Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

17 cze 2008, 10:44

witajcie


urmajo
ja tez ostatnio zasypiam z ranca ,budzik dzwoni ,a ja jesio chwilke i przysypiam ,a potem bydze sie i latam jak szalona , ajć juz niedługo sie wyśpie nie bedzie przymusu rannnego wstawania ,mela tez lubi dłuzej pospac jak cisza jest to mam nadzieje ,ze chociaz do tej 9 pośpimy bez zadnych przerywanych snów oby oby :-)

ja tez wczoraj buty przemoczyłam ,ze szok yyyyyy nie wiem czy wysłchły nie sprawdzałam

sensibel
gratuluje wyboru :ico_brawa_01: my właśnie tez mamy taki kokosowo coś tam juz nie pamietam ,mela spi na nim od początku i wogóle sie nie wypacza nie ugniata nic a nic , kiedys mój starszy syn miał z trawy morskiej o jej :ico_olaboga: jakie to nonono było niedosc ,że ciezki to jesio po miesiacu sie nierównosci robiły , no ale to było 14 lat temu wiec technika poszła do przodu teraz mamy lepsze materiały :ico_brawa_01:

jzuuuu ,ale sie drapie kurde wysypalo mnie po tych truskawkach,że szok wszedzie oprócz rąk i buzi wrrrrrr...............

u nas pogoda taka nie bardzo chłodniej ponad 20stopni ,ale nie pada tylko jakos pochmurno sie raz robi raz przejasnia sie , my musimy dzis wyjsc bo wczoraj nie wychodziliśmy ,mela potrzebuje samopas pobiegać :-D

:ico_olaboga: ajaj dopiero teraz zauwarzyłam ,ze zepsuł mi sie suwaczek po zmienianiu fotki,trza wymienic na inny model :-)

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

17 cze 2008, 12:13

hej dziewczyny

ja też mam ten kokosowo coś tam i jest ok

Krzyś jeszcze nie chodzi
i ostatnio pokazuje charakterek, diabełek mały

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

17 cze 2008, 15:18

jestem znowu :-D


ja zdązyłam dobiec do mamy miedzy jednym a drugim deszczem ,ajk wychodziłam to grzmiao i czarna chmura wisiała ,ale doleciałam sucha ,dzis to tak w kratke raz lunie ,a raz słonko,ale pogoda :ico_olaboga:

DOMI super ,że jesteś :ico_brawa_01:

mela
zasneła przed 15, juz mi posta wrąbało :ico_zly: co napisze i chcem wysłać jakaś emotke dalszą to mi kasuje wszystko ,tez tak macie?


gożdzikowaaaaaa :569: :569: :569: :569: haloooooo halooooooooo , na nasza klase wchodzisz ,a na TT nie ? od kilku dni -co to ma być jakiś foch czy co? :ico_nienie:

dziewczyny mimo tego uczulenia po truskawkach nie moge im sie normalnie oprzec i znowu bede je zajadać :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: , wczesniej jadłam i nie wysypało mnie ,a teraz tak -mojamama mówi ,ze napewno ktoś coś pryskał i przyniosło z wiatrem teraz tyle mszycy ,że ludzie musza se jakos radzić, trzeba wszystko dobrze myć ,ale i to czasem nie pomaga ajććć........... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

17 cze 2008, 16:05

witajcie.

Sensibel gratuluje dobrego zakupu. Mam nadzieję, że Zuzia będzie miała tylko miłe sny na nowym materacyku. Strasznie mi przykro, że mała znow chora. Niech wszystkie choróbska pójdą precz.........aaaaaaaaa kyszzzzzz.
Niestety moje buty nie wyschły i musialm iść do pracy w butach sportowych i na miejscu przebrać na jakieś bardzie odpowiednie.

No właśnie gozdzik gdzie Ty jesteś?

Becia no współczuję uczulenia na truskawki, ale to być może tylko reakcja własnie na srodki którymi te truskawki potraktowano.
A pogoda rzeczywiście do bani. Ja tam wolę jak pada to pada, a jak świeci słońce to świeci, a nie takie nie wiadomo co :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

17 cze 2008, 22:59

Jestem :-)
Byłam u dentysty, niestety teściowa przypomniała sobie, że musi iść do fryzjera na tą samą godzinę co ja miałam wizytę i musiałam zabrac Zuzię. Mała trochę szalała po gabinecie, ale jakoś dałyśmy radę :-)

Domi witaam, widzę ze nie tylko moje dziecie pokazuje pazurki. Zuzia ostatnio jak jest zła to biję albo drapie. Staram się nie zwracać na to uwagi, ostatecznie mówię, że ie wolno ale marne to daje efekty. Pozostaje nadzieja, że czasem przejdzie.

Idę spac kobietki, miłej nocki :-) :-)

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

18 cze 2008, 07:45

witajcie z rana.

U nas nocka w trójke, ale w miare spokojna.
Becia zazdroszczę Ci , że niedługo będziesz mogła sobie pospać. Ja niestety musze zaiwaniac do roboty :ico_placzek:

U nas rozpoczęcie wakacji będzie się wiązało z wiekszą pracą dla babci, bo będzie pilnowała przez dwa miesiące dwójkę dzieci, ale z całą pewnością da radę.

sensibel co do zachowania Zuzi to najważniejsze żebyś była konsekwentna w przestrzeganiu zasad, bo inaczej Zuzia wejdzie Ci na głowę. A z dośwaidczenia wiem, że takie zachowanie typu bicie i gryzienie przechodzi. Mój Miki jak miał tak ok 2 lata to tez za każdym razem jak mu czegoś zabroniłam to próbował bić. Zawsze łapałam go za rączkę i mówiłam spokojnie, że nie wolno i w końcu dotarło.

Dla wszystkich aromatyczna :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: i ide popracować.

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

18 cze 2008, 10:29

Hej :-)

Noc w miare, nad ranem tylko Zuzia obudziła się z kaszlem, potem stszeliła wielgachną kupę i po spaniu. Dalej zakatarzona, padła już o 10.00.

Urmajo, chetnie się napiję :ico_kawa:
Staram się być konsekwentna, czasem to trudne, szczególnie jak chora i ogólnie marudna i rozdrażniona.

Lecę trochę posprzątać w lazience póki mała śpi, bo nasze wspólne sprzątanie kończy się maczaniem rąk w ubikacji i ogólnym przebieraniem :-)

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

18 cze 2008, 11:07

sensibel, jeny jak ten czas leci dopieron nas informowalas zxe jestes w ciazy a tu zala chwila rodzisz jak ten czas leci
u nas wszystko ok dzis ide do kontroli do ortopedy pewno jest wszystko ok ale kazal przyjsc lekarz jak macius dobrze pojdzie to ide nie:):):):) moze sie jakos odezwe buziaki dla was dziewczynki

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

18 cze 2008, 12:22

Witajcie :-D U nas wszystko dobrzy wyjazd sie udał Julcia była bardzo grzeczna :-D
jak znajde troche wiecej czasu to wkleje wam zdjecia

[ Dodano: 2008-06-18, 12:50 ]
:ico_szoking: :ico_szoking: widze ze Wy nic nie wiecie że pojechalismy cała rodzinka na wieś musiało mojego posta wywalić :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: - teraz sie skapłam jak was poczytałam .
Wyjechalismy w czwartek wieczorkiem a wrócilismy we wtorek bardzo pózno
jak wczesniej pisałam Jula była bardzo grzeczna ładnie sie bawiła i była bardzo szczęśliwa bo od rana do nocy mogła być na polu :-D :-D
a oto obiecane zdjecia
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-06-18, 13:13 ]
Jula jeszcze spi to wkleje wam jeszcze co nieco :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
hihi ale zaszalałam

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

18 cze 2008, 15:36

witajta :ico_haha_01:

kozystam z chwili spokoju ,mloda wlaśnie zasneła.......
gozdzik nic nie wiedzielismy o wyjezdzie widocznie jak mówisz wcieło tego posta :ico_zly: kurcze no , a my sie tu zamartwiamy ,ześ nam zgineła, bardzo fajowskie zdjecia ahhh te koniki ,a jula jaka szczesliwa ,a gdzie ona tam do tej stodoły!! :ico_olaboga: nie w tym stroju :ico_smiechbig: fajnie to wygląda,czy mi sie wydaje ,czy znowu macie nowy wózio???? :ico_szoking:

sensibel nie jesteś sama moja tez uwielbia sie ciapciac w sedesie :ico_haha_01: ,bić nie bije chodz próbuje ,ale za to jak jej sie czegos nie da to gryzie :ico_zly:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości