Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 cze 2008, 22:10

nie martw sie kochana, po Tobie nic nie widac bynajmniej ja nie zauwazylam nic na zdjeciach, u mnie wszystko idzie w brzuszek u Ciebie zapewne tez
oj widac widac nogi mi tak spuchly i raczki i nonono :ico_noniewiem: no ale pocieszam sie ze nigdy nie mialam problemu ze zgubieniem wagi :ico_sorki: jak sie troszke zapedzilam wiec mam nadzieje ze teraz tez tak bedzie :ico_sorki: ja wiedzialam ze szybko i duzo przytyje bo ja mam b.kiepska przemiane materii i naprawde musze sie pilnowac z tym co jem...a wiadomo w cizy nie moge zyc o jablku dziennie i 5 kawach ...wiec trudno musze zaakceptowac los...chociaz czasem mi z tym zle :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 cze 2008, 22:17

mmarta81, oj Niunia, ja na poczatku schudlam prawie 3 kg wiec jak na razie waga sie wyrownala, ale przez miesiac od ostatniej wizyty przytylam az 3 kg mysle ze pewnie ponad 10 przytyje, ale to nic mam nadzieje, ze schudne, maly jest najwazniejszy. kochana zobaczysz, ze zgubisz te kg tak szybko ze sie nawet nie obejrzysz :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 cze 2008, 22:35

kochana zobaczysz, ze zgubisz te kg tak szybko ze sie nawet nie obejrzysz
mam taka nadzieje :ico_sorki: maz juz mi obiecal ze z mala wieczorkiem posiedzi i bede mogla pobiegac bo bardzo to lubie i bardzo mi tego brakuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 cze 2008, 22:41

mam taka nadzieje :ico_sorki: maz juz mi obiecal ze z mala wieczorkiem posiedzi i bede mogla pobiegac bo bardzo to lubie i bardzo mi tego brakuje :ico_noniewiem:
no to super :ico_brawa_01: dla meza :-)

Jutro przychodzi do mnie polozna i sobie z nia pogadam, a teraz ide juz spacku bo oczy mi sie zamykaja, dzis wstalam o 6 rano musialam sie wyszykowac do lekarza.

Zycze kolorowych snow i do jutra Obrazek

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 cze 2008, 22:44

Zycze kolorowych snow i do jutra
wzajenie :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

19 cze 2008, 10:57

Witam sie :-)

dzis wstalam z bolem glowy :ico_placzek: taka pogoda, ale jak na razie nie przechodzi, a ja juz zdazylam Obrazek Obrazek Obrazek a teraz weszlam na chwilke na TT bo zaraz przyjdzie do mnie polozna wiec czekam na wizyte :-D pospisywalam sobie co mam sie zapytac, wyjelam ciuszki w ktorych planuje ubrac synka po wyjsciu ze szpitala i chce sie spytac czy to wystarczy czy bedzie mu w tym za zimno

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 cze 2008, 11:05

wyjelam ciuszki w ktorych planuje ubrac synka po wyjsciu ze szpitala i chce sie spytac czy to wystarczy czy bedzie mu w tym za zimno
Pati na napiz potem co ci ona powiedzila co ma byc w tej torbie do szpitala i w co malego ubierasz bo u mnie polozna takiego czegos nie mowi.... :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

19 cze 2008, 13:20

no juz jestem, ale swietna mam polozna, jejku jaka jestem zadowolona z tego wyboru, oczywiscie to Polka ktora pracuje w tym szpitalu co bede rodzila :ico_brawa_01:

Troche jakos mi tak lzej na sercu i z tym porodem juz tam mi jasniej i w ogole, mowila, zeby nastawic sie od razu na straszny bol, bo nie ma sensu rozmyslac jak u mnie bedzie a moze nie bedzie tak zle i mowila, zeby tak o tym nie myslec, ze bedzie dobrze.A z nacieciem krocza to nie zawsze nacinaja, ale mowila ze tego sie nie czuje i potem jak sie zszywa to daja znieczulenie, a jak sama pekniesz to nawet lepiej mowila.

Hmm torba do szpitala niie wiem jak u was u nas dla dziecka sie nie bierze rzeczy bo wszystko tam jest tylko bierze sie ciuszki na wyjscie ze szpitala, a dla siebie to mowila przybory toaletowe dla siebie, majtki normalne bo te takie po porodzie u nich sa w szpitalu sie dostaje, szlafrok mozna miec ale mowila ze to juz ode mnie zalezy i najlepiej jakis stary tiszert do porodu bo nie oplaca sie kupowac nowych a po porodzie to juz mowila ze najlepiej w dresach albo süpodenkach luznych w Niemczech tak chodza babki, do karmienia staniki mowila ze sa bardzo dobre i bardzo praktyczne.
To chyba tyle z tego :-)

A co do ubioru malucha to jej pokazalam w co ja bym ubrala i mowila ze nie trzeba wiecej , a planuje ubrac syncia w taki komplecik dziany jet do tego sweterek i spiochy i czapeczka noi pod to jeszcze body na dlugi rekaw i tak myslalam kaftanik rozpinany, a na ona mowila, ze jak bedzie cieplo to juz bez tego kaftanika bo to starczy ale wziasc na wszelki wypadek i nwet jedna czapeczka starczy i albow kocyk owinac albow rozek zadnych kombinezonow mowila.

W ogole byam w szoku jak sie spytalam o kapiel dziecka czy codziennie pwonno sie kapac a ona na to ze nie gora dwa razy w tygodniu i najleopiej albo w samej wodzie albo w takim olejku migdalowym dolewa sie do kapieli. W Polsce to kapia codziennie dziecko a wedlug niej to jest niepotrzebne bo nie potrzebnie sie skora wysusza, codziennie mozna podmywac ale nie kapac.

A co mnie zdziwlio to to ze po zadna kolderka dziecka nie klasc, mozna koc ale najleoiej o mozna stosowac pozniej tak od roku bylam w szoku :ico_szoking: no nic koldra sie nie zmarnuje polezy sobie

Jak bedziesz Mmarta o cos chciala spytac to pytaj jak wiedziala to powiem.

A i gadalam z nia o seksie i juz sie nie boje i dzis wykorzystam meza a mowila, ze na krotko przed terminem to dawac na maksa i poleca masaz stop bo tam jest jakis punkt ktory pobudza macice i pomaga wywolac wtedy porod juz sie z nia umowilam na taki masazyk :-D mowila, ze dla kilku pacjentek zrobila i na drugi dzien byly juz na porodowce :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

19 cze 2008, 14:24

A co mnie zdziwlio to to ze po zadna kolderka dziecka nie klasc, mozna koc ale najleoiej o mozna stosowac pozniej tak od roku bylam w szoku no nic koldra sie nie zmarnuje polezy sobie
:ico_szoking:
no to czym ??? a mozna w takim spiworku klasc bo ja w takim czyms chcialam-oczywiscie kolderke tez mam :ico_sorki:
A i gadalam z nia o seksie i juz sie nie boje i dzis wykorzystam meza a mowila, ze na krotko przed terminem to dawac na maksa i
no tak ale ja jeszcze chyba musze z tym z 8 tyg poczekac bo bedzie za wczesnie i co :ico_noniewiem:
ale swietna mam polozna, jejku jaka jestem zadowolona z tego wyboru, oczywiscie to Polka ktora pracuje w tym szpitalu co bede rodzila
:ico_sorki: :ico_sorki: ale Ci sie udalo pati zazdroszcze naprawde :ico_sorki:
wiecie co a teraz to sie chcialam zapytac o te koszule do porodu-znaczy sie chcialam sie zaoytac czy moze b yc pizamka :ico_haha_01: :-D ale mi sie przypomnialo jak sie dzicko rodzi i juz wiem ze koszula musi byc :ico_puknij:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

19 cze 2008, 16:03

no to czym ??? a mozna w takim spiworku klasc bo ja w takim czyms chcialam-oczywiscie kolderke tez mam
Ja mam tylko spiworek,bo polozna mi powiedziala zeby do roku bron Bozy niczym dziecka nie przykrywac,bo nawet nie bede wiedziala kiedy sie udusi :ico_szoking:A kiedy chcecie kupowac lozeczko i wozek?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość