Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

24 cze 2008, 17:48

Motylek22, no ja szybciej zobacze swoja kruszynke, ale Tobie tez zleci zobaczysz, a posciel cudna, tez sie nad taka zastanawialam, ale wybralam inna i bez baldachimku bo wiele osob mi odradzalo

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

25 cze 2008, 08:40

Witajcie bladym świtem, ja coś dzisiaj spać nie moge, kot się kręcił po łóżku i staneło na tym, że ja wstałam, a ona się rozwaliła na mojej poduszce i śpi przeszczęśliwa, po za tym mam zatkany i bardzo suchy nos i 1000 razy lepiej mi na siedząco.

Stawiam dzisiaj :ico_zdrowko: i :ico_tort: :ico_urodzinki: zaczełam właśnie 5 miesiąc, Boziu czas leci jak szalony!!

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

25 cze 2008, 08:50

Witajcie kochane :ico_brawa_01:

Wczoraj dostaliśmy od mojej siostry matę edukacyjną dla maluszka po Gabrysi :ico_brawa_01: postawiłam w pokoiku już spakowaną pościel i tą matę i się tak przyjemnie zrobiło. A na allegro wyicytowałam kolejne dwie pary spodni :ico_brawa_01:

zirca to faktycznie masz problem, ja mam problem w drógą stronę bo naszę rozmiar 36 przy wzroście 152 :ico_haha_01: więc wszystko jest na mnie za długie :ico_haha_01: ale mam mamę krawcową to nie problem skrócić. Ale raz mi mama przedłużała spodnie, były jeszcze fajniejsze niż jak orginalne. Wszyła mi sztruksową wstawkę do dźinsów, wyglądały super. A to zawsze jakieś wyjście dla Ciebie :-)

Ania ja pierwszy raz na allegro ciuchy kupuję :ico_oczko: i też nie wiem jak to wszystko będzie na mnie leżało, ale są zawsze podane dokładne wymiary, o dodatkowe zawsze można spytać sprzedającego no i ceny są niskie dlatego zaryzykowałam. Spodnie w sklepach kosztują ok 150,- i to takie najtańsze a na allegro kupiłam kilka par, każdą za ok. 35,- a niektóre nawet taniej :ico_oczko:

Pati85 masz rację czas leci szybciutko dopiero co zobaczyłam dwie piekne kreseczki na teście a tu już mi wybił piąty miesiąc :ico_szoking:
A jeśli chodzi o pościel to baldachim sobie wymarzyłam i pościel musiała być z baldachimem. A ktoś też mi odradzał i mówił, że to tylko ozdoba i że się tylko kurzy, a ja powiedziałam że jak się zakurzy to go upiorę (co za problem) a właśnie taka ozdoba bardzo mi się podoba :-) A ten baldachimek jest leciutki i przewiewny bo jest z szyfonu uszyty.

[ Dodano: 2008-06-25, 08:52 ]
Witaj Aniu GRATULACJE rozpoczęcia 5 miesiąca :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale coś suwaczek Ci jeszcze nie przeskoczył.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

25 cze 2008, 09:07

Motylku,dziękuje!!!

Ogłądałam właśnie piosenki dla dzieci i się rozkleiłam, pierwszy raz od dłuższego czasu mi się to zdażyło, wcześniej płakałam na reklami banku millenium :-D

Od wczoraj coraz poważniej molestuje P o remont, bo wbił sobie do głowy, że może w przyszłym roku.. też coś :ico_haha_02:

Wczoraj wieczorem jak przyłożyłam ręke do brzucha, ale tak mocniej to czułam nóżke naszego Synka, nawet P ją poczuł, a w nocy tak słodko "wymacał" cały brzuszek, aż mi się miło zrobiło.. Chociaż powiem Wam, że nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny dotykał mnie po brzuchu, ostatnio koleżanka się rozpędziła i to było bardzo dziwne uczucie..

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

25 cze 2008, 09:10

#ania#, serdeczne gratulacje :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01: :ico_tort: Brawo. Supcio.
Motylek22, - prawdziwa kruszyna z Ciebie :-D Pewnie będziesz pieknie wyglądać w swoich nowych ubrankach. Co do baldachimu, ja też raczej z niego zrezygnuję bo mamy mały pokoik, Ale ta pościel naprawdę mi się podoba. Ciekawe czy można kupić bez baldachimu. Będę musiała się zapytać.

A ja dziś kończę 21 tydzień i od jutra 22 wskakuje. No i dziś jedziemy na 4D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

25 cze 2008, 09:42

Gratuluję Aniu 5 miesiąca:)
Motylku pościel rewelacyjna:)
Blumek daj znać koniecznie po usg:)
Ja wczoraj dziewczyny dostałam 2 rekalmówki ubranek dla Dzieciątka po mojej siostry dzieciach:)Boże jakie to wszystko jest malutki i sliczne:)Już sie nie moge doczekac Maleństwa:)
Jutro zaczynam 19 tydzien:)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

25 cze 2008, 09:53

Ania nasze maleństwo rusza się zawsze wtedy kiedy mężulka nie ma przy mnie :ico_puknij: i nie może poczuć tych słodkich kopniaczków, ale napewno jeszcze poczuje :ico_oczko:
Remoncik jak najbardziej musi być zrobiony teraz, molestuj swojego P bo inaczej być nie może :ico_oczko:

blumek można kupić bez baldachimu, proszę tu jest link :-)
http://www.allegro.pl/item384609541_pos ... owosc.html
A jak byś chciała dokupić przybornik, rożek czy coś innego to zobacz inne przedmioty Sprzedającego, tam będą jeszcze inne rzeczy do kompletu. Daj znać po 4D jak było :ico_sorki:

asiula_o ale super że masz już tyle ubranek :ico_brawa_01: ja pewnie dostanę jak poznam płeć Szkrabka.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

25 cze 2008, 10:16

blumek, koniecznie daj znać jak po USG, bo ja się cały czas bardzo intensywnie zastanawiam i chyba się zdecyduje jednak, chociaż pomyśle jeszcze..
Motylku, molestuje go i nie odpuszcze, bo przecież nie będe smrodzić w domku, jak Maluszek będzie, tym bardziej, że musimy pewne części malować farbą olejną, więc zapach nieziemski..

Ja mam troche ubranek od kuzynki i faktycznie są śliczne są, nie moge doczekać się jak już będziemy kompletować wyprawke dla Malucha

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

25 cze 2008, 10:31

ALE DZIDZIA KOPIE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: posłodyczach :ico_haha_01:
Motylek22, - dziękuję za namiar, włąśnie skończyłam pisać to głupie sprawozdanie dla szefa więc mam chwilę i pobiegam po necie :)
#ania#, - oczywoiscie, ze dam znac ale to jutro, bo dzis wrócimy z badania bardzo póznio. jeszcze na kolacje pojedziemy potem, a do domu mamy 100 km :)
asiula_o, - fajnie masz z tymi ubrankami. Ja mam tylko kilka drobiazgów jak narazie.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

25 cze 2008, 11:03

blumek, nie spiesz się, jutro w zupełności mi wystarczy ;-)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=379315812 kupiliśmy takie bodziaki dla synka znajomych ze wzorem 105 i opcją dla mamy i taty na żywo wyglądają 1000 razy ładniej niż na zdjeciu, po prostu śliczne są, dla naszego Brzdąca też takie kupimy, a co!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość