octavi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 gru 2007, 20:39

WAKACJE Z ROCZNIAKIEM...

14 cze 2008, 17:35

witam, mam pytanie, szukam ciekawego miejsca na letni odpoczynek z maluchem...
myślę o jeziorach, może góry tylko nie morze - jestem z Gdańska - myślę że parząca skwarem plaża z wrzącym piaskiem to nie jest szczęśliwe miejsce dla Malucha...
szukam spokojnego ustronnego miejsca ...
co polecacie? :ico_noniewiem:

marmata
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 10 gru 2007, 00:31

16 cze 2008, 22:51

Z takim maluszkiem to musisz znaleźć coś odpowiedniego - ale chcesz jechać na własną rękę czy może za pośrednictwem biura?

Awatar użytkownika
zuzaz89
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 178
Rejestracja: 06 lut 2008, 17:37

21 lip 2008, 21:25

octavi pisze:- jestem z Gdańska -

zazdroszczę Ci! Ślicznie jest w Gdańsku!

Gabi pisze:Ja we wrześniu wybieram się do Wisły

Właśnie 2 tygodnie temu byłam w Wiśle, pogoda nam dopisała, ja tam daleko nie mam bo jestem ze śląska i gdzieś tak ode mnie to 1,5h. Nawet mi się tam tym razem podobało, byłam tam ze szwagrem siostra i chrześniakiem (w sierpniu roczek). Była to wycieczka jednodniowa. Najpierw byliśmy na mieście tam porobiliśmy sobie zdjęcia, potem szwagier nas zabrał nad taki dosyć wielki wodospad, 5 minut od centrum, byliśmy w tym muzeum, potem pyszny obiadek, a na koniec poszliśmy na basen do Gołębiewskiego. Ja sobie popływałam, byłam w różnego rodzaju saunach i jacuzzi, natomiast moja siostra prawie cały czas siedziała z małym w brodziku, ale wszyscy jesteśmy zadowoleni z wycieczki!

octavi pisze:szukam ciekawego miejsca na letni odpoczynek z maluchem...

Szwagier właśnie miał wolne i chcieliśmy ten czas poświęcić małemu. Byliśmy po za Wisłą w ZOO w Chorzowie, było super a najlepszy był uśmiech i zdziwienie małego jak patrzał na te wszystkie zwierzątka:P

Natomiast ja w tym roku byłam tylko w Niemczech u mojej teściowej, nieźle wypoczęłam!
Ale lepsze wakacje były rok temu byliśmy na Mazurach w Mikołajkach takie małe miasteczko, ale nie nudziliśmy się tam, a z Mazur wyruszyliśmy do Gdańska Tam to dopiero jest CUDNIE!

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: WAKACJE Z ROCZNIAKIEM...

12 maja 2014, 21:50

Mam 10 miesięcznego synka i chciałabym jechać z nim na wakacje. Jak sądzicie gdzie warto się z nim wybrać? Morze odpada, wolałabym jakieś miasto w którym jest co zwiedzać.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: WAKACJE Z ROCZNIAKIEM...

12 maja 2014, 21:54

A skąd jesteś? Najlepiej byłoby gdybyś wybrała się do miasta które jest w miarę blisko Twojego miejsca zamieszkania (chyba że Twój maluch jest w stanie przespać podróż i nie będzie marudził). Ja bym wybrała Wrocław, Kraków, Gdańsk lub Warszawę. Do Warszawy sama chętnie bym się wybrała. Upatrzyłam już nawet sobie hotel na http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/warszawa/hotel-warszawa.htm niestety wyjazd w tym roku nie wypali, bo mąż i ja mamy urlop w innym terminie:/ A z dziećmi sama nie pojadę. Może za rok się uda;)

iska992
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 292
Rejestracja: 23 mar 2014, 07:58

Re: WAKACJE Z ROCZNIAKIEM...

24 cze 2014, 09:16

Mirka dlaczego morze odpada? Tutaj masz bardzo fajny pakiet wakacyjny http://www.aquariusspa.pl/pl/oferta-specjalna-hotelu-aquarius-spa/wakacje-w-kolobrzegu z atrakcjami dla dzieci. Na pewno dobrze byście się wszyscy bawili. W mieście nie ma za dużo atrakcji, nad morzem masz ładne widoki, świeże powietrze i jod, który na pewno dobrze wpłynie na Twojego synka:)

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: WAKACJE Z ROCZNIAKIEM...

11 sty 2021, 17:20

Jeśli kiedykolwiek, będziesz myślała o letnich, jak i zimowych wakacjach z dziećmi to polecam Włochy, https://www.narty-wlochy.pl/.

Zancia88
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 102
Rejestracja: 18 lip 2015, 12:09

Re: WAKACJE Z ROCZNIAKIEM...

17 lut 2021, 23:24

siostra była na Kaszubach. Szukali miejsca zdala od miejskiego zgiełku. Wynajęli noclegi w Pensjonacie Mięta i Woda. Opowiadała że to takie klimatyczne miejsce, wśród drzew i zieleni. W nie dalekiej odległości jeziorko gdzie można posiedzieć, nogi pomoczyć.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość