Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 cze 2008, 15:56

Emalia kochana co do współżycia to ja odczekałąm planowe 6 tygodni jak mówią, ze wcześniej niby nie można i mimo, ze miałam cesarkę to za pierwszym razem czułam sie jakbym miała wszystko pozaszywane, bo tak bolało, ze daliśmy sobie spokój, odczekaliśmy kolejne dwa tygodnie i wtedy zaczęliśmy, ale tez bolało jak cholera :ico_olaboga: ale juz "po pierwszym razie" było lepiej, tak mi sie wydaje jakbym sie tam zacieśniła , dziwne bo miałam cesarkę, ale prawdziwe, i jeszcze jedno: ja krwawiłam 6 tygodni wiec nawet jakbym chciala to nie można było, a po drugie byłam tak padnięta, ze ostatnią rzeczą o jakiej myślałam to stosunek, zresztą mój Jacy mówił, ze mu sie nie spieszy i zrobimy to wtedy jak bede gotowa i nic nie bedzie mnie boleć :ico_brawa_01:
Emalia mały ma ponad dwa tygodnie, ja myślę, ze to za wcześnie :ico_olaboga: nie zdążyłaś sie zagoić , daj sobie czas

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

11 cze 2008, 18:01

Emalia mały ma ponad dwa tygodnie, ja myślę, ze to za wcześnie :ico_olaboga: nie zdążyłaś sie zagoić , daj sobie czas
w ten czwartek 3 :),ale ja sie nie spiesze,pytam z ciekowosci,bo czas leci a obawy pomalu przychodza

[ Dodano: 2008-06-11, 18:02 ]
zirca dziekuje ci :-)

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 cze 2008, 18:32

a obawy pomalu przychodza
napewno ten pierwszy raz bedzie troszkę bolesny, no chyba ze bedzie ok czego Ci życzę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

12 cze 2008, 10:58

martam21 wytlumacz mi prosze gdzie jest w Bray ten ruski skep,gdzie mozna kupic ta herbatke laktacyjna HIPPA - potrzebuje ja bardzo :ico_sorki: :cry:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

12 cze 2008, 11:46

witajcie kochane mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie hihi

widze ze nasza kochana Emilia walczy z kupkami i takimi innymi wspolczuje ci kochana
bo ja za bardzo niepamietam tego wszystkiego :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:
no wiem ze tak jak Marta pisze o tych kupkach i tym sekskie to prawda
ja tez czekalam 6 tyg i potem ten "pierwszy raz"
jest taki inny jakos tak dziwnie a potem to juz jest oki :ico_oczko:
moj B nawet sie smial ze teraz jest lepiej bo taka ciasna hihi i jest inaczej :-D :-D

A Nathanek jest poprostu boski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ten usmieszek i wogle jak sie dzwiga i podnosi głowke
jest bardzo silny :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

bedzie dobrze zobaczysz tak jak reszta dziewczyn pisze jak minie ten pierwszy miesiac i potem reszta bedzie leciec zobaczysz i nim sie obejrzysz atu roczek bedzie
i bedziesz sie smiac ztego zobaczysz kochana
:-D :-D :-D
mozna kupic ta herbatke laktacyjna HIPPA - potrzebuje ja bardzo
kochana ja bede unas w polskim sklepie i ruskim i zajze czy niemaja oki :-D :-D

martuchafrost, jak zawsze piekne fotki i super ci wtych wloskach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
pasuja ci krotkie fryzurki :-D :-D :-D
i Franio jest poprostu boski uwielbiam jego usmieszek :-D :-D :-D

ciekawe czy martam21 juz sie przeprowadzila??

napisze cos wiecej potem bo ide na miasto :-D :-D :-D

i jak tam u Madzi co zjej spiralka i wynikami :ico_noniewiem:
mam nadzieje ze wszystko oki

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

12 cze 2008, 19:56

widze ze nasza kochana Emilia walczy z kupkami i takimi innymi wspolczuje ci kochana
-oj tak walcze ,glownie z laktacja i brakiem czasu na nic doslownie jak i przemeczeniem
A Nathanek jest poprostu boski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ten usmieszek i wogle jak sie dzwiga i podnosi głowke
jest bardzo siln
-dziekujemy :-)
bedzie dobrze zobaczysz tak jak reszta dziewczyn pisze jak minie ten pierwszy miesiac i potem reszta bedzie leciec zobaczysz i nim sie obejrzysz atu roczek bedzie
i bedziesz sie smiac ztego zobaczysz kochana
-oby bylo jak piszesz Mikulka ,oj oby :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-06-13, 10:02 ]
witajcie
wybaczcie,ze sie znow bede wyzalac,ale nie ma komu za bardzo

Mam urwanie z tym moim Natankiem
najlepiej czuje sie na rekach,tam nie placze i na hustawce,obiecalam sobie nie dawac go w nia,ale nie mam juz sil :ico_placzek: -boje ie by sie nie przyzwyczail do bujania
po za tym przy kazdym karmieniu prezy sie i steka i placze,tak jakby chcial kupke ale nie idzie mu,tzn on wyproznia sie super teraz,nawet po kazdym posilku bym powiedziala prawie,ale nie wiem co jest,jest niespokojny,czy to sa kolki??przy Kacprze nie mialam ich wiec nie wiem,a jak zasnie to znow za chwile budzi sie z placzem i cos mu nie tak jest :ico_noniewiem:
dodac wam tez musze,ze po karmieniu piersia strasznie ulewa :ico_olaboga: ,czy to normalne??po butli tak nie jest,tzn jest,ale nie az tak,dzis jak wypil rano z piersi to doslownie ulalo mu sie na mnie i na niego i to porzadnie
wiecie co ,ciezko mi sprostac tym wszystkim rzeczom,myslalam,ze bede radzic sobie bez problemu,bo mialam juz dziecko,ale to mnie przerasta juz,chyba nie jestem najlepsza mama ,nie wiem nawet jak mu pomoc i co mu jest
po za tym to oczko o ktorym pisalam wciaz ropieje mu,bylo troszke lepiej,ale teraz znow powrocil ten stan zapalny ,jestem bezradna

CZUJE ,ZE JAKO JEDYNA Z MAJOWYCH MAMUS Z KTORYMI TEZ PISZE MAM TYLE PROBLEMOW?? :ico_noniewiem:
jak nie karmienie cycem i brak mleka,to oczko,to znow teraz to ulewanie,wczesniej kupki i brak spania Natana w ciagu dnia w spokoju

MILEGO DNIA WSZYSTKIM

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

13 cze 2008, 21:51

Oj Emilka widze ze twoje samopoczucie nie jest najlepsze :ico_noniewiem:
Podobno dzieci moga ulewac do 6 mies a mojej psiapsiolki z kwietniowek Antos ulewal non stop i to w ogromnych ilosciach wiec dostal jakis lek ale nie wiem czy przeszlo bo ostatnio z Asia nie gadalam :ico_noniewiem:
wiesz co zastanawiam sie czy potrzebnie sie meczycie :ico_olaboga: jak masz dosc to przejdz na butle Natanek potrzebuje szczesliwej usmiechnietej mamusi a nie sfrustrowanej przeciez jestes cudowna mamusia twoj starszy synek na pewno to potwierdzi a te negatywne mysli to tylko przez twoj zly stan psychiczny.
Moja rada,na pewno Marta mnie wesprze zybys nie meczyla sie na cycu tylko zaczela karmic butelka,bedziesz wtedy pewna ze sie najadl i mysle ze oboje bedziecie spokojniejsi.a te objawy ktore opisujesz tzn ze po karmieniu po kilku minutach znowu sie budzi przypominjaja mi moja sytuacje z Olkiem i wlasnie sie okazalo ze po prostu nie dojadal i byl glodny :ico_olaboga:
a dzieci karmione butelka sa tak samo zdrowe jak karmione piersia :-)
Zal sie nam ile zechcesz i ile potrzebujesz my zawsze postaramy sie pomoc i wesprzec :-)
A roczek minie nim sie nie obejrzysz ja pamietam dokladnie jak marzylam o tym zeby Dawidek kiedy sie urodzil mial juz 2 jak Olek i prosze nie wiadomo kiedy zlecialo zaraz bedzie mial 2,5 :-)

[ Dodano: 2008-06-13, 21:56 ]
Ah no i pochwale sie ze wola juz od jakiegos czasu siku i nawet nie popusci tylko z kupa jeszcze troche nie bardzo bo trzyma i boi sie robic :ico_olaboga:

A pozatym to Olus dostal dzisiaj pierwszy medal w swoim zyciu :ico_brawa_01: mial dni sportu w przedszkolu i wygral jakies zawody i nie zdejmuje go wcale z szyi :-D
A za tydzien jada na wycieczke autobusem i jest strasznie podekscytowany :-D
Nie do wiary moj czterolatek jedzie pierwszy raz na wycieczke :ico_olaboga: :ico_szoking:

Odliczam juz dni do 4 lipca bo wyjezdzamy wtedy do Pl :-D
Emilka odebralas juz paszport Natanka?

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

13 cze 2008, 22:20

Oj Emilka widze ze twoje samopoczucie nie jest najlepsze
oj nie bardzo
Moja rada,na pewno Marta mnie wesprze zybys nie meczyla sie na cycu tylko zaczela karmic butelka,bedziesz wtedy pewna ze sie najadl i mysle ze oboje bedziecie spokojniejsi.a te objawy ktore opisujesz tzn ze po karmieniu po kilku minutach znowu sie budzi przypominjaja mi moja sytuacje z Olkiem i wlasnie sie okazalo ze po prostu nie dojadal i byl glodny :ico_olaboga:
a dzieci karmione butelka sa tak samo zdrowe jak karmione piersia :-)
-no tak,ale wyrzuty ogromne pozostana,dlatego jakos nie chce sie poddac ,kurcze nie wiem,kobieta skoro ja Bog tak stworzyl powinna umiec wykarmic bez problemu swoje dzieci i moc jesc co chce by samej nie pasc :ico_zly:
Zal sie nam ile zechcesz i ile potrzebujesz my zawsze postaramy sie pomoc i wesprzec :-)
-dziekuje ci za to,a to jest wazne ,jestescie kochane :ico_buziaczki_big:
Ah no i pochwale sie ze wola juz od jakiegos czasu siku i nawet nie popusci tylko z kupa jeszcze troche nie bardzo bo trzyma i boi sie robic :ico_olaboga:
-to moje gratulacje :ico_brawa_01: ,z kupka tez sie uda,ale potrzebuje czasu na to widocznie :ico_oczko:
A pozatym to Olus dostal dzisiaj pierwszy medal w swoim zyciu :ico_brawa_01: mial dni sportu w przedszkolu
-no prosze ,jaka dumna mama i slusznie,chlopcy sa rewelacyjni i juz teraz maja super osiagniecia wielkie brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nie do wiary moj czterolatek jedzie pierwszy raz na wycieczke
-super,na pewno bedzie super a maly wroci z super doswiadczeniami i zasypie cie opowiesciami z danego dnia :ico_oczko:
Emilka odebralas juz paszport Natanka?
jeszcze nie,w poniedz dopiero jade go robic bo taki termin pol roku temu mialam na 16 czerwca,gdyz rodzic mialam 29 maja a nawet na czerwiec byl termin usg pare razy,wiec tak wyszlo,ale sie wyrobie,bo 9 lipca lecimy ,no mam taka nadzieje,a jesli nie to bede kogos prosic z gotowka w dloni,bo inaczej chyba nie da rady :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 cze 2008, 08:41

Emalia po pierwsze jak małemu oczko ropieje to smaruj mu Twoim mlekiem z piersi, to najlepsze lekarstwo na ropiejące oczka
i przestań gadac ze jestes złą matką :ico_nienie: ja tak samo myślałąm jak nie mogłąm sprostac karmieniem cycem :ico_olaboga:
i przestań sie obwiniać!!!! po prostu zacznij karmić butlą i daj sobie spokój z cyckiem , ja pisałam juz jakbym miała drugie dziecko to bym karmiła butlą i przestałąbym sie obwiniać ze nie karmie cycem :ico_nienie:
a co do ulewania to dzieci tak mają i tym sie nie przejmuj to samo minie
co do kupek to Ci pisałam, ze franko miał straszne problemy az do dziś, Ty pij kochana duzo soku jabłkowego ,
i jesli karmisz cycem uważaj na to co jesz :ico_nienie:
aha: mój franko tez był non stop na rączkach bo takie dzieci potrzebują ciepła matki, a co do tego ze sie przyzwyczai to sie nie przejmuj, mój syn sie nie przyzwyczaił do lelania, i nie daj sobie wcisnąć, ze dziecko lelane tzn ze jest rozpieszczane, dziecko trzeba lelać , przytulać i całować , bo maluszek tego potrzebuje a to nie ma nic wspólnego z rozpieszczaniem :ico_nienie:
Ty piszesz ze masz problemy i nie sprostujesz???? ja jak urodziłam franka to myślałam ze jestem najgorszą matką na świecie bo sobie nie radziłąm ( tak myślałąm) ale to błędne stwierdzenie, po prostu musisz przeżyć te najgorsze miesiące ( pierwsze 3 )
ja trzymam kciuki i w razie problemów pisz my Ci pomożemy i mozesz sie żalić do bólu, jestesmy po to żeby Ci pomóc

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

14 cze 2008, 10:02

witam was w sobotni poranek

mi noc minela kiepsko,Natan spal jak mysz pod miotla,mimo butli ktora dostal od 2 do 7 co chwila poplakiwal ,jestem padnieta,nie wiem co mu jest,moze brzuszek
dzis rano znow mu sie ulalo i to porzadnie,zauwazylam,ze jak go karmie to on sie nasteka,naprezy i zaraz po karmieniu oddaje bardzo duzo z tego co wypil,nie wiem,czy cos jeszcze w zoladeczku pozostaje :ico_noniewiem:

dziekuje wam wszystkim za kazde slowa,porady,nawet nie wiecie jakie do wazne i potrzebne jest,jakos czlowiekowi robi sie lepiej,cieplej na sercu ,choc na jakis czas
DZIEKUJE WAM Obrazek

Wiecie co wczoraj rano poprosilam Kacpra,bo spal z nami a maz sie z nim zamienil by sie wyspac ,zeby zostal z malym a ja sie szybko umyje,odpowiedzial mi,ze nie ma sprawy i jak wrocilam za jakies 20 min i nie slysze placzu ,patrze i oczom nie dowierzam,maly nie placze a Kacper go tuli do siebie twarza w twarz i mowi,no nie placz,jestem przy tobie,jestem-super widok,maluszek zasnal na ta krotka chwile,tak jakby czul ,ze musi dac mi te 20 min i czul sie bezpiecznie tak przytulony do brata :-)
stara sie bardzo ,choc nie zawsze mu sie chce i wychodzi
najslodziej wygldaja razem jak Kapcer go trzyma na rekach tak do odbicia :-D

milego weekendu pelnego slonca,u mnie niby slonecznie sie zapowiada,ale na wyspach pogoda szybko zmienna jest

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość