Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

18 cze 2008, 16:37

hektorka :ico_placzek: :ico_placzek: strasznie...ta matka w moim wieku...straszna tragedia...ja bym sobie nieumiała darować... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

katrin to nie zapalenie ucha tylko jak mu w uszy zajrzal mial zaczerwienione...a odkad wyszlismy od lekarza Eryk zdorwy...zero tem :-D wiec na temp niepodaje tylko na to uszko ten antybiotyk...

dla urozmaicenia kurde wyskoczyła Erykowi na plechach wysypka :ico_olaboga: :ico_olaboga:
a kupka luzna...dzis juz 2 były...

Eryk dziekuje za zyczenia zdrowka :-)

caro fajny brzuch :ico_brawa_01: ..ale ja mam wiekszy hihi

czemu zrobilas nowe konto na nk??

a jeszcze ja chyba wariuje...babelki w brzuchu czuje...moze ja juz jestem w dalszej ciazy :-D

Eryczka mi szkoda bo tak mi sie niechce isc na dwor...fakt dzis wieje wiec i tak bym nieszla bo uszko...ale wogole mi sie niechce buuuuuuuuuu

kamelek1, Eryk mimo ze jestem z Nim 24 na dobetez ze mna łazi do kieblka...niewiem coby było jakbym pracowała :ico_noniewiem:

delicja, Eryk to czesto tak ma ze chodzi marudzi i sam niewie kto mu dooopke zasrał :ico_oczko:
a antybiotyk działa...Eryk wesoły ale zamulony bo mama niedobra zamulona :ico_noniewiem:

ale jestem doooooopaaaaaaaa...lewa jakas...

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

18 cze 2008, 21:33

Mróweczka, ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D Niech Dzidzia zdrowo rosnie, a Ty uwazaj na siebie!

Ja tylko na chwilke. Wybaczcie, ze nie odpisze kazdej z WAS, ale moj lobuz wlasnie usnal, a mieszkanie wyglada jak po przejsciu tornado :ico_wstydzioch: .
U nas nic ciekawego. Korzystamy z ladnej pogody. Z Mayuta zywe srebro, w miejscu nie usiedzi (no chyba, ze spi :-) ). Dziewczyna lubi sporty ekstremalne: jak hustac sie, to wysoko, jak zaliczyc zjezdzalnie, to te najwyzsza :ico_olaboga: Bardzo lubi towarzystwo innych dzieci, ale jesli moze wybiera te starsze. Nadal ma tylko 4 zeby, ale wydaje mi sie ze gorna lewa 2 bedzie kielkowac lada dzien. Zaczelam powoli wprowadzac krowie mleko. Niestety jak narazie Mayi organizm buntuje sie (gazy, luzne kupki, wysypka). Raz na jakis czas jest OK, ale co dzien po pol kubka to juz niestety za duzo. Wracamy zatem dalej do cyca :-D . Za to bez problemu zjada jogurty, serek zolty i bialy; kefirem tez nie pogardzi. Pozdrawiam Was goraca :-) , a :ico_ciezarowka: dodtkowo glaskam po brzuszkach.

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

18 cze 2008, 22:19

agi, fajnie,ze sie odezwalas bo sie stesknilam za Wami.My juz tez rozpoczelismy karmienie mlekiem krowim z butelki,ale jak Antosiowi smutno czy jest marudny to tylko cycus mamusi moze go uspokoic :))Mam nadzieje,ze tak nie bedzie do pierwszej klasy :ico_szoking: No i brawa dla Twojej ekstremalnej sportmenki :ico_haha_01:
Mróweczka, myslalam,ze jak dal antybiotyk to zapalenie ucha,a jak zapalenia nie ma to jeszcze lepiej.Najwazniejsze,zeby paskudztwo szybko przeszlo.No i ciekawa jestem jak tam z wiekiem Twojej fasolki skoro czujesz juz jakies laskotania :ico_szoking:

A my dzisiaj bylismy na truskawkach tzn wybralismy sie na takie pole gdzie samemu sie zbiera a potem placi za tyle ile sie nazbiera(dobrze ze waza tylko przed koszyczki a nie ludzi bo musialabym zaplacic duzo wiecej:)))Wyliczylam,ze akurat jak tam bede to Antos powinien spac w wozeczku grzecznie.Niestety tak nie bylo i male wiaderko z Antkiem zbieralam trzy godziny :ico_szoking: Moje dziecko siedzialo w krzaczkach jak maly skrzat i rwal truskawki prosto z krzaka i w CALOSCI ladowal do buzi.A obiadkiem z grudkami sie dlawi :ico_szoking: A potem postanowil pchac swoj wozek tak gdzies okolo 1 km przez zachwaszczona droge miedzy polami.Koszmar,bylam skonana.Chyba juz sama z Antkiem na truskawki nie pojde.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2008, 01:48 przez katrin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

18 cze 2008, 23:32

katrin hehe moja Olcia też uwielbia pchać wózek, a tak za nim pędzi, że czasem jej dogonić nie mogę :ico_haha_02:
rozbawiłaś mnie tą historią o zbieraniu truskawek.
A moja Olcia jeszcze nie próbowała truskaweczki :ico_placzek:

Agi witaj, niedawno zastanawiałam się co u Was. Wy już na etapie mleka, my jeszcze nie możemy :ico_placzek:

A moja Oleńka dostała dziś gorączki. Podejrzewam, że to jakaś reakcja po szczepionce,póki co podałam jej czopka i jej spadła, oby już się nie podwyższyła

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

18 cze 2008, 23:48

katrin pisze:Moje dziecko siedzialo w krzaczkach jak maly skrzat i rwal truskawki prosto z krzaka i w CALOSCI ladowal do buzi.A obiadkiem z grudkami sie dlawi :ico_szoking: A potem postanowil pchac swoj wozek tak gdzies okolo 1 km przez zahwaszczona droge miedzy polami.Koszmar,bylam skonana
no co Tyyyyy :-D Słodki jest :ico_brawa_01: :-D :-D Jak truskaweczka :-D A ja lubię takie akcje z dziećmi. Tzn słuchać lub czytać o nich :ico_oczko: Chociaż Jula też mi takie numery odwala, ale nie mam serca się na nią gniewać :-) A Ty Kasiu, powinnaś wiedzieć, że to, co niedozwolone najlepsze jest :ico_oczko: :-D :-D Założę się, że umytych i rozdrobnionych truskawek nie zjadłby aż tyle :-) Czyli jak chce to potrafi, tylko czasem motywacji brak :ico_oczko: Aż się uśmiecham jak sobie tę scenkę wyobrażam :ico_haha_01: Proponuję dać mu mambę, tzn pół tylko- zobaczysz jak Cie synuś zaskoczy
uuupssss, muszę zmykać, Jutro odpiszę.

A ciężarówki!-- ja i tak mam bez ciąży większy brzuch od Was:P :-D :ico_wstydzioch: :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

19 cze 2008, 01:16

A ciężarówki!-- ja i tak mam bez ciąży większy brzuch od Was:P
_________________

a ja i tak nie uwierze Ty zgrabniaro!!!
I w tym temacie wiem,ze najwiekszy brzuch mimo braku w nim dzidziusia mam ja, sumie zaden powod do dumy,ale jak sie juz licytujemy to mam prawo miec gdzies w koncu pierwsze miejsce.

I takie male pytanko,czy ktoras z Was widziala mojego posta,w ktorym zaparszalam Kasika z rodzinka do nas na nocleg tranzytowy?Bo ja taki post napisalam ,potem na 100 % go widzialam,ze sie wpisal,a teraz go nie ma. :ico_placzek: :ico_placzek: Kto go mogl ukrasc??? :ico_noniewiem:
delicja pisze:A moja Olcia jeszcze nie próbowała truskaweczki

nie martw sie ma cale zycie na probowanie truskaweczek,nadrobi to nawet jak w tym roku nie sprobuje.Moje siostry pierwszy raz jadly banana jak mialy 3 i 5 lat!!!Wprawdzie nie ze wzgledu na alergie ale na panujacy w Polsce kryzys i mysle,ze tez juz nadrobily stracony czas bez bananow:))

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

19 cze 2008, 07:21

hej laseczki
no widze , że licytacja trwa na brzuszki , kurde dziewczyny przecież my wszystkie jesteśmy laski co wy opowiadacie.
moja Lenka też nie jadła truskawek , bo ja mam schizę , że wtedy ja uczulił ten danonek truskawkowy i omijam wszystko co truskawkowe szerokim łukiem

Katrin , ale musiałaś miec jazde z Antosiem hihh widze , że pachanie wózeczka to ulubiona zabawa dzieci Lenka ma taki dla lalek ale jej jest jednak najfajnieszy :ico_brawa_01:

Mróweczka a może te lużne kopale i wysypka to reakcja na antybiotyk u Eryczka

dziewczyny wy dajecie taki zwykłe mleko z kartonu dzieciom?? :ico_szoking: i co juz mozna ?? kurde ja sie cykam , ale zwykle jogurty Lenka je i serki wiec może by tego mleka spróbować, ale ona w sumie duzo pije tego modyfikowanego dla dzieci po roku
hmmmm

Awatar użytkownika
agi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 195
Rejestracja: 19 kwie 2007, 22:01

19 cze 2008, 08:59

delicja,
delicja pisze:Wy już na etapie mleka

...na etapie mleka niestety nie. Musialam odstawic. Pewenie bede mogla je wprowadzic dopiero ok. 18 m-ca, podobnie jak Ty. Jogurty, kefir i serki to zupelnie inna bajka. Te produkty sa znacznie lepiej tolerowane. U nas podawanie jogurtow, zwlaszcza naturalnych, zaleca sie dzieciom od ok. 6 m-ca, a mleko krowie dopiero od 12 m-ca (wlasnie ze wzgledu na ew. alergie i nietolerancje). Nalezy oczywiscie obserwowac malucha. Ja Mayi pierwszy jogurcik podalam w wieku ok. 11 m-cy, czyli b. pozno (podobnie sereki) i od poczatku bylo OK :ico_sorki: Ciesze sie, bo szczegolnie naturalny jogurt i zolty ser sa b. bogate w wapn, a moja zboja ostatnio sporo smignela do gory i juz martwilam sie co bedzie z jej kosteczkami.
...aha, Mayusiak truskawek tez nie probowal, zobaczymy, ale pewnie dpoiero w przyszlym roku , wole nie szalec, bo glupiego banana musze dzielic na 2 dni zeby nie bylo sensacji
Katrin, wyobrazam sobie Was w tych truskawkach :-D Szkoda, ze nie bylo komu zrobic zdjecia :-D A pchac wozek, Kamelek ma racje, chyba wszystkie dzieci lubia i Maya tez dolacza do tej grupy; w sklepie uwielbia pchac te sklepowe, na zakupy, no i ktoregos dnia zrobila straszna awanture, bo dopchala wozek do kasy i trzeba bylo stanac, a ona chcila z nim dalej do przodu...jaki straszny byl placz :ico_olaboga: dobrze ze bylam z M, to wzial ja na rece i wyszedl ze sklepu
Kamelek, no ja wybralam zwykle, z kartonu pelne mleko, tyle tylko, ze organic, bo tutaj takie "nieorganic" to w ogole nie smakuje jak mleko..i jest w nim chyba cala tablica mendelejewa

[ Dodano: 2008-06-19, 09:03 ]
kamelek1 pisze:kurde dziewczyny przecież my wszystkie jesteśmy laski co wy opowiadacie.

no wlasnie :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

katrin, ja widze ten post, u mnie str. 49 na samej gorze

zmykam do lozka pa...pa, pa, milego dnia

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

19 cze 2008, 12:31

katrin tez widzialam ten post napewno...a Antonio po truskaweczkach z piaskiem biegunki niemial...ja zawsze za małolata jak sie najadłam truskawek z piachem z krzaka to ze 3 dni mnie goniło :ico_oczko: A widok mialas pewnie rozkoszny...ja tez chce na pole truskawek ale w PL...do 16 lipca juz raczej niebedzie :ico_noniewiem:

kamelek wysypka moze i po antybiotyku ale kooopka napewno nie bo kooopki juz mial wczeniej luzne...a kooopka dzis juz luzna niebyła i wysypki tez niema :ico_sorki: :ico_brawa_01:

caro na 1 usg byłas z Oskarkiem??bo ja chyba bym chciala Eryka zabrac zeby sobie luknoł dzidzie swoja... :ico_oczko:

agi no to super taka odwazna dziewczynka :ico_brawa_01: ...Eryk tez na hustawce wysoko i za starszymi dziecmi lata...a dzieczyny za Nim :-D

a do mleka...ja Erykowi niedaje krowiego z kartonu tylko modyfikowane takie w buteleczkach 500ml dla dzieci od roku do 3 lat...zwyke je w jogurtach itp

zobaczycie za pare miesiecy kto bedzie mial najwiekszy brzuch...a w styczniu to bede napewno JA :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

19 cze 2008, 12:32

agi pisze:katrin, ja widze ten post, u mnie str. 49 na samej gorze

nie dosc,ze juz stara to jeszcze slepa jestem :ico_haha_01: i niewinne TT oskarzam o kradzieze-przepraszam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Agi-I ja znowu pomieszalam z tym mlekiem, jak pisalas o krowim,ze probujesz dawac to i tak myslalam,o takim dla dzieci w proszku lub u nas sa tez w butelkach gotowe do konsumpcji z Hippa czy Milupy.Ja zdecydowalam sie podawac wlasnie takie mleko Junior (dla dziecickow od 10 miesiaca),nie pomyslalam ,ze mozna juz takie zwykle jak dla doroslych.Ale jak widze to mleko akurat bardzo smakuje Antosiowo,wiec na razie nie bede mu zmieniac.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość