Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

22 cze 2008, 14:34

geheimnis, pwoeim Ci ze ja tez zostawilam sobie na pamiatke az 4 tersty :ico_szoking: nie moglam uwierzyc ze wkoncu TO sie stalo.Pierwszy wyrzucilam bo zrobilam prawdopodobnie za wczesnie.Potem nastepny i druga krecha juz byla -fakt ze slabiutka ale byla.Potem kazdy nastepny byl juz bardziej widoczny.No i takim sposobem nazbieralam 4 testy.

Co do piersi -u mnie to byl pierwszy objaw...straszny bol piersi nie moglam ich dotknac :ico_olaboga: potem bol brzucha...

A brzuszkiem to sie jeszcze zdarzysz nacieszyc.Ja tez spogladalam ciagle na brzuch :ico_puknij:
A teraz mam go czasem dosyc.Jest juz monstrualnie duzy :ico_olaboga: Ciezko cokolwiek zrobic.

Pozdrawiam lutowe :ico_ciezarowka:

Jejku jak ten czas leci...przeciez tak niedawno robilam te tesciki. :ico_olaboga

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

22 cze 2008, 15:12

geheimnis, no to widze ze ten sam rocznik jestesmy hih :-D
nie jesteśmy tym samym rocznikiem,ja jestem z '84,tylko urodziny mam dopiero pod koniec listopada.w tym roku stuknie mi już 24.
Jagna30 pisze:geheimnis, pwoeim Ci ze ja tez zostawilam sobie na pamiatke az 4 tersty :ico_szoking: nie moglam uwierzyc ze wkoncu TO sie stalo.Pierwszy wyrzucilam bo zrobilam prawdopodobnie za wczesnie.Potem nastepny i druga krecha juz byla -fakt ze slabiutka ale byla.Potem kazdy nastepny byl juz bardziej widoczny.
już w sobotę zrobiłam teścik,bo mój mąż nie mógł sie doczekać.już koleżanką w pracy opowiedział że będzie tatą.faktycznie kreseczki wyszły już wyraźniejsze.wczoraj powiadomiłam również moich rodziców o ciąży.na razie jednak wszyscy zachowują sie jakby nic się nie wydarzyło.nikt nie może w to uwierzyć.moja mama w kółko powtarzała tylko "ale numer" lub "ale jaja". i to wszystko.ale bardzo się ucieszyli :)

misk@
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 182
Rejestracja: 31 maja 2008, 13:49

22 cze 2008, 19:05

geheimnis pisze:już w sobotę zrobiłam teścik,bo mój mąż nie mógł sie doczekać.już koleżanką w pracy opowiedział że będzie tatą.faktycznie kreseczki wyszły już wyraźniejsze.wczoraj powiadomiłam również moich rodziców o ciąży.na razie jednak wszyscy zachowują sie jakby nic się nie wydarzyło.nikt nie może w to uwierzyć.moja mama w kółko powtarzała tylko "ale numer" lub "ale jaja". i to wszystko.ale bardzo się ucieszyli :)

fajnie ze wszyscy sie ucieszyli.Mam wizyte na poniedzialek ale musze przelozyc bo mam na pozna godzine i nie mam pozniej czym wrocic do domu.

Jagna30,u mnie bylo podobnie,po tych dwoch pierwszych testach zrobilam jeszcze dwa na ktorych zobaczylam juz dwie grube krechy,dopiero do mnie doszlo ze sie udalo i jestem w ciazy. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Anibe21
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2008, 23:25

22 cze 2008, 23:38

Czesc dziewczyny !!!!

Wiem, ze juz godzina późna ( u mnie trochę wcześniej bo mieszkam w Anglii- to 1h do tyłu). Chciałam się do was przyłączyć. Kilka dni temu dowiedziałm się, ze jestem w ciąży i bardzo się ucieszyłam, chociaz nasze staranka nie trwały długo tylko 2 miesiące.

Termin wg internetowego kalkulatora to 27.02.

ja tez testy zachowam do konca zycia :-D

pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

23 cze 2008, 00:03

Anibe21, skad z Uk jestes?? ja Southampton :-) gratuluje :ico_ciezarowka:

geheimnis, no to jednak inny rocznik :-) bo ja 85 :-)

kurde co Wy z tymi piersiami...u mnie nic a nic niebolą...

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

23 cze 2008, 08:24

Anibe21, gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mróweczka, piersi moga Cie zaczac pózniej bolec,w pierwszej ciazy tez praktycznie niemiałam zadnych objawów,ani bólu piersi ani nic,natomiast w drugiej od poczatku mnie piersi bolały,i mdłosci od 9tc męczyły :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

23 cze 2008, 09:46

Anibe21, gratulacje

Mróweczka, a mnie bardzo piersi bolą rano to nie mogę wstać z łóżka taki przeokropny ból a mdłości jak narazie nie mam

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

23 cze 2008, 10:58

Anibe21, Witaj serdecznie.Gratuluję fasolki!!!
Mróweczka pisze:geheimnis, no to jednak inny rocznik :-) bo ja 85 :-)
no wiem,bo sprawdziłam Twój profil :-D
Ragazza555 pisze:Mróweczka, a mnie bardzo piersi bolą rano to nie mogę wstać z łóżka taki przeokropny ból a mdłości jak narazie nie mam
mam tak samo,największy ból piersi w nocy,w dzień troszkę lepiej.może dlatego że ich nie naciskam, tak jak wtedy gdy śpię na brzuchu.co do mdłości to cisza :ico_brawa_01: tylko od wczoraj troszkę w głowie mi sie kręci,ale to raczej na zmiany pogody a nie od ciąży.

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

23 cze 2008, 11:21

ja też niestety spię na brzuchu ale jak tylko się przebudzę to staram się obracać na plecki

ja to zawsze wielki spioch byłam a ostatnio to budzę się parę razy w nocy i rano wcześnie a na dodatek wyspana

Anibe21
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2008, 23:25

23 cze 2008, 13:16

Dzięki dziewczyny za gratulacje.

Jestem z Isle of wight, to nie daleko od ciebie.

A ja też ni za bardzo mogę spać, a nwet siku wstaje w nocy przynajmniej raz.
Piersi mnie zaczęły boleć kilka dni po owulce. Takie się ciężkie zrobiły i żyłki mi jakieś wyskoczyły.

Mróweczka a jak w anglii z opieką medyczną, bo nie wiem co teraz robić. Jestem w ciąży, ale słyszałam, ze żadnych badań nie robią, aż położna nie przyjdzie w 12 tyg. Czy to prawda?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość