Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

18 cze 2008, 13:06

#ania#, piekne imiona. ja chciałam nazwać swojego synka Jan albo Antoni :-D ale imiona nie podobają się mojemu Męzowi...poza tym mieszkajac za granicą najlepiej nadać dziecku imie miedzynarodowe

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

18 cze 2008, 16:39

zirca, faktycznie w waszym wypadku najlepsze będzie międzynarodowe ;-) chociaż mi cały czas chodzi po głowie jedna myśl, żeby nie skrzywdzić dziecka na przyszłość, bo na co mu gehenna w szkole z przezwiskami, albo później w pracy w końcu to wizytówka na całe jego życie.

Zrobiłam sobie pyszną babeczke i będę ją wciągać, od kilku dni chodzi za mną coś słodkiego i to tak bardzo że przestaje myśleć o czym kolwiek innym ;-)

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

18 cze 2008, 18:16

#ania#, dlatego my wybraliśmy normalne imię, a nie jakieś udziwnione-Alexander Piotr. jedyna różnica między imieniem polskim, to różnica w pisowni. Drugie imię rzecz jasna po tatusiu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

18 cze 2008, 18:41

fajnie ze macie juz wybrane imiona... My ciagle myslimy. A imie miedzynarodowe to dobra sprawa nie tylko dla takich dzieci ktore z pochodzenia polacy ale mieszkaja za granica, takze dla tych ktore beda wychowywac sie w polsce - kilkakrotnie bylam za granica i zawsze byl problem z wypowiedzeniem mimo ze takie niby proste. Tez chcialabym nazwac sowje dzieci tak, zeby za garnica byl jakis odpowiednik.

A co do drugiego imienia tez nazwe chlopca imieniem tatka. :-) nie dosc ze piekne to jeszcze tak mi sie wwlasnie podoba - imie jak tata. Z dziewczynka bedzie wiekszy problem bo moje imie mi jakos nie lezy :ico_nienie:

A antkow dookola juz tyle ze u mnie wystarczy - ale tez bardzo mi sie podoba!!!

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

18 cze 2008, 22:22

Faktycznie, u nas też Antków i Kacprów się namnożyło.. Mi się imi bardzo podoba,ale Mały dostanie je po moim pradziadku, wielki wspaniały i mądry człowiek.. Praktycznie sam wychował 11 dzieci na porządnych ludzi, bo niesety prababcia zmarła bardzo młodo a i tak będziemy na niego wołać Jaś, bo w końcu będzie Jan Antoni, a nie odwrotnie. Dziadek P miał na imie Jan i zmarł jak się P urodził więc to imie też z sentymentu, chociaż mi osobiście bardzo się podoba, i nawet jak jeszcze nie myślalam o dzieciach to myślałam, że jeśli będe mieć syna to będzie właśnie Jan, po za tym mam sentyment do Janka z Czterech Pancernych i Psa :-D :-D :-D

[ Dodano: 2008-06-18, 22:27 ]
Jutro o 9 mam egzamin zawodowy część praktyczną, czytałam informatory i opracowania i jakoś nie widze w tym wielkiej filozofii, chociaż to akurat jest zupełnie bez sensu, bo i tak nikt nie stosuje przepisów w 100%, każdy ma swoje metody pracy, a podstawą do wszystkiego jest praktyka w zawodzie.. Ale co tam zdam, bo jakbym mogła inaczej.. A po egzaminie ostatnia imprezka, co prawda ja tylko soczek, ale co tam, rok temu koleżanka była w ciąży i ona przez cały rok wąchała a my imprezowałyśmy teraz role się odwróciły :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

19 cze 2008, 06:49

Witajcie raniutko :):

Ja dziś się obudziłam o 6 rano i już nie mogłam spać. Jakieś wrony skrzeczały za oknem i wył jakiś kot a teraz jeszcze zaczęli prace na budowie obok :ico_olaboga: Ale czuje że nasze kochanie też nie śpi bo fika w brzuszku :-) Ale ja kocham tego Szkrabka :579:
Mam dziś drugą serię masaży, mam nadzieję że wytrzymam bo miejsca które były masowane mam obolałe po ostatnim razie, na stopie mam nawet małego siniaczka :ico_oczko:

Ania ale z Ciebie zdolna babka i taka pewna siebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja nigdy w siebie nie wierzyłam, zawsze myślałam że wszystko obleję i że nic mi się nie uda. Dlatego nie poszłam do szkoły plastycznej bo uważałam że i tak się nie dostanę, a tak naprawdę miałabym szanse. Ale nie żałuje bo może moje życie wyglądałoby teraz inaczej, a jest satysfakcjonujące i wspaniałe :-)

Moja koleżanka z pracy ma synka Kacperka:) jest uroczy!!! A Jasia też znam :ico_oczko: synek mojej znajomej, bardzo mądry i grzeczny chłopiec, wiecznie uśmiechnięty.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

19 cze 2008, 10:56

Dzieńdoberek seruszka :-D
Motylek22, - u nas też kot się darły w nocy, aż moja kota zareagowała. Swoją drogą sama pewnie będzie miała rujkę, lada dzień. Świetnie, że się lepiej czujesz. Takie masaże to super rzecz, jak widać. Trzymam kciuki. I wiesz, ja też jestem szczęśliwa i zadowolona ze swojego życia :)
#ania#, - zdasz zdasz, a może nawet już zdałaś bo dochodzi 11. Napisz zaraz co i jak.
Imionka macie super. My narazie wybraliśmy Maja a dla chłopca jeszcze nie mamy wspólnego imienie. Nadajemy tylko po jednym bo potem jest problem. A my jeszcze mamy bardzo długie nazwisko, więc imię jedno i krótkie. No zobaczymy.
Ja powoli kończę porządki w pracowni, wywaliłam tony papierów i jest tam teraz duuuużo miejsca. Supcio. Teraz szukam nowej sypialni z mniejszym łóżkiem, bo teraz mamy 2mX2m. Pół pokoju zajmuje.
A, i wybrałam wózek:

http://cgi.ebay.de/Mutsy-Urban-Rider-St ... 18Q2el1247

Coś takiego, ale może uda mie się używany kupic :) I nie koniecznie czerwony.
Buziaki

[ Dodano: 2008-06-19, 11:02 ]
I najważniejsze :ico_brawa_01: a zapomniałam. Zaczynam dziś 21 tydzień ciąży. Tylko brzunio mam maleńki. Chyba mniejszszy niż Zirca i Motylek. ALe ja mam więcej sadełka więc może to dlatego. I przd ciążo byłam bardzo aktywna sportowo- brzuszki i te sprawy, więc może mięśnie tak trzymają, Tyję ksiązkowo. 1kg na miesiąc.

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

19 cze 2008, 11:03

Hej dziewczyny:)
Nasze Maleństwo jeśli jednak zmieni się w chłopca to tez będzie Jasiu:)Mam sentyment do Papieza i tak postanowilismy na jego cześć:)I tez uwielbiam stare polskie imiona dlatego dziewczynka Helenka:)
Aniu trzymamy mocno kciuki:)
Motylku zycze tym razem mniej bolących masazy:)
Ale fajnie, Maleństwo coraz częściej daje o sobie znac, prawie kazdego dnia czuje trzepotanie skrzydełek:)

[ Dodano: 2008-06-19, 12:04 ]
Kurcze ale wy dziewczyny obcykane juz w tych wózkach...ja narazie nic na ten temat nie wiem...ale jeszcze czas:)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

19 cze 2008, 11:05

blumek, fajny tez wozeczek, i kolor tez fajny, ale cena ... :ico_olaboga: nie dla mnie

#ania#, teraz nic nie napisze czy zdala czy nie - bo zdala i pije ten soczek ze znajomymi :-)

Motylek22, fajnie ze masz te masaze - one na kregoslup?? jak tak to normalnie sie na brzuszku kaldziesz?? wiem ze nie mozna zazdroscic ale fajnie ze ty juz czujesz ruchy... ja od 3 dni mam wrazenie ze cos mi sie przelewa w brzuszku i jak przyloze reke to czuje to, ale nie wiem czy to moje dzidzi daje jakies znaki czy kiszki marsza graja....

[ Dodano: 2008-06-19, 11:07 ]
asiula_o, ja tez jeszcze nie bardzo sie orientuje w wozkach, lozeczkach itd (prawie w ogole). Ale jak zaczniemy szukac tak nie skonczymy az nie znajdziemy :)

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

19 cze 2008, 11:22

betka, - ten jeden faktycznie drogi ale użuwany można kiupić za około 1000- 1500 pln, a wczoraj w Nieczech taki piekny buraczkowy poszedł za troszkę ponad 300 euro w pełnym wypasie. Ale podałam tylko model bo ta cena akurat kosmiczna. :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość