doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

12 cze 2008, 19:40

kamizela, masz racje, jak jedziesz odpocząc to odpoczanij, a nie wojuj.

ja jestem wkurwiona!!! przyszlam wlasnie na noc do pracy i co sie okazalo?? jutro znowu mam nocke :( :ico_placzek: a w sobote w szkole 2 egzaminy :ico_placzek: normalnie zalamka, a na jutro wieczor tez mialam plany ktore teraz musze zmieniac, nie wspominajac ze A nie ma caly weekend i Kinga bedzie w nocy bez rodzicow - to taka p[ierwsza noc, mam nadzieje ze rodzice mopi dadza rade :ico_placzek: mam dosc trego hotelu,
a te zmiany przez to, ze moja kumpela co w ciazy jest poszla na zwolnie a na miejsce innej co zwolnili na początku czerwca jeszcze nikogo nie przyjeli i z 5 recepcjonistow jest 3 :ico_zly:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

12 cze 2008, 19:47

Doris,tez bym sie wkurzyla.....a grafik to tak nabiezaco Wam do wiadomosci podają?....pisalas ze o konca czerwca tam popracujesz wiec juz niedlugo!!!dasz rade jeszcze troszke....a co potem z pracą,moze cos sie zmienilo skoro do Wawy sie przenosicie?

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 cze 2008, 20:30

to wczorajsze, bo nie udało mi się dobić...

Hej! TT mi nie działa ;(

no świetniste bobasy! :ico_haha_01:
:ico_brawa_01: dla Krystka!!! no i młody :ico_nienie: nie gryź...kobietę??? no ale cóż, może miała ładny paluszek :ico_oczko:

Lady powodzenia z mieszkaniem!!!
Ewciku, ale dzielna Alicja! super! i widzę, że waga heheheh typowa dla laseczek A dlaczego Wy dopiero teraz szczepiliście???

U nas nocna masakra, Hanuta dała taki koncert że szok! i znów z rańca kupa okropnista...więc smecta rano a potem kleik i marchewka...ale ona wcale nie miała ochoty tego jeść. Zrobiłam jej jeszcze napar z jagód, ale gdzie tam...na sam widok butelki mówiła "be" :ico_haha_01: Całą noc prawie płakała i wstawała w łóżeczku...kuźwa, debilne zęby...ile to jeszcze potrwa? :ico_olaboga:
w dzień już super...muszę potem zgrać od mamy z telefonu zdjęcie, bo młoda miała dziś wyprawę pociągiem!!! ona uwielbia patrzeć na pociąg, który blisko naszego domku często jeździ. Więc nawet jak słyszy że jedzie to zaraz do okna pędzi! i dziś babcia ją zabrała na przejażdżkę 1stację...ale miała radochę, siedziała jak zaczarowana, a potem latała po przedziale i zaczepiała ludzi!
a...bestia z niej sprytna jak diabli...i kumata. Wczoraj szłyśmy na spacer i pokazuję jej kościół (który nomen omen raczej omijamy ostatnio) a ona od razu robi amen :ico_haha_01: śmieszne to moje dziecko...

a wieczorem znów mendziła....jakaś histeria przed snem...wkurzyła mnie, bo ona tylko wymusza żeby ją wyjąć, dostała czopek na wszelki wypadek, bo myślę że ją bolą dziąsła...a potem sie wypłakała i usnęła. Ja jestem nieugięta i nie weszłam...bo robiłam truskawki! byliśmy u cioci i zerwałam koszyk dla młodej do zaprawy...wyszło mi 10słoiczków...może jeszcze raz z 10 zrobię na zimę...a potem może się uda jagody i malinki gdzieś zdobyć, choć jak będzie taka susza do nonono zimna...

dobra, lecę szukać info o otwarciu działalności...i o pracy w charakterze copywritera :ico_haha_01: bo wszyscy mi gadają, że z takim tempem pisania jaki mam, to bym miliony zarabiała. To idę szukać. Narazicho!

a tu już aktualnie...
Doris trzymam kciuki!!! zobaczysz, wszystko się ułoży! zaczniecie sobie nowe życie! ech...super!
Jagódka a Twoja panna co odwala? :ico_haha_01: niezła...
Lady spokojnie, przegadajcie wszystko jeszcze raz. Ale swoją drogą to trochę się mu nie dziwię...bo co da osobne wejście jak Twoja mama taka jest? chyba niewiele by to zminiło...Tak więc życzę owocnego szukania mieszkanka!

U nas ok, noc spoko...a w dzień panna dawała popisy, pokażę jak tylko na youtube się zgra...poszła spać, ale coś się awanturowała..na dodatek nie włączyliśmy niani więc zaraz się tam muszę zakraść tajniacko, bo na meczu jej nie będę słyszała...Piwo i czipsy już na posterunku mam... :ico_haha_01:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

12 cze 2008, 20:36

GLIZDUNIA, grafik jets na caly miesiac, ale jak ktos pojdzie na zwolnie to niestety zmiany w trakcie musza byc bo to hotel i non stop ktops musi byc na recepcji

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 cze 2008, 21:36

dobra, to na poprawę samopoczucia przez naszą kadrę...
Moja mądra Hanuta...
http://pl.youtube.com/watch?v=BHjpb1-l7pk
http://pl.youtube.com/watch?v=4RLlorfwj48

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

12 cze 2008, 21:43

zborra, super Hanula

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

13 cze 2008, 16:21

Nie, no nie wierzę...czyli co? taka ładna pogoda u Was czy pechowy piątek 13??? żeby ja o tej porze tu była pierwsza?????????????? kobiety..ale wieczorem może się któraś pojawi co? bo ja mam samotny weekend... :ico_placzek:
J już rano gnał do Warszawy...a ja co? mam siedzieć znów do rana przed kompem czy iść spać dziś z Hanutą?
na razie idę stąd, bo sama do siebie pisać nie będę...pa!
o, moje dziecko znów wyrzuciło smoczki, tym razem w liczbie 3 i woła "mamamma" zaraz jej mama walnie w uśmiech, bo dziecię w innym celu powędrowało do łóżeczka niż gadanie...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

13 cze 2008, 19:19

pusto pusto ....
a ja mam dzis wieczorem wychodne ... babcia przyjechała ... zostaje z dziecmi a ja ide poszalec ... wiec do jutra......

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

13 cze 2008, 20:21

kulka jak zadroszcze takiej mamy,co tak chetnie przychodzi i zajmuje sie wnukami w nocy :ico_brawa_01: no i tobie wychodnoego tez zadroszcze :ico_wstydzioch:

zbora Hania jest przeurocza, a widze ze tak jak Mila niby rozumie co znaczy połyc na stole a i tak zrobi po swojemu..

Moja strasznie ostatnio udaje, to "niby płaczem" chce cos wymusic to udaje kaszel :ico_olaboga: normalnie szopki sie zaczynaja i teraz nasza kolej pokazac kto w domu rządzi :ico_oczko:
a Mila dzis zrobiła kupe pierwszy raz do nocnika a potem chodziła w samych majtkach..oczywsicie dokonała tego przy babciach, ja byłam na kursie..i od razu dostałam instruktarz jak postepowac jak Mila staje i "ehehh" :ico_haha_01: sprobuje..

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

13 cze 2008, 20:26

Pusto tu bo nie działało TT. A jak działało to mnie nie było :-D A teraz już jestem, ale czasu brak.
Hania jest super!!!! Zawsze jak ją widzę to się uśmiecham.

Lecę teraz gary myć i prasować i głowę muszę umyć i spakować się na jutro. A jeszcze za chwilę siostra i szwagier wpadną :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości