Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

11 cze 2008, 09:47

witajcie...
Abegano super!!!, super!!!! ale Natalia śmiga!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no MIlenie jeszcze daleko do pierwszych kroczków.....

i kochana jakie masz zgrabne nóżki :-D :-D



Sosim
....wiem cos na temat popsutej pralki :ico_olaboga: w tamtym roku nam siadła...i to w lato..koszmar...

Anulaf...i jak dzis się czuje Amalia???
Ostatnio zmieniony 11 cze 2008, 09:49 przez Viola, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

11 cze 2008, 09:48

barbapuppa, jaki śliczny uśmiech ma Tadziu na tych fotkach
- jestem zachwycona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-06-11, 09:49 ]
Viola, cos mi sie wydaje ze z Milenki rosnie niezła modelka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

11 cze 2008, 09:57

HEJ DZIEWCZYNY !! nie mam czasu tu zagladc,moze tez mam lenia...jakos mi sie nie spieszy wlaczac kompa i pisac....wasze dzieciaki sa cudowne a jakie duze juz,obcinaliscie juz wloski widze, ja jeszcze nie czekam az rok skonczy bo niby po roku powinno sie obciac po raz 1.... :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-06-11, 10:05 ]
pochwale sie mlodym rozrabiaka, hihi weszedzie go pelno, wszedzie chcial by ciekawski wejsc....ostatnio wybralismy sie do piaskownicy ale frajda... " ciekawa jestem kto sie lepiej bawil ja czy Kubus "
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:-D
:-D

[ Dodano: 2008-06-11, 10:10 ]
:ico_zly: :ico_zly: taka piekna pogoda a ja w domu musze siedziec..staram sie nie wychodzic w najwieksze upaly na dwor bylsismy po 8 i teraz kolo 15,jak tylko wyjde na slonce to mi sie nie dobrze robi i slabo, podejrzewaja u mnie nadczynnosc tarczycy, u mnie to rodzinne... :ico_chory: :ico_chory:

Kubie 8 zabek probuje sie przebic i cas nie wychodzi, meczy go bardzo.....bylismy u lekarza wczoraj dalej ma ta glupia skaze i przez kolejne 3 mc nie powinnam dawac mu nabialu jeszce tzn serkow i bialka....wrr :ico_zly:

mam pytanie MOZE TROCHE SMIESZNE !! :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: POWIEDZCIE MI CZY W DROZDZOWKACH JEST MLEKO ALBO W ROGALACH MASLANYCH?? ON TO KOCHA PORPSTU JESC A NIE WUEM CZY MOZE, LEKARZA WSTYDZILAM SIE O TO ZAPYTAC BO MAM TYLE LAT I NIE WIEM :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-06-11, 10:58 ]
dodam ze u mnie na osiedlu epidemia ospy wietrznej, modle sie zeby maly nie zlapal..a wkurza mnie to jak matki chorym na wiatrokw dzieciom na dwor pozwalaja chodzici zarazac inne dzieciaki :ico_zly: :ico_zly: poprostu nie to wkur....a jak widze na placu dziecko fioletem wysmarowane...koszmar :ico_zly:

[ Dodano: 2008-06-11, 11:01 ]
na dworku wiaterewk chlodniutki taki fajny wiec kuba wstanie i wioooo na dworek, mialam nie isc ale w domku swira dostane

:ico_szoking: a co tu taka cisza dzisiaj?? :ico_szoking: Sylwia wpadla poklikac a was nie ma :ico_placzek:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

11 cze 2008, 11:04

Witam.

Unas dziś słonko za chmurką ale my i tak dziś w domku :ico_placzek: bo gorączka dalej Veroniki nieopuszcza w nocy 39 i rano 38 ale jeszcze dziś zaczekamy i niewiem czy iść do lekarza jak do jutra nieminie :ico_noniewiem:

Basiu brawa dla Tadzia za jedyneczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i fotki rewelacja i ten usmiech :-D

Sosim no to troche przechlapane masz z tym praniem ręcznym :ico_olaboga:

Abegano Natalka super!!!

Violu masz śliczne zdjecie Milenki w podpisie :-)

Sylwia świetne zdjęcia i Kubuś jaki już duży chłopak :-D z tą skazą to faktycznie troche udręka bo Kubuś chciałby wszystkiego spróbować.

Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

11 cze 2008, 17:45

Biedna Veronisia ! :ico_chory: U nas wlansie juz nie ma temperaturki i jest 8zabek :ico_oczko: , no ale to jednak bylo zapalenie uszka...

Basiu wielkie brawa dla Tadzika za zabolka czyzby tez 8??? A hihra sie super :ico_brawa_01:

Sosim wspolczuje klopotu z pralka! Moja padla w dzien porodu i plukalam pranie recznie, po czym po 2godzinkach mala juz byla! :-D przynajmniej na cos to sie wtedy przydalo :-D :ico_oczko: ale moja pralka to wytrzymala 2lata i 3miesiace i naprawa kosztowala drozej niz kupno nowej :ico_zly: :ico_olaboga:

Abegano Natalka to juz duuuza panienka :ico_brawa_01:

Violu , Amalii tez jeszcze daleko do samodzielnego biegania! To jest dla mnie dziwna sprawa, bo mam wrazenie, ze jest mniejsza :ico_noniewiem: coz w tym samym wieku pozostale moje urwiski juz biegaly, a tu taki grzeczny leniuszek!
troche juz mniej grzeczny! hihihi!!! ostatnio wymyslila sobie jedzenie kamienia z kominka i namietnie wstaje tam i zabkami atakuje kamien, a potem ma pelno swinstw w buzi :ico_szoking:

Sylwia Kubuś to spory kawaler :ico_brawa_01:

A mnie sie dzisiaj niczego nie chce!!! a kogo wina? Mezusia oczywiscie!!! wiecie co jak meza w domu nie ma, bo na sluzbowym wyjezdzie, to mala w nocy spi bez przerwy! a jak tatus jest to wola! :ico_szoking: kogo??? Tate! bo on wstaje i juz leci :ico_zly: bo mala lubi sie przytulac :ico_oczko: taka cwaniara bo to dziala wlasnie szczegolnie z tata i bratem! :-D juz wie jak robic z panami, zeby tylko biegali :-D :ico_brawa_01: No ale dzisiaj mu zasnac nie chciala potem to co zrobil??? Przyniosl mi ja do karmienia :ico_zly: , no i ja potem ja polozylam mowiac ze teraz sie spi i ona mi w ryk az zamknelam drzwi, potem byl juz spokoj i ladnie spala :ico_spanko: tylko ja juz nie :ico_zly:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

11 cze 2008, 20:29

witajcie
dzięki w imieniu Tadzia za miłe słowa
ja już po wielkim praniu, choć część zmoczył mi deszczyk i schnie obie od nowa
ale za to sterta przyrosła do prasowania i nie ma co się ociągać, bo jutro walizki muszą być spakowane, a jeszcze rano w pracy być muszę :ico_placzek:
dziś kupiłam Wiki kapelusik i bluzeczkę na wyjazd, zobaczcie jakie cuda mają w H&M, kupiłam też śliczną białą spódnicę z 50% obniżką
oj coś się wkleić nie chce, spróbuję za chwilkę

joasiu z tym 3-miesięcznym dzieckiem to niezła jazda, mamusia musi mieć coś nie równo pod sufitem, albo chce, żeby dziecko było dorosłe, szczerze współczuję dziecku, bo takimi poczynaniami mamunia zrobi krzywdę na pewno
abegano filmiki superowe, Natalka świetnie się rozwija
podoba mi się zakończenie pierwszego filmiku, było pyszne, malutka miała się nie ubrudzić, a tu... :ico_oczko: niespodzianka, jak to z maluszkami bywa
maskara z Włochami, ale najlepsze były komentarze piłkarzy i trenera, którzy nie czuli się przegrani :ico_szoking:
musieli chyba przejść jakieś pranie mózgu
faktycznie, masz rację, znowu trzeba będzie przenieść się na nowe forum, a tu było tak fajnie
sosim ale pech z tą pralką, a może weźcie sobie na raty, teraz dużo firm oferuje na fajnych warunkach takie rzeczy
ja to się nie znam za bardzo na praleczkach, całe życie mieliśmy Candy (jakieś 20 lat i jeszcze w niezłym stanie na wieś pojechała do pracy), potem w przypływie szału rodzice kupili Wirlpoola, ale była straszna (bardzo niszczyła rzeczy), więc jak wyjechali na wakacje, to kupiłam znowu Candy (a tamtą dałam im na mieszkanko) i jest już z 8-9 lat i tylko raz miałam małą awarię, jak moja mama prała rzeczy i miała wsuwki w kieszeni i one zatkały rurkę, ale koszt był minimalny i do tej pory jest super
ale teraz to takie cudeńka robią, że się w głowie nie mieści :ico_olaboga:
aha, ja nie lubię tych od góry ładowanych, ale teraz można też fajne, wąziutkie kupić z normalnym ładowaniem
a w ogóle ten sprzęt który teraz robią, to miernej jakości, wszystko na krótką metę, co by zbyt był ciągły
zresztą, jak się kupuje najtańsze części i chińszczyznę do środka tych urządzeń, to nie ma się co dziwić
sylwia ja też czekałam i miało być po roczku, ale się nie dało, bo Tadzik by chyba oślepnął, bo ciągle włosy w oczkach były, a spinek nijak chłopczykowi przypinać się nie godzi
a Kubuś w piachu pierwsza klasa, super
co do nabiału, to naprawdę trzeba pytać i się nie wstydzić, lekarz powinien ci odpowiedzieć na takie pytania, żebyś czegoś nie przeoczyła
z doświadczenia wiem, że zakazane są drożdżówki, masło, rogaliki maślane, bo nabiał to nie tylko produkty typu ser, również to co przetworzone, ja wywaliłam wszystko z jadłospisu i już nie pamiętam, że mieliśmy taki problem, restrykcyjna dietka pomogła i teraz Tadzik je już wszystko, dziś nawet zapiekanki z żółtym serem (do spróbowania tylko)
a z tą ospą to czysta nieodpowiedzialność :ico_puknij:
śliczna foteczka w podpisie :ico_brawa_01:
justynko ojej, co z tą gorączką? byłaś u lekarza?
anulaf brawo za 8 ząbeczków Amalki :ico_brawa_01:
Tadzio ma prawie 8, bo ten ostatni to tylko tycio przebity, no ale jest
Amalka zjada kamień, Tadzik buty i węże ogrodowe, widać takie gusta :ico_szoking:
a swoją drogą to cwaniarka z tej twojej córuni, wie jak sobie dogodzić, a co tam, niech mnie chłopaki rozpieszczają :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

12 cze 2008, 12:13

witam sie dopiero dzis, bo wczorja wieczorkeim cos nam forum szwankowało :-D

u nas wczoraj dzionek troszke zalatany, a zaczeło sie rano, siedze sobie i ogladam dzien dobry tvn a tam nagle relacja na żywo z zespołem Feel z nad jeziora nyskiego, wiec długo nie czkekałam tylko spakowałam malucha do wózia i razem z koleznka wyruszylismy nad jeziorko, pogoda dopisał a maluszke zaliczył sobie drzemeczke, jak doszlismy na plaze to akurat krecili teledysk, ale mozna było podejsc naprawde blisko ,maluch nawet próbował sie na plan dostac bo tam góra kabelków była :-D
a wziełam nawet aparacik zeby sobie fotki porobic, ale oczywiscie, jak to zwykle bywa wysiadły mi baterie :ico_zly: ale naszczescie byli fotoreporterzy wiec mozecie sobie ogladnac co sie działo :-D

http://um.nysa.pl/_portal/news/12131827 ... C4%85.html

Wiec zapraszam do nas nad jeziorko :-D i przy okazji do mnie na jakiegos grilla :-D

A foteczki poprostu rewelayjne, zreszta jak wsyztskie nasze bobaski :-D
Tadziu cudo w nowej fryzurce :-D tylko uwazaj zeby ci go w tej Bułgari ktos nie porwał :-D

Syliwa foteczki w piaskownicy super, mój tez uwilebia piaseczek tylko musze uwazac bo uwielbia go tez zjadac :-D
a z tymi dzieciaczkami z ospa to nie masz sie co martwic bo ostatni o mówili ze jak juz sa widoczne krosteczki to juz wtedy dzieci nie zarazaja, bo ospa zaraz na 5 dni przed pojawiniem sie krosteczek, wiec raczej trzeba uwazac na zdrowe dzieciaczki :ico_noniewiem: chociaz niby zalecaja zeby dzieckko przebyło ospe jak najwczesniej bo wtedy jest najłagodniej :-)
Co do pieczywa to tez sie nie orientuje ale wydaje mis ei ze mozesz mu dawac małe ilosci i obserwowac czy sa jakies reakcje bo moze nie nawszystko jest uczulony :ico_noniewiem: ale najlepiej to sie jedank zapytac lekarza :-)

Oczywiscie ogromne :ico_brawa_01: dla Natalki za super kroczki, to jzu kolejna laseczka dreptajaca, ale nie ma sie co dziwic pewnie na modelki sie szykuja :-D

Aniu niezle sobie córeczka tatuska wychowuje, ale nie ma sie co dziwic, Amalia taka śliczniasta to tatus zwariował na jej punkcie :-D

Sandra super foty, najbardziej to mi sie chciało smiac z mojego meza bo on do mnie ale ten Szymoenk duzy, a ja mu mówie ze on w takim samym wieku jak nasz Paweł i nasz tez taki duzy, ale jak sie go na codzien widzi to sie tego nie zauwaza :-D poj rosna te nasze maluszki :-D

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

12 cze 2008, 13:05

Ula no fotki fajne, ale,ale
nie ma na nich ani Ciebie ani Pawełka
a szkoda bo zapewne byłby by te fotogtafie ładniejsze
no i cenniejsze dla zespolu Feel :ico_brawa_01:

a tak na marginesie jestem zachwycona tym waszym jeziorem
musze z mężem pogadac zeby wpasc tam do was na mały rekonensans :-D

Sandra ja robie bułeczki maslane i dodaje do nich masła i smietany
ja nawet do chlebka ktory pieke daje mleko wiec dziewczyny maja racje zawsze o wszystko pytaj lekarza - nie ma co sie wstydzic :ico_nienie:

Anula to niezła cwaniara wyrosla z Amalki :ico_brawa_01:

Basiu czekam na fotki tego kompletu z H&M :ico_brawa_01:

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

12 cze 2008, 14:32

czesć!!!!!!

u nas też wczoraj problemy z forum


jesli chodzi o dietę bezmleczną to w rogalikach napewno jest mleko!!!!


ja bronisiowi nie dale nic mlecznego (poza cycusiem) i nic z glutenem (postanowiłam ze dpiero jak skończy rok) no i wszystko co mu daje to staram sie żeby było z upraw EKO słoiczki jeżeli już dostaje to tez eko Może przesadzam ale przynajmniej nie mamy problemów z tej strony

[ Dodano: 2008-06-12, 14:34 ]
a tu (przypomniało mi sie) wklejam link do zdjęć z zajęć na BOBOMIGACH - mój mały na ostatnim zdjeciu z bańkami
http://fakty.interia.pl/galerie/styl-zy ... 0476,2,274

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

12 cze 2008, 20:11

Dobry wieczór!

Na początek ankieta - która mnie pamięta :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ?

A tak serio to witam po długiej nieobecności :-D A teraz mi mowę odjęło, bo zobaczyłam fotki w podpisach - ależ macie cudowne dzieciaki!!

A właśnie, winna jestem wyjaśnienie związane z fotkami :ico_noniewiem: głupio mi i niezręcznie, ale czy mozna jakoś Wam podrzucić link do fotosika? Nie mogę doszukać się zdjęć w kompie i na karcie, a wiem że z karty zgrywałam bezpośrednio. Zgrywałam tam większość, ominęłam tylko te ujęcia, które się powtarzały... Pomóżcie mi, jak to załatwić?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość