Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

23 cze 2008, 07:44

Witajcie z rana ;-)

Miałam bardzo udany weekend. W sobotę byliśmy z mężulkiem na meczu, co prawda przegrali ale ja lubię patrzeć jak grają. A w niedzielę sprosiłam do siebie znajome, a mój mąż wybył do kolegów. Upiekłam murzynka i wszystkim bardzo smakował. A do tego wylicytowałam na allegro spódnicę (20,-) i spodnie (10,-) ciążowe a jeszcze sporo licytuję :ico_brawa_01:

blumek koniecznie daj znać po wizycie :ico_sorki: pewnie poznacie już płeć :ico_brawa_01: my jeszcze 2,5 tygodnia musimy poczekać :ico_oczko:

poccoyo moj jeszcze nie całował brzuszka, ale głaskał za to i pukał do naszego Szkrabka :ico_haha_01:

betka naszego Szkrabka było czuć na zewnątrz dosłownie kilka razy, a tak to ruchy są tak jeszcze delikatne że nie czuć tego na zewnątrz.
Moja ginka na każdej wizycie mnie waży, mieży ciśnienie, bada ginekologicznie, od dwóch wizyt bad tętno płodu, maca brzuszek jak macica rośnie i każe robić morfologię i mocz. A teraz przed tą wizytą będę musiała wypić glukozę na badanie krwi, podobno wstrętne świństwo.

Co do paznokci to ja mam super paznokcie, długie i w ogóle się nie chcą połamać. Włosy zawsze miałam gęste i grube teraz trochę wypadają ale mam wrażenie że przetłuszczają się wolniej. Zawsze myłam głowę codziennie a teraz mogę co drugi dzień.

[ Dodano: 2008-06-23, 07:46 ]
Hej kobitki wskoczyłam na piąty miesiąc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 cze 2008, 09:57

Hej!!

mój weekend też był wyczerpujący, dwulatek potrzebuje mase uwagi i trzena mieć i oczy i nogi w koło głowy, ale i tak Kubuś jest kochany, jak na fakt, że był u nas 2 raz bez innych dzieci to był wspaniały.. Po za tym pogadałam sobie z kuzynką, opowiadała co mnie jeszcze czeka w ciązy i jak mniej więcej wygląda poród, bo wiadomo, że każdy jest inny.. i powiem Wam, że jakoś przestałam się tym stresować.. bo do tej pory nie tyle, ze się go bała, co jakoś nie mogłam sobie tego wyobrazić..

No i najważniejsze zaczełam wakacje!!! Zastanawiam się czy dobrze zrobiłam zapisując się na kolejny kierunek, ale puki co nie panikuje, jak nie dam rady to najwyżej zrezygnuje..

Dziś na 15.30 ide do fryzjera i już się nie moge doczekać, może wieczorem wkleje fotke, jeśli będe wyglądać podobniej do człowieka ;-)

Włączyłam właśnie telewizor i nie ma nic na czym możnaby oko zawiesić, więc oglądam mamo to ja na TVN Style..

[ Dodano: 2008-06-23, 09:59 ]
Motylku gratuluje 5 miesiąca, jak ten czas leci!! Mi zostały jeszcze 2 dni i też będzie 5 miesiąc, aż nie wierze, że to już!!

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

23 cze 2008, 10:14

Aniu poradzisz sobie napewno, jesteś bardzo zdolna :ico_brawa_01: Gdzie się podziała Twoja pewność siebie :ico_oczko: Napewno Ci się uda!!! U mnie była wczoraj też siostra z Gabrysią moją śliczną siostrzenicą :-) Niedawno zaczeła chodzić, jest kochana :-)

Za 20 min kończy się kolejna licytacja :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

23 cze 2008, 10:46

Motylek22, podaj swojego nicka na allegro, zebysmy ci przypadkiem nie przelicytowaly czegos :ico_noniewiem: a jaki rozmiar kupujesz???
#ania#, rob zdjecia i wklejaj tutaj zanim sie rozmyslisz :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 cze 2008, 11:29

osita, wklepje wkleje tylko najpierw musze aparat podłączyć do ładowania, bo mi padł na zakończeniu w sobote..

Jakoś się dzisiaj dziwnie czuje, taka zdołowana, P działa mi na nerwy a w zasadzie nic takiego nie zrobił, chyba hormony mi zwariowały, bo najchętniej to popłakałabym sobie w poduszke..

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

23 cze 2008, 11:41

#ania# pisze:osita, wklepje wkleje

to moze i ja swoimi wczorajszymi sie pochwale :-D bylismy na plazy, mezu dal sie namowic i bylo super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: krociutko, bo w sumie nad woda bylismy z godzinke, ale jak dla mnie to az nadto :ico_sorki:
Obrazek
Obrazek

brzusio zamiast rosnac do przodu, zaczal na boki sie rozlazic :ico_noniewiem: i dopiero co zobaczylam ten fakt na zdjeciach :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

23 cze 2008, 11:44

osita, ja licytuję tylko 36 lub 34 no wiesz malutka jestem :ico_oczko: A mój nic emirandy To moje pierwsze zakupy na Allegro :-D

#ania# może jak wrócisz od fryzjera to humorek Ci się poprawi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 cze 2008, 13:02

Motylek22, na pewno!! Bo już patrzeć na siebie nie moge, miałam króciutko ścięte, ale postanowiłąm troche zapuścić, mniej więcej do szyji, i męcze sie z takimi odtastającymi i to mnie potwornie denerwuje, bo zawsze coś gdzieś mi sterczy.. ale jeszcze z miesiąc i już będą takie fajne, tym się pocieszam!!!

Potwornie boli mnie kręgosłup szczególnie część lędzwiowo- krzyżowa, normalnie ledwo chodze.. i to chyba z tego powodu chodze taka nabuzowana, nigdy mnie kręgosłup nie bolał, a jak pomyśle, ze tak będzie jeszcze 3-4 miesiące to płakać mi się chce.. dobrze, że wszystkie te ciążowe dolegliwości mijają zaraz po porodzie..

domidj
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 151
Rejestracja: 02 kwie 2008, 18:19

23 cze 2008, 13:29

Dziewczyny mam pytanie jestem w 19 tyg w który wam sie pojawiła kreseczka na pępuszku............ :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: z gory buzka za oodpowiedz napisze cos pozniej teraz w pracy klikam................

[ Dodano: 2008-06-23, 13:30 ]
aha no i ruchy dzidziusia bo ja jeszcze nie czuje jedynie takie zawirowania ale mysle ze to jeszcze nie to...... :-) :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

23 cze 2008, 14:19

domidj ja jeszcze nie mam lini na brzuszku, ani sladu :-) Kończę 18 tc. Nasza dzidzia pierwszy raz dała o sobie znak w 14 tc poczułam wtedy łaskotki od środka brzuszka :ico_brawa_01: A delikatne puknięcia zaczęły się od 16 tc i teraz są coraz mocniejsze :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość