Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

19 cze 2008, 20:21

hej
młody już śpi :-D
mój S. w pracy bo coś kombinuje ze swoim autem (znowu)

jedziemy do małej miejscowości koło Mielna nazywa się Chłopy, juz nie mogę sie doczekać od paru lat nigdzie nie byliśmy

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

19 cze 2008, 20:34

fajnie :-D :-D :-D
Moja Jula jeszcz psoci

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

19 cze 2008, 22:27

__DOMI__, byliśmy w Mielnie, i w łazach koło mielna, wiem gdzie są Chłopy. Okolica jest super więc gorąco polecam :-)

Zuzka miała jakiś napad, dopiero przed 22 padła.

A mnie mój M. tak wk...rzył, że aż mnie dtrzęsie. Mam mu czasem ochotę coś rozbić na głowie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: podnosi mi czasem tak cisnienie... wkońcu poród mi się przyspieszy :ico_zly:

Miłej nocy Wam życzę, idę się uspokoić w jakieś ustronie :-)

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

20 cze 2008, 08:03

Witajcie z rana.

Nocka średnia. Najpierw Majeczka zasnęła bez żadnych kłopotów, ale obudziła się ok północy i bardzo płakała. Najprawdopodobniej zęby znów daja o sobie znać. Dałam jej nurofen i po jakimś czasie przestała płakac i zasnęła. Niestety ja tez zasnęłam razem z nią i w rezultacie spała z nami do 5 rano,a potem przeniosłam ja do łóżeczka, bo byłam cała obolała i chciałam chociaż tę godzinkę pospac w normalnych warunkach.

gozdzik nie zazdroszczę uziemienia . Dobrze, że Juleczka chodzi, to chociaz na malutki spacerek możecie pójść.

_DOMI_ życze udanego wypadu nad morze. Mam nadzieje, że pogoda dopisze, bo na razie daje wiele do życzenia. Ja bardzo sie cieszę, że mieszkam nad morzem, bo nie wyobrazam sobie np mieszkania w Warszawie. :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

sensibel nie warto sie tak denerwować. Musisz myśleć o dzidzi ( no Twój mąż tez powinien)

No dobra jak zawsze dla wszystkich chętnych :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: i do roboty.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

20 cze 2008, 10:37

Witajcie u nas nocka spokojna Jula teraz sobie spi a ja zmykam cos porobic w domu
sensibel, kochana ty sie oszczedzaj pamietaj o synusiu

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

20 cze 2008, 11:10

Cześć.

Noc niezła, po wieczornej histerii pobudka o 7.30.

Urmajo biedna Majeczka, może faktycznie to ząbki.

Już się nie denerwuję, zresztą wczoraj M. bardzo ładnie mnie przeprosił więc zły humor prysł :-D

A u nas oberwanie chmury :ico_szoking: Jeszcze godzinę temu siedziałyśmy w piasku na słoneczku a teraz leje. Co za pogoda.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

20 cze 2008, 12:02

no to super ze mezus poszedł po rozum do głowy i adnie Cie przeprosił :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U nas narazie cieplutko a Jula dalej sobie spi

[ Dodano: 2008-06-21, 11:05 ]
a co tu taka cisza od wczoraj :ico_noniewiem:
urmajo, miałam sie ciebie pytać Majeczce przeszła skaza czy dalej ja meczy bo niestety moja Juleczka ma :ico_placzek: i tak sie zastanawiam kiedy jej to dziadostwo przejdzie biedactwo ma takie okrojone mennu

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

21 cze 2008, 17:23

Hejka :-)

OOOOooooo... widzę, że panie odpoczywają :-)
Moja córcia i meżuś duszą komara a ja myślałam, ze się tu naczytam a tu pusto :ico_placzek: :ico_placzek:

gozdzik, ponoć skaza może przejść z dnia na dzień, może za parę tygodni spróbujcie.

No cóż, idę sama się położę skoro Was nie ma.
Miłego weekendu Wam życzę :-) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

21 cze 2008, 20:48

witajcie.

Na forum jak widać weekend.

U nas po staremu. Nocka w miarę , tym razem zęby nie dokuczały :-D

Gozdzik niestety ja podobnie jak Ty czekam z utęsknieniem na to , żeby Majeczce przeszło uczulenie. Jak na razie nie widzę światełka w tunelu. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

22 cze 2008, 08:13

urmajo, u mnie jest to samo :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości