gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

09 cze 2008, 07:54

Hej dziewczyny dawno mnie nie było!
Madziarka jestem, dzięki za pamięć. ale ja raczej należę do tych dociekliwych i zawsze chciałam przeczytać wszystko by wam odpisać. a że coraz mniej czasu miałam to zaległości się potworzyły. Może napisze co u mnie bo was doczytać nie dam rady. Jedynie obejrzałam zdjęcia. I tak w szoku jestem jak ten czas szybko leci. Patrze a tam Franek taki wielki no i czytam suwaczek a on juz ma 10 miesięcy :ico_szoking: jejku przeciez dopiero co się rodził. Viki chodzi juz :ico_brawa_01: a Luska ma super kucyki. Vinee niewiele się zmieniła bo jak zwykle elegantka wystrojona :ico_brawa_01: To tak momentalnie poszło ze nawet nie wiem kiedy. znaczy ten czas minął.

U mnie bardzo dużo się dzieje, nie pamiętam czy wam pisałam ale się nie budujemy. Moja babcia zmarła i dom po niej odzieczyliśmy. dom ładny układ wielkościa nam pasuję (podobny mielismy budować) i nie bardzo stary (12 lat) i około 300 metrów od miejsca gdzie mieliśmy swój budować. No a sposób sporo tańszy do tego szybszy na wprowadzenie. Ale wiadom musimy zrobić remont odświeżyć dom itp. I własnie stąd jest mój brak czasu. Np dzisiaj na górze układają mi podłogi, w kuchni glazurę i terakotę a elektryk siłę doprowadza. W czwartek przychodzą ludzie od dachu (poprawiamy ocieplenie i blachę zmieniamy) no i tak w kółko wszystko. Ale ma to swoje wielkie plusy bo pod koniec czerwca zamierzamy juz się przeprowadzic, co niezmiernie mnie cieszy :ico_brawa_01: I to tyle u mnie.
Dzisiaj mam wolne bo idę na pogrzeb mojej koleżanki mamy :ico_placzek: w ogóle w ciągu 2 miesięcy strasznie mam duzo pogrzebów :ico_placzek: najpierw babcia a potem dziadek zmarł.
Tomek rosnie zdrowo, urwisuje a od września idzie do przedszkola. Pewnie chcecie jakieś zdjęcia :-D To obiecuje że wkleje parę i następny post nie będzie tylko o mnie i wam postaram się cos popisac. papap
Madziarka jeszcze raz dzięki za pamięć :)

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

09 cze 2008, 14:27

Witam
Jak zwykle dawno mnie nie bylo i pewnie juz o mnie co niektore pozapominaly :-)
Moja tesciowa odjechala w sobote takze luzik od razu sie lepiej czuje :ico_haha_02: chociaz wcale nie bylo tak zle ale juz przezwyczailam sie do tego ze jestem sama z mezem i dziecmi :ico_haha_02:
mmarta81, co do opuchlizny to ja tez bardzo puchlam i dopiero po porodzie ustalo ale zatrucia nie mialam no i gratuluje wiadomosci o dziewczynce
martuchafrost, no ale z ciebie lasencja :ico_brawa_01: jak ja cie widze to zawsze w spodniach a tu na fotkach czesto mini :ico_brawa_01:
Jasnie Pani :), gratulacje dla Luski za samodzielne kroczki :ico_brawa_01:

U nas w domku jak w mlynie dzieci szkudza Nati szaleje i ciagle biega a za samochodami to by sie wsciekl ALa tez ciagle tylko na dworze by siedziala bo pogoda sprzyja takze mam wesolo, dzis jeszcze obiadek musze zrobic i bede wolna
Moze jakies fotki uda mi sie wrzucic

[ Dodano: 2008-06-09, 14:28 ]
gosia888, fajnie ze wam sie sytuacja sama rozwiazala i nie musicie budowac tylko szkoda babci :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-06-09, 14:32 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 cze 2008, 15:56

Emilka_M pisze:Moze jakies fotki uda mi sie wrzucic
SUPER foteczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Emilka_M pisze:mmarta81, co do opuchlizny to ja tez bardzo puchlam i dopiero po porodzie ustalo ale zatrucia nie mialam
tez mi sie juz cos tak wydaje ze to nie zatrucie po prostu troszke spuchlam i to chybajak najbardziej normalne :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

09 cze 2008, 21:11

czesc dziewczyny :-D

mnie tez juz chyba zapomniałyscie...

A ja sie pochwalić tylko...zrobiłam test przedwczoraj i jest +...Eryczek nabył sie jedynakiem heh

mmarta81, śliczny brzusio...mnie tez czeka niedługo :-D

pozdrawiam:D:D

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

09 cze 2008, 21:31

Mróweczka pisze:zrobiłam test przedwczoraj i jest +

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
gratulacje!!!!!
Gosiu ciesze sie, ze macie domek i juz niedługo sie wprowadzacie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Emilka fotki super :ico_brawa_01: a ta laska na ostatnim zdjęciu to kto???? :ico_oczko:
a my dziś busy dzionek na maksa, :ico_brawa_01: rano Zubelkowa na kawie była, potem jechałąm do revenue sie rozliczyć, ale kazali mi pity za 2006 rok przynieśc :ico_puknij: przecież sie rozliczałam, ale oni mówią ze tak trzeba :ico_puknij: palanty :ico_puknij:
jutro tez mnie czeka szalony dzień :ico_oczko:
pozdrawiam i spadam usypiać miśka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 cze 2008, 22:16

Mróweczka pisze: ja sie pochwalić tylko...zrobiłam test przedwczoraj i jest +...
:509: :ico_prezent: S U P E R Gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

10 cze 2008, 11:15

ja tylko na chwilke ledwo zyje ale daje rade strasznie boli :ico_placzek: caly czas na prochach jestem o chodzeniu nie ma mowy a w sobote wracam do anglii :ico_olaboga: fakt ze z mama bo sama bym nie dala rady ale i tak sie boje bo ja siedziec nie moge a w srode za tydzien mam wyjazd do Tunezji i o tym to juz nawet nie mysle bo co to beda za wakacjie jak sie kapac nie bede mogla :ico_placzek:

mroweczka gratuluje plusika

martucha Frania nie bede komentowac bo to moj ulubieniec ale ciebie skomentuje ze fajna d.... jestes :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

10 cze 2008, 11:39

witajcie
jestem i ja :-D
na razie u nas wszystko stoi w miejscu
M siedzi w domu bez pracy :ico_placzek: znow czekamy na tel z agencji
jak tak dalej pojdzie to czeka nas powrot do PL :ico_noniewiem:

Mróweczka, GRATULACJE!!!!!!!!!!!!! ale super czyta sie takie wiadomosci :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-10, 15:18 ]
dziewczyny do child benefit musze miec insurance number???
bo tam na pierwszej stronie jest do wpisania..hmm

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

10 cze 2008, 16:45

Eve nie musisz mieć IN do child benefit, zreszta tam pisze ze jak nie masz insurance to masz zaznaczyc
a co do pracy to niech Twój mąż szuka na włąsną reke bo jak bedzie czekał na tel z agencji to sie napewno nie doczeka :ico_olaboga:
Beatko jeszcze troszkę i bedzie dobrze , bierz leki przeciwbólowe, a za parę dni poczujesz sie lepiej :ico_pocieszyciel:
dziękuję za komplement :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

10 cze 2008, 21:37

martuchafrost pisze:a co do pracy to niech Twój mąż szuka na włąsną reke bo jak bedzie czekał na tel z agencji to sie napewno nie doczeka
albo niech sie porejestruje w kilku roznych agencjach pracy
eve81 pisze:jak tak dalej pojdzie to czeka nas powrot do PL
o nie nie nie poddawajcie sie jak co to przyjezdzajcie do mnie do Bristolu tutaj pracy duzo.
Mialam dzisisj usg i nie mam fotki :ico_placzek: mala chyba nie lubila tej pani co nam usg robila ewidentnie ja denerwowala...widzialam jak ziewa,wiec pewnie spiaca byla a ten babsztyl ja niepokoil :ico_oczko: znowu kopala sie noga w glow :ico_olaboga: ale zdrowiutka jest to najwazniejsze :ico_sorki: Po usg wyszlo ze termin mam na polowe wrzesnia :ico_noniewiem: ale czekam na to co oficjalnie powie mi polozna we wtorek.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość