Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

10 cze 2008, 22:38

betka, dokładnie tak zrobie, wole obejrzał to fachowiec i powiedział, że to tak ma być, wtedy będe spokojniejsza, bo czuje do nonono dlatego, że tak bywa po wyrwaniu 8 i już Szczękościsk to chyba też mam bo usta otwoeram na szrokość łyżeczki do herbaty, mocniej też moge, ale boli.. teraz posmarowałam dziąsła dentoseptem i jest troche leiej..

tu o tej linii na brzuchu http://pl.wikipedia.org/wiki/Linea_nigra

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

11 cze 2008, 08:42

A ze mnie durna baba jest :ico_placzek: Wczoraj wyszłam na mały spacerek i tak mi nawiało, że od ran aboli mnie głowa i znowu nie czuję smaków. A miałam takie pyszne śniadanko :ico_chory: mam nadzieję że nie rozłożę się znowu bo nie byłóby fajnie. Jedyne pocieszenie to mój kotek. Nie pisałam jeszcze że mam kotka psotka co właśnie szaleje po salonie :ico_brawa_01: A całą noc śniło mi się że wybieram wóżek :-) Bo wczoraj trochę szperałam ale jest taki wybór że masakra. A wszystko praktycznie na jedno kopyto tylko ceny różne.
#ania#, - ty idź lepiej i zobacz. Koniecznie daj znać. Kurcze, też nie miała kiedy ta 8 się pipipipipipipi. Jak się obejdzie bez leków, fajnie by było. Ale jak mus to mus.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

11 cze 2008, 09:06

Aniu masz rację najlepiej skonsultować się z lekarzem i być spokojniejszym.

Asiu to wspaniale że z dzidzią wszystko pięknie :-) No i gratuluję córeczki :ico_brawa_01:

blumek to kuruj się szybciutko aby Cię bardziej nie rozłożyło kochana :ico_sorki:

Ja dziś znów ledwo chodzę :ico_placzek: każdy ruch sprawia mi ból :ico_placzek: idę zaraz leżeć z nogami do góry :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

11 cze 2008, 10:28

aj dziewuszki, dziewuszki... #ania#, zab (a wlasciwie jego brak) blumek, chora Motylek22, ledwo chodzi tak boli... musimy myslec tak: ze jak my teraz pochorujemy to dzieci nam spokoju nie dadza - tak trzeba bedzie za nimi latac bo zdrowe beda :-)
Wiem ze meczy i ten zabek, i choroby, i plecy ale coz zrobic?? mozemy tylko prosic mezow zeby nas wpierali :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

11 cze 2008, 10:28

Dzięki dziewczyny:)
Ale mi Was szkoda....musicie sie tak meczyc....:(Wierzę, ze szybko Wam przejdą te dolegliwości...trzymam kciuki

[ Dodano: 2008-06-11, 11:30 ]
a z tą moją dziewczynką to tak na 50%, lekarka powiedziała, ze jeszcze za miesiac moze powiedziec, ze to jednak Jas, nie Helenka:)

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

11 cze 2008, 11:08

#ania#, -z tego wszystkiego i ja się umowiłam do dentysty na przegląd nadwozia :) Pod koniec czerwca. I w międzyczasie kupiłam sobie biale przewiewne spodnie na bawełnianym ściągaczu. Mam nadzieję, że do długo mi posłużą, bo nonono mi powli rośnie.
Motylek22, - ty sobie poleż. Pczytaj, pooglądaj tv, popisz do nas ( jeśli dasz radę). O możesz nacierać się jakimiś maściami rozgrzewającymi?
betka, - dziękujemy za słowa współczucia :-) Dzięki Bogu niektóre z nas są zdrowe :ico_brawa_01: Ale i my niedługo sie wykaraskamy.
asiula_o, - nie ważne co będzie, byle by zdrowiutkie było. I trzymaj kciuki, trzymaj, napewno się przyda.

A ja zjadłam troszkę słodkości i piję herbatkę z lipy.
Buziaki

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

11 cze 2008, 11:10

a powiedzcie mi jeszcze ile usg przewiduje wasz lekarz?? ja jestem po jednym (no i jeszcze bylo to pierwsze ktore stwierdza ciaze) w lipcu mam 2 i 3 we wrzesniu. I tyle. Powiedzial ze w 12, 22, 32 tygodniu ciazy zeby zorbic i podal orientacyjne daty.

[ Dodano: 2008-06-11, 11:13 ]
#ania#, dopiero teraz zobaczylam ze macie napisane w profilu CZEMY a nie CZEKAMY :-) wiecie juz ze to chloptas??

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

11 cze 2008, 11:44

betka, - wiesz co, ja nie mam ustalonych terminów z góry, jak idę na wizytę to lekarz robi albo nie. Na samym początku miałam dwa razy dowcipe :ico_brawa_01: ale zmieniłam gina i u nowego miałam tez dwa razy ale brzuszkowe. Teraz idę za dwa tygodnie na kontrole, ale chyba nie bedzie mi robił bo w kilka dni po wizycie jadę na 4D.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

11 cze 2008, 11:48

Kobietki, jestem już od dentysty.. więc.. sprawdziły się moje najczarniejsze przewidywania.. Wypadł mi spkrzep ochronny, podobno ułatwia on gojemnie, w każdym razie nie mam go i zaczął się robić stan zapalny, szczękościsk i obrzęk.. w każdym razie dentystka założyła mi opatrunek do tej rany i po godzinie zaczynam czuć lekką poprawe, więc do wieczora to pewno będzie w miare dobrze, ale teraz przez kilka dni będe musiała jeździć na zmiane opatrunku, całe szczęście obyło się bez antybiotyku, będzie mi go tylko przepłukiwać i zakładać do środka te opatrumki i powinno być OK. Wiecie decyzja o wyrwaniu była jak najbardziej dobra, bo najlepiej leczyć i wyrywać zęby właśnie w II trymestrze i gdyby utrzymał się ten skrzep to nie było by żadnego kłopotu, a tak trzeba troche pocierpie. Ale i tak wole to niż łykanie paracetamolu co 5-6 godzin, a ten lek noe przechodzi do krwi więc jest dobrze..

Ja mam ogólnie chyba dobre wiadomości, moja siostra przeorowadza się do rodziców na dół więc nasz Synek będzie miał swój piękny pokoik, już myśle jak go urządzić, a co do wózka, to ja gdzieś już pokazywałam jaki mi się podoba, a raczej co powinen mieć, żeby się ndawać.. ale faktycznie jak porównywałam modele i ceny to czasami jest niewielka różnica pomiędzy tymi za 300, 600,900 czy jeszcze więcej złotóweczek ,ale najważniejsze jest kto do czego potrzebuje wózek..

Zmieniłam już literówke, dzięki ja bym tego raczej nie zauważyła :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

11 cze 2008, 12:25

#ania#, nie ma problema. a z tym zebem to dobrze ze poszlas. my same to sobie mozemy gdybac teraz... i nic poza tym. Wyobrazam sobie jak musi bolec z samego rana jak wstajesz - pewnie jest najgorzej... Minie - bedzie ok. Niech cie maluszek kopnie porzadnie to zab przestanie bolec :-)
No i fajnie ze bedzie pokoik dla was - chociaz na poczatku to pewnie dla meza :ico_haha_02: a nie bobasa :-D

blumek, ja tez sobie teraz w lipcu bede chciala zrobic to 4D - a plytke bede chyba ogladac non stop :ico_brawa_01: :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość