Kasjopeja
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2008, 20:53

Kłótnie o wychowanie dziecka

07 cze 2008, 20:55

O co kłócicie się najczęściej wychowując dziecko?

lilo

07 cze 2008, 21:21

U nas kłótni na razie nie było - ale i doświadczenie w wychowywaniu mamy zaledwie trzyletnie :ico_oczko: Pomijając to - cieszę się, że jak na razie mamy podobne poglądy i metody, a jak nam się coś nie podoba to zwracamy sobie uwagę nie przy dziecku.

Kasjopeja
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2008, 20:53

Szukam Rodziców, którzy kłócą się o wychowanie dzieci

08 cze 2008, 10:36

Dziękuję za odpowiedź Lilo. Szukam małżeństw lub par, które kłócą się o wychowanie dzieci. Chciałabym porozmawiać o sprzeczkach dotyczących wyjazdu niepełnoletniego dziecka na wakacje z jego/jej sympatią. Kłótniach dotyczących chodzenia nastolatki na dyskoteki, stroju, nauki itd. Jestem dziennikarką telewizyjną. Rozmowa ze mną do niczego nie zobowiązuje. Proszę opiszcie jak to wygląda u Was. Lilo może znasz takie małżeństwa? Można też do mnie zadzwonić 665 581 151

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

08 cze 2008, 12:43

Kasjopeja, tu raczej mało takich mam, które mają dzieci chodzące na dyskoteki lub wyjezdzające z sympatią na wakacje...

Kasjopeja
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 cze 2008, 20:53

08 cze 2008, 13:34

Dziękuję za odpowiedź Alineczq. Masz śliczną córeczkę. Chętnie porozmawiam z rodzicami, którzy sprzeczają się o wychowanie małych dzieci. Może znasz takich rodziców lub sama kłócisz się z partnerem o wychowanie córeczki? Rodziców milusińskich również proszę o kontakt.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

11 cze 2008, 11:36

u nas zdaża się czasem wymiana zdań, ale to jest na tej zasadzie ,że ja powiem do dziecka "nie wolno", a mąż "że wolno" i ja wtedy się wkurzam :ico_noniewiem:
ale tak naprawdę to próbuję zrozumieć męża , bo on mało się widzi z córką i raczej na wszystko jej pozwala , a ja zostaję z nią później i wychodzę na tą złą bo zabraniam :ico_noniewiem: , ale jak bym i ja na wszystko jej pozwalała to już niedługo nie poradziłabym sobie z nią i to ona by nami chciała rządzić , a nie w tym rzecz :ico_haha_02:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość