Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

10 cze 2008, 23:38

Wiem cos na ten temat,juz mam jedem porod za soba,niestety dzidzia nie zyje.Nie mialam go przy sobie i nie dawalam rady,az sie boje pomyslec jak dam sobie rady z dzieckiem po porodzie bez zadnej pomocy z zewnatrz.Ani usiasc,to podmywanie tez kosmos,bo co 5 minut,ja bylam szyta 7 szwami wiec sama rozumiesz co sie dzialo....
_________________
Chyba sie udalo....
Oj wspolczuje ci z calego serca.Nie chce ci otwierac rane,ale jakby ci to nie sprawialo problemu to napisz prosze czemu doszlo do tej tragedii??

JA tez mialam szwy poniewaz peklam podczas porodu i to w nieodpowiednim momencie.Tzn nie w skurczu,wiec wyobraz sobie jaki to bol.Nie wiem ile mialam szwow,byly to rozpuszczalne,ale mimo to ledwo chodzilam i sie poruszalam.
TYlko u nas jest tak ze 5dni musze pozostac w szpitalu i tam otrzymuje pelna pomoc od poloznych,wiec jakgdyby ja odpoczywalam po dlugim i ciezkim porodzie.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

10 cze 2008, 23:55

Oj wspolczuje ci z calego serca.Nie chce ci otwierac rane,ale jakby ci to nie sprawialo problemu to napisz prosze czemu doszlo do tej tragedii??
Nie ma problemu,teraz kiedy jestem w ciazy jest mi latwiej o tym mowic,ale pisalam o tym dziewczymom na stronie 31,mozesz przeczytac,bedzie latwiej :ico_oczko:
TYlko u nas jest tak ze 5dni musze pozostac w szpitalu i tam otrzymuje pelna pomoc od poloznych,wiec jakgdyby ja odpoczywalam po dlugim i ciezkim porodzie.
No wlasnie u nas w zasadzie 1 dzien,najpredzej mozesz wracac do domu z malenstwem jyz 6 godzin po porodzie o ile wszystko ok,a najdluzej mozesz zostac na zyczenie 3 dni.Z jednej strony chce sie do domu a zdrugiej przydalaby sie opieka i czlowiek w kropce.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 cze 2008, 08:42

Witam sie z ranka :-)
ale ja glodna jestem chyba zaraz polece robic sniadanko i musze jeszcze z moim pieskiem wyjsc na spacerek, a szczerze mowiac nie mam ochoty :-D dzis troche chlodniej, zobaczymy jak dalej sie rozkreci.

Odpowiedziala nam na maila lekarka z kliniki i u nich kosztuje to USG 100 euro wiec niestety ale nie zrobimy go bo dla nas tp duzo kasy :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-06-11, 09:09 ]
Ja na razie ide z moja psinka i ide zrobic sniadanko, bo juz nie moge wytrzymac :-D do pozniej

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

11 cze 2008, 09:31

miszka Wspolczuje przejsc,wyobrazam sobie co musialas przejsc.Ale teraz zyj dniem dzisiejszym,a nei przeszloscia.Nosisz pod serduszkiem waszego dzidziusia,ktory sie ladnei rozwija i rosnie.NAjwazniejsze ze jest wszystko w porzadku,a do porodu jest blizej niz dalej :ico_oczko: A ja ciesze sie razem z wami ze mozecie po raz kolejny i teraz w 100% cieszyc sie waszym upragnionym synkiem.Oskarki sa kochane chlopaki :ico_haha_01: :ico_haha_01:

JA tez jestem glodna,zaraz wysle mezula po swieze francuskie rogaliki ktore sa moim ulubionym sniadankiem w czasie ciazy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 cze 2008, 10:03

sarenka, witaj, to smacznego zycze :-)

ja wlasnie wrocilam z sniadankiem, teraz wcianam chlebek w jajeczku i siedze na TT do tego popijam kakao :-)

[ Dodano: 2008-06-11, 10:12 ]
Dziewczyny moje kochane gdzie sie podziewacie? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

11 cze 2008, 10:48

:ico_brawa_01: jestem jestem ja jak zwykle zaspalam...z mazem sie wczoraj wieczorem pozarlam :ico_zly: i udawalam ze spie na zlosc zeby mu sniadania nie robic...i zaszlkam do kuchni jak uslyszalam ze wychodzi a tam kartka ,,kocham was i przepraszam,, :ico_haha_02: i teraz nie wiem czy sie z nim pogodzic czy nadal go dreczyc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 cze 2008, 10:56

mmarta81, witaj no w koncu jestes :-D mi juz spac sie zachcialo :-D to moze pogodz sie z mezem jak tak ladnie napisal :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-11, 10:58 ]
o widze miszke, chodz do nas szybciutko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

o u nas chyba bedzie padac :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

11 cze 2008, 11:08

jestem jestem ja jak zwykle zaspalam...z mazem sie wczoraj wieczorem pozarlam i
Ty zaspalas?Ja dopiero wstalam :ico_noniewiem: I pewnie dalej bym spala gdyby moj maz nie mial przerwy w pracy i nie zadzwonil :ico_haha_01: jak fajnie jest nie pracowac,mowie Wam dziewczyny.....U nas upal jak cholera,najchetniej poszlabym na plaze,ale musze inaczej wykorzystac wolny dzien niestety :ico_placzek: Wiecie co ten moj maly wyprawia?Odwraca sie nonono i czuje kopniczki ,trudno to opisac,tak jaby z drugiej strony lustrzane odbicie, tak jakbym ja lezala na plecach a on na brzuchu,dziwne uczucie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 cze 2008, 11:15

Wiecie co ten moj maly wyprawia?Odwraca sie nonono i czuje kopniczki ,trudno to opisac,tak jaby z drugiej strony lustrzane odbicie, tak jakbym ja lezala na plecach a on na brzuchu,dziwne uczucie :ico_noniewiem:
he he he moj tez wczoraj wypial sie ale nie wiem czym chyba nonono, mialam taki twardy lewy bok kopal mnie az mnie brzuch bolal, faktycznie dziwne to uczucie. My sie najedlismy, teraz loda zjadlam i chyba synkowi smakowalo bo aktywnike sie udzielal.

Wiecie co ja musze sie polozyc, normalnie mnie muli ledwo siedze, dzis sie nie wyspalam, zle w nocy spalam, bede pozniej :ico_papa: :ico_papa:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

11 cze 2008, 11:20

Wiecie co ja musze sie polozyc, normalnie mnie muli ledwo siedze, dzis sie nie wyspalam, zle w nocy spalam, bede pozniej
Odpoczywaj,ja sie biore za sprzatanie i gotowanie.ale mi sie nie chce :ico_olaboga: Zrobilam sie strasznie leniwa,jeszcze ten upal.......

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość