Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

13 cze 2008, 14:38

Witajcie kochaniutkie :517: :517: :517:

Ja od dwch dni nie mogę się dostać na forum :ico_zly: Ale w końcu się udało :ico_brawa_01:

Pati dziękuję bardzo, czas faktycznie szybko płynie a ja dzięki temu nabieram optymistycznego spojrzenia w przyszłość :): Nasze kochanie od wczoraj wyraźnie do nas puka z brzuszka :ico_brawa_01: czułam nawet ręką na brzuszku :ico_brawa_01:

Aniu naklejki o ktrych pisałaś są świetne, też się nad nimi zastanawiałam ale zdecydowałam się na gwiazdki fluorescencyjne i do tego tematycznie kinkiet na ścianę w kształcie księżyca :-) Zamowiłam już pościel na allegro i nie mogę się doczekać aż dostanę :ico_brawa_01: A pokoik już skończony, tylko uprzątnąć trzeba :ico_odkurzanie:

blumek ja też się zastanawiam jak rozwiązać sprawę "gdzie wstwić łużeczko". Mam straszny dylemat :566: chciałabym aby dziecko było przy mnie a z drugiej strony chciałabym aby od początku było w swoim pokoiku. Wiem że nasze łużko i łużeczko dziecka się tam, nie zmieści. Nie chcę też spać oddzielnie z mężem, nie wyobrażam sobie tego. I tak się zastanawiam nad takim rozwiązaniem aby dziecko spało u siebie i my u siebie :ico_noniewiem: pokoik jest tuż przy naszym pokoju ale już sama nie wiem :ico_puknij:

osita mam nadzieję że u Ciebie wszystko wpożądku. Dziwnie lekarze zareagowali, może skonsultuj się z innym lekarzem :ico_noniewiem: A moje bole są objawem rwy kulszowej. Boli mnie przy kości ogonowej i promieniuje na prawy pośladek tak że kuleję na prawą nogę. Ma podobno minąć po leżeniu, ale jek narazie nie mija, no może troszkę. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

13 cze 2008, 19:45

Motylku, ja też nie mogłam się dostać na forum, było jakieś ogłoszenie, że jest jakaś awaria, czy coś tam..

Ja sobie wymyśliłam, że przykleimy Kubusia Puchatka, bo to takie uniwersalne, w razie jakby się nam z Jasia zrobiła Alicja ;-) po za tym wypatrzyłam świetne firanki z postaciami z bajek.. Wiecie co.. tak szczerze to powiem Wam, że dziecku to pewnie byłoby wszystko jedno gdzie śpi, jak wygląda jego pokój itp. Bardziej to my spełniamy swoje mażenia.. A Dzidziuś maży tylko żeby mieć czystą pieluche, być najedzonym i mieć cieplutko.. przynajmniej na początku.. Rozmawiałam ostatnio z koleżanką i powiedziała mi że to samo odnosi się do ubranek, każdy rodzic ubiera maluszka wg, swojego gustu..

Z doniesień ząbkowych, to jest o niebo lepiej, dzisiaj założyła mi oststni opatrunek i nawet moge jeść ;-) :-) więc postęp jest ogromny

Motylku, a jak Twoje zdrówko?? lepiej już z tą rwą kulszową??

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

13 cze 2008, 20:25

Motylek22, - to chyba wszystkie miałyśmy problem z dostaniem się na forum. I wiesz Motylku, ja myslę, żeby oprócz łóżeczka zwykłego na początek mieć taką kołyskę na kółeczkach, którą mozna wszedzie przestawić. I wtedy dzidzia może mieć swój pokoik i spać z nami w sypialni w tej kołysce. Tylko że one takie drogie. Na szczęście mam mozliwośc kupienia takiej w Niemczech. Używana chodzi od 10- 20 euro.
#ania#, - dobre wieści z tym ząbkiem. Ja też rozmawiam z Groszkiem :ico_brawa_01: A jak się rusza to już gadam jak najeta :ico_oczko: Ale muszę się przyzanć że troszkę się niepokoiłam, bo był mniej ruchliwy od wczoraj. Praktycznie ciągle śpi. Ale po odrobinie słodyczy trochę się ożywił i własnie bryka. :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-06-13, 20:28 ]
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... :IT&ih=002


Takie coś, tylko ta akurat mało ciekawa jest.

Ale ta fajna:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... :IT&ih=012

albo ta:
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... :IT&ih=007

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

13 cze 2008, 20:39

Hej:)
Super Aniu ze z ząbkiem lepiej:)
My dzis pierwszy dzien malowania pokoiku:)Sufit juz jest. Jutro ściany, karnisz, listewki:)i bedzie gotowy:)Co do kołyski to mam szczęscie i po sisotrzencach mam własnie taka jak pokazuje Blumek (ta ostatnia). Na pewno Dzidzia bedzie na początki spała z nami w sypialni. Pózniej bedzie juz w swoim pokoiku:)

[ Dodano: 2008-06-13, 21:41 ]
Ale pokoik chce odremontować, bo jak sie urodzi, to wiecie wizyty rodziny, to gdzie ich wówczas przyjmę?W sypialni? To kapa, a tak pójdziemy do pokoiku dziecięcego i lux:)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

13 cze 2008, 22:21

Fajne te kołyski:):) chociaż ja mam za mały pokoik, żeby wstawić i kołyske i łóżeczko.. My za poważne remonty zabierzemy się gdzieś w lipcu, może w sierpniu, jak już się moja siostra wyprowadzi, no i będzie prawdziwe lato więc powinno być ciepło, to będzie szybciej schło..
Dobrej nocki kobietki, zmykam dzisiaj szybko, bo przez ten tydzień mało spałam, bo w nocy walka z zębem, rano dentysta, a po południu to ja nie umiem spać...

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

14 cze 2008, 09:32

Witam się z rana :516:

Ania napewno pokoik będzie uroczy, a z tego co czytałam to dla dziecka ma znaczenie czy na ścianie są jakieś obrazki, czy coś kolorowego bo się w nie wpatruje i łatwiej zasypia :ico_oczko:
Rwa kulszowa nadal daje mi popalić ale jest mały postęp bo mogę się już na plecach położyć i nie czuje bólu :ico_brawa_01: Tylko z chodzeniem niestety jest kiepsko, jak narazie nie ma szans żebym wychodziła bo po schodach nie zejdę :ico_puknij:

blumek kołyski śliczne ale nie mamy tyle miejsca żeby mieć i kołyskę i łużeczko. Jeśli na początku wstawimy łużeczko do nas to i tak będziemy musieli biurko przestawić do pokoju dziecka.
Ja też ostatnio rozmawiałam z naszym Skarbem, poprosiłam żeby kopnął i odpowiedział mi kopniaczkiem. Prosiłam też żeby nie uciskał mamusi w nerw kulszowy ale jak narazie chyba nie wie o czym mówię bo boli nadal. Może jak wytłumacze co to jest to zrozumie :ico_oczko:

Asiu chyba zrobię tak samo jak Ty z tym łużeczkiem. A wiecie może jak długo dziecko powinno spać blisko rodziców ??? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

14 cze 2008, 10:04

hello kobietki :064: nareszcie moge cos napisac bo wczoraj tez mialam problem z zalogowaniem sie.

Moje dzidzi jeszcze nie kopie g:( ale z nieciepliwoscia caly czas czekam...

asiula_o, ale fajnie ze juz pokoik urzadzacie - u nas dopiero sciany powstaly, ale mam nadzijeje ze do listopada pokoik bedzie gotowy, a jak nie w listopadzie to na wiosne :562:

wiecie co bedziemy robic za rok?? :ico_prasowanko: :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_odkurzanie: :ico_nerwusek: :ico_dziecko: i tulic to malenstwo :) a moze jeszcze :ico_ciezarowka: fajnie by bylo :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

14 cze 2008, 10:13

Moje dzidzi jeszcze nie kopie ale z nieciepliwoscia caly czas czekam...
Nie martw się kochana większość kobiet czuje ruchy dopiero ok 20 tc :-) Jeszcze się doczekasz, ale wiem jak to jest z tym czekaniem, chciałoby się już :-D

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

14 cze 2008, 11:18

a moze jeszcze :ico_ciezarowka: fajnie by bylo :-D
w moim przypadku - zdecydowanie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_oczko:
blumek, mysmy wlasnie przez pierwsze kilka tyg mieli taka "kolyske" pozyczona... super sprawa - lozeczko bylo w pokoiku malej, a ta kolyska u nas w sypialni. A ze jest tez nizsza, latwiej bylo do dzidzi z lozka sie dostac... jakies 5 -6 tyg Carmen spala w nocy w takim lozeczku, pozniej juz przeszla na caly czas "do siebie". Ja juz doszlam do siebie, wiec latwiej mi bylo wstawac, a i malutka juz sie bardziej "ustawila" na sen nocny i przesypiala jakies 6 godzin, czyli znosnie :-D
wczoraj bylam u gina, stwierdzil ,ze ciaza sie rozwija prawidlowo i z dzidzi wszystko ok :ico_sorki: moje problemy z brzuchem to musi byc uklad pokarmowy, pewnie jelita... w pon mam wizyte u lekarza rodzinnego, zeby sie tym zajal. dostalam lek w stylu nospy w miedzyczasie... Termin ustalono wg juz 3 usg na 12.12 :ico_oczko: A fasolek wyjdzie i tak kiedy mu sie spodoba :ico_haha_01: Przytylam niewiele, narazie mam 0.7 kg na plusie, za co dostalam delilkatny ochrzan, ze jestem "zbyt szczupla" :ico_noniewiem: Dobrze, ze nie wiedzieli, ze mialam pelny pecherz :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

14 cze 2008, 11:55

osita, ja przytyłam jak narazie 2 kg :ico_oczko: A teraz wkleję kilka fotek. Zdjecia z dzisiaj :-)
16 tygodni, 4 dni
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość