Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 cze 2008, 22:11

emalia30, moim zdaniem twoje dziecko jest za male na takie zmienianie mleka modyfikowanego. Lekarz w PL wrecz zabronil mi zmieniac mleka na wlasna reke. Karmiłam Bebikiem HA i probowałam na zwykłe Bebiko przejsc i Luska to bardzo odchorowała. Ja na Twoim miejscu wziela bym potrzebny zapas do PL. Co innego gdyby Twoje dziecko miało ok. pol roczku, to juz mozna zmieniac. Jesli jednak zrobisz inaczej, to ja Lusce tutaj podaje Cow&Gate, a w PL podawałam Bebiko (zmieniłam na C&G jak Lusia miała 8 miesiecy)

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

18 cze 2008, 22:17

Jasnie Pani :), czyli uwazasz ze jesli podaje Cow&Gate to przy nim zostac tak??i w Polsce kupic jego odpowiednik Bebiko,czy targac puchy stad?
on ma koleczki,nie wiem,czy po tym mleku,bo znalazlam pare opini na ten temat,ze po Cow&Gate dzieci mialy wzdecia itd i co niektorzy polecali Aptamil,pytam,bo szkoda mi maluszka a chcialabym dla niego jak najlepiej

[ Dodano: 2008-06-18, 22:19 ]
Jasnie Pani :) pisze:Ja na Twoim miejscu wziela bym potrzebny zapas do PL.
-tak szybko przeczytalam,ze nie zauwazylam odp na moje powyzsze pyt,wiec twoim zdaniem targac puszki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 cze 2008, 22:25

emalia30, kolki u chłopców to dosyc popularna akcja. A jestes pewna, ze on ma kolki po modyfikowanym, a nie po piersi? Bo jak karmisz tak i tak, to bardziej prawdopodobne, ze cos zjesz nieodpowiedniego i po piersi ma kolke, bo po modyfikowanym mleku to raczej zadkosc, zeby dziecko dostalo kolki.

C&G tak jak i Bebiko to najprostsza postac mleka modyfikowanego. Dla dzieci bez problemow alergicznych i trawiennych. Jesli jestes pewna, ze to po modyfikowanym ma te kolki to moze ma problemy z trawieniem i powinnas na jakies bardziej specjalistyczne mleko zmienic (najlepiej skonsultuj sie z DOBRYM pediatra w PL). Z tym, ze te mleka dla potrzeb specjalnych to raczej w PL, a nie tu :( (chyba bebilon pepti jest na takie problemy, ale nie jestem pewna)

[ Dodano: 2008-06-18, 22:27 ]
A najlepiej to jak masz pokarm to olej modyfikowane i do 3 miecha karm tylko piersia, dopoki sie mu uklad trawienny nie wykształci odpowiednio, bo modyfikowane, to jednak jest przetworzone mleko krowie, wiec trudne do strawienia przez dziecko, zwlaszcza takie z problemami kolkowymi

[ Dodano: 2008-06-18, 22:56 ]
I jeszcze mi cos takiego przyszło do głowy.... Jestes pewna, ze prezy sie od kolek? A placze przy tym caly czas? Bo jak nie to moze ma wzmozone napiecie mięsniowe?

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

18 cze 2008, 23:00

[size=150]
KOCHANA LUSIU!!!!!

1000 OGROMNIASTYCH BUZIAKOW OD VINEE,CIOTKI ILONY I OD WUJASZKA
BABLU.NIECH CI SLONKO ZAWSZE SWIECI A NA TWOJEJ SLICZNEJ BUZIULCE
ZAWSZE GOSCI USMIECH OD UCHA DO UCHA.SAMYCH RADOSNYCH CHWIL
I WSPANIALEGO KOLOROWEGO DZIECINSTWA ZYCZYMY CI
W DNIU TWOICH 1-YCH I JAKZE WYJATKOWYCH URODZINEK.
MOC BUZIAKOW LUSIU OD NAS.
:ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
[/size]

[ Dodano: 2008-06-18, 23:09 ]
Jasnie Pani:) trzymam kciukolce za prace :-D :ico_haha_01: na pewno bedzie ok!!!!
Madziorka a za Ciebie za egzamin,zdasz na bank!!!
Dziewczyny jak ktos ma kontakt z nasza Lucy to zlozcie zyczenia i buziaki od nas wszystkich dla Oliverka z okazji roczku,szkoda,ze znikli nam z TT.!!!! :ico_noniewiem:
Na mnie nie krzyczcie,ale znow sie zaczynaja u nas przygotowania do przeprowadzki bo to juz prawie za miesiac,wiec na pewno wiecie ile z tym roboty,kurka wodna,ale ja juz jestem podekscytowana i adrenalina mi skoczyla jak to zawsze przed wyjazdem w nowe miejsce.
Madziorka co powiesz na spotkanie w Birmingham???Moze i Eve.81 tez by dala rade przyjechac i inne dziewczyny,koniecznie sie musimy spotkac???co Wy na to??
Ja jestem elastyczna,tylko Bablu moze w weekendy jedynie.W ten teraz pracuje,ale pozniej mozemy sie dogadac... :-D
Emalia30 ja jak pierwszy raz lecialam do Pl to bralam pare puszek Sma,bo to Vinee podeszlo od poczatku,a pozniej jak sie te puszki skonczyly to powoli zaczelam dawac jej Nan bez problemu bylo,tylko,ze ona zadnych kolek ani nic takiego nie miala,ogolnie wszystko jej pasowalo od poczatku.W kazdym badz razie mam nadzieje,ze znajdziesz jakies rozwiazanie i ze Twojego maluszka juz nie beda kolki meczyc!!!
Ela Buziaki z okazji imieninek!!!A jutro to ja wiem co masz???hihihi pewnie juz chlopcy Twoi szykuja jakas niespodzianke :-D :ico_brawa_01:
Dobra musze leciec,bo mnie mezulek wzywa do kuchni....
A no i buziaczki dla Marty naszej chorowitki bidulki,zeby szybko sie uporala z tym chorobskiem!!!

[ Dodano: 2008-06-18, 23:23 ]
A jeszcze ktos ma tu urodzinki i nic nie mowi :ico_zdrowko: :-D
Ale ja wyszpiegowalam ukradkiem!!!

[size=150] Eve81 Wszystkiego najlepszego w dniu Twoich urodzinek!!!!
Wszystkiego czego sobie tylko zyczysz,zdrowka,milosci i optymizmu!!!
Zycze Ci,zeby Twoje marzenia i plany sie spelnily,
aby z kazdym dniem bylo tylko z gorki.Mam nadzieje,ze tu w Uk wszystko
ulozy sie po Waszej mysli!!!!!!!
Buziaki wielkie!!!!!!
[/size] :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 cze 2008, 23:28

Dzis była tak "domóweczka" bo na własciwą impreze czekamy, az babcia Lusi z Chrzestnym dojedzie. Wiec dzis było tak (z symbolicznym ciachem "robiącym" za tort :ico_oczko: )

Najpierw mnie mama dziwnie ubrała ( a na cholere mi te skrzydła???)
Obrazek


potem mnie OGNIEM straszyła :ico_szoking: :ico_szoking:
Obrazek


Ale sobie z nim poradziłam paluchami (troche popłakałam jak tego dotknełam, na szczescie mama sie skapneła co sie kroi i najpierw za mnie dmuchneła :-D :-D )
Obrazek


Na szczescie dali jakiegos "pocieszacza". Za takie prezenty nawet za "Diabełka" sie dam przebrac :591: :621:
Obrazek

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 cze 2008, 00:00

emalia no nie zauwazylam ze twoj maluszek taki malenki hmm
ja specjalista nie jestem. sama karmilam tylko piersia do 5 miesiaca a potem tylko na noc dawalam flache
a ze akurat bylam w pl to karmilam polskim mlekiem bebiko. bo wydawalo mi sie fajne. kolorowe opakowanie hehe a nikogo nie pytalam
teraz juz bym bebiko mu nie dala
bebilon wydaje sie najlepszy
hmm nie wiem ale ja bym jednak sprobowala aptamil tutaj sobie bardzo chwala
jesli dziecku
a w pl bebilon
i jesli to te same mleka to po co targac z uk do pl?
a jak poprzestaniesz przy cow &gate to jesi bebiko jest jego odpowiednikiem to tez chyba mozesz go tam uzywac nie?

ale zasiegnij lepiej porady lekarza

ilonka no jasne ze na spotkanie jestem chetna ihi
tylko my w srode lecimy do pl na tydzien to moze jak wrocimy
adam tez ma weekendy wolne

ale jak ty jestes mobilna to mozesz wpadac i w tygodniu z vinee jak ci pasuje

eve sto lat !!!! :ico_tort:

jasnie brawa dla solenizantki hihi malej ksiezniczki hihi


a ja wlasnsie ugotowalam garnek zupy z soczewicy na jutro pychaaaa
i pieke placek z rabarbarem :ico_szoking:

jutro jade do kumpeli wiec dlatego po nocach siedze w kuchni
ale fajnie
mezulek drinki robi
na forach klikam i sie robi nie? hihi

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

19 cze 2008, 00:17

ilonakk9 pisze:A jeszcze ktos ma tu urodzinki i nic nie mowi

ale jestem gapa!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Kiedys Ewa wspominała, ze ma urodziny wtedy co Luska :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

10000 lat Kobitko!!! Czemu nic nie stawiasz??? :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:

Madziorka moj tytuł jasnie szpiega na Ilonke przezuc :-D :-D

madziorka hihi pisze:i jesli to te same mleka to po co targac z uk do pl?

własnie mi sie wydaje, ze to nie te same. składy im sie troche rózna.

madziorka hihi pisze:ale fajnie
mezulek drinki robi
na forach klikam i sie robi nie? hihi

no proste , ze sie robi :-D :-D
A u Was to driny z jakije okazji? Bo u nas to wiadomo :-D :-D Tez swietujecie roczek Luski? :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-06-19, 00:18 ]
A daniel mi powiedzial, ze luske jak do ślubu ubrałam :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

19 cze 2008, 01:09

jasnie ja nie taki szpieg i skladu mleka nie lookalam hihi ale skoro mowisz ze sie roznia.. ja tam mowie co slysze hehe

my bez okazji... 2-3 driny dla smaku hihi

oczywiscie jeden za luske
drugi za eve
a trzeci... :ico_noniewiem: zeby lelek dospal do rana hehe

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

19 cze 2008, 10:14

Madziorka moj tytuł jasnie szpiega na Ilonke przezuc

Madziorka nie chodzilo mi o mleko, tylko o to, ze Ilonka Ewe tak wyszpiegowała :ico_oczko:

Znowu syf.... leje... niedługo z Luska z nudów w domu padniemy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

19 cze 2008, 10:35

Jasnie Pani :), witaj
nie jestem pewna,czy to po moim,ale nie jem nic takiego wrecz chodze caly czas glodna ,a apetyt mam taki,ze konia z kopytami bym zjadla :-D
co do kolek to jest tak,ze np po karmieniu lezy sobie i nagle placz,prezy sie i slychac purkanie i pozniej juz ok i za jakis czas znowu
w ogole to zauwazylam,ze przy piersi jak go karmie potrafi sie denerwowac ,wygina sie,prezy nie wiem,czy dlatego,ze wolniej leci,a moze malo mam pokarmu,dlatego tez dokarmiam,bo wydaje mi sie,ze mam malo pokarmu

dziekuje wam za rady i odpowiedzi :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość