Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

14 cze 2008, 08:31

dzień dobry!

Gosiu można wstawić, że ktoś pomógł tylko kiedy założyło się temat z problemem i ktoś w tym temacie odpowiedział i Ci pomógł w ten sposób, inaczej się nie da niestety-już to raz sprawdzałyśmy, bo dziewczyny Ci chciały za parafinkę postawić pomagajkę :ico_oczko:

Gabriel się wczoraj obudził wcześnie na jedzonko, bo po 23, a ja jeszcze w łazience byłam i leciałam szybko z wanny tylko w ręczniku z kapiącymi włosami, wzięłam Go na ręce to mi się w ramię wgryzł biedaczek :ico_haha_01: ale z tego wszystkiego mi sie po jedzonku obudził i chwilę sobie rozmawialiśmy nim znowu zasnął... a o północy w końcu wrócił Kuba, okazało się, że Oni w Szczecinie robią dni pomorza, które kończą się jutro i wtedy też jadą tam z powrotem :ico_olaboga: a dzisiaj już prawie godzinę temu pojechał do pracy znowu... ale wiecie co w tym wszystkim było piękne... jak Gabriel się dzisiaj rano obudził i zobaczył tatę, który się do niego uśmiecha-no radość taka... od ucha do ucha taki szczery śliczny uśmiech i jak Kuba mówił do niego z uśmiechem i całowal Jego rączki to Gabryśny aż oczka mrużył, wygląda to tak jakby już też tęsknił i czuł, że długo taty nie było :ico_noniewiem:

Tagar bardzo fajna bransoletka... ja w zasadzie od jakichś hmm... 10-12 lat zawsze mam na nadgarstku rzemyk, jak z jednym się "coś" stanie to zaraz muszę kupić następny, bo mi jakoś łyso na ręku... obecny ma już chyba 2.5 roku, kiedyś były bransoletki przyjaźni...ehh :ico_oczko:

idę, bo Gabik się zregenerował w 10 minut i już potrzebuje towarzystwa...

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

14 cze 2008, 08:41

dzien dobry

patryk nie spi juz od czwartej, nie wiem czemu sie tak wczesnie obudził :ico_noniewiem: Martynka tez sie przebudziła ale jeszcze zasneła i spała do siódmej.

Gosia tylko załozyciel tematu moze przyznac pomogła. W tym przypadku Kaska.
No własnie cos Kasia dawno sie nie odzywała :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

14 cze 2008, 09:14

Cześć dziewczyny!!!
Mały ucina sobie drzemkę, więc ja korzystam z chwili i zaglądnę co tam u Was.
Mi też TT nie działało.

mariola, dzięki za przepisy, zrobię na pewno tą z brokułów.

madziarka81, śliczne zdjęcia. Ja też chcę podawać Dawidowi na noc kaszkę i rozmawiałam o tym z lekarką, ona powiedziałam mi, że mam podać np. 50ml mleka modyfikowanego i 50ml kaszki i wtedy już cycusia nie, ale nie wiem jak to mam zrobić, bo jeśli kaszka jest mleczko-ryżowa to w niej jest już mleko i rozcieńcza się ją z wodą. To wtedy kaszkę rozcieńczyć wodą i mleko też....I czy tą kaszkę podać butelką czy łyżeczka, bo lekarka powiedziała ze ma byc płynna. Jestem zielona w tym temacie!!
Potrzebuję pomocy..... help!

Fintifluszka, śliczne zdjęcie Gabika, pocieszny widok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Goonia, przykro mi, że to jednak skaza, ale możesz dalej karmić piersią?? Jakie objawy miał Karol i na jakiej podstawie lekarz stwierdził, że to skaza?? Sorki za te pytania, ale Dawidkowi, ciągle wychodzą jakieś krostki i lekarka twierdzi, że to potówki ale ja mam wątpliwości.

Jola szybkiego powrotu do zdrowia!!!

Pinko jeśli dasz radę znaleźć ten przepis będę wdzięczna :ico_sorki: :ico_sorki:

To prawda Kasia się już dawno nie odzywała. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

14 cze 2008, 09:27

Ja też witam w weekend,
znów w nocu pobudka o trzeciej, nie chciałam mu dać jeść tak wcześnie to pomęczyliśmy się godzinę i wtedy zjdł i spał do 7.30 i dopiero teraz nie słyszę go więc usnął. Marcin dziś w domu więc pewnie nie da mi pisać za wiele co się dzieje ale może przeżyję. Jutro jedziemy na chrzest do mojej siostry i dziś mam trochę do zrobienia i placek jej zrbić, lecę więc bo już tu mi czyta co piszę.

Madziu no super Patryk wygląda w tych okularach :ico_brawa_01:
Tagar ekstra zdjęcie, no nie chciała żeby jej wtedy fotkę strzelić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 cze 2008, 09:32

czesc ale mialam wczoraj wieczor majeczka nie chciala usnac strasznie plakala w koncu wzielam ja przebralam w body i tak sobie usnela dopiero o 23 :ico_szoking: wczesniej ja kladlam w pizdzamce bo u nas w nocy chlodno a ona nie chce spac przykryta, wstala dopiero na mleko przed 6 i nie wyciagalam jej z lozeczka tylko obnizylam barierke i tak jej podalam przynajmniej mi sie nie rozbudzila

bo jeśli kaszka jest mleczko-ryżowa to w niej jest już mleko i rozcieńcza się ją z wodą. To wtedy kaszkę rozcieńczyć wodą i mleko też....I czy tą kaszkę podać butelką czy łyżeczka, bo lekarka powiedziała ze ma byc płynna. Jestem zielona w tym temacie!!
Potrzebuję pomocy..... help!
ja podaje majce kaszke mleczno ryzowa i na poczatku dawalam lyzeczke do mleka (tylko ze ja karmie modyfikowanym)ale majce nie posmakowala i mozesz tez dac wiecej wody i mniej wsypac kaszki wtedy tez bedzie plynna
i jak dobrze pamietam to tez sa kaszki tylko ryzowe

tagar slodkie to zdjecie w podpisie

pinko jak tam nowe mieszkanie ja sie przeprowadzam za tydzien moj piesek sie juz chyba przyzwyczail do przeprowadzek jak ja mamy 2 lata to juz bedzie 4 mieszkanie

mariola nie wyobrazam se bernadki w toples

jola zdrowiejcie szybko

a pisalyscie o przewracaniu w lozeczku majka na brzuszek nie ale obraca sie na wszystkie strony
i ostatnio zauwazylam ze jak cos chce np zeby ja wyciagnac na rece lub jakas zabawke to robi raczkami tak jakby papapa slodko to wyglada

dobra uciekam bo sie rozpisalam

[ Dodano: 2008-06-14, 09:34 ]
no i zapomnialam
Madziarka Patryk wyglada niezle w tych okularach

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

14 cze 2008, 10:37

Ja daje Hani kaszke na noc rozcienczona na mleku modyfikowanym. Wypija jakies 150-180ml. Kupilam specjalna butle AVENTU do tego ze smoczkiem trojprzeplywowym. Na ta ilosc wychodzi ok 3 lyzek kaszki, nie jest ani gesta ani za rzadka. Bananowa jest super - od razu zasmakowala, a ostatnio testuje brzoskwiniowa i tez jest super! Firma Neste.

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

14 cze 2008, 10:56

Witam i ja!!

Mialam troszke lektury :-))

Gosiu, przykra sprawa, ze to jednak skaza, teraz musisz uwazac!! :ico_olaboga:

Madzia, Tagar slodkie zdjecia.

Jola, kurujcie sie szybciutko!!! My z Pawelkiem tez troche przeziebieni, ale to nic powaznego!

Pinko, jak kotki??

Ja wczoraj poszlam zwazyc mojeg chudzielca i sporo go przybylo..... wazy teraz 7190 g! :-)

Dla mnie kaszki Nestle sa najlepsze, probowalismy juz rozne smaki, wszytskie mu smakuja, ale najbardziej to chyba jablkowa. Ja daje na zmiane raz ryzowa, raz mleczno-ryzowa, ok. 200 ml zjada, a na sniadanie kleik ryzowy albo kukurydziany. Podaje butelka, konsystencja taka polplynna, ale raczej staram sie robic geste, zeby sie najadl dobrze, zrobilam sobie sama wieksza dziure w smoczku i jest OK!!
Biore sie za obiadek...

Milego dzionka!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

14 cze 2008, 11:13

dzieki dziewczyny za odpowiedzi odnosnie kaszki :ico_sorki:
ja własnie tak zrobie, sciagne pokarm i zageszcze kaszka. zobaczymy czy bedzie jej smakowac :-)

Patryk własnie zasnał a Martynka sie obudziła, własnie ja karmie i zaraz biore sie za sprzatanie :-)

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

14 cze 2008, 11:28

Dzięki dziewczyny za pomoc!!!!

mz74, a jak podajesz mleczno-ryżową to rozcieńczasz tylko wodą czy wsypujesz do tej kaszki mleko??

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

14 cze 2008, 11:45

Misia, do mleczno-ryzowej tylko wode dodaje!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość