico_haha_01:

kupilismy wiekszy basen i bede w lato uczyla Oskara w nim plywac :ico_oczko: , fajnie bo bedzie gdzie sie ochlodzic..

Iwonko i Kasiu ale wam zazdroszcze tego wyjazdu do Wł prawie w tym samym czasie :ico_brawa_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

08 cze 2008, 10:35

Gabrysiu, wypoczywajcie i zapraszamy jak tylko wrocisz :-)

Kasiu ale fajnie, juz sie ciesze przeogromnie... a znając temperamentną Maje i taką samą Juleczke to moze byc ciekawie :ico_haha_01:

My zaraz jedziemy nad Wisle na grilla we trojeczke a po poludniu dojada znajomi takze zapowiada sie udany dzien :-D

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

08 cze 2008, 20:53

jeciu.. ja nie wiedziałam ze z rezerwacja pokoju bedzie taki problem ! wszystko juz zajete :ico_szoking: ale naszczescie udało nam sie znalezc dwie oferty, jeszcze jutro zdecydujemy i jutro sie zarezerwuje jakiś... normlanie szok! I pomyśleć że chcielismy na ślepo jechac :ico_puknij: Iwonko nasz termin to od 6- 13 lipiec.

Julia mi tak strasznie dokazuje ze juz nie mgoe! Taki z niej sie nerwus zrobił, ze jak jest cos nie po jej mysli to od razu wielkie płacze odstawia. Za bardzo rozpieszczona jest :ico_wstydzioch: teraz taki tego skutek, zawsze robiłam tak, zeby mi tylko nie płakała- miała co chciała. A teraz jak sie jej powie NIE to też się buntuje... moja wina...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

09 cze 2008, 08:12

dziendoberek
u nas nocka przepsana od 20 do 7 rano..tyle ze maly spal cos bardzo niespokojnie a obudzil sie zasikany az po klatke piersiowa :ico_szoking: ... spal na brzuchu wiec nie widzialam tego wczesniej.... a ostatnio coraz czesciej budzil sie z sucha pielucha a tu taka powodz.. :ico_haha_01: no i obudzil sie cos w zly humorku, tzn placzliwy i jakis taki na nie... strasznie mu doskwieraja 3-ki na dole, bo do konca mu sie nie wybily i widze jak przez nie cierpi bidulek...zaraz skocze do apteki moze tym razem calgel pomoze... :ico_noniewiem:

wczoraj Oskar juz pluskal sie w basenie...siega mu do klatki piersiowej woda..na poczatku troche sie bal bo jak dla niego dosc gleboko ale potem juz nie chcial wyjsc z wody.... :ico_haha_01: ...

co do grzecznosci dzieci to moj czort chyba przebija wasze aniolki...jest po prostu łobuzem nad łobuzow...prawie w ogole sie nie hce sluchac,,jak do niego mowie to jak rochem os ciane..od czasu do czasu sie poslucha to sweito wtedy...milion razy mu mwoie ze nie wolno a on nic....tylko lezie tam znowoz..., spada obija sie i nic , nie ma zadnej nauczki, moje krzyki i nawet ostatnio dalam mu juz klapsa tak mi nabroil na nic sie nie zdaja...jak podrosnie wezwe super nianie...a wcale nie rozpieszczalam Oskara az tak, wiadomo troche mvbyl ale i ryogr taki jak dla niego byl tkze...a tu co!!?? maly diabelek .... moj i T temperament podwojony... Oski juz broi tak juak w wieku 7-8 lat :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ewelina82
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1302
Rejestracja: 17 maja 2007, 20:24

09 cze 2008, 10:38

Witajcie u nas noc tez fajna chwilowe pobodki na piciu ale to przez ten upal moj Pawełek tez jest lobuziak ale tylko mnie i meza slucha z babcia robi co chce a to dlatego ze na wszytsko mu od poczatku pozwalala a teraz malo jej na glowe nie wejdzie Paweł juz nie raz dostal klapa ale tylko wtedy jak na prawde cos baaarzdoi niedobrego zrobi i jakos sie slucha musze powiedziec ze coraz barzdiej jest posluszny zreszta my nigdy gpo nie rozpieszczalismy i nigdy nie bylo tak zeby tylko nie plakal jak chcial cos wymusic placzem to ja go zostawialam i mowilam sobie placz i ze nie wolno wymuszac i teraz jest spokoj

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

09 cze 2008, 13:00

Hej! Jakoś całe dnie spędzamy na dworze i nic nie miałam czasu pisać, no i nie pożegnałam się z Gabrysią :ico_placzek:
Michas juz zupełnie zdrowy, szaleje na podwórku, najchętniej w piaskownicy, zdejmuje buty i sypie do nich piasek, to lepsze od zabawek :-D niedawno zasnął mi w hamaku i jak przenosiłam go do domu to przez sen krzyczał: nie idziemy, nie idziemy :ico_haha_01: ale udało mi się go jakoś uspokoic i śpi :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość