Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 cze 2008, 14:49

Renia, dzięki za informację, a ta rano ryżową mieszasz w mleku modyfikowanym? A można np. mleczno-ryżową rano dawać, ale mniej tej kaszki wsypać do wody? Mleka modyfikowanego nie chcę Uli dawać, a na odciąganie pokarmu nie mam i czasu i nerwów :-)

[ Dodano: 2008-06-26, 14:54 ]
A babcią się nie przejmuj, niech sobie pogada, a Ty i tak zrobisz po swojemu ;-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 cze 2008, 16:37

Mleka modyfikowanego nie chcę Uli dawać, a na odciąganie pokarmu nie mam i czasu i nerwów
mam ciągle ten sam problem :ico_noniewiem: Bo na przykład kleik ryżowy jest bez mleczny i tak stoi w szafce, bo z modyfikowanym Gabiemu nie dam, a swoje żeby odciągnąć... :ico_olaboga:

Gabriel śpi już kilka godzin na dworze-pewnie zaraz wstanie...
Kuba pojechał do pracy do Szklarskiej Poręby, zadzwonił, że dojechał już i był zachwycony widokami-przejażdżka motocyklem w góry to coś wspaniałego :-) zwłaszcza w taką pogodę jak dziś...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

26 cze 2008, 16:39

można np. mleczno-ryżową rano dawać, ale mniej tej kaszki wsypać do wody? Mleka modyfikowanego nie chcę Uli dawać, a na odciąganie pokarmu nie mam i czasu i nerwów
no jasne że można, ja teraz nawet kupiłam mleczno-wielozbożową 'pyszne śniadanko' z bobovity tylko że to jest od 6-go miesiąca, więc dal Uli trochę za wczęsnie tym bardziej że ona na cycu. I rano ryżową robię na mleku ale któraś tu kiedyś pisała że na wodzie robiła a i mniej możesz wsypać, ile uważasz, ja zawsze patrzę na gęstość a nie na sposób przygotowania :ico_haha_02:

Czy u Was też tak duszno jest, normalnie okno otworzone, nie jak zawsze uchylone a i tak upał :/

[ Dodano: 2008-06-26, 18:15 ]
o i przypomniałam sobie co kiedyś pisałyście o dopieraniu z gerberków, ja mam tylko śliniaczki do prania bo mają ceratkę pod spodem to na ubranie nie przesiąka i piorę je w vizirze razem z pieluchami w temp. 90 stopni i jak nie spierze się po pierwszym praniu to w następnym zejdzie już całkiem :-D

[ Dodano: 2008-06-26, 19:36 ]
no co Wy dzisiaj robicie ? my już niedługo kąpać się idziemy a tu dzisiaj taka cisza :/

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

26 cze 2008, 19:58

reniano ja mallemu tez zaklasam sliczniaczek ktory ma ceratke pod spodem...tylko jest ten problem ze po kilkunastu minutach po jedzeniu on mi czesto wymiotuje..i wtedy sliniaka juz nie ma i wszysto laduje na ubrakach.juz duzo ma tak spierniczonych :ico_placzek:


kurcze dziewczynki orientujecie sie cz sa dzis HITY NA CZASIE?? b w tv pisalo ze tak a w gazecie nie pisze i kurde nie wiem :583:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 cze 2008, 20:07

Renia dzięki za radę, teraz na wieczór też zrobiłam trochę rzadszą i Ula wypiła całe 150ml :ico_szoking: ciekawe jak długo będzie spała, cyca jej już nie dawałam, bo mi zasnęła pod koniec tej butli...
Czy u Was też tak duszno jest, normalnie okno otworzone, nie jak zawsze uchylone a i tak upał :/
Gorąco.... był w ciągu dnia przyjemny wiaterek, dzisiaj jest lepiej niż wczoraj.
no co Wy dzisiaj robicie ? my już niedługo kąpać się idziemy a tu dzisiaj taka cisza :/
Byliśmy z Jarkiem po południu w parku, pochodziliśmy po wyspie słodowej, Ula zadowolona i grzeczna, oglądała się, a my spędziliśmy miłe wspólne popołudnie.
Teraz Ulek wykąpana, śpi, a my mamy zamiar oglądnąć "nawiedzoną narzeczoną"...

[ Dodano: 2008-06-26, 20:10 ]
Serduszko89, nie wiem nawet co to są HITY NA CZASIE :-( nie mamy TV od dwóch lat.
A z tym wymiotowaniem, to chyba niedobrze, może za dużo mu dajesz?

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 cze 2008, 20:15

orientujecie sie cz sa dzis HITY NA CZASIE??
nie wiem o co chodzi... w tv coś?

Ja od niedawna dopiero daję inne jedzonko, więc do tej pory nie było problemów z praniem :ico_noniewiem: jedno body trochę od marchewki brudne, ale jakoś się tym nie przejmuję... znaczy ja Go w jakieś galowe ciuchy na co dzień nie ubieram więc mi nie szkoda bardzo...a nawet jak śliniak założę to jest brudne wszystko tylko nie pod śliniakiem :ico_oczko:

Gabriel śpi już-nawet szybko zasnął, a ostatnio w wanience takie cuda wyczynia :ico_olaboga: łapie się za brzegi i chce siadać i przy tym tak nogi rozkracza i opiera o brzegi i taki jest skupiony, że HO :ico_oczko:

dzisiaj dokończyliśmy otwartą wczoraj marcheweczkę z ryżem

Obrazek

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 cze 2008, 20:35

Widzę, że Gabikowi smakowała marcheweczka... hewheheh fajnie wygląda, a jaki jest szczęśliwy.
Ja na razie nie mam brudnych ubranek, na szczęście Ula nie pluje i raczej ładnie połyka to co jej daję :-) Póki co trafiam w jej gusta smakowe ;-)
Ostatnio zmieniony 26 cze 2008, 20:36 przez pinko, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Serduszko89
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2008, 08:55

26 cze 2008, 20:36

HITY NA CZASIE to jest koncert ..leci w tvp 2..dzis ma bycpierwszy ..bo leca tylko we wakacje..najlepsze hity pleca bashunter itp

noo on mi tak wymiotuje bo czywiscie tatus sie z nim tak bawi ze ja sie wcale nie dziwie :ico_olaboga:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

26 cze 2008, 20:49

Styczniówki Kochane pozdrawiam Was bardzo serdecznie i przesyłam całuski :ico_haha_02: Obejrzałam Wasze Dzidziole, są prześliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

26 cze 2008, 22:04

czesc a my mamy wkoncu zeba stuka ze ho ho pediatra nam powiedziala ze na dniach bedzie a tu juz w domu jadlysmy zupke i zabrzeczal o lyzeczke.Amelka byla na szczepieniu dzielna nawet nie zakwekala az pielegniarka byla w szoklu tylko tak dziwnie spojzala na nia.Martwi mnie jej waga bo na cycu lepiej przybierala niz teraz na mieszanym.Musimy co tydzien chodzic kontrolowac wage i zrobic morfologie i mocz.Wazy dopiero 5250.Pediatra mowi ze jest zywa i dobrze sie rozwija moze tak ma byc.,lecz do pewnosci mamy zbadac mocz i krwe.Powiedziala ze jak jest nie ze mna to zeby co godzinke probowali jej cos podac chociaz troszeczke.Teraz kreci sie trzyma sie szczebelkow i patrzy na teletubisie.Maz powiedzial ze tak dalej nie wydoli ze albo mam przejsc na 1/2 etatu albo sie zwolnic.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość