Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

26 lut 2008, 21:21

Kulka wozeczek spoko...cena fajna ,duzy kosz na zakupy...a nie wiem jakie masz wobec niego wymagania :ico_noniewiem:

Lady...nie ,odpustu nie bylo ale ciekawa bylam reakcji Mayi na balona wiec kupilismy...ten akurat jest z okazji dnia matki bo w Uk obchodzą 2 marca...
czekam na fociaki wszystkich ciuszkow!!!!

a mala ma chyba bulimie albo jakies inne cos....ta wysypka opanowala juz wieksza czesc jej cialka...wyglada to jak rozyczka,a moze ją ma? :ico_noniewiem: ...aha no i zwymiotowala nam dzis na widok miseczki z kaszką :ico_szoking: :ico_puknij: ...poprostu jak widzi miseczke nawet jakby pusta byla to wywoluje wymioty,tak dlugo naciaga az zygnie....i zwrocila nam wszystko co wczesniej jadla....ale nie odpuscilismy...zjadla w koncu 100ml kaszki bo cos musi jesc na noc nie? no i troche cyca ale dzis jest nastawiona na "nie" dla cyca wiec od razu zasnela z misiem....wiem ze to bardzo zle jak dziecko prowokuje wymioty...ale o dziwo na wszystko buzie otwiera...ja jej nie kumam kompletnie...jutro A. idzie z nia do lekarza to wszystko powie...ciekawe jak zaradzą :ico_noniewiem: :ico_chory:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

26 lut 2008, 21:24

Bidna Majcia :ico_olaboga: Miejmy nadzieję, że lekarz coś poradzi :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

26 lut 2008, 21:39

http://pl.youtube.com/watch?v=JtJcHbmr24Q
to juz ostatni na dzis....

wlasnie poczytalam o 3 dnowce i w 100% to jest to co mala wlasnie ma....tylko po co jeszcze prowokuje te wymioty...wiecie co wymyslilam-ze kupimy inną miseczkę i bedzie jadla w innym krzesle-moze ona sie zle nastawila na te co ma teraz :ico_noniewiem: moze jak chora byla to z nich jadla i teraz tak sie jej kojarza?juz nie wiem sama....

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

26 lut 2008, 22:03

a ja sie opijam herbatka ... :ico_kawa: :ico_kawa:

[ Dodano: 2008-02-26, 21:04 ]
Glizduniu moj ostatnio wymiotował tez ... ii tylko po obiadkach ale juz mu przeszło .. same ........

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

26 lut 2008, 22:26

Biedna Majcia...oj, szukajcie wyjścia...

Lady :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kujon!!! hehehe, to masz teraz luz!!!

Kamizela ja też chcę do 5-10-15!!! właśnie stwierdziłam że moje dziecko chyba wyrosło z bluzeczek...To znaczy one rosną z nią już 3miesiące albo więcej...i ciasno już...a ja durna jeszcze się nie zebrałam na wymianę garderoby. zaraz po praniu robię segregacjęi lecę na zakupy!!!

Sikorko masz świętą rację!!! ja moją już jakiś czas tresuję z dobrym skutkiem, bo mimo że próbuje różne rzeczy, to na słowo "nie wolno" pomruczy, pokłóci się ale odpuści...Nie musze nawet na siłę zmieniać jej zainteresowania, ot sama odchodzi...

Dobrze że z Kingą lepiej...oby szybko wyzdrowiała. Ewcik jeśli masz kontakt z Irminą to przekaż życzonka zdrowia

KUlka mi się wózek podoba...Ja sama mam spacerówkę z chicco i jestem zadowolona...ale każdy ma inne podejście....

Moja lula...Ogólnie dziś ok, kupa jedna i to taka ok. Wyniki z lamblii negatywne...czekam do piątku na wyniki posiewu...a jutro robimy na rotawirusy, choć to dla mnie raczej odpada...No ale zobaczymy. A tych na celiakię tu nie robią...nie wiem gdzie mam szukać laboratorium...szok!

Ok, lecę poprasować...I szukam zabezpieczeń do gniazdek itp, bo nasz dom staje się dla Hani niebezpieczny...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

26 lut 2008, 22:31

zborra ja kupiłam takie z Canpol Babies za 6,50 zł - bardzo proste w użciu.

http://canpol.com.pl/product.php?lp=72&gr=89&pd=1347

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

26 lut 2008, 22:39

no szukaj Zborra zabezpieczen....bo to wazne....a my na szczescie mamy bezpieczne wtyczki...nie trzeba zabezpieczen,mozna je poprostu wylaczyc a nawet bez tego prad nie kopnie nawet jak cos tam wlozy bo jakos tak inaczej dzialaja czy cos :ico_noniewiem:
dobrze ze z Hania juz dobrze..podejzewam ze wszystkie wyniki tez beda dobre... :-)
a co do "niewolno" to tez u nas dziala ,problem zaczyna sie jak cos chcemy jej zabrac...i tu juz są placze i zanoszenia....

Kulka..mowisz ze zwracal tylko obiady...hmmm tez dziwnie,jak ją bardzo zabawiamy tzn. jak jeden z nas skacze i robi blazna to odwraca jej uwage i je bez naciągania ale wiadomo ze tak sie ciagle nie da :ico_olaboga: i jak mi raz naciagne to przestaje jej dawac no ale ze juz zyga na sam widok miseczki :ico_puknij: ....chore to...moze jej minie samo..oby....bo ta wykladzina tego nie wytrzyma :ico_olaboga: ...musze sie w jakies folie zaopatrzyc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

26 lut 2008, 22:39

Dzięki..właśnie szukam na allegro...żeby kupić więcej rzeczy u jednej osoby...Myślałam też o takich z IKEA...sama nie wiem...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

26 lut 2008, 23:56

ja mam z ikei wszystkie ochraniacze ,... polecam ... sa do kontaktow .... na okna drzwi .... i tanie .... polecam ...

[ Dodano: 2008-02-26, 22:57 ]
no i dobranoc ..........

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

27 lut 2008, 02:46

a ja siedze w pracy... zmeczona, ale takie zycie...

do 7 oizistało malo godzin...

po pracy jade do szkoly zaliczyc angielski na uczelnie... juz siebie widze myslącą...

a no i nie wiem czy sie chwaliłam, ale zaliczylam ekonomie na 3- ale zaliczylam.

jutro wyniki z fizjologii a pod koniec tygodnia z historii atchitektury i sztuki...

[ Dodano: 2008-02-27, 06:02 ]
not o ja życzę miłego dnia

zaraz kończe prace i na uczelnie jadę :(

buziaki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość