Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

26 lut 2008, 22:40

AP, a nio wstyd :ico_nienie: o takich fajnych dziewczynach zapomnieć :-D

Kari tego akurat nie mam. Chyba jakiś inny program macie :ico_noniewiem:
kari24 pisze:wykrzykiwał że wszyscy w tym kraju oszukują

znaczy, on też? :-D
czasem zdarzają się takie czubki, cóż zrobić. Ale z doświadczenia wiem, że w podbramkowych sytuacjach są OK. Chyba, że się mylę :ico_noniewiem: Ale będzie dobrze. Cycki do góry :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

27 lut 2008, 01:12

Hej kochane kwietnióweczki :-D

Nie wyrabiam na zakrętach ale nie dam rady już dłużej nie zaglądac na TT i nie poplotkowac sobie z Wami :ico_nienie: :ico_olaboga: Normalnie aż mnie skręcało jak musiałam się obyc bez dnia z kwietnióweczkami :ico_olaboga:
Vikulka spi, mąż zapatrzony i zasłuchany w TVN 24 więc ja wskoczyłam sobie do Was :-D

Dużo mam do nadrobienia, zatem ostrzegam że post będzię przydługi :ico_sorki:

Marzenko zacznę od Ciebie... Ślicznie dziękuję za scrapki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: są naprawdę przesliczne... W nowej fryzurce wyglądasz bardzo mlodziutko :ico_brawa_01: wogóle wyglądasz tak pogodnie i "świeżo", tylko pozazdrościć... I cieszę się, że masz szansę gdzieś sobie wyskoczyć, odpocząc od domu i dzieciaczków, bo zasługujesz na to jak mało kto... tylko skąd ten opis na gg??

Kolka nogi teraz wchodzą do d.... a co dopiero za kilka tygodni czy miesięcy :ico_oczko: :-D wspólczuję "tych" gości :ico_olaboga: czy oni nie mają jakichś innych zajęc jak nawiedzanie ciebie?? i zadam ci to samo pytanie co Marzence - co to za opis na gg?? :ico_olaboga: czyzby kłopoty z mężem?? jak tak, to pamiętaj kochane, że faceci nie dadzą się zresocjalizowac i uspołecznić i trza ich "olać"... głowa do góry...

Iw_rybka gratuluję sukcesów w nocniczkowaniu Andrzejka :ico_brawa_01: oraz postepów w udoskonalaniu sposobów przemieszczania się :ico_brawa_01: szkoda tylko kręgosłupa mamusi, ale cóż, taki już nasz los :ico_oczko: :-D zdjęcia przesliczne :ico_brawa_01: a o co chodzi dokładnie z tym drzewkiem i klikaniem na linka??

Caro zdjęcie nocniczkowe - bomba :ico_brawa_01: pomysły naszych dzieciaczków powalają na kolana, hihi :-D cieszę się, że macie szansę na zmianę mieszkania na większe i trzymam gorąco kciuki by się udało...

Hektorka superowo, że udało sie wam znaleźc opiekunkę dla Kamilka i w dodatku tak zaufaną :ico_brawa_01: pewnie teraz z lżejszym serduchem wrócisz do pracy... w kostiumie wyglądasz przeslicznie :ico_brawa_01: i jaka zgrabniutka babeczka z ciebie :ico_brawa_01:

Kari bardzo dobre podejście do egzaminu, jasne jak nie zdałaś tym razem to nastepnym na pewno się uda :-) a zdecydowaliście już które z Was leci na to wesele kuzynki do USA?? i czy nie potrzebujecie najpierw wizy?? zdjęcia ze spaceru pierwsza klasa :ico_brawa_01:

Katrin wam również gratuluję szansy na wymianę mieszkanka :ico_brawa_01: żal starych kątów ale pomyśl, ze będziesz miała wiecej przestrzeni i mogła od nowa meblowac mieszkanko i wszystko ustawiać :ico_haha_01: a jak tam mój zięć się miewa?? wielkie całuski dla niego od Vikulki :ico_buziaczki_big: i od kiedy chcesz dać Antosia do przedszkola, że już teraz go zapisałaś??

Agi nie martw sie, że Majutka mało je :ico_nienie: my byliśmy ostatnio na wizycie u dietetyk i ona powiedziała, ze niestety typowa dla dzieciaczków z alergią jest to, że są "niejadkami" i mało przybierają na wadze :ico_olaboga: moja Vikula waży zaledwie 8.980g :ico_olaboga: i ja już się pogodziłam z tym, że będzie chudzinką... zdjecia Majciwspaniałe, szczególnie te z rozpakowywaniem zakupów :ico_brawa_01: przesliczna i słodziutka z niej dziewczynka, a mama jak ją stroi :ico_brawa_01: życze słoneczka i wiosennej pogody...

Syla zdjęcia wszystkie są wspaniałe :ico_brawa_01: dziewczynki masz ślicznotki :ico_brawa_01: a z ciebie taka laseczka i jak mlodziutko wyglądasz :ico_brawa_01: gratulacje dla Martynki za postepy :ico_brawa_01:

AP oj nieładnie zapominać o kwietniówkach :ico_nienie: :ico_oczko: wpadaj do nas częsciej i pisz o swoich dzieciaczkach...

Marvinka super że synuś już zdrowy i skonczyły się codzienne wycieczki do lekarzy :ico_brawa_01: a co to za przedszkole (to na W) o któym piszesz??

Mróweczka witaj z powrotem w UK :-D pisz jak tam było w Polsce i wklejaj zdjęcia :ico_sorki:

Kamelek zdjęcia z urlopu w górach wspaniałe :ico_brawa_01: wyglądacie tak radośnie :ico_brawa_01: gratuluję równiez okazji zamiany mieszkania na większe :ico_brawa_01: a jak tam powrót do pracy??

[ Dodano: 2008-02-27, 00:17 ]
Mam nadzieję, ze o żadnej z Was nie zapomniałam :ico_olaboga: jesli tak, to prosże o wybaczenie ale po tak długiej nieobecności trudno jest wszystko spamietać :ico_sorki:

A dla kochanych miesięcznych solenizantów
WSZYSTKIEGO NAJ :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

zyczenia spóźnione, lecz naprawdę szczere

[ Dodano: 2008-02-27, 00:30 ]
A co u nas???

Vikulka coraz częsciej chodzi samodzielnie... na razie są to dwa, trzy kroczki a potem siad na pupie i reszta drogi na czworaka :-D wchodzi mi wszedzie i wszystko wynajdzie :ico_olaboga: ostatnio przewróciła na siebie deskę do prasowania i niestety ma teraz wielkiego guza na czole :ico_placzek: wchodzi, a raczej wdrapuje mi się na sofę, ale schodzi z niej nadal metodą "na główkę" więc musze ja mieć na oku... jednym słowem, broi to moje dziecko na całego :ico_olaboga: :-D
Niestety przeziębienie nie chce jej opuścić :ico_olaboga: jutro będa już dwa tygodnie jak ją męczy katar... Lekarze tutaj twierdzą, że ma czyste oskrzela więc nic jej innego podac nie mogą jak Paracetamol :ico_zly: Dobrze, że mam z Polski Nasivin Soft to jej czasami psikam...

Ja jestem jakaś ostatnio ciągle zmęczona i taka... hmmm... "zdołowana" :ico_olaboga: nie wiem, czy to wynik zycia w biegu od którego się odzwyczaiłam, czy może wiosenne przesilenie :ico_noniewiem: w kazdym razie czasem to mi się nawet z łóżka wstac nie chce, a ostatnio to zaliczam popołudniowe drzemki z Vikulką :ico_olaboga:
praca jak na razie ok, ale to pewnie dzięki temu że jestem tam tylko jeden dzień, ufff... więcej bym pewnie nie wytrzymała, bo coraz gorzej tam jest :ico_olaboga: czekam więc tylko az mama przejdzie na emeryturę i przyleci zając się Viki a ja wtedy zmieniam pracę...
I powiem Wam, ze cięzko mi tak przezyć ten jeden dzień bez Vikulki :ico_olaboga: Dzwonię do męża co trochę, hihi żeby chociaż posłuchać jak ona coś tam papla po swojemu... A mąz mi mówił, że jak jestem wpracy to Viki często idzie do kuchni i mówi "kuku" bo mysli bidulka, że ja jej się gdzies schowałam :ico_olaboga:

co do domu... kurka, śni mi się ciągle ten co nam sprzątneli sprzed nosa :ico_puknij: :-D i niestety wszystkie inne domy porównuję do niego, wiec chyba za szybko chałupy nie kupimy przy takim moim nastawieniu :ico_noniewiem: ale cóż ja na to poradże, że coś mi się pod sufitem poprzestawiało :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

27 lut 2008, 10:06

dziekuje za pochway i komplementy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: faktycznie jak mowi Kolka zmienilam conieco w swoim wygladzie i nie koniec na tym :-D
Kari egzaminem sie nie przejmuj...zdarza sie i najlepszym ...poprawke napewno zdasz :-) AP, :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: nie ladnie tak zapominac o nas :ico_nienie: kari24, juz zdecydowane kto jedzie na weselicho do USA? :-D kasi.k, ciesze sie ze skrapki sie podobają..:) a z dzieciaczkami wszystkie teraz mamy urwanie glowy wiec nie czuj sie osamotniona i czesciej zagladaj do nas :ico_nienie:
wiecej postow nie pamietam :ico_noniewiem:
a u nas... Kacper juz calkiem dobrze chodzi a nawet biegac probuje :-D ku mojej rozpaczy bo z moim chorym kregoslupem nie jest latwo za nim ganiac w pozycji schylonej...ale jeszcze z tydzien i bedzie biegal sam :-D wychodza mu nastepne zębole i wszystkich gryzie i sie wkurza bo nie moze zlapac tylnymi zebami hehe
Coraz fajniej tanczy...chcialam pokazac wam filmik ale z moim netem ... to bylby cud jakby wszedl na wrzute :ico_zly: moze po 16 jak mi transfer zwieksza sie uda...
Dzis idziemy w odwiedziny do kolezanki...kiedys pokazywalam zdjecie kacpra z jej synkiem Dawidem( o 1,5 miesiaca młodszym) Wczoraj na spacerku widzielismy sie i ... Kacpi wyglada na duzoooooo starszego :-D no ale jak ma nie wygladac skoro jest o 2 cm wyższy od Alana ktory ma -...2 lata :ico_noniewiem:
i 2 kg ciezszy :ico_olaboga: Myslalam ze podostaje od siostrzyczki ubranek dla Kacpra a tu okazuje sie ze bedzie chyba odwrotnie :ico_oczko:
Kupilam Kacpiemu w koncu posciel...nie moglam zdecydowac sie na jakas z allegro to kupilam w sklepie i jestem bardzo zadowolona ale chcialabym jeszcze smerfy wiec Koleczko wklej,prosze linka :ico_sorki: :ico_sorki: bo ja jak zwykle zapomnialam :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

27 lut 2008, 10:55

M0rD3CzKa pisze:a u nas... Kacper juz calkiem dobrze chodzi a nawet biegac probuje


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

M0rD3CzKa pisze:Kacpi wyglada na duzoooooo starszego no ale jak ma nie wygladac skoro jest o 2 cm wyższy od Alana ktory ma -...2 lata


:-D :-D :-D :-D :-D :-D

Agi super zdjęcie, a córcia jaka śliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Marvinka a bo ja już pomyślałam że to obowiązkowe :ico_wstydzioch: ,a le fakt z rówieśnikami dziecko inaczej się rozwija :-) , ja cały czas mam nadzieję, że będziemy mieć dzidziusia nieco wcześniej, no ale najważniejsze to zamienić mieszkanie, bo w tym to nie chce myśleć jak byśmy się pomieścili :ico_olaboga: , ostatnio sie śmiałam, bo zastanawiałam się czy nie sprzedać wózka, a mama mówi, no żeby się nie powtórzyło po niej jak sprzedała wózek po starszym bracie a po 2 tygodniach dowiedziała się że jest w ciąży :-D :-D :-D , no ale nie przynudzam!

Rybciu no to się zaczęło z chodzeniem :-) :-) , na pocieszenie powiem, że fakt te pierwsze chodzenie to cakly czas trzeba pilnować, ale teraz to Oskar naprawdę fajnie sam się zajmuje( oczywiście w granicach rozsądku :-) ), nie musze go tak bardzo pilnować-oczywiście jak na stołach nic nie ma i takie tam, ale teraz jest naprawdę fajnie, np. teraz ja sobie piszę a on chodzi sam i nawet na mnie nie patrzy :ico_noniewiem: , zajęty jest sam sobą :-D

Kolka życzę Ci kochana, abyś mogła spełnić swoje marzenia i kupić to co będziesz chciała :-) , a z tymi odwiedzinami to chyba powinnaś jednak jakoś zareagować, bo to nie jest normalne, czy oni nie mają własnego życia, wnuczka wnuczką, ale bez przesady :ico_zly:

Kari nie martw się, nie ty pierwsza nie ostatnia, trzymam kciuki za poprawkę, no i na to wesele mam nadzieję, ze to ty pojedziesz :ico_oczko:

AP nie ładnie nie ładnie :ico_nienie: :ico_nienie:

Kasi.k to musi być trudno myśleć ciagle o niuni, a tu trzeba pracować, a kiedy mama przechodzi na emeryturę?

kasi.k pisze:Vikulka coraz częsciej chodzi samodzielnie... na razie są to dwa, trzy kroczki a potem siad na pupie i reszta drogi na czworaka


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a mu dziś chyba bez spacerku bo znowu piżdżi jak cholera :ico_zly:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

27 lut 2008, 12:14

DZIEWCZYNY SORKI ALE POODPISUJE PÓŹNIEJ!!!!!!!!!!

Mordeczka widzialam jakies tabla z dziecmi i z nami-przeslalabys mi na meila...???

pozrawiam:*

Awatar użytkownika
AP
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 05 wrz 2007, 21:42

27 lut 2008, 12:33

Rany dziewczyny tyle piszecie, że się gubie :-D

[ Dodano: 2008-02-27, 11:41 ]
Muszę się dopiero wkręcić w te wasze dyskusje a póki co popytam was troche ;)

Co dajecie maluchom jeść i ile? Szymon zjada rano kaszke z Bobovity, o 11 cyc przed spaniem. Ok. 13 duży słoik deserku. Ok. 15 cyc przed spaniem, ok. 16.30 duży słoik obiadku a po 19 kaszke na dobranoc z Hippa. Między czasie jakieś chrupki kukurydziane, jabłko czy banan. Niestety chyba zbankrutuje przez te słoiki i chce je odstawić ;) Jak myślicie czy nasz maluchy moga jeść nasz zupy na wywarze mięsnym ze śmietaną? Przyznam, że Szymon próbował ogórkowej, pomidorowej a nawet grzybowej i grochowej i wszystko mu smakowało :ico_szoking: I nic mu nie było. Jadł też danonki, parówki, jajecznice i mój schabik w sosie ;)
Nie ma to żadnych reakcji więc chyba spokojnie może jeść?

No i czas skończyć z karmieniem ale jakoś odwagi nie mam ;) Starsza karmiłam 13 miesięcy. A teraz chyba wcześniej skończe bo te pobudki nocne mnie wykończą. W dodatku Szymon śpi z nami i sam nie zaśnie :ico_noniewiem:

No to się rozpisałam ;)

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

27 lut 2008, 13:54

AP, my już od jakiegoś czasu nie gotujemy Julce oddzielnie.... Je normalnie z nami, w tym zupki na wywarze (to można już dawna na pewno dzieciom, pod warunkiem, że nie są alergikami) no i zaprawiane śmietanką. Nawet widziałam jakiś deser "owsianka na kremówce" czy jakoś tak to się nazywa :ico_noniewiem: Więc jeśli Szymkowi nic nie jest to spokojnie możesz go już tak karmić :-) Pochwal się też nowymi zdjęciami Szymcia :-)

A tak w ogóle to cześć Wam :ico_haha_02:
Przepraszam, ale nie będę teraz zbyt rozmowna, bo znów mnie męczą te głupie zatoki. Umrę chyba. Rafał chciał zawieźć mnie na solarium, ale mam @ i guzik z tego... Dopiero wstałam z łóżka. Muszę męża wyszykować do pracy, bo on sam nie ma czasu :ico_placzek: no a potem trzeba jakoś funkcjonować, mimo wszystko :ico_placzek:
caro pisze:Kolka życzę Ci kochana, abyś mogła spełnić swoje marzenia i kupić to co będziesz chciała
Dziękuję Ci bardzo :ico_sorki: Kochana jesteś :-)
M0rD3CzKa, proszę linka http://www.allegro.pl/item319251407_maj ... eczka.html
Kacpi faktycznie jest duuuży, od Julki chyba o głowę wyższy, ale to super. Będę miała baaadzo silnego i męskiego zięcia :-D czekam na filmik. :-D Jak niedługi to wyślij mi mailem, może ja coś wskuram na wrzucie :ico_noniewiem:

Kasik
dzięki za miłe słowa :ico_sorki: Kłopotów mam masę, gdzie nie spojrzę tam kłopoty, ale staram się jakoś trzymać. Brawa dla Vikuni za osiągnięcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ide te kanapki robić dla R i cos ogarne dopóki Jula śpi.

Zajrzę potem. papa

Awatar użytkownika
AP
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 05 wrz 2007, 21:42

27 lut 2008, 14:15

Kolka dzięki wielkie! Odetchnełam z ulgą :-D Koniec ze słoikami :-D

A tu Szymcio w kąpieli

Obrazek

Obrazek


I stoje :)

Obrazek

Obrazek

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

27 lut 2008, 14:33

a tu martynka chodzi
[img].jpg[/img]
kurde nie wiem który link?

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

27 lut 2008, 14:39

AP, proszę bardzo :-) A zdjęcia cudowne. Pomijam już jakość, bo to nie podlega w ogóle ocenie wg naszych amatorskich, ale Szymcio jest suuuper :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość